לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2006, 08:24
  office office אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.10.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Err0R שמתחילה ב "התכוונתי בלי קשרים וכיו"ב....."

תטיף למקהלה כמו שאומרים..יש על זה או היה על זה ויכוח בבג"צ. יכול להיות שעם חשיפת הנתונים הדבר יגרום ליותר מידי אנשים להציק ולבקש "מועד ב'" יכול להיות שזה יהיה כרוך גם בחשיפת שיטת הדירוג באופן מפורט יותר מאשר ככה וככה אחוזים צד"כ ודפ"ר..יכולת שזה יחשוף שיטות שנוחות לצבא אבל יגררו אחריהן ביקורת ציבורית ואולי אפילו יכרחיו שינוי השיטה, אולי החשיתה תיגרום לאנשים להתכונן יותר טוב למבחנים וכולי ואנחנו לא אמורים להיות מוכנים. אני לא ההייתי מוכן והלך לי לא רע- הרגשתי רע עם איך שהלך אבל בסוף התברר אחרת.

בירור נתונים דרך קרובים זה קל זה לא סוד מדינה. אם אין לך קרובים במקומות לא כל כך גבוהים- שוב כי זה לא סוד מדינה. אז הנה טיפ המשק"ית ת"ש שלך שתהיה לך בצבא תתדע את הקב"א. תהפכו לחברים תברר דרכה. שיטה אחרת\ תסתכל לה במסמכים או מחשב כשהיא לא שמה לב וגם אם היא תשים לב מה היא כבר תעשה? ככה מכר שלי עוד לפני שהתגייס ביקר אצל אחת כזו בלשכת גיוס הצג לא מפונה לחלוטין אליה כי זה ייצור חסימה ביננה לבין המראויין הרי הם זה מול זה אז הוא הטה מעט את הראש וכך בירר.

נערך לאחרונה ע"י office בתאריך 21-11-2006 בשעה 08:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:40

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר