לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-11-2006, 07:32
צלמית המשתמש של צל99
  צל99 צל99 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FOXBAT שמתחילה ב "אחת מברקנאו"

תמונה יפה אבל מפריע לי הניגוד בין יופי התמונה לתוכנה (למרון שאולי וכנראה זו היתה הכוונה).

אם לא היית כותב בכותרת בירקנאו אז בסדר אבל כתבת, נכנסתי וציפיתי לראות משהו אחר. 10 שנים אחרי שהייתי שם ועדיין אני זוכר די לפרטים את אותו מקום ארור בו נשרפו אחינו.
לבוא למקום כזה ולצלם תמונת שלכת לא מסתדר לי ביחד, גם אמירה של "אפילו למקום המוות הזה יש צדדים אחרים" קשה לי.

כשהייתי שם וצילמתי (עם אולימפוס קטנה וחמודה שקניתי לטובת המסע), לי אישית היה קשה מאוד להתנתק מתוכן המקום ומטרת ביקורי שם ולא מצאתי כ"כ פנאי לנפשי לצלם תמונות שלכת.

אולי זה רק אני אבל זה לא מתחבר לי יחד אפילו לטובת תמונת "יופי שלא מתחבר".

למכירה 24-105L במצב מצוין.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 22-11-2006, 15:39
  FOXBAT FOXBAT אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.08.03
תגובה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צל99 שמתחילה ב "תמונה יפה אבל מפריע לי הניגוד..."

לא באתי לשם לצלם תמונות שלכת וזו לא הייתה כוונתי.
הצילום בפולין, במיוחד במקומות האלו, היה נדבך חסר משמעות ביחס לדברים האחרים שלקחתי משם וחוויתי שם.
אבל אם נתרכז בצילום, הרי שהתמונות שלי מייצגות את המציאות בצורה הנאמנה ביותר. ראיתי תאי גזים, צריפים, משרפות ומגדלי שמירה. ראיתי איך הם משתלבים בצורה כל כך לא שפויה עם נפלאות הטבע - שלכת, עצים וכל צבעי הקשת.
מה שראיתי שם , ראתה גם מצלמתי, גם אם אלו מראות שלא משתלבים עם התודעה הקולקטיבית שלנו.
ציפית לראות בתמונה ביטוי להרג רב? צריפים קודרים וארובות זקורות מעלות עשן? את מה שעוללו שם לא תצליח לראות בשום תמונה משם כיום. שום צריף או ביתן לא יכול לבטא את ההשמדה שהתחוללה שם.
אנשים מצפים לראות תמונות שכאילו לקוחות מסרט אימה חשוך ומפחיד - אך הרבה יותר מפחיד לחשוב שהרצח הגדול בהיסטוריה התרחש דווקא במקומות כאלו, מוקפים ביערות מדהימים.
תמונות של מסילת הברזל שנכנסת למחנה דרך השער הראשי ראינו כבר כולנו, וגם אני צילמתי את אותו הצילום. כמה מאיתנו ראו תמונות משם כמו שפרסמתי?

נערך לאחרונה ע"י FOXBAT בתאריך 22-11-2006 בשעה 15:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר