לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום זה מיועד להחלפת דעות בלבד. אין באמור בפורום זה משום תחליף לייעוץ משפטי מקצועי ואין להסתמך על הנכתב בו חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > משפטים וצרכנות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2006, 23:07
  qpid qpid אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
יציאה מחוזה שכירות

שלום,
בספטמבר הארכתי את החוזה שלי בשנה נוספת. וכעת אני מעוניין לצאת כיוון שמצאתי דירה אחרת ואף חתמתי על חוזה חדש.
הסעיפים הרלוונטים בחוזה הם:
-השוכר מתחייב שלא להעביר, או להשכיר את המושכר או חלק ממנה לאחר בין בתמורה או שלא בתמורה.
-במקרה והשוכר ירצה להפסיק את קשר השכירות, ולעזוב את המושכר לפני תום תקופת השכירות, יהיה חייב בתשלום דמי השכירות עד סוף התקופה או להמציא דייר אחר במקומו לשביעות רצון המשכיר ובהסכמתו.
הצדדים מוותרים להסכים ביניהם על דרך אחרת להפסקת השכירות בטרם זמנה.
השאלה שלי היא כזאת: התקנתי בדירה מזגן חדש שקניתי לפני חצי שנה. עלותו(כולל התקנה) היא 2800 ש"ח. אני רוצה לקבל החזר כספי מלא על המזגן מבעל הדירה ואייני מעוניין לקחתו איתי ולשאת בנטל של הוצאות ההסרה וההתקנה מחדש בדירה החדשה.
האם אני יכול לומר לבעל הדירה שעומדות בפניו 2 אופציות:
1.או שאקח את המזגן איתי, אחפש ואמצא לו מחליף שימשיך את החוזה באותו הסכום שאני משלם עד אוקטובר 2007...או
2.שאשאיר לו את המזגן, אקבל את מלוא הסכום, ואחפש לו דייר שיסכים לשלם סכום שאני ובעל הדירה נסגור עליו (סכום גבוה יותר שכן הדירה לדעתי שווה יותר ממה ששילמתי ובטח עכשיו כאשר יש בה מזגן חדש!) כך שלאחר שנה רק ע"י התוספת הוא יוכל להרוויח את המזגן חזרה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:10

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר