לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה אשכול שאלות נפוצות ותשובות עודכן ב-30.10 בנושאי באנרים לפרש. אתם מוזמנים להכנס. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > פרש > משוב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2006, 15:28
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "נמאס מהנהלת פורום מתגייסים - חתולים!"

אולי כדאי שגם אתם תתבגרו. חתולים עושה את העבודה שלה בצורה מצויינת - היא רק יושבת לכם על הזנב (מה שבד"כ אתם לא אוהבים). יש אנשים שעוד לא הפנימו שמו"ס זה לא מה שבראש, למרות שהם פונים לאותה אוכלוסיה פחות או יותר.
קיצר, שתה מים וצא מזה.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2006, 16:22
צלמית המשתמש של cancer
  cancer cancer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.03
הבעיה היא שמי שהיה אמור לתת את התשובות
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אתם לא מבינים אבל. אוקי אז..."

הוא הסיבה בין הייתר לכך שהאשכול ננעל...
ציטוט:
RonenS תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה );
חבר מתאריך: 03.07.06

אם יש מישהו על הכוונת

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Ran669 שמתחילה ב "שלח להם הרבה פקסים. ..."
זה אחד בשם איתי פירני.

מנפץ החלומות. ייתכן שראיתם אותו בזמנו ביום סיירות- הומו שחרחר כזה

ואת זה הוא אמר בתגובה לרעיון לשרוף את כל מי שנמצא שם..

אם תפנה לאותם אנשים לרסן את עצמם
אני בטוח שיהיה אפשר לפתוח שוב אשכול דומה..

נערך לאחרונה ע"י cancer בתאריך 17-11-2006 בשעה 16:25.
ישן 17-11-2006, 18:01
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
כבר כתבתי את זה פעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "נמאס מהנהלת פורום מתגייסים - חתולים!"

פורום מו"ס מתחלק לשתיים : אלו ששואלים ואלו שנותנים תשובות.

אלו ששואלים הם בדרך כלל מלש"בים וחיילים טריים - הם בעצם הסיבה שיש את הפורום ובשבילם הוא נועד, כדי שיהיו אנשים כאלו שרואים בפורום מקום טוב לשאול שאלות צריך אנשים שיש להם תשובות, ופה נכנס החלק השני

אלו שעונים על השאלות - בדרך כלל אנשים שכבר השתחררו או שיש להם מספיק זמן בצבא - הם הגורם המקצועי של הפורום והם אלו שמספקים את התשובות, בלעדיהם הפורום לא יהיה שווה כלום.

ברגע שאלו שעונים על השאלות נכנסים לאשכול ורואים בו קללות שבדרך כלל מראות על רמתו של המקלל ולא להפך, אז לא מתחשק להם להגיב בפורום, או ברגע שהם רואים שביום אחד יש שלוש אשכולות עם אותו נושא בידיוק אז גם מעבר לזה שזה מבזב מקום להודעות אחרות זה גם מעצבן וזה גם מרחיק אנשים.

כל הנעילות של "חתולים" עוזרות בסופו של דבר להחזיק את הפורום ברמה גבוה ולגרום לכך שגם מלש"בים יראו אותו כמקום שאפשר לשאול שאלות וגם חיילים משוחררים יראו אותו כמקום שניתן לתרום בו.
יש מספיק פורומים ברשת שבהם יש רק מלש"בים שמספרים כל היום כמה מטכ"ל זה הדבר היחידי שמותר ללכת אליו בצבא וכל דבר פחות מזה זה ביזיון שלא תורם לכלום - בהם בחיים לא תוכל לקבל תשובות אמיתיות.
ישן 17-11-2006, 19:21
צלמית המשתמש של RedBlossom
  RedBlossom RedBlossom אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "נראה לי שאתה טיפה מדי בעדה..."

ציטוט:
אתם בכלל מסתכלים בפורום?? ביום נראה לי ממוצע של 4-5 אשכולות ננעלים!

תשמע.. נראה לי שהמשתמשים אשמים בנתון הזה, ולא המנהלת חתולים, ולא אף מנהל אחר.
חצי מהנעילות הן על אי קריאת חוקים והחצי השני זה גלישה לנושאים לא קשורים, ולא, היא לא קשה מדי עם המשתמשים, והיא עושה כמו שצריך כשהיא נועלת אשכולות עם תגובות מפגרות, או אי קריאת חוקים!
מה לעשות, בכל מקום יש חוקים וצריך להקשיב להם !

אז אל תאשים רק את המנהלת בנעילות, כי 99.9% זה המשתמשים אשמים.

אני מודה שבמקרה הספציפי הזה, לדעתי, היא הייתה צריכה לנקות את האשכול ולהזהיר אותם.
ואם אתה קורא קבוע בפורום הזה, אתה יודע גם לכמה אנשים היא עזרה, אז לא נראה לי שהיא לא מתאימה להיות מנהלת. ואם היא הפכה להיות מנהלת אחרי חצי שנה, זה אומר משהו, לא?

וגבי גילה,
לדעתי, כמה שיותר מבוגר, ככה יותר טוב, ככה יש יותר ניסיון!
אז במקום למחות, תנסה להכנס לנעלים שלה, שכל יום יש לה לנעול 4-5 אשכולות לפי מה שאמרת, וכל יום היא צריכה להסביר מחדש את החוקים לאנשים לא אחראים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 17-11-2006, 20:17
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
לא לא לא
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי RonenS שמתחילה ב "אתה סתם מנסה להוציא את עצמך"

זה פורום. יש בו כללים. יש בניהול כללים שגם אני צריך לעמוד לפיהם.
מחיקה היא מוצא אחרון. אני יכול גם למחוק את כל ההודעות בפורום ואז בכלל יהיה לי ראש שקט ואוכל ללמוד בסבבה שלי.
עצם זה שאתה אומר שיש תגובות שיכולות להימחק - סימן שאתה מבין שהן לא צריכות להיות שם.
אני לא אתחיל למחוק את כל התגובות המיותרות שיש בפורום הזה, ולא חסר, כי אז התגובות האלה ימשיכו לבוא מעצמן.
מטרת הנעילה היא ללמד את הגולשים שאסור מלכתחילה לחרוג מכללי השפה.
אתה בעצם משליך עלינו, המנהלים, את האחריות לכל מה שהגולשים כותבים. דבר שהוא מוטעה בעיקרו, וממילא כתוב בתקנון הפורום שכל מידע כזה או אחר הנכתב בפורום הוא על אחריותו של הכותב בלבד.
ישן 17-11-2006, 20:44
צלמית המשתמש של chatulim
  chatulim chatulim אינו מחובר  
מנהלת בע"ח, מטיילים ותרמילאים

חבר מתאריך: 01.01.06
וזו תהיה תגובתי היחידה לאשכול הזה

בתור התחלה, מי שעובר על חוקי הפורום במו"ס למרבה ההפתעה עובר על החוקים גם בפורום משוב, שכן אין זה המקום לפתוח אשכול מסוג זה. יש לך בעיה איתי? פנה אלי באופן פרטי או פנה לאדמינים.

דבר נוסף- רונן- אני באמת לא חושבת שיש לך זכות להתלונן אחרי לפחות 2 חסימות מהפורום המדובר ושחרור שלך (ובאמת שהחסימות היו קלילות לעומת ה"עבירה")

לצערי, אור ועידו לא יכולים להיות כ"כ הרבה זמן על הפורום עקב הלימודים שלהם ולכן מרבית העבודה, לפחות בבקרים ובצהריים, מופנית אלי. תאמינו לי שלנעול אשכולות לא גורם הנאה מרובה, שלא לדבר על סלידה. אם הייתם יודעים להתבטא- כנראה שזה היה נחסך.

דבר אחרון- יעידו הגולשים שדבר מה לא מצא חן בעיניהם ופנו אלי באופן פרטי- שקיבלו את מירב תשומת הלב והתגובות המתאימות. במרבית המקרים אף הצלחנו להגיע לעמק השווה. במקרה הזה, תסלח לי, אבל אין ענין בכלל. אם היית פונה אלי באופן אישי, אולי היית מצליח להבין את ההגיון הפשוט שבנעילה.

לא, אין פה ענין לגרום לפורום להיות מוסד צבאי, אלא לגרום לפורום להיות מקום הגיוני להיות בו (ולהציע, גם בצחוק, לשרוף את מדור סיירות, מה לעשות- מוריד מרמתו של הפורום)

עד כאן.

ישן 17-11-2006, 21:03
  RonenS RonenS אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
אני רוצה להבהיר פה כמה דברים
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "וזו תהיה תגובתי היחידה לאשכול הזה"

1. אני הוא לא פותח האשכול. אל תבואי אלי בתלונות ואני לא פה מדבר עליך אלה על ההנהלה בכלליות את סתם לוקחת את זה אישית כי במקרה הזה את נעלת את האשכול. וגם נור כתב את זה ככה שפאק שלך זה פאק שלהם.

2. תודה על הרחמנות שלך. את ממש אמא טרזה. אני ביום ראשון אפתור אותך מהשיקולים לזמן החסימות.

3. פעם שעברה שהגיע אשכול תלונות על הניהול שלך בפורום מתגייסים לא רק שלא הפנת אותו לכאן אלא נעלת אותו (מפתיע?). כמובן שדברתי איתך בפרטי אמרת זה המקום להפנות את התלונות. עכשיו את אומרת שהמקום הוא בכלל בפרטי. כנראה שזה משתנה כל שבוע, נו מילא.

4. אני חושב שאת ההגיון הפשוט בנעילה את יכולה להסביר גם כאן. רק להזכיר לך שמדבור בשגרה יום-יומית ולא באשכול הספציפי ההוא. אני רק מבקש לפני שאת נותנת לי את ההסבר תקראי בבקשה את הדיון/ ויכוח עם נור.

בהצלחה בהמשך

נערך לאחרונה ע"י RonenS בתאריך 17-11-2006 בשעה 21:06.
ישן 17-11-2006, 22:25
צלמית המשתמש של Senda R
  Senda R Senda R אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.04
בתגובה להודעה מספר 40 שנכתבה על ידי chatulim שמתחילה ב "וזו תהיה תגובתי היחידה לאשכול הזה"

אל תתממי!
פה זה פורום משוב - משוב מן המנהלים אודות הפורום ובעיות הקשורות אליו.
את בעיה בשבילי ובשביל הרבה גולשים.
הבעיה שרובם פשוט לא נכנסים לפורום הזה ולא מודעים לאשכול.
אני יכול להבטיח לך שהרוב המוחלט חושב כמוני!

אין לי רצון לפנות אליך בפרטי ולהבין את השיקולים.
אני אומר דבר פשוט - את לא מתאימה !
ובמקום פשוט להודות בכך את מנסה לשכנע אותי שאני טועה ולא מבין את הסיבות האמיתיות.

במדה וכן יש מנהל שמוכן לבדוק את העניין לעומק אני אשמח!

בכלל אני לא חושב שאדם שממזמן סיים עם הצבא צריך לנהל פורום של מתגייסים וסדירים!
עם כל הכבוד לנסיון - חוץ מלהביא הרבה כתבות מאתר AKA את לא תורמת המון לפורום.
כמו בפורום מוטוריקה תמצאו מנהלים שלהוטים על מכוניות ובפורום חשמל אנשים שמבינים אלקטרוניקה וחשמל ובפורום תיכנות אנשים שיודעים לתכנת, לדעתי אין לך מקום בפורום.

אשמח להתייחסות מנהל ואנא ממכם כל ה"מגנים" אל תספימו לי את האשכול ..

ישן 17-11-2006, 22:34
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אל תתממי! פה זה פורום משוב -..."

זו דעתך האישית.
כמו שסיון אמרה, עידו ואנוכי לא נמצאים כמעט על הפורום, מסיבות אישיות, ולכן הנטל נופל עליה.
זה לא פורום פשוט, פורום שכל יום נפתח בו דף חדש של אשכולות, ויש הרבה עבודה והרבה מה לעשות כדי לשמור על תפקוד תקין.
עם כל הכבוד, אתה לא בא מעמדה שאתה יכול לקבוע אם היא מתאימה או לא, ומה היא עושה יותר טוב ופחות טוב. את זה תשאיר להנהלה, ולאנשים שיודעים מה זה לנהל את פורום מו"ס באופן ספציפי.

אמרת את דעתך, שמענו אותה, ו-וואלה סבבה, כמו שאומרים בצבא "דעתך חשובה אך אינה נחשבת".
זה נחמד מאוד שאתה חושב שהיא לא מתאימה, אבל שוב, אתה לא בא מעמדה שאתה יכול להגדיר מיהו מנהל מתאים.
את פורום מו"ס צריך לנהל, בין היתר, אדם עם נסיון צבאי, ואין זה משנה כמה זמן עבר מאז השירות שלו. עצם זה שהוא היה במערכת ויצא ממנה הופך אותו לכשיר לניהול.

ובכל אופן, העבודה שסיון עושה על הפורום לא תסולא בפז. נ-ק-ו-ד-ה. ואני לא אומר את זה כמלש"ב שצריך עזרה, אני אומר את זה כאדם שפחות או יותר צופה מהצד בניהול הפורום.
וזה לא נתון לוויכוח. לא כאן, לא בפרטי, ולא בשום מקום אחר.
ישן 17-11-2006, 23:29
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
אתה לא סותר את עצמך קצת?
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Senda R שמתחילה ב "אל תתממי! פה זה פורום משוב -..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Senda R
אני אומר דבר פשוט - את לא מתאימה !

עם כל הכבוד לנסיון - .

בכל אופן, לגבי כישוריה והידע שלה לגבי מתגייסים (צו ראשון מבחנים ראיונות וכיו"ב) לא יסולא בפז, אתה יודע היא הייתה אמונה על הפאן הזה בדיוק בשירותה הצבאי.... ואתם במקום לומר יפה תודה על האוצר שמצאתם, אתם מנצלים את טוב ליבה, משתוללים בפורום ועוד מותחים עליה ביקורת.. NICE!.. בכל אופן, יש לפורום כללי משחק, אתה מעוניין לקחת בו חלק פעיל ושלא ינעלו לך אשכולות? תעמוד בהם.. אם לא, שא בתוצאות.

ישן 20-11-2006, 19:29
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05

אני גולש מתמיד בפורום מו"ס ואת האמת אין לי תלונה אחת להנהלה...
כל פעם שהייתה לי בעיה או משהו לא ברור תמיד הם עזרו(במיוחד סיוון) ואני חושב שבזכותם הפורום נשמר ברמה מאוד מאוד גבוהה....ככה שאם כבר פתחו אשכול בנושא אני רוצה להגיד שאני אישית מאוד מרוצה..
רק בקשה אחת יש לי:להכניס יותר עניין בפורום..
רוב הגולשים בפורום מתגייסים בקרוב ולדעתי האוכלוסיה במו"ס תיקטן משמעותית..פעם היו תחרויות עם צל"שים וכל מיני דברים נחמדים שמשכו גולשים להשקיע בפורום ולעזור בו...בכלל אני חושב שגולשים ותיקים צריכים לקבל יותר צל"שים או משהו שיראה לשאר הפורום ששווה לעזור ולהשקיע בפורום..כי בסך הכל הגולשים עושים את הפורום...אני אישית חושב שפורום מו"ס הוא אחד הפורומים הגדולים והמוצלחים בפרש אבל כמו שאמרתי חסר כל מיני חידות או פעילויות שהיו בעבר שימשכו אנשים לפורום ויגרמו להם להשקיע יותר..

בכל מקרה ברגע שהאשכול מוסת לחלוטין מהקשרו והדברים מגיעים לפגיעה באנשים אחרים(כמו זלזול בחיילים עורפיים דבר שידוע מאוד בפורום מו"ס) אין בעיה לנעול את האשכול..

נוב 07.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:08

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר