לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 22:36
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06
יכולת נשיאה של מטוסי מטען

לאור דיון בשרשור אחר בו טעיתי בהערכתי את יכולות נשיאת הכוחות של מטוסי תובלה שונים.
הייתי מעוניין שכל מי שמכיר את המטוסים הנ"ל יתן מניסיונו/ידיעותיו ויפרט מה יכולת הנשיאה שלהם.
שימו לב שלחלק מהמטוסים יש דגמים אזרחיים ודגמי תובלה, אז נא להתייחס לדגם המצויין, אני בכוונה מתייחס לדגמים ספציפיים.

Iran-140/An-140
IL-76MD
Y-7
Y-12
An-74
C-130 E/H/H30 Hercules
Boeing 747
KC-707 tanker
Aero Commander 690
Dornier Do-228
Fokker F-27 400M/ 600
Mystere-Falcon 20\600
רשימה שניה:
An-24/26 (Coke/Curl)
IL-76 (Candid)
Yak-40 (Codling)
רשימה שלישית:
An-74T-200A
DHC-5D Buffalo
Gulfstream III/ V
Gulfstream G-4 SP

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2006, 10:17
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

אולי.
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "אתה למעשה מבקש"

אני חשבתי יותר על לתפוס רמפיסט של איזו חברה זרה שמטיסה לארץ טיסות מטען, או עדיף אולי את החבר'ה שמאשרים את חלוקת המטען במטוס, אבל אפילו הנסיון של אחראי טרפיק יספיק לדעתי.
וד"א - רוב המטוסים סובייטיים, משום מה נראה לי שיש לנו כמה ראמפיסטים של ח"א הסובייטי בארץ.

ושוב, טבלאת המשקלים לא מעידה על יכולת הנשיאה מטעמים שציינתי לפני כן, אבל אני יכול ליצור אותה די בקלות, אז אני אפרסם אותה.

ישן 10-11-2006, 12:20
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

ריכוז נתונים.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "טבלאות המשקלים כן מעידה"

ניסיתי לרכז את הטבלא, אבל הבעיה היא לא המספרים, אני רק הוכחתי מחדש שזו לא מתמטיקה.
דוגמאות: AN-72 משקל ריק: 7.5 טון. משקל מלא: 33 טון. יכולת נשיאה : 19 טון. והצלבתי נתונים, הסטיות הן לא גדולות. ל- IL-76MD לדוגמא יש הפרש של כמעט 100 טון בין משקל ריק למשקל מקסימאלי, ועדיין מצאתי 2 מקורות שטוענים שניתן להעלות עליו רק נגמ"שים, לא טנקים, בגלל גובה פתח הטעינה.

שוב, רק מישהו שחי את זה יוכל כנראה לענות על השאלה הזו...

ולא, אני לא מצפה מהרמפיסטים לזכור מספרים תיאורטיים, רק איזה טווחי משקלים באיזה פיזור, אני מודע לזה שחלק מהרמפיסטים הם שרירים ללא שכל, אבל תתפלא כמה מהם באמת שמים לב למה שהם עושים ולפעמים הם עולים על טעויות בחלוקת העומס שאושרו. בכל אופן מאחראי רמפה אני בהחלט מצפה לדעת האם ניתן או לא להעמיס עליו טנק או נגמ"ש.

ואני לא ציפיתי שרמפיסט אחד יתן לי נתונים על כל העולם, אבל חובב תעופה מושבע בפורום אולי יוכל לעשות את זה..., או מספר רמפיסטים שעבדו עם מספר חברות שונות, כמו ששיערתי שיהיה.

מה שכן צמצמתי את הרשימה עכשיו, יש כמה שבברור לא מסוגלים לשאת טנק וכנראה גם לא נגמ"ש. זו כבר התקדמות.

הטבלא הולכת פייפן בעריכה. אני תכף אעלה אותה כתמונה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י סירפד בתאריך 10-11-2006 בשעה 13:18.
ישן 10-11-2006, 12:47
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה חותר
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי cre666 שמתחילה ב "תוספות."

אבל אנסנ למיין לך לקטגוריות.

1. מטוסי מנהלים סילוניים - הגאלפסטרים, היאק 40 והפאלקון. בסדר גודל דומה, פחות או יותר.
2. 747, מטוס בסדר גודל של 300 טון משקל מירבי, עם יכולת של כ 100 טון מטען.
3. אנטונוב 24, אנטונוב 140, באפאלו, פוקר 27 דורניר 228 Y-7, Y-12 - מטוסי פרופלור דו מנועיים לסביבות 35 נוסעים. (חלקם אותו מטוס בורסיות שונות)
4. איליושין 76 - מטוס מטען סילוני 4 מנועי, בסד"ג של הרקולס +
5. אנטונוב 74 - מטוס מטען סילוני דו מנועי. קטן מהרקולס (9.5 מ' אורך תא מטען וגובה קצת מעל 2מ')
6. KC-135, תדלוק, נגזרת של בואינג 707.
7. אירו קומנדר - מטוס קטן דו מנועי. נדמה לי ל 8 אנשים.

מה עוד אוכל לעזור? טנקים אף אחד מהם לא יקח.....

ובמחשבה נוספת - את ה Y-7 הייתי מעביר לסעיף 7.

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 10-11-2006 בשעה 12:50.
ישן 10-11-2006, 16:23
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

עלית על הנקודה...
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "עדיין לא הצלחתי להבין למה אתה חותר"

טנקים אף אחד מהם לא יקח...

איך ארה"ב משנעת טנקים לרחבי העולם?
איך בעסקאות רכש של טנקים מעבירים את הכלים מיבשת ליבשת?

בכל מקרה זה אומר שאין דבר כזה, מבחינה טכנולוגית, סיוע אווירי כבד. ניתן לשנע רק חי"ר ורכבים רכים, אולי את הנגמ"שים שלהם.
בשורה התחתונה אין כוח משלוח איראני לסוריה, לפחות כל עוד ארה"ב יושבת בעירק.
אני צודק?

ישן 10-11-2006, 23:09
צלמית המשתמש של cre666
  cre666 cre666 אינו מחובר  

זו לא חידה.
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "יופי"

בדיון הנ"ל http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...ad.php?t=245593 קרן אור הוכיח אותי על שלא כל מה שמוגדר כ Transport aircraft יכול לשאת משהו. ניסיתי להשוות יכולות נשיאה וגיליתי שזה כנראה לא המשתנה הקריטי היחיד.
שאלתי את השאלה בצורה מצומצמת באותו שרשור ולא קיבלתי תשובה, אני משער שזה מכיוון שזה היה נושא צדדי לנושאו של השרשור.
אז עשיתי סקירה קטנה על מטוסים שמוגדרים כמטוסי משא בצבאות מסויימים והעלתי את השאלה פה, היכן ששיערתי שקיימים אנשים שרמת ההיכרות שלהם עם מטוסים כנראה גדולה משלי.
אני לא ניסיתי לחקור, לבדוק או להעמיד למבחן מישהו מהנוכחים, רק ביקשתי להרחיב את ידיעותי בתחום.

אני מתקשה להבין מה הבעייתיות הרבה ששהביאה לגישה התוקפנית שלך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:16

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר