לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2005, 00:04
צלמית המשתמש של עידו403
  משתמש זכר עידו403 מנהל עידו403 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.01.04
גם אני קראתי על כך בעיתון, ולצערי לא הופתעתי כשהתברר לי שמדובר במיתר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moranchikon שמתחילה ב "בקשר למה שהיה השבוע בעיתון..."

המשמעת בטירונות היחידה נחשבת לקשה מאוד, ויש אומרים יותר מדי.
בתקופת שירותי בשיבטה כסמל טירונים התברר לנו שבמחלקה הסמוכה- זו של מיתר מש"ק צעיר גם עבר עבירה של פגיעה בכבוד האדם בכך שהפיל חייל למצב 2 והכריח שני חיילים אחרים לגלח את פניו תוך כדי ירידה ועליה. וכל זאת משום שלא התגלח כמו שצריך למסדר בוקר. אותו מש"ק הועף ל 28 ימים בכלא ונשללה ממנו הפיקודיות.

יש עוד דוגמאות לכך אבל עדיף שלא אכתוב אותן (זה נוגע לצורה בה הטירונים צריכים להתנהג בטירונות), אך בגדול אפשר להגיד שביחידה מגזימים מאוד בנושא המשמעת.
אני אפילו הייתי עד לשיחה שבה אמר סמל במיתר לחיילים שלו שכשהם בשיבטה עוד משגיחים עליהם(על הסגל) שלא יקרו דברים אסורים, אבל חכו חכו מה יקרה כשתגיעו לבסיס בו מתקיים שאר המסלול (שם אין פיקוח על הסגל). חיילים פשוט נשברו ובכו אחר כך מרוב פחד.

בגדול אין לי טענות לא למב"ס שיבטה (שמו פורסם בYNET) אל"מ רומן ארנון ולא לראש ענף הכשרת הלוחם סא"ל שי. את שניהם אני מכיר אישית (המב"ס ראיין אותי מספר פעמים כנציג הכש"ל בדיונים, ושי היה מג"ד שלי) ואני יודע שהם בחיים לא יטייחו כזאת פרשה כמו שנטען בחלק מהמקומות. אם יש משהו ששי היה תמיד מדגיש בשיחות עם הסגל בגדוד זה שהחיילים ה"פשוטים" הם לפני הכול, לא מעניין אותו כלום- חוץ מהרווחה שלהם, כי חייל מרוצה וחייל שדואגים לו הוא חייל טוב, וחייל נפקד זה חייל שלא טיפלו בו כמו שצריך.

הטענה היחידה שלי היא לאנשי מיתר שלא נותנים לאף אחד מחוץ ליחידה להתערב בהחלטות ובנהלים שלהם.

נערך לאחרונה ע"י עידו403 בתאריך 15-01-2005 בשעה 00:07.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2005, 00:16
  moranchikon moranchikon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.01.05
עידו, בקשר ל"קשר השתיקה"...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי moranchikon שמתחילה ב "בקשר למה שהיה השבוע בעיתון..."

יש משפט שאומר שכביסה מלוכלכת מכבסים בבית...
משתמע מכך, שכמו שאף אחד לא אוהב את זה שמתעסקים לו בעניינים אתה יכול להבין ללב הסגל...(חס וחלילה,אני לא מצדיק קאדרים חסרי משמעות ותועלת מכל סוג שהוא...)
כמו שאף יחידה,ותאמין לי שני אחיי משרתים ביחידות...שרק אללה יודע מה הם באמת עושים שם...לא תרצה שייכנסו לה לתחתונים, ונראה לך שאין תאקלים עם פקודות מטכ"ל?! הרי כל שני וחמישי דברים כאלה קורים ומעלימים עין בן רגע...
זה כמו ששנה שעברה נהרג הטירון מדובדבן בגלל הטירטור שהוא התייבש במהלכו...
דוגמא אחת מיני רבות, רק שהפעם זה היה קטלני.
הדבר הטוב שיצא מכל זה הוא שלפחות זה איך שהוא נעצר לפני שקרה משהו בלתי הפיך...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.israeli-weapons.com/images/israeliflag.gif]
"עם הנצח אינו מפחד מדרך ארוכה."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר