לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2006, 13:23
  g.v g.v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
ייאוש ובלבול...

לפני שבועיים נפרדתי מחבר שלי אחרי תקופה של שנה וחצי שבה היינו יחד.
הסיבה שבגללה נפרדנו היא שהוא גילה לי שהוא לא יהודי, ואני לא יכולתי לקבל את זה, וזה מכיוון שאני לא מסוגלת להיות עם מישהו שהוא לא יהודי, זה מנוגד לכל מה שאני מאמינה בו. הוא לא רצה לגלות לי בהתחלה מכיוון שפחד שאני אעזוב אותו, וזה נכון, כי אם הייתי יודעת מההתחלה שהוא לא יהודי לא הייתי מתחילה איתו קשר בכלל.
הוא, מצידו, חשב "שכוח האהבה" הוא שיפתור הכל, ושבגלל האהבה שלי אליו אני אשכח בין רגע את כל העקרונות שלי והאמונה, ואחליט להשאר איתו, "לקבל אותו כמו שהוא". הוא לא מבין שזה לא כ"כ פשוט.
אני מרגישה כ"כ רע ונבגדת, ובעיקר פגועה מכך שהוא שיקר לי, ואני לא יודעת איך להתמודד עם זה. אני אוהבת אותו מאוד, וגם כ"כ כועסת עליו כמו שבחיים לא כעסתי, ובעיקר מאוכזבת ממנו, כי להתגייר הוא לא מוכן, לפחות לא עכשיו, כי אני צריכה לקבל אותו כמו שהוא.

אני לא יודעת כבר מה לעשות... איך ממשיכים הלאה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2006, 18:23
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
מצטערת שאני אומרת את זה..
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי g.v שמתחילה ב "אני לא מבינה..."

אבל לדעתי את צריכה לשכוח ממנו..ואת אותה עצה הייתי נותנת גם לו.
מצד אחד הוא נפגע כי הוא מסתכל על זה כך: "מה היא רואה את הדת כמשהו שיותר חשוב ממני? ועוד אחרי שהיינו ביחד ואהבנו אחד את השני בשנה וחצי"
ואת נפגעת מכיוון שאת לא מוכנה לקבל את השקר הזה אחרי כל התקופה שהייתם ביחד , וגם מדובר בזה שלא היית מקבלת אותו מההתחלה וכך לא היה נוצר מצב של קשר כזה.

זה שאת לא מוכנה להיות עם יהודי ושהוא לא רוצה להתגייר זה ממש נוגד אחד את השני. וכמו שאמרת מדובר באמונה,בדת אז זה באמת לא נושא קל.
מילא,אחד מכם היה מתפשר על הצד שלו או על משהו קטנטן היה עוד אפשר לעבוד על משהו.
אבל פה אין משהו קטנטן ,זה כן או לא.

תחליטי מה יותר חשוב לך -להתפשר על זה שהוא לא יהודי ולהיות איתו למרות זה, או שעיקרון האמונה והדת חשוב לך יותר ממנו.
ישן 02-12-2006, 23:32
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אתה חוצפן..
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "אני מודה לך..."

לק"י

אני חייבת להודות שדי הרגזת אותי. בתור מישהי דתייה וגם אם לא הייתי כזאת, דת זו דרך חיים ואל תשפוט אנשים שחיים לפי זה. יש אנשים שמאמינים באלוקים ולכן הם יקיימו את מה שהדת והמסורת מכתיבה להם כדרך חיים לכל דבר. בכלל אני די בטוחה שגם אנשים מסורתיים לא היו ששים או מסכימים מלכתחילה לצאת עם גוי.
בכל מקרה אני חושבת שהעניין גם קשור בכך שהוא שיקר לה וגרם לה לעשות משהו שהיא לא רצתה בו. שמעתי סיפור על מישהי שיצאה 3 שנים עם מישהו עם אפילפסיה קלה יחסית, והיא לא ידעה את זה עד שיום אחד אחרי 3 שנים הוא התמוטט. איך היא הרגישה לדעתך? לדעתי המקרה הוא מעבר למקרה ספציפי של דת הוא של שקר בכלל. ואני באמת לא מבינה על מה הכעס שלך, אתה מאמין בא' ואני בג'? איש באמונתו יחיה לא?!

ישן 03-12-2006, 09:58
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי g.v שמתחילה ב "ייאוש ובלבול..."

מצטער מאוד על הבוטות אבל אם אתם קוראים לזה "דרך חיים" או "אמונה" זה לא הופך את זה לפחות גזעני. גזענות זה גזענות. לדחות מישהו כי הוא לא יהודי זה בעצם גזענות. לכתוב שוב שתפנימו? -ג-ז-ע-נ-ו-ת. הפרדת גזעים. מוכר לכם המושג? מעלה קונוטציות שליליות? אבל זה מה שזה. גזע יהודי נפרד ונעלה לעומת גזע גוי.

אני מתקשה להאמין שבישראל 2006, המדינה שלי, בחורה נפרדה מבחור אחרי שנה וחצי של אהבה מכיוון שהוא פשוט לא מהגזע והלאום שלה. זה מצמרר אותי. מה שעוד יותר גרוע זה שאת אומרת שזה "אמונה"...תפתחי את העיניים, זה גזענות בצורה הכי ברורה שלה...

ואת עוד זאת שפגועה?! את?! את זרקת אותו כי הוא לא מוכן להתגייר! לעבור את הדבר המשפיל הזה בשביל "הכבוד" הגדול של להיות יהודי. איך היית מגיבה אם היית שומעת שצרפתים לא מוכנים להתחתן עם יהודים כי הם יהודים?! איך הגבת כשסיפרו לך שאז, כן אז, גרמנים לא התחתנו עם יהודים?

מצד שני, יכול להיות שפשוט הפסקת לאהוב אותו והמצאת תירוץ נבזי במיוחד כדי להיפטר ממנו. אם כך אז זה מובן והדיון הזה מיותר שכן אם מפסיקים לאהוב אז אין מה לעשות.

איך ממשיכים הלאה? תשבי עם עצמך ותחשבי איפה את לא בסדר. איפה האמונות היפות שלך נגמרות והגזענות מתחילה. ואני בהחלט חושב שעברת את הגבול הזה מזמן.

נערך לאחרונה ע"י Sycofat בתאריך 03-12-2006 בשעה 10:05.
ישן 03-12-2006, 10:17
  g.v g.v אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "מצטער מאוד על הבוטות אבל אם..."

גזענות? תגיד, אתה מבין בכלל מה אתה אומר? אתה חושב שאין לי חברים שהם לא יהודים? אז תן לי לומר לך משהו - יש לי חברים שהם לא יהודים, ולא רק שיש לי, אני גם אוהבת אותם מאוד ואני רואה בהם בני אדם ללא קשר ללאום שלהם.

אבל כשמדובר בזוגיות זה כבר נושא אחר לגמרי! אתה מדבר איתי על השואה? שם לא קיבלו את היהודים מעצם היותם יהודים - פשוט שנאו אותם שנאה עיוורת בלי קשר לאמונה, דת או דרך חיים, שנאו אותם בלי שום סיבה, וזה התבטא בכל תחומי החיים לא רק בזוגיות!

כשבנאדם מאמין, אבל באמת מאמין - אמונה כ"כ חזקה שהיא זו שגורמת לו להמשיך לתפקד יום יום ולא להיכנע, כי יש כח מלמעלה שעוזר לו ומניע אותו, ושומר עליו, אז הוא לא יכול יום אחד פתאום לשכוח הכל וללכת נגד כל מה שהאמין בו.

יודע מה היתה הטעות של חבר שלי לשעבר? שהוא לא כיבד אותי - לא אותי ולא את העקרונות והאמונות שלי, כי אם הוא היה מכבד הוא לא היה משקר לי בדבר כ"כ מהותי וחשוב, ולא היה מעמיד אותי במצב הזה שבו אני צריכה להחליט על מה לוותר, בידיעה שלא משנה מה אחליט לעולם לא אהיה שלמה עם עצמי. ואת זה רק אדם מאמין יכול להבין.
ישן 03-12-2006, 10:28
  Sycofat Sycofat אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.09.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי g.v שמתחילה ב "גזענות? תגיד, אתה מבין בכלל..."

את מדברת איתי על אמונה? במה את מאמינה? בזה שיהודי אמור להתחתן עם יהודי? ואיפה כתוב את זה, בתנ"ך? זה לפני הפסוק "שפוך חמתך על הגויים" או אחרי?

בקיצור גויים טובים בשביל להיות ידידים ככה לשעות הפנאי ובשביל למות בצבא... אבל להיות בני הזוג שלך? חס וחלילה, רק יהודים. כי ככה כתוב בספר ההוא...כי זה שאת אוהבת מישהו לא אמור להספיק לך ולהוות את העובדה הקובעת, שאת אוהבת מישהו ולכן את איתו.

זה שהוא שיקר לך כביכול הוא כאין וכאפס לעומת מה שעשית לו. את בחרת בין אהבה אמיתית של שנה וחצי לבין אמונה עיוורת וחד משמעית של "יהודי חייב להיות עם יהודי". שאפו, עשית את הבחירה וכעת מה שנותר לך הוא להתמודד עם זה.

את שואלת מה לעשות? אין מה לעשות! בחרת. הוא לא יהפוך ליותר יהודי בשביל מישהו שלא מעריכה אותו כמי שהוא אלא שופטת אותו ע"פ הלאום שלו. את מן הסתם לא תתמתני באמונותייך.

ולכן, כל מה שנותר לי להמליץ לך יקירתי, זה ללכת לחפש חתן חדש בבני ברק או בירושלים...שם הסיכוי הרב ביותר שתמצאי יהודי אמיתי, טהור.
ישן 03-12-2006, 11:55
  Aharron Aharron אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.03.06
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Sycofat שמתחילה ב "אני שם לב למה שאני כותב...."

אוי אוי.. אתה מדבר כל כך הרבה שטויות.
דת היא דרך חיים, ז"א שמי שמאמין בה חיי לפי אורחות חיים מסויימות. לפי ההלכה היהודית אסור להתחתן לאישה יהודיה להתחתן עם גבר לא יהודי. רוצה להתווכח? אתה נשמע בחור בלי הרבה ידע בתחום הזה.
גזענות? בכלל לא קשור, לפי תורת הגזע גם אם הוא יעבור מליון גיורים, גרמני שנא יהודיה בגלל שהיא יהודיה, אפילו אם בשביל ה"אהבה" היא תוכל לשנות את כל האמונות שלה ולהתנצר ולהתאסלם 10 פעמים. אל תקביל פה מקרים כאלה, כי זה בכלל לא קשור.
רוצה לחלוק על האמונה היהודית? סבבה, תחלוק, אל תקיים, תשמיץ, תשרוף ותכפיש. עליה אין לך מילה להגיד, היא מאמינה בדרך חיים הזאת - היא רוצה לקיים אותה. גויים משרתים בצבא? כן, זה מצב בעייתי, לא נראה לי שזה מצב אידאלי(מבחינתי) כ"כ שיהיו פה גויים(מדינה יהודית דמוקרטית, לא?). אין לי בעיה עם היותו גוי, פשוט האמונה שלי נוגדת את שלו.

בנוסף לזה הוא שיקר לה במשהו עקרוני מאוד. עצתי - תשכחי ממנו, אין מה לעשות, כל הכבוד על זה שעמדת במבחן האמונה שלך. תראי, במצב כזה שלמות לא נראה לי שתהיה לך כ"כ, פשוט צריכים להמשיך הלאה ולשכוח. אפילו שזה קשה, שמתים להרים טלפון, שמתים לצאת שוב ביחד. אין מה לעשות, מאמינה במשהו? תמשיכי אותו הלאה.
בהצלחה! וכל הכבוד.
ישן 03-12-2006, 13:57
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
מחזקת ומחזקת 1000 פעם!
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי Aharron שמתחילה ב "אוי אוי.. אתה מדבר כל כך הרבה..."

ול- g.v את יודעת מה אני חושבת? אולי זה יהיה לך מוזר לשמוע את זה ואולי לא...אבל אולי אפילו זה ניסיון של אלוהים לראות עד כמה את מאמינה בו כשמדובר בדבר חזק כמו אהבה.
יישר כוח ואל תחשבי על לסגת מהעיקרון שלך שאת מחזיקה כרגע.
וכמו שאמרת רק אדם מאמין יכול להבין את זה.

1.הוא שיקר לך בכללי וזוגיות אינה מתבססת על שקרים.
2. שיקר לך בדבר הספציפי הזה , שהוא ידע שלא תקבלי מההתחלה-בדבר שהכי חשוב לך.
3. שדיברת איתו על להתגייר הוא לא מוכן.
4. לדעתי אם הוא היה אוהב אותך ממש והכל הוא היה מוכן לעשות בשבילך את זה ..אבל ברור שהוא לא יהיה מוכן כי זה לא קל בן-לילה לשנות את הדת שלך,ואני קצת מבינה אותו...

לבסוף אני מקווה שתחזיקי את עצמך,ותמשיכי הלאה...בעלדיו.
בהצלחה!
ישן 03-12-2006, 15:24
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.05
איזה שטויות!
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "האמונה שלו נוגדת את..."

יהודי הוא יהודי ונוצרי הוא נוצרי! בני דודים? אחים? מזה השטויות האלה? אם זה ככה, אז לא היו בכלל דתות בעולם וכולם היו מתחתנים עם כולם ולא היתה שום הפרדה! אבל מה לעשות שהעולם לא עובד ככה והמציאות אכזרית ככל שתהיה, היא של דתות שונות. בגלל זה היו מלחמות בעולם, עדיין יש ותמיד יהיו - כי לאנשים אכפת מהשורשים שלהם ומאיפה באו. ותמיד יהיו הבדלים בין הדתות, לא משנה מה תגיד!
אם אין שום הבדל בין הדתות ונוצרי ויהודי הם כ"כ זהים, אז איך זה שכשנוצרי נפטר קוברים אותו מחוץ לגדר וכשיהודי נפטר הוא נקבר בתוך הגדר בי-ם? כולם הרי אותו דבר לא? אז לא! תמיד היו, עדיין יש ותמיד יהיו הבדלים, וזה מה שמבדיל אותנו, את הלאום שלנו משאר העולם! לא סתם יש ליהודים מדינה משלהם, אחרת כולם עכשיו היו חיים בגולה ביחד, בהרמוניה ושלווה, אבל המצב לא ככה וגם כנראה לעולם לא יהיה.

נערך לאחרונה ע"י S.B.O בתאריך 03-12-2006 בשעה 15:29.
ישן 03-12-2006, 15:57
צלמית המשתמש של gandalf-it
  gandalf-it gandalf-it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.10.05
שלח הודעה דרך ICQ אל gandalf-it שלח הודעה דרך MSN אל gandalf-it
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי S.B.O שמתחילה ב "איזה שטויות!"

אולי ישנה הפרדה כלשהי
אבל אם תחשוב עליה לעומק היא הפרדה מתוכננת וסתמית, היא באה במטרה כביכול להפריד

הנוצרים היו בהתחלה, ולטעמי נשארו גם היום זרם נוסף של היהדות, כמו שיש את החילונים, החרדים, כך יש גם את הנוצרים-פה נכנס גם הקטע של השורשים, יש לנו את אותם שורשים ואותן אמונות בבסיס

בקשר למדינה ולגלות, שוב-יש הבדל, אבל כי אנחנו יצרנו אותו לא כי הוא באמת היה שם

כמו שבזמן מלחמת העולם השנייה יהודים רבים חיו בין גרמנים ואם מישהו לא הלשין או שלא ראו לו את האיבר מין אף אחד לא ידע שהוא יהודי, למה? כי אנחנו דומים בתרבות, במראה, במוזיקה, בספרות, בחשיבה, בהכל

אם אתה מתעקש לחשוב בצורה כל כך עיוורת וצרת אופקים-שיבושם לך

ישן 03-12-2006, 16:09

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי gandalf-it שמתחילה ב "אתה זה שדיברת עכשיו מחוסר ידע..."

מה?! את רוצה להתחיל להתווכח?השילוש הקדוש נחשב כעבודה זרה בהלכה היהודית. מה גם שזה אחד מאבני היסוד של הדת הנוצרית.
חרדים - דתיים - מאמינים באותו דבר, לפרטי פרטי פרטים. יש חילוקים בינהם על הגישה לארץ ישראל, על תורת ישראל ועל עם ישראל.
חילוני הוא פשוט מישהו שאינו דתי. זה לא אומר שאין לו ערכים, זה לא אומר שהוא לא מאמין במשהו. הוא פשוט לא דתי.
האמונה של הנוצרי שונה ב180 מעלות מהאמונה של היהודי. אז זה אני שמדבר מחוסר ידע...
כל מה שהזכרת - מראה וכו', אל תשכחי שגדלנו איתם, תרבות זה אילוץ, למרות שיש תרבות יהודית דתית אחרת, מראה, נו מה? זה טיעון?
מוזיקה - ישנה מוזיקה יהודית, ה"כלייזמר", זה בכלל לא קשור לאורח חיים שלנו. העתקנו הרבה מהתרבות של הגויים.
אורח החיים הדתי היהודי שונה כמעט בכל מרכיב אפשרי מהאמונה שלהם.
את מדברת מחילוניות, אין לי שום דבר נגד זה, אבל את לא יכול לייצג אמונה כל שהיא, או להסביר כמה הן דומות ממצב שאת לא מספיק מודעת להבדלים בינהם כי את לא דתיה. זה נשמע מאוד נחוש, ואני לא רוצה לתקוף אבל יש הבדל עצום. מסעות הצלב התקיימו רק בגלל ההבדלים האלה(לאו דווקא אל היהודים, גם אל המוסלמים). הפוגרומים נערכו ב"כופרים" וכו'. יש הבדלים עצומים.

נערך לאחרונה ע"י Aharron בתאריך 03-12-2006 בשעה 16:16.
ישן 03-12-2006, 14:55
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

ישר כח!
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "חחחח היית איתו שנה וחצי ולא..."

אני לא מאמינה שהוא שיקר לך בצורה כזאת במשך שנה וחצי, ועוד שקר כ"כ מהותי, שעליו מושתתים יחסים. אני לא מבינה, מה הוא חשב? שבין רגע תפסיקי להאמין בכל מה שהאמנת כל חייך? שלפתע האמונה שלך תעלם לה כאילו לא היתה?

את אוהבת אותו נכון, אבל זה לא שלא קיבלת אותו בגלל מום שיש לו או המראה שלו. את לא יכולה להיות איתו בגלל הדת שלו, שזה דבר שונה לגמרי! אם אין לנו את השורשים, את הלאום שלנו, אז מה כן יש לנו בעצם? מדינת ה-י-ה-ו-ד-י-ם, הלאום היהודי! תפנימו אנשים!!! אי אפשר להתווכח עם אמונה, אמונה זה משהו שנמצא עמוק בתוכך, ואם אין משהו שיגרום לך להפסיק להאמין, אז אתה תמשיך את חייך לפי אותה אמונה ודרך חיים.

ואני לא מבינה מה יש לו להיפגע ממך? אם כבר אז זו שצריכה להיפגע - את זו ששיקרו לה ולא ההפך! הוא ידע טוב מאוד מה את חושבת על יחסים בין דתות שונות והוא לא כיבד את זה - בעיה שלו.

אם הוא כ"כ אוהב אותך שיתגייר בשבילך. אני מכירה כבר כמה שהתגיירו בשביל חברות שלהם, זה לא משמים, זה קורה וזאת המציאות אז שלא יעשה מזה עניין. הוא מדבר איתך על כח האהבה? שיוכיח את זה.
ישן 03-12-2006, 15:58
  S.B.O S.B.O אינו מחובר  

ובגדול...
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי OFER KATZ שמתחילה ב "המקרה שלך"

המקרה הזה הוא מאוד ספיציפי לכל בנאדם, כי כל בנאדם "באמונתו יחיה". זה דבר מאוד אינדיבדואלי ולכן אדם מאמין לא יהיה מסוגל להיות עם בן דת אחרת מעצם היותו מאמין, ואילו לאדם שאינו מאמין לא תהיה כל בעיה להיות עם אדם בן דת אחרת.

מכיוון ש-g.v היא אדם מאמין, היא אינה מסוגלת להיות עם נוצרי וזה מובן ומקובל, אז על מה הויכוח פה בעצם? על עצם היותה מאמינה? תחסכו מעצמכם את המאמצים, אדם מאמין יישאר מאמין, זהו דבר שמתבסס על כ"כ הרבה דברים וארועים ולא ניתן למחוק אותו בין רגע.

ורק שתדעי g.v שאני ממש מזדהה איתך וכואבת את כאבך, כי אני מבינה שלך זה קשה יותר ממנו, וזה מכיוון שאת רוצה להיות איתו אבל לא יכולה בגלל שהדת לא מאפשרת לך זאת, ואין גרוע מזה - לרצות משהו אבל לא להיות מסוגלים לקבל אותו. ובנוסף היית צריכה לגלות שהוא שיקר לך אחרי תקופה כ"כ ארוכה שלכם יחד - שקר שהרס את כל הקשר ואת האמון הבסיסי ביניכם.

ישן 03-12-2006, 17:32
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
ושוב אני אחזור בפעם המיליון..

לק"י

הנושא הוא עקרוני, הקשר התחיל על בסיס שקרי. זאת הבעיה המהותית ולא מה הוא השקר, בנוסף לכך להבדיל אלף אלפי הבדלות, קיימים פערים גדולים מאוד בין דתיים לחילוניים. יש לי קשר עם חילוניים ועדיין אני לא אוכל לצאת עם אדם חילוני שאינו חי ומאמין באורחות החיים שלי. אם זה עוזר להבהיר את הנקודה אז יופי. בכל מקרה גם בנוגע לגויים זה כך, אלו פערים וחלק מהם הם גזעניים ואין לי שום בעיה להודות בכך. כל הכבוד לך שעמדת על עקרונותייך ולא התפשרת על דרך חייך ואמונתך.המון הצלחה בהמשך!

נערך לאחרונה ע"י peach the bitch בתאריך 03-12-2006 בשעה 17:59.
ישן 03-12-2006, 17:49

אני רוצה לסכם את דעתי בערך. כי הגבתי בגלל שראיתי מה התגובות של הבחור ומפה זה התפתח, אני לא נוהג להכנס לפורום הזה כ"כ.
אז ככה, באמת אני מעריך את מה שעשית. אין ספק שהרבה אנשים היו ממשיכים עם נטיית הלב ולא היו מפסיקים שניה לחשוב על הדרך שלהם, ועל התוצאות של האמונה שלהם. כל הכבוד!
לדעתי, את לא תהיי שלמה, כי את אוהבת אותו, אבל מצד שני ללא כל ספק את עושה את הצעד הנכון. לא עם כל דבר בחיים באה הרגשת שלמות. זה יהיה קשה, ורק עכשיו מתחיל הקושי. אך ללא ספק זה יישתלם בעתיד.
טיפים בקטעים האלה זה טיפשי בד"כ, כי זה מאוד אינדבדואלי. אבל כמו שאני חושב תנסי להתרחק ממנו כמה שיותר כי זה רק יקשה עלייך. תחשבי על זה כעל פרידה שאת רוצה לשכוח מהצד השני. למרות שזה נראה בלתי אפשרי כי את אוהבת אותו, ואת רואה את החיים שלך איתו. אז להמנע מSMS ולהמנע מלהיפגש ולהתקשר.. צריך להתנתק, כי זה לא מצב בריא.
שוב, יכול להיות שזה עיצות טפשיות כי שוב, זה אינדודואלי. אבל בכללי ומנסיון עדיף שזה יהיה ככה.
שבוע טוב! ובהצלחה שיהיה לך עם כל זה, תהיי חזקה.
ישן 14-12-2006, 21:36
  Slavik327 Slavik327 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.11.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Slavik327
דיסק נידפקתם??

אוקיי....

אבל בכל זאת אני מקווה שהיא הבינה ת'כוונה .....
רק מטומטמת יכלה לעשות החלטה שכזאת
כי: 1. אם היא היתה דתייה הוא לא היה מיסתובב איתה
2. אם לא תדייה אז מה היא משחקת אותה טהרה קדושה......
אני שם כסף שהמאדפאקרית מחללת שבת במזיד ועוד כמה וכמה דברים שהם נגד התורה
אז בבקשה אבל בשיא הבבקשה אל תזיינו לי ת'שכל על אמונה ......
מי שמאמין שיהפוך להיות דוס...שלא ישחק אותה מאמין רק כשנוח לו ....
בשבת נוח לחלל? אז מחללים , ולצאת עם גוי לא נוח לצאת?? - אז לא יוצאים ......אוייש נו באמת

כואב על הבן אדם שנפל לשמית מנייקית כזאת שזרקה אותו רק על רקע של אמונה

נערך לאחרונה ע"י Slavik327 בתאריך 14-12-2006 בשעה 21:44.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:17

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר