לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2006, 18:54
  Russian Killer Russian Killer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.05
חברה מה נשמע אני חדש פה ויש לי שאלה

מה קורה אנשים.. אני חדש פה... קוראים לי מיכאל ויש לי שאלה חשוב שאולי תוכלו לעזור לי...

אני בן 17...כמעט 18..

היה לי כבר צו ראשון די מזמן ונתנו לי פרופיל 72

עכשיו ידעתי שהפרופיל הזה מאוד מאוד לא הוגן.... בעקרון נתנו לי אותו כי יש לי אסטמה אבל מגיל 11 לא היה לי התקף אסטמה... אין לי שום תרופה בבית וגם מגיל 6 עד 11 כשכן היו לי התקפי אסטמה היה לי התקף או שניים בשנה.. בכל מקרה הרופא לא התחשב לשניה... הוא לא בדק את הטופס מהרופא אפילו כי לא הבאתי אותו כי הוא לא נשלח אלי בדואר...

בכל מקרה... אני ספורטאי.. שחיתי כמעט 10 שנים הייתי בקבוצת טיולים בכל הארץ... הייתי מדריך טיולים... רצתי בנבחרת... ישנתי בטיולים בתנאי שטח מיוחד עם אבק והכל... זחלתי במנהרות... עשיתי סנפלינג איזה שנה... בכל מקרה הכל כבר עשיתי...

אני יודע שזה פרופיל לא מוצדק והכרתי אנשים במצב יותר גרוע ממני שקיבלו פרופיל 82 וגם כמה וכמה שקיבלו 97 עם אסטמה...

עכשיו אחרי כל הסיפור המפרך העניין הוא כזה... לפני כמה זמן קיבלתי זימון לוועדה רפואית מהצבא ב 3 ל 12 ואני מקווה שיעלו לי שם את הפרופיל...אבל זה יהיה קרוב מאוד ליום סירות ואני חושב שאני לא אקבל זימון לחורף...

עכשיו לשאלה... אני יכול לבקש יום סיירות לקיץ ולדחות את הגיוס? (אני מתגייס ב 29 ליולי) למרות שזה יהיה דחיה ממש גדולה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:01

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר