לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-11-2006, 19:25
  The StiG The StiG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.08.03
לא יודע מה לעשות, התייאשתי

בטח כבר שמעתם את הסיפור הזה אלף פעם ואני בטוח שזה קרה לרוב האנשים אז למי שהיה נסיון עם זה בבקשה תעזרו לי כי אני לא מסוגל כבר יותר...

טוב אז ככה שנינו בני 19 וקצת ושנינו בצבא עכשיו..אני מכיר אותה המון זמן כבר, אני אוהב אותה מכל בחינה.. בתור ידידה בתור בנאדם אני אוהב את האופי שלה איך שהיא נראית .. הכל.. שזה אולי חלק מהבעיה, על החודשים הראשונים שהכרתי אמרתי לה שיש לי רגשות כלפיה אבל היא כמובן העדיפה אותי בתור ידיד בלבד, היו לנו תקופות יותר טובות ופחות... היתה תקופה שהתרחקתי ממנה ל10 חודשים בערך.. ואז שוב איכשהו חזרנו, בקיצור היא אומרת שאני חשוב לה ושאני ידיד הכי טוב שלה והלאה הלאה.. היתה לי שיחה איתה לא לפני זמן רב ואמרתי לה שיש לי רגשות כלפיה שוב.. אפילו לא בתקווה שהיא תגיד את זה חזרה כי ידעתי שלא, אפילו לא היה לה מה להגיד.. פשוט היתי חייב להוציא את זה החוצה... הבעיה היא שהיא הידידה הכי קרובה שלי ואני כביכול דבוק אליה כי אין לי ממש אחרת כמוה וכל פעם שהיא מספרת על חבר שלה או ידידים שלה או איך שמתחילים איתה כל הזמן אני פשוט נשבר מבפנים וזה קורה הרבה פעמים ואני פשוט לא מסוגל יותר... תראו אני יודע מה הבעיה שלי, אני יודע שאם אני אפגוש בת אחרת שהיא תמצא חן בעיני אני יודע שאני אפסיק להמשך לידידה שלי, אבל גם פה יש בעיה כי כל הזמן שאני יוצא עם חברים שלי בסופ"שים אז זה רק אנחנו ואני לא ממש רגיל להתחיל עם בנות מחוץ למסגרות (צבא, לימודים וכו') סתם ככה לגשת לבת ולדבר.. זה נשמע פשוט אבל לא יודע משהו עוצר אותי כל פעם.

עכשיו אחרי כל הדיבורים איתה וכל מה שהיה בקשר שלנו אני מרגיש שהיא עושה עדין את אותו הדבר מבלי להרגיש ובלי כוונה אפילו והיא לא מבינה שזה שובר אותי .. היא באה אלי ואנחנו יוצאים ביחד הכל טוב ויפה אבל הכל כידידים... כמו שהמשפט אומר " מחייך מבחוץ אבל בוכה מבפנים".
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-11-2006, 23:48
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
אתה יודע שאתה מזה מזכיר לי אותי?!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי The StiG שמתחילה ב "לא יודע מה לעשות, התייאשתי"

גם לי היה משהו כזה לפני חצי שנה בערך..הכרתי מישהי בעבודה והתחלנו לצאת כדי לראות אם הקשר יתפתח ואני התאהבתי בה והתוודיתי בפניה אבל היא לא רצתה קשר של חברות איתי (אפילו שהאמנתי שהיא רוצה!!) והמשכנו להיות ידידים והכל ולא הפסקנו את הקשר בינינו...אחרי חודש וחצי(לפני שלושה חודשים) אני נסעתי לאילת כי אני לפני גיוס ורציתי להרוויח קצת כסף והיא כיתה י"ב אז היא לא יכלה לבוא איתי..היינו מדברים הרבה בפלא',באייסי וכל מיני..אבל זה לא היה אותו הדסר ואחרי חודש בערך כמעט וניתקנו את הקשר לגמרי ואפילו כשחזרתי לב"ש(העיר ששנינו גרים בה כמובן) שלחתי לה הודעה ושאלתי אם היא רוצה לצאת והיא אפילו לא רצתה, היא אמרה שאין לה כח..
בקיצור מאותו יום ניתקנו את הקשר לגמרי (אםילו ביומולדת שלי היא לא התקשרה וכשאני התקשרתי היא לא ענתה...) ועכשיו,אחרי חודשיים בערך שאנחנו לא ביחד ולא ראיתי אותה בכלל אני כבר לא מרגיש כלפיה כלום (כמעט! לפעמים עדיין אני מרגיש משהו כלפיה...)
אז אני בטוח שגם אתה תצליח להחזיק מעמד כמוני...אני לא אומר לך לעשות את הטעות שאני עשיתי ולנתק איתה קשר לגמרי!!! אני עשיתי טעות חמורה ובכך הפסדתי אותה לגמרי!
אני פשוט אומר לך להפסיק להיות איתה במשך חודש בערך עד שלא יהיו לך רגשות כלפיה ואז כשאתה תהיה בחברתה אתה תראה שיותר קל לך

אז אני מקווה שעזרתי לך

ותעדכן אותנו מה עשית בסוף ואיך הלך!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר