לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-11-2006, 12:32
צלמית המשתמש של סירפד
  סירפד סירפד אינו מחובר  
מנהל פורום צבא ובטחון

חבר מתאריך: 04.05.02
מידע ח"כ אברהם: הלכתי רחוק מדי עם חוק הברים

הקמפיין הציבורי נגד "חוק הברים" שיזמה ח"כ רוחמה אברהם (קדימה) וההתקוממות הכללית שעוררה ההצעה בקרב ציבור הבליינים ובעלי המועדונים, כנראה עשו את שלהם. ח"כ אברהם הודיעה היום כי היא מוכנה לנסות ולגבש פשרה. לצורך כך החליטה אברהם על הקמת ועדה משותפת לה ולנציגי בעלי המועדונים והברים, שתבחן נוסחה שתהיה מקובלת על כל הצדדים.

בוועדה יהיו שותפים גם נציגי המשטרה, משרד החינוך וגורמים נוספים. "לא התקפלתי, אבל כל הצעת חוק היא בעצם טיוטה שנועדה לשינויים", אמרה היום ח"כ אברהם ל-nrg מעריב. "אני מנהלת דיונים עם כל הגורמים, כולל אלו המשטרתיים, החינוכיים, נציגי משרד התחבורה ונציגי הברים והמסעדות, כדי לגבש נוסחה שכולם יוכלו לחיות איתה".

"אני מודה שבהצעתי המקורית הלכתי רחוק מידיי", מתוודה אברהם. "מטרתי היתה לעורר ויכוח ציבורי לגביי סכנת האלכוהול, למגר את האלימות בחברה וגם להוריד את כמות תאונות הדרכים. אני נחושה לקדם מטרה זו, אבל לא אכנע ללחצים. לא בחישות איומים או השמצות יניעו אותי מלהמשיך ולטפל בבעיית האלכוהול. אני אמשיך עם הצעת החקיקה תוך חתירה למציאת פשרה".

הבליינים הפגינו שרירים
לפני כשבועיים הצליחה ח"כ אברהם להעביר בקריאה טרומית בכנסת הצעת "חוק הברים", הקובעת כי כל מקומות הבילוי המוכרים אלכוהול יסגרו את שעריהם בשעה 2 לפנות בוקר. משעה זו ועד השעה 6 בבוקר תיאסר מכירת אלכוהול לציבור.

ח"כ אברהם הסבירה כי הצעת החוק נועדה להילחם בתופעת הנהיגה בשכרות ותוצאותיה הקטלניות, אך הסבריה ממש לא שכנעו את חובבי הטיפה המרה. הבליינים התל-אביבים עמדו בראשה של מתקפה מתוזמנת היטב נגדה בכל כלי התקשורת.

nrg סטייליסימו ורשת המקומונים "זמן מעריב" יצאו בקמפיין נגד היוזמה, באמצעות עצומה שקוראת לביטול החוק וסדרת כתבות בנושא. עד כה חתמו על העצומה כמה אלפי בני אדם, וזאת תישלח לראש הממשלה אהוד אולמרט, בניסיון להביא לביטולו של החוק, שבינתיים אושר רק בקריאה הטרומית, ועתיד לפגוע בחיי הלילה.
מקור

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר