לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2005, 19:14
צלמית המשתמש של AutoFinger8
  AutoFinger8 AutoFinger8 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.12.04
שאלה קשה מאד....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ClAsSiC GiRl שמתחילה ב "יחסים ודת"

אני לא מאמין שהיה יוצא לי להגיע למערכת יחסים כה רצינית עם אדם שדתו אחרת משלי...
אבל אם והייתי פוגש מישהי שהייתי מתאהב בה ומרגיש שאינ לא יכול בלעדיה ושאני נמשך עליה ושאני מרגיש שיש לנו סיכוי ביחד...(ואני אחד שלעיתים רחוקות מאד קושר קשר רגשי עם בנות המין השני. רגשי אינ מתכוון ליותר מידידות... לקחת עם מישהי את היחסים צעד אחד קדימה לרק אני והיא..)
אינ חושב שהייתי מצליח להתעלם מהעובדה של הדת
למרות שגם היה שיקול של התחשבות במשפחה כי סבא שלי איש שומר מסורת יחסית וקפדן והוא היה לוקח אתזה קשה ובעין לא יפה וגם סבתא שלי....
אבל שוב תלוי עד כמה הייתי הולך עם הלב שלי
אבל מתוך הכרות עם עצמי הייתי מוותר על זה, לא אחד שניסחף בקלות אחרי הרגשות שלו לצערי... :\

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2005, 03:52
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
מצטרף לשאר

לדעתי קשר בין אנשים שמגיעים מרקע דת שונה קשה מאוד במיוחד אם אחד מהצדדים לא מתכוון ללכת לכיוון נטיית הדת של השני כגון דתי שיחזור בשאלה או חילוני שיחזור בתשובה.
אם אני הייתי נקלע למצב כזה בעבר (כיוון שהיום אני נשוי) זה היה תלוי עד כמה הבחורה היתה קרובה לדת, אם היא היתה מסורתית והייתי מאוד מאוהב בה יכול להיות שהיינו מצליחים לגשר על פני הפערים שלנו בין אם זה היה להתחשב אחד בשני או ללכת אחד לקראת הצד השני (כמו לאכול כשר לצום בימי הצום וכו') אני מניח שככל שמישהי היתה יותר דתיה כך היה יותר בעיה להיות במערכת יחסים, הנטייה שלי כמובן היתה לחפש מישהי בעלת אותו רקע דתי כמו שלי (במקרה שלי חילונית לגמרי) אבל אם הייתי נתקל בלהכיר מישהי דתיה שהיתה מאוד מוצאת חן בעיני יכול להיות שהייתי נותן לזה סיכוי ורואה איך אנחנו מסתדרים
ושוב אם הבן אדם מתאהב חזק אני מניח שכדי לקיים יחסים טובים הוא היה למשל צריך לחזור בתשובה כי נראה לי מאוד קשה לקיים מערכת יחסים עם רקע כל כך שונה או שהם היו צריכים לחיות עם התחשבות גדולה מאוד אחד בשני ואף ויתורים
וזאת דעתי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

נערך לאחרונה ע"י charm בתאריך 16-01-2005 בשעה 03:59.
ישן 16-01-2005, 16:22
  משתמש זכר Private Private אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04

לדעתי הנושא המדובר עליו הוא דתות אחרות, ולא דתי או חילוני. כי בעיקרון לרוב האנשים שחיים בארץ ישאל יש איזה שהיא זיקה לארץ.
אני אישית לא הייתי יוצר קשר עם בן אדם בעל דת שונה משלי מהסיבה ש Light_it אמרה.
אני לא אדם דתי לגמרי (משתדל להניח תפילין כשיכול, מנסה לשמור שבת( אני מדגיש - מנסה) וכו'), אבל את כל העקרונות, החגים והדרך שהתוו לי אבי ואימי הייתי רוצה להעביר לילדי.
אישית אני מכיר ילד שהוא דתי וחברה שלו בכלל לא דתיה אבל הקשר שלהם פורח ומשגשג.
מה שחשוב הוא שהבסיס הדתי ישאר, זה לא נראה לי כל כך חשוב עד כמה הוא דתי ( ביחס לדת היהודית ). לדעתי אם אין בסיס יהיה מאוד קשה לקיים את את הקשר הזה לאורך זמן רב.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:18

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר