לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-01-2005, 11:09
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בעיה בעייתית מארץ הבעיות!

אני חבר של מישהי כבר חודש. היא מדהימה. היא כל מה שאי-פעם רציתי בבחורה. באמת. הקשר הזה כל כך... טבעי ונוח לשנינו בחברתינו... (הסתבכתי עם המשפט האחרון....) אני הבחור הרציני השני שהיה לה (כלומר, הרציני שהיא שכבה איתו אי פעם).
אבל (צריך שיהיה "אבל", נכון?), עד כמה שאני אוהב אותה - אני לא מאוהב בה.
אני לא מרגיש שאני לא יכול בלעדיה.
אני לא מרגיש שהלב שלי עוצר פעימה... אני לא חושב עליה כשאני הולך לישון וכשאני קם... משהו חסר.
חסרים לי הפעמונים!!! והפרפרים בבטן!!! מישהו מצא פעמונים ופרפרים?!?! הם חסרים לי!!!

(ועכשיו אתם עוצרים וחושבים - "נו, אז מה השאלה?")

השאלה היא: אם להמשיך עם הקשר בתקווה שהפעמונים יגיעו או שאוליי לקטוע אותו באיבו, כמה שיותר מהר, כדי שהיא תקשר כמה שפחות ותפגע כמה שפחות...

בתודה מראש, אמיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-01-2005, 12:00
צלמית המשתמש של תותית
  משתמשת נקבה תותית תותית אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.08.03
Facebook profile Follow me...
אני עם GM
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "בעיה בעייתית מארץ הבעיות!"

עדיף לנסות ולחכות ולהשקיע מאשר לעצור הכל ולתהות אם זה היה הדבר הנכון ואם היית מרגיש את הפרפרים בבטן עוד חודש ביחד.
אהבה היא לא דבר שישר בא, יש הידלקות ויש אהבה. אהבה באה כשאתה לומד להכיר את האדם שאתה איתו, שאתה רואה אותו קם לצידך בבוקר וכל שרוצה זה לחבק אותו ולהמשיך לישון. אהבה מגיעה לאט עם כמה שאתה מבלה עם הבנאדם ומכיר אותו, עד אז זו הידלקות ומשיכה. הזמן יביא את האהבה הזו. אל תדאג... אתה נשמע לי בחור טוב שבאמת דואג לה, אני חושבת שכן יש לך רגשות כלפיה. גם אמרת שיש לך.... חח אז.. תחכה קצת, זה יגיע.

ואם לא... תמיד אפשר להסביר את עצמך ולהיפרד. אבל עדיף שתחכה לפחות חודש...
בהצלחה
תות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-01-2005, 15:50
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
אהלן :)

אני מסכימה לחלוטין עם כל מה שנאמר כאן ועם הדעה הכללית שאתה פשוט צריך לתת לזה קצת יותר זמן .
ואוסיף מספר דברים :
לעיתים חלק מהתחושות שאתה מתאר פוסחות מעלינו כי הן סממן להידלקות חיצונית ולרוב- רק בגדר פנטזיה .
ראיתי את זה אצלי במספר מקרים כשיצאתי עם בחורים, שלא הרגשתי את התחושות האלו בהתחלה
אבל הן באו בהמשך, מה שכן היה בהתחלה זו את התחושה ה"נכונה", קצת קשה להסביר אותה אבל היא
גורמת לך להמשיך בקשר כי היא אומרת לך שהאדם מתאים לך ושתהיה אהבה גדולה ביניכם .

לדוגמה- אצל חבר שלי ואצלי, בדייט הראשון שלנו אני לא חשבתי שהולך לצאת מזה משהו כי לפני כן היינו
ידידים כאלו של סתם שיחות בטלפון על הא ודא, שום דיבורים על אהבה וכו' .
הוא מצידו כן ידע שהוא רוצה אותי, לי לקח קצת יותר זמן .
והיום ? 4 חודשים אחרי (בדיוק היום ), האהבה רק פורחת וגדלה .

אז אמיר יקירי, תן לבחורה ולך הזדמנות, הזדמנות להכיר ולהתוודע יותר לעומק ותראה מהן התחושות שלך בהמשך .

אשמח לשמוע עדכון ושבוע טוב !
רחלי .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 15-01-2005, 20:57
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר ..... כנס בבקשה

תן לי לשאול אותך שאלה האם אתה מתכוון לזה שאתה מרגיש שהיא כמו ידידה טובה שלך? שאתה אוהב אותה כמו ידידה טובה ולא נלהב כמו שאתה חושב שצריך להיות מאוהבים בחברה?

אם אתה נמשך אליה ואתם מסתדרים נהדר והכל טוב וכל מה שחסר זה שיהיו זיקוקים שאתם מתנשקים ורעידות אדמה שאתם ביחד אז אני יכול להגיד לך שאתה יכול להיות רגוע כי, להרבה זוגות אין את הקטע של הזיקוקין וברקים ובקיצור את ההדלקות, הרבה זוגות מתחילים בתור יציאה נחמדה וסבבה ואם הזמן לומדים להכיר את הבן אדם ואז מגיע ההתלהבות. רוב הזוגות שאני מכיר (כולל אני ואישתי) שהיום הם נישואים לא היה ביניהם קליק מיוחד והם לא נדלקו אחד על השני כמו גפרור אלא יצאו נהנו המשיכו לצאת והתאהבו אחד בשני במשך הזמן
כך שאם הכל סבבה אצלכם ורק חסר לך פעמונים אל תדאג הם יגיעו למרות שלדעתי כמו שאמרו פה יש לך פעמונים וצלצולים לפי איך שתארת אותה ואת הקשר שלכם אולי אתה מחפש פעמונים מסוג אחד (אולי כמו בסרטים בסצינות המפורסמות) בזמן שיש לך פעמונים מסוג אחר ולכן אני מציע לך לקרוא שוב מה שכתבת ואני חושב שהמון היו רוצים למצוא את אשת חלומתם כמו שאת מצאת

דרך אגב בני כמה אתם?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-01-2005, 04:16
צלמית המשתמש של charm

אני מבין אותך ושאלה לי אליך (או יותר נכון כמה שאלות ;-))
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי חרוב שמתחילה ב "דבר ראשון, תודה. על ההשקעה."

רציתי לדעת האם המחנק שיש לך בגרון שאתה שומע שירי אהבה זה לטוב או לרע
האם זה מחנק של אהבה חונקת או מחנק מהתרגשות?

האם זאת החברה הראשונה שלך?
האם אתה מהאנשים שיוצאים ומתחילים עם בנות או יותר בקטע הביישני של להכיר דרך היכרויות בין אם זה דרך אנשים או אתרים או מודעות וכו'
חודש הכירות לא אומר הרבה כמובן שתלוי בכימיה שלכם וכמה אתם מדברים וכו' ושוב לא חייב להרגיש פרפרים ולהיות ברקיע השביעי זה אולי עדיף וסבבה אם קורה אבל לא חוק שבל יעבור ולדעתי כמו שאמרתי קודם נשמע כביכול שאתה כן מאוהב בה אבל מה שאולי קצת משגע אותך ומכניס לך ספקות זה שזה לא כמו שדמיינת את זה
היכול להיות שדמיינת שתכיר מישהי או אולי אותה אחת ותתאהב בה עד כלות הנשימה ותהיה ברקיע השביעי והכל יהיה מושלם ובעצם זה לא קרה וקיבלת רק 90 אחוז מהפנטזיה?

בשורה התחתונה אני חושב שתתן לזה עוד קצת זמן ואם זה ממשיך להציק לך מה שאתה צריך לעשות זה לשבת עם עצמך ולעשות סיכום ולהחליט (בהנחה שאתה עדיין מרגיש כמו עכשיו) האם שווה להפרד ממנה ובתקווה למצוא את האחת שתמשך אליה מאוד וזה יהיה סיפור אהבה עד הסוף אבל לקחת את הסיכון שאם לא תמצא ותרצה לחזור אל הנוכחית כבר לא תוכל ואז תצא קרח מכאן או מכאן או להשאר וללמוד להתאהב בבחורה שאתה איתה ולשים את הפנטזיה בצד

אני מאחל לך בכל מקרה הצלחה ואני פה לשירותך אם תרצה לשאול עוד דברים
וכמובן אשמח (ואני מאמין שגם אפשר להגיד נשמח בלשון רבים) לשמוע עדכונים

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 16-01-2005, 10:36
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
וואו. אני חושב שבסיווג הביטחוני שלי לא היו כל כך הרבה שאלות... חחח
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אני מבין אותך ושאלה לי אליך (או יותר נכון כמה שאלות ;-))"

רציתי לדעת האם המחנק שיש לך בגרון שאתה שומע שירי אהבה זה לטוב או לרע
האם זה מחנק של אהבה חונקת או מחנק מהתרגשות?

זה מחנק של שניהם אני מניח. קשה לי נורא להבדיל ולראות אם זה מחנק של אהבה וגעגועים או זכרונות מהתקופה שהייתה (והיא הייתה מדהימה).

האם זאת החברה הראשונה שלך?

לא. אבל רוב הקשרים שהיו לי היו קצרים (במונחים של כמה חודשים, לא כמה שבועות).

האם אתה מהאנשים שיוצאים ומתחילים עם בנות או יותר בקטע הביישני של להכיר דרך היכרויות בין אם זה דרך אנשים או אתרים או מודעות וכו'

כל חיי התחלתי עם 4 בנות. (ל2 היה חבר, אחת נתנה לי את המספר אבל בסוף לא התקשרתי - זה היה נועד לכשלון במבט לאחור והאחרונה... זה התפתח לקשר) (אבל היו לי יותר קשרים מהמספר הנ"ל, ולא רק בנעלים ובשיער). אבל, זה חדש נורא. זה רק בשנה האחרונה. לפני זה - זה היה באמת רק דרך חברים משותפים, אתרים וכו'...

אני מאמין שזהו... ועל כל העניין מעיב התאריך מחר, ה17 לחודש שהוא התאריך שבו אנחנו חודש... (לימדו אותי להסתכל על הכוס המלאה. אז אם מסתכלים על זה ככה - זה יכול לחסוך לי מתנה! חחח תשכחו שכתבתי את זה. זה נשמע רע).

הדבר האירוני, אין לי בעייה עם הגוף שלה. אבל, אני מאמין (גם באלוהים - אבל זה לא הדיון כרגע), שאם היו לה פנים יותר יפות - אז ההתלבטות שלי הייתה יותר קלה. היא עדיין הייתה שם - אבל יותר קלה. אני יודע שזה נשמע רע. ואני יודע שחיצוניות לא אמורה לשחק תפקיד באהבה. אבל, אני גם יודע שזה היה נכון אילו היינו חיים בעולם מושלם - ואנחנו לא (עובדה, אני לא יוצא עם בקי גריפין... ). החיצוניות כן משנה. אולי לא בהרבה - אבל לה חשיבות.
ישן 16-01-2005, 09:04
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
תחשוב טוב טוב...

בעיקרון בכלל לא ידעתי אם אני צריכה להגיב לך או לא,כי כולם כבר רשמו את כל מה שאפשר להגיד.....
אבל בכל אופן אני רק ארשום דבר קטן....
בתחילת הקשר שלי עם חבר שלי -הוא בכלל התייעץ עם אימו האם כדאי לו להישאר איתי בכלל..? כי הוא לא רואה את זה ממשיך בכלל,וכי הוא לא אהב אותי מי-יודע-מה
אמא שלו ייעצה לו לנסות להמשיך כי אני נראית בחורה מאוד נחמדה וטובה.
היום אחרי 10 חודשים של חברות אנחנו מאוהבים עד הראש.....
אל תפספס דבר כזה רק כי אתה לא מרגיש מאוהב ממש .
לא כל אהבה חייבת להיות אהבה ממבט ראשון,לפעמים צריך לבנות פה משהו,אני בטוחה שזה יסתדר לך אם רק תיתן לזה עוד קצת זמן...
ויש משהו שלא כ"כ הבנתי-המראה שלה מפריע לך ? ועדיין כ"כ טוב לך איתה.....
תמיד אפשר לשנות מראה חיצוני...
"מראה" פנימי טוב-קשה למצוא!!
אז תחשוב על זה ועל כל מה שרשמו לך...
שיהיה לך המון בהצלחה איתה,מחכים לעידכון!

ישן 19-01-2005, 10:25
צלמית המשתמש של charm

אמיר אביב נקודת מבט שונה בקשר למה שציינת
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי amiraviv שמתחילה ב "כנס רגע אחי..."

בקשר לזה שכתבת (ולפי מה שהבנתי זה הפריע לך, תקן אותי אם אני טועה) שהפריע לך שחברה שלך שכבה בעבר לפני שנפגשתם עם עוד אנשים ולא היית הראשון שלה כמו שהיא היתה שלך
אז אולי זה מבאס למרות שלדעתי לי אין בעיה שהחברה או הבת זוג יש לה ניסיון קודם אולי להפך כך יש לה גם יותר ניסיון וזה אולי כואב פחות בפעם הראשונה שלכם וגם היא יודעת להעריך ולאהוב אותך ולא בהכרח לתהות איך זה אנשים אחרים
אז הכל תלוי איך מסתכלים על זה בכל מקרה אני שמח שהתגברת על הבעיה הזאת ואתם מאושרים ביחד

ולאמיר השני (חרוב) תודה על המחמאה ובשביל אנחנו פה והעיקר אני שמח שיכולתי לעזור ועוד יותר שחזרתם להיות ביחד במבט לאחור אולי תגלה שהפרידה עשתה לכם (או לפחות לך רק טוב)
שיהיה לכם המשך זוגויות נפלאה ואם תצטרך עוד משהו אנחנו פה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:38

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר