לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-11-2006, 09:43
צלמית המשתמש של rambul
  rambul rambul אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.06
הסבלנות משתלמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sexy_MAN שמתחילה ב "בעיה מאוד מסובחת תנו עצות"

אכן זו תסבוכת לא פשוטה.
דבר ראשון - אל תסמוך על זה שחברך הטוב אינו יודע מהסיטואציה. הדברים האלה תמיד מחלחלים הלאה. זה מנסיון של ותיק.
דבר שני - הבעיה כאן רגשית מעיקרה, והיא עלולה לגלוש כהרף עין למחוזות אחרים שבד"כ כולם יוצאים ממנה נפסדים ופגועים. אין פיתרון מושלם למצב כזה וכל דרך שתבחר בה תעמיד בפניך אתגרים אחרים.
כדי להמשיך כפי שנהגת עד כה (לדעתי כן דרוש אומץ וחוסן רגשי), המלצתי לך להניח לחברך הטוב ולנסיכה לממש את הקשר בינהם כשאתה אינך מעורב ביחסיהם כלל. כדי לעשות זאת ולהצליח במשימה הלא קלה אני ממליץ לך לחזק קשרים עם חברים אחרים, לפתוח דף חדש במשהו שרצית לעשות כבר זמן רב ולא עשית כמו ללמוד לנגן על גיטרה או ללכת למכון כושר או להכנס לכל תחום חדש שמאתגר ומעניין אותך. מלא את זמנך בפעילות חיובית ונסה למקם את החברים הטובים שהתאהבו במקום לא פחות חשוב - אבל בפרוש לא מרכזי בחייך. במידה ותחזיק מעמד בדרכך, לדעתי התוצאות יוכיחו במהרה שנהגת בתבונה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2006, 11:00
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
בעיה מוכרת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Sexy_MAN שמתחילה ב "בעיה מאוד מסובחת תנו עצות"

אני זוכרת שהייתי בגיל 16 ידידה שלי קיבלה פתק ממישהו בתיכון שהוא מעונין להפגש איתה ושאלה אותי מה דעתי ואמרתי לה שתלך על זה למרות שהייתי מעונין בה, אבל כיוון שהיא לא היתה מעונינת בי המלצתי לה שתהנה אם מישהו אחר
יותר מאוחר שהתחברתי עם החבר שלה והיינו חברים גם כשהם נפרדו הוא שאל אותי פעם למה אמרתי לה שתלך איתו למרות שהייתי מעונין בה אז אמרתי שאותי היא לא רצתה אז הצעתי לה משהו שיגרום לה אושר והנאה. (דרך אגב אותו חבר אחרי זה הכיר מישהי והתחתן איתה ודרך אשתו הכרתי את אישתי להיום אז אתה רואה מי יודע לאן זה יתגלגל ויתפתח מפה)

מה שאני מציע לך זה 2 דברים או שתמשיך לבלות ועם החברים מסביב אבל אף פעם אל תצאו בתור שלישיה כי אז בכלל תרגיש כמו גלגל רזרבי
והאופציה השניה היא להיות איתם בקשר עד כמה לדעתך שתוכל אבל להמנע אולי ממפגשים שיש בו מיעוט רווקים שיהיה בהצלחה
ותעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 10-11-2006, 14:13
  Sexy_MAN Sexy_MAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
תגובות לכולם

ל-pinuky

את צודקת אבל זה לא כל כך פשוט להכיר עוד בנות

בשכבה שלי כי יש רק עוד 2 שאני אולי רוצה והן גם לא רוצות אותי...

הן גם אוהבות את חבר שלי (חח.. חבר שלי מבוקש...)

אני מכיר את רוב השכבה.. עם כל מי שרציתי להתחבר איתו התחברתי

זה בסדר אבל לא ימשיך לשדך בינהם אבל אני בטוח שהם יהיו חברים

בזמן הקרוב כי הוא אמר לי וזה מה שמעציב אותי ): אבל אין לי מה לשות...

ל-rambul

אם חברי היה יודע מהסיטואציה הוא לא היה רוצה להיות חבר שלה

כי אני והוא ממש חברים טובים ולא נסכים לעשות דברים רעים אחד לשני..

כל מה שאני רוצה אני עושה אני בן אדם מאוד פעיל כל היום אני עושה משהו חברים מכון כושר וכו'...

ל-charm

כן.. נגיד ש.. אבל אני בן 13 וחצי.. חח ועזוב אין לי מה לעשות אני די תקוע.. אין לי אפשריות רבות

וגם מה שאתה אמרת ומה שאני לא קרובים בכלל...
ישן 12-11-2006, 16:39
צלמית המשתמש של אליאור15
  אליאור15 אליאור15 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל אליאור15 שלח הודעה דרך MSN אל אליאור15

קודם קבל ח"ח על האומץ...

וחוץ מזה, זה טבעי שיהיה לך קשה להיסתדר עם זה, אתה הרי אוהב אותה ומתנהג בסופו של דבר בניגוד מוחלט להיגיון-אתה אוהב אותה ובעצם משדך בינה לבין חבר שלך... ובגלל זה מגיע לך ח"ח. אתה גם צריך להבין שאפילו שזה קשה אולי היא לא אוהבת אותך, ובעצם אותו כן, ובעצם מה שאתה עושה כאן פועל גם לטובתך (הם יכבדו את העזרה שלך בעתיד), וגם לטובתו של חבר שלך ושלה מן הסתם.

אליאור.

ישן 12-11-2006, 23:14
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06

למרות שאתה צעיר צעיר צעיר ילדון והבעיות שלך משתוות לכמה מלח אני שם על האוכל שלי, או באיזה פרק של העונה החדשה של סקרבס לצפות(זה דווקא סוגיה קשה!)...בכל זאת אני יעזור כי אני יודע שאני הייתי שמח לקבל עזרה בגיל שלך(שיהיה ברור-לא קיבלתי!)..

כולם פה אומרים לך "שמע איזה חבר אמיתי אתה","הלוואי עליי חבר כמוך","נשמה טהורה"...ומי יודע אולי מישהי תבקש תמספר שך בקרוב(נההה)..

אני יגיד לך משו אחר אתה בחור נדיר...כי כולם פה(כולל עבדך הנאמן) היו עושים אחרת היו מתרחקים ומתפללים לאלוהים כל יום שלא יילך בינו לבינה(והיו אפילו מחבלים)....אבל אתה בחור תמים וזה מובן ואתה צעיר ויש לך עוד הרבה ללמוד...בכל מקרה אתה אוכל תעצמך ותאמין לי שאני יודע מה אתה מרגיש ואולי קצת יותר..ההבדל הוא שאני אם יותר אמצעים מימך ואני שוכח ועובר לבחורה הבאה בתור...דבר שקשה לך לעשות כמו שהסברת למעלה...

אז מה עושים?
אני אומר לך עכשיו ושיפול עליי מטוס ריסוס מחר בבוקר אם אני משקר..שזה יעבור כל כך מהר שאתה לא תאמין ואתה תצחק שתסתכל על זה לאחור..

ואתה גבר גבר אם הלכת אליה ואמרת לה בפנים שאתה אוהב אותה, ואני מבטיח לך שזה הזיז לה מעט....
עכשיו אתה אוכל את עצמך יקירי אבל תמשיך להיצמד לזוג הטרי ותמשיך להיות ידיד שלה ותמשיך לצאת עם בנות אחרות...והיא תיתפקח עם הזמן ויהיה לך הרבה יותר סיכוי ואז בעז"ה תגדל להיות שמוק כמוני ותעזור לצעירים ואולי תשפר קצת את החברה בארצנו.

דבר אחד שאני חייב להגיד ולא נראה לי שתבין אותו אבל אני יגד בכל ז'ת...
ביננו אתה מרגיש מזה רע על זה שעשית את זה ואתה מרגיש טיפש ואידיוט ואתה חייב חיזוק מאנשים אז פירסמת תהודעה אתה יודע שעשית את הדבר הנכון והנדיר הזה אבל אתה מרגיש רע, אז אתה צריך עידוד....אז בוא אני יעודד אותך חמוד אתה לא חבר טוב כי חבר טוב היה שוכח מבליג על זה וממשיך בשלו(ובטח שלא היה מפרסם את זה לדיון), אתה לא כזה חבר כמו שאתה מתאר כי אם מחר בבוקר אני יקום ויחליט להתעלל לי בחבר הקטן שלך אתה תישב בצד ותשתין במכנס ולא תעזור לו...

אבל מה אתה כן אתה רוצה לדעת?, אתה איש טוב ויש לך מצפון ועשית דבר שאני בחיים לא הייתי עושה אותו לא היום וגם לא שהייתי בגיל שלך...ואם תמשיך ככה אני מבטיח לך שהצרות שלך יפתרו מעצמם ויהיו לך חיים טובים והלוואי ולי היה תאומץ שלך לפעמים להיות מוסרי לא לבגוד לא לשקר ולא להרוס לאחרים למטרותי שלי...

אז חזק ואמץ קטין!!!
ישן 13-11-2006, 20:17
  Sexy_MAN Sexy_MAN אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.06
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "[font=Verdana]למרות שאתה צעיר..."

שלום לך,
אתה חושב כי אתה גדול... בשבילי זאת באמת בעיה ואם כבר אמרת שחבר אמיתי
היה שוכח את זה וממשיך הלאה אז אתה טועה כי אני מאוד מחבד את חבר שלי ולמרות זאת
אני עדיין מאוד אוהב את חברתו... אבל מדבר כזה אי אפשר לשכוח אתה גדול אז נראה לך שזה כלום
כי אתה הכרת ושחכת המון בנות בחיים אבל אצלי זה שונה... אני באמת עוד ילד קטן וטאני יקיר עוד בנות אבל קשה לי לשכוח מהעניין הזה ורק נראה לך שאם אתה תרביץ לחבר שלי אני יעמוד בצד וישתין במכנסיים... תאמין לי שהיית מת לאומץ כמו שלי אני יספר לך משהו ויגיד לך שבסיפור הזה אתה היית יותר בצד ומשתין במכנסיים.. לפני שבוע וחצי אני וחברי ועוד כמה ילדים הלכו לקניון בחוץ... שיצאנו והיו שם 6 ערבים בערך בגיליי 20 ומשהו וחבר שלי שיחק עם הפאלפון הערבי אמר לו תראה תפאלפון לקח והכניס לכיס אני שהתעצבנתי התחלתי לעלות על הערבי שלקח לו את הפאלפון ישר כמה שניות אחרי והם חיבו אלינו סיגריות והרביצו לנו אבל אני הרבצנו להם כל הזמן ולא פחדנו וכל שאר החברים שלי הלכו 200 מטר אחרוה כאילו הם ראו מהשהו שלא ראו בחיים וכמה שהם היו גדולים לא פחדתי כי אמרתי לעצמי זה חבר ואני לא יוותר חח זרקו אליהם אבנים לא יודע מה עשינו היינו מטורפים השתגענו אנחנו יצאנו עם המון פצעים אבל אני מבטיח לך שכל אחד שם יצא בטוח עם 2 פנסים והמון פצעים... שזה מה שבטוח לא היית עושה ובזמן שחברי הלכו הצידה הם התקשרו למשטרה ועצרו אותם לנו לא עשו כלום והחזירו לו את הפאלפון אתה רואה החיים קשים אבל מסתדרים אני רוצה לראות שהיית עושה משהו כזה בשביל חבר

אה ואם כבר אמרת שאני צריך עידוד ובשביל זה פתחתי תאשכול אתה ממש טועה כי רק רציתי לדעת דרכים להתגבר לא שתעודדו אותי או משהו כזה רק משהו כדי לשכוח מזה ולהמשיך הלאה
אז שתבין משהו אחד אתה חושב ואתה טועה בזמן שאתה חושב איך לעשות את זה אני כבר עושה...

אבל תודה בכל זאת.. על זה שכתבת אני מקווה ונקווה שאני באמת ישכך מזה נחייה ונראה לאן החיים יקחו אותי
שהפנמת שאני לא כמו כל מי שאתה חושב... ויש לי הרבה מאוד ביטחון עצמי אבל אני גם יודע טוב מאוד לשלוט עליו בשעות הצורך
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:14

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר