לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > אנימה ומנגה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-10-2006, 12:26
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
מידע נארוטו בערוץ הילדים...

~כמו שהבטחתי אשכול הנאצה המורחב~

אז לכל מי שעוד לא יודע, ערוץ הילדים הכניס ביום שני את הסידרה נארוטו.
עכשיו באמת.. שעל הסידרה עצמה יש המון מחלוקות וחוסר הסכמה במיוחד לגבי כמה היא טובה, הדבר היחיד שאני יגיד בנידון הוא שלדעתי למרות כל הפילירים והכל זו סידרה קלילה שמשעשעה לראות בין אנימה לאנימה...

בכל מקרה:
ערוץ הילדים הוכיח שוב את הכישרון העצום והגאוני שלו בלהרוס סדרות אנימה משובחות שסורדות חזק ביפן!.
הנסיון העלוב הזה שלהם גם לדובב את הסידרה וגם לשמור על אותם ערכים יפנים כמו המילים סנסאי וקאגה, באמת הצליח כבר מהפרק הראשון להשאיר טעם ממש רע...

נוסף על זה יש דברים שהם לא יצליחו לדובב וכמה שהם יעשו את זה נכון בעיברית זה פשוט לא ילך.. כמו ביטוי השם של נארוטו... (שבכתב זה טיפה קשה להסביר אז הינה חזרה מהירה לבגרות בלשון) ביפנית את השם נארוטו אומרים עם מלאל,כאשר דגש על התחלת השם... ולמרות שזו הדרך הנכונה זה פשוט לא נישמע רע בעיברית, היו צרכים בעיברית לבטא את השם עם מלרע,דגש על סוף השם, וככה זה כבר היה נישמע הרבה יותר טוב!,למרות שזו לא הדרך הנכונה.

זה היה הדברים הקטנים והשוליים, עכישו לדיבוב עצמו! שכאמור גם פה אין לי שום מילה טובה אחת להגיד!
הדבוב ג-ר-ו-ע-ה-! הקולות מתאמימים לשפתיים ממש במקרה, רוב הקולות (ממה שיצא לי לשמוע בפרק הראשון) לא מתאימות לדמויות בכלל.... ולמרות שהידע שלי ביפנית לא גדול.. עדיין הרבה מהמשפטים שנאמרים שם בכלל לא נישמעים לי נכונים.. כאילו לא קשורים לעלילה...

אין שום דבר טוב בנארוטו בעיברית!
באמת
הם הרסו את הסידרה, ולא רק זה הם גרמו עכישו לאלפי ילדים קטנים בכל הארץ! לחשוב שהם מבינים משוה לשחק את עצמם נינג'ות להביא מלא מלא מלא אביזרי צד של נאורטו (רגע זה יתרון! חחח) אבל עדיין, בקרוב יתחילו לנו הפרצופים של נארוטו בתוך הבמבה והתפוצ'יפס (בעצם גם זה יכול להיות נחמד).

עכשיו הדבר היחיד שכן ציפיתי מהם לטוב זה השירים, כי תאכלס בזה הם עשו רוב הזמן עבודה טובה (ראו פוקימון) ולנאורטו יש שירים כאלה חזקים וכל כך יפים. שאני בטוח שהיה אפשר לדובב בלי בעיה! ואולי אפילו שיצא יפה!
אבל לא!!!!!!!!!!!!!! מה עשו בערוץ הילדים הכניסו איזה מוזיקת תכנו מפגרת!!! ערכו את הקליפ פתיחה!! פשוט בושה!!! אני לא סרדתי לראות את סוף הפרק מעניין ואתי מה עשו עם השיר סיום (WIND) מי שראה שיספר.

מה שכן אני יביא לזכותו של ערוץ הילדים זה ההתמדה והנסיון הלא כל כך מצליח אבל מתמשך של הכנסת האנימה לתרבות הישראלית... למרות שבעיברית זה ממש ממש ממש עלוב: ראו גם דרגון בול פוקימון ונראוטו של עכישו אחד אחד כישלונות מוחצים בדיבוב...
כאמור האביזירים שיתחילו לשווק עכישו של נארוטו (ושהתחילו לשווק של דרגון בול) אלו באמת דברים שבלי ערוץ ילדים אף אחד חוץ מכאמור אותן שלוש חנויות אנימנגה היו מביאים לארץ ולמכירה... ותגידו מה שתגידו כולם רוצים מחברת עם הפרצוץ המטומטם של נארוטו עליה .. למרות שזה יעבד את כל הקטע ברגע שאנשים יראו את זה בתור מה שערוץ הילדים משדר = חרא לילדים קטנים.

אני לא אמרתי שום דבר על הצנזור כי זה כבר ניתן לויכוח ויש בזה הגיון! אחרי הכל הסידרה מיועדת (בארץ) לילדים קטנים ,זו בעיה בפני עצמה, אבל ברגע שהוחלט שזה לילדים הצנזור הוא חלק די הכרחי.. הוא הורס את הסידרה ו זה מההתחלה מפגר להביא סידרה לילדים שצריך לצנזר.. אבל מממ זה כבר בעיה של ערוץ הילדים - וזה רק מראה כמה הם טיפשים!

לסיכום נאורטו בעיברית זה חרא! - וזה הכל בגלל ערוץ הילדים!
אני אישית מאחל לכל אנשי הערוץ במיוחד למפיקים ולאלו שחשבו על לדובב את נארוטו ולכל צוות הדבוב כמובן...מוות ביסורים.. שבו כל אוהבי האנימה והמנגה יוכלו להתעלל בהם במגוון אמצעים מכנים!

לכם אני ממליץ להרחיק כמה שיותר אנשים מזה
ככה אולי נצליח לשמור על כבוד מנימלי של נארוטו...

מצטער מראש על שגיעות כתב והקלדה.

חזרה לפורום
ישן 21-10-2006, 08:01
צלמית המשתמש של Aya Natsume
  משתמשת נקבה Aya Natsume Aya Natsume אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל Aya Natsume שלח הודעה דרך AIM אל Aya Natsume שלח הודעה דרך MSN אל Aya Natsume שלח הודעה דרך Yahoo אל Aya Natsume
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "נארוטו בערוץ הילדים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי LZX
~כמו שהבטחתי אשכול הנאצה המורחב~

אז לכל מי שעוד לא יודע, ערוץ הילדים הכניס ביום שני את הסידרה נארוטו.
עכשיו באמת.. שעל הסידרה עצמה יש המון מחלוקות וחוסר הסכמה במיוחד לגבי כמה היא טובה, הדבר היחיד שאני יגיד בנידון הוא שלדעתי למרות כל הפילירים והכל זו סידרה קלילה שמשעשעה לראות בין אנימה לאנימה...

בכל מקרה:
ערוץ הילדים הוכיח שוב את הכישרון העצום והגאוני שלו בלהרוס סדרות אנימה משובחות שסורדות חזק ביפן!.
הנסיון העלוב הזה שלהם גם לדובב את הסידרה וגם לשמור על אותם ערכים יפנים כמו המילים סנסאי וקאגה, באמת הצליח כבר מהפרק הראשון להשאיר טעם ממש רע...

נוסף על זה יש דברים שהם לא יצליחו לדובב וכמה שהם יעשו את זה נכון בעיברית זה פשוט לא ילך.. כמו ביטוי השם של נארוטו... (שבכתב זה טיפה קשה להסביר אז הינה חזרה מהירה לבגרות בלשון) ביפנית את השם נארוטו אומרים עם מלאל,כאשר דגש על התחלת השם... ולמרות שזו הדרך הנכונה זה פשוט לא נישמע רע בעיברית, היו צרכים בעיברית לבטא את השם עם מלרע,דגש על סוף השם, וככה זה כבר היה נישמע הרבה יותר טוב!,למרות שזו לא הדרך הנכונה.

זה היה הדברים הקטנים והשוליים, עכישו לדיבוב עצמו! שכאמור גם פה אין לי שום מילה טובה אחת להגיד!
הדבוב ג-ר-ו-ע-ה-! הקולות מתאמימים לשפתיים ממש במקרה, רוב הקולות (ממה שיצא לי לשמוע בפרק הראשון) לא מתאימות לדמויות בכלל.... ולמרות שהידע שלי ביפנית לא גדול.. עדיין הרבה מהמשפטים שנאמרים שם בכלל לא נישמעים לי נכונים.. כאילו לא קשורים לעלילה...

אין שום דבר טוב בנארוטו בעיברית!
באמת
הם הרסו את הסידרה, ולא רק זה הם גרמו עכישו לאלפי ילדים קטנים בכל הארץ! לחשוב שהם מבינים משוה לשחק את עצמם נינג'ות להביא מלא מלא מלא אביזרי צד של נאורטו (רגע זה יתרון! חחח) אבל עדיין, בקרוב יתחילו לנו הפרצופים של נארוטו בתוך הבמבה והתפוצ'יפס (בעצם גם זה יכול להיות נחמד).

עכשיו הדבר היחיד שכן ציפיתי מהם לטוב זה השירים, כי תאכלס בזה הם עשו רוב הזמן עבודה טובה (ראו פוקימון) ולנאורטו יש שירים כאלה חזקים וכל כך יפים. שאני בטוח שהיה אפשר לדובב בלי בעיה! ואולי אפילו שיצא יפה!
אבל לא!!!!!!!!!!!!!! מה עשו בערוץ הילדים הכניסו איזה מוזיקת תכנו מפגרת!!! ערכו את הקליפ פתיחה!! פשוט בושה!!! אני לא סרדתי לראות את סוף הפרק מעניין ואתי מה עשו עם השיר סיום (WIND) מי שראה שיספר.

מה שכן אני יביא לזכותו של ערוץ הילדים זה ההתמדה והנסיון הלא כל כך מצליח אבל מתמשך של הכנסת האנימה לתרבות הישראלית... למרות שבעיברית זה ממש ממש ממש עלוב: ראו גם דרגון בול פוקימון ונראוטו של עכישו אחד אחד כישלונות מוחצים בדיבוב...
כאמור האביזירים שיתחילו לשווק עכישו של נארוטו (ושהתחילו לשווק של דרגון בול) אלו באמת דברים שבלי ערוץ ילדים אף אחד חוץ מכאמור אותן שלוש חנויות אנימנגה היו מביאים לארץ ולמכירה... ותגידו מה שתגידו כולם רוצים מחברת עם הפרצוץ המטומטם של נארוטו עליה .. למרות שזה יעבד את כל הקטע ברגע שאנשים יראו את זה בתור מה שערוץ הילדים משדר = חרא לילדים קטנים.

אני לא אמרתי שום דבר על הצנזור כי זה כבר ניתן לויכוח ויש בזה הגיון! אחרי הכל הסידרה מיועדת (בארץ) לילדים קטנים ,זו בעיה בפני עצמה, אבל ברגע שהוחלט שזה לילדים הצנזור הוא חלק די הכרחי.. הוא הורס את הסידרה ו זה מההתחלה מפגר להביא סידרה לילדים שצריך לצנזר.. אבל מממ זה כבר בעיה של ערוץ הילדים - וזה רק מראה כמה הם טיפשים!

לסיכום נאורטו בעיברית זה חרא! - וזה הכל בגלל ערוץ הילדים!
אני אישית מאחל לכל אנשי הערוץ במיוחד למפיקים ולאלו שחשבו על לדובב את נארוטו ולכל צוות הדבוב כמובן...מוות ביסורים.. שבו כל אוהבי האנימה והמנגה יוכלו להתעלל בהם במגוון אמצעים מכנים!

לכם אני ממליץ להרחיק כמה שיותר אנשים מזה
ככה אולי נצליח לשמור על כבוד מנימלי של נארוטו...

מצטער מראש על שגיעות כתב והקלדה.

אני מצדיקה אותך ב- 100%!

חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 01:31
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
שוק, זעזוע, חלחלה, כאב... כעס, הרבה כעס!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "נארוטו בערוץ הילדים..."

חזרתי מאנגליה, ולא האמנתי למה שקראתי כאן שנארוטו התחיל בערוץ הילדים...
.בהתחלה הייתי אופטימי!! באמת!!, אמרתי לעצמי- וואלה, יש סדרות שלא נהרסו עד כדי כך!! (למשל... הממ... טוב אני לא יכול לחשוב על משהו, אבל הייתי צריך תירוץ שישמור אותי אופטימי!!!)

אתם לא מסוגלים לדמיין לעצמכם (או שאתם בעצם כן) את המבט הנופל שלי כשפתחתי היום ערוץ הילדים (למרות הנסיונות שלי להתחמק מהתעמטות עם הסדרה, רציתי לראות השמיניה והקדמתי לראות נארוטו)...
בהתחלה נארוטו סאסקה וסאקורה דיברו... מה שהשאיר אותי עם פה פתוח, והאוכל תקוע על המזלג כאילו כל העולם נעצר אבל אז...
קאקאשי דיבר... עולמי קרס עלי בפתאומיות מהקול המצועצע והחמוד הזה!!!! מזה צריך להיות?!?!

ובטון רציני קצת יותר- לזכותם של ערוץ הילדים שהגיע באמת הזמן שהם יביאו סדרה קצת יותר.... מבוגרת (למרות שזה עדיין... יחסית ילדותי), ועדיין, יש גבול לכל תעלול!- הדיבוב, הצינזור, ושוב- הדיבוב! מוציאים את המיץ מהסדרה, את היופי שבה, ובאמת גורמים לך להבין כמה חשוב הקול שעומד מאחורי הדמויות...
בהחלט אחרי עלבון כזה לתרבות האנימה בארץ (וואלה!! אפילו הקול של יוגי-מוטו היה יותר גברי משל קאקאשי!!) אני חושב שזה מראה לערוץ הילדים, שיש להם עוד דרך ארוכה מאד ללמוד מהדיבובים האנגלים... והם בהחלט הוכיחו את היכולת שלהם בלקחת סדרה טובה מאד, ולהפוך אותה לשפל המדרגה!.

עצוב, שבור, כואב, כועס, ובעיקר ממורמר...
ארז.

חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 21:47
צלמית המשתמש של LZX
  LZX LZX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.02
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Solid_Dragon שמתחילה ב "שוק, זעזוע, חלחלה, כאב... כעס, הרבה כעס!"

ממממממ

אתה טיפה מפספס את הנקודה לדעתי...

ציטוט:
...לזכותם של ערוץ הילדים שהגיע באמת הזמן שהם יביאו סדרה קצת יותר.... מבוגרת (למרות שזה עדיין... יחסית ילדותי), ...

כל הקטע הוא, שנארוטו מכוון לגיל יותר גבוהה מפוקימון ויוגיהו.. אם הם מכוונים לכיתות ד'-ו' הריי שנארוטו מכוון יותר לגילאי ו'-ח' ואני לא מדבר בכלל על יפנים או חובבי אנימה שמממ אני בן 18
:| ואני מכיר לא מאט אנשים בני 20-30 שאוהבים את נארוטו (אבל אנחנו היוצאי דופן).

בכל מקרה! הנקודה היא! שערוץ הילדים מפריע לאנימה להתפס כמשהו מבוגר וגורם לזה להיראות כאילו זה "סרט מצויר" לילדים קטנים
הן בדיבוב העלוב והילדותי, באוצר המילים הילדותי והעיברית הגבוהה (כאילו בישביל ללמד ילדים) ובנוסף כל עיניין הצינזור.

ככה שדואקה הדבר היחיד שזקפתה לזכותם של ערוץ הילדים לא היתי נותן להן
:|

חזרה לפורום
ישן 30-10-2006, 23:14
  Solid_Dragon Solid_Dragon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.03
ני לא אקח מהם את זכותם :)
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי LZX שמתחילה ב "ממממממ אתה טיפה מפספס את..."

הם אכן הורסים את התוכנית עד כדי כאב, וגורמים לתוכנית "פחות ילדותית" (יחסית למה שהם הביאו עד היום) להראות ילדותית ולגמרי אני מסכים איתך בנוגע לזה!!!! להפך! זה אפילו מה שאני מתאכזב ממנו בעיקר!.

לזכותם ייאמר, שהם הביאו דווקא את נארוטו! ולא את אנג'ליק לייר למשל! (או עוד סדרה עם סביבונים למכירה (בייבלייד- שכבודה יישאר במקומה) , שלוש סדרות עם קלפים למכירה (יוגי, סאקורה, והגהנום חסר תקדים הזה שהם קוראים לו דואל מסטרס), ושתי סדרות עם בובות למכירה(פוקימון הלעולם לא נפסקת ודרגון בול זי- שבפורים גרמה לי לכאב גדול בעיניים על הילדים בכיתה א-ב...)

בקיצור, לזכותם ייאמר, בהבאת הסדרות עצמן (החל מאיניאשה, שהייתה מיועדת לכיתות ו'...- לפחות בלי הדיבוב)... התוכן של הסדרות המובאות- עולה בגיל...
כמה חבל שהם עושים צעד קדימה, ושניים אחורה!.
אבל זה כמו לחנך תינוק- לזכות התינוק שהוא עשה לפחות צעד אחד קדימה!!.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:49

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר