לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 21:02
  newRidder newRidder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eden_bensal שמתחילה ב "מתלבט בין Zune ל Ipod Video"

לא הייתי רץ לקנות את הזיון כל כך מהר אם יש לך סבלנות לחכות חצי שנה לא יותר, אני בטוח שהם יוציאו משהו חדש, למרות שזה מיקרוסופט קצת לא צפויים, במיוחד לא היה צפוי שהם הוציאו את הזיון הזה ... החתרות דיי קשה עכשיו, אי פודים הם הסקסים [למרות שאני לא מבין מה מחרמן במכשירים אלקטורנים], איריברים האיכותים והשמנמנים, אי אדיאו המשתלם ביותר והפשוט מבין כולם, וקרייטיב נחשב לבעל הסאונד הכי טוב ובעצם גירסא משודרגת חסרת בעיות , וללא בעיות של מחסור בפיטשרים, של האי פוד וידאו ... [בנוסף המכשיר זכה בתואר "נגן השנה" בתחרות שאת שמה זכרתי פעם כשהתעניינתי בכל זה]

בקיצור תחכה, יהיה מעניין לראות איך כולם יגנבו את הטריק של מיקרוסופט, בלו טוט' מובנה וישתמשו בו בגירסאות שלהם עם הניסיון שלהם, אבל זה מיקרוסופט, הם יכולים לקנות את כל החברות האלה ...[באופן תיאורטי כמובן]
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2006, 20:13
  newRidder newRidder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eden_bensal שמתחילה ב "מתלבט בין Zune ל Ipod Video"

טוב אני ישתדל לקצר...
לפני הכל
אזהרה: IPOD הוא מכשיר דפוק ! כמו ג'ינס של לי קופר עם קרעים, המחיר בשמיים בחודש הראשון אבל אחרי כבישה אחת או 2 הקרע הופך לחור
הסבר מפורט: ספציפית באי פוד שאתה רוצה [מבלי להתחשב בתקלות בשאר המכשירים] יש לו : 1) בעייה חמורה של סאונד, האוזניה הימנית נדפקת מחר מאוד, בגלל זה על האוזניות יש לך אחריות רק שבועיים ועל המכשיר עצמו שנה +
2) אין לו רדיו מובנה, צריך לקנות אוזניות מיוחדת לזה
3) שברירי [נופל נשבר, אם לא בפעם הראשונה אז בשלישית או הרביעית]
4) סוללה על הפנים, אבל ממש על הפנים
5) רמת הצבעים במסך דיי נחותה [לעומת מכשירים סלולריים וCREATIVE ZEN VISION M ואני חושב שם הZUNE ]
חוץ מזה היתרון היחיד בו הוא הגודל שלו, ועל זה באמת מגיע לשבח אותו, אבל הוא יבלוט בכיס כמעט כמו מכשיר הגדול ממנו פי 2... כי הגדלים האלה דיי זניחים בכיסים אז אם משהו גדול יבלוט בכיס, גם מכישירים אחרים [ככה שלגודל שלו אין יתרונות ממשיים] חוץ מזה IPOD הפך ללא יותר ממותג

בקשר לזיון לא יודע כלום עליו, רק העובדה שהם חשבו על פטנט נחמד כמו בלו טוט' מובנה [זה טוב לפלאפונים בעיקר מאחר ואין את זה בשום מכשיר אחר אתה לא תשמש בזה כדי להעביר נתונים מהנגן לנגן אחר...]

כמו שאמרתי קצת סבלנות ותראה מכישירים חדשים עם או פטנט ויותר טובים...

אבל ככה הייתי הולך על כבר על הZUNE, פשוט אין הגיון להתלבט בין שני אלה רק אם אתה אדם של מותגים שזה מובן לחלוטין... אז לך כבר על הIPOD יש לו סאונד מצויין יחסית לנגנים ג'אנריים אחרים

אוקי אז זה יצא ארוך תשדל לקרוא את הכל עיצה שלי, לפני שאתה משקיע ~1000 שקל במשהו
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:49

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר