לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2006, 00:15
  koncho koncho אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל koncho
איך להסתדר עם "בעיות החיים " של החברה ?

שלום לכולם !
רציתי לדבר איתכם על בעיה שמתרידה אותי אצל חברה שלי...
היא סיימה ללמוד יב' והיא לא מתגייסת מסיבות מסויימות .
אז לצערה היא החליטה להתנדב... היא למדה ועברה בהצלחה את כל המבחנים שהיו לה אחרי חרישה כבדה במקצוע שאפשר לומר שהוא קשה !!!!
עכשיו שהיא חצי שנה מחוץ לבית הספר וההתנדבות במרחק של יותר מחצי שנה ממנה היא לא יודעת מה לעשות עם החיים שלה !! היא מבואסת ברמות רציניות... ממורמרת על עצמה ועל החיים שלה , קשה לה לקבל את זה שהיא צריכה "לסבול " כל החיים שלה עכשיו לטענתה !
אם זה בצבא - לסבול , פסיכומטרי - לסבול , אוניברסיטה- לסבול ! עבודה - לסבול !!!
וגם אם היא לא תעשה את כל זה היא כמובן רואה עתיד של סבל !
ואפילו אם זה משפחה וילדים זה בשבילה קשה בגלל גידול הילדים וכל מה שנובעה מזה....
אני מנסה לכוון אותה.. אני לא מחליט בשבילה מה לעשות אלא אני מנסה לשפר לה את ההרגשה ..
אני עושה לה מביא לה מנסה לגרום לה להרגיש מיוחד וטוב ,,, יש לך גם משפחה שכמובן עוזרת !
אפשר לומר שיש לה הכל - ממש כפית של זהב ! אני בטוח שהיא מעריכה את זה אבל היא לא רוצה להספיק להעריך כי היה טוב לה אפשר לומר עד עכשיו במסגרת... ושהיא מחוץ למסגרת היא לא רואה עתיד טוב ... היא אמרה בעצמה שהיא חשבה על פסיכולוגית - אולי זה טוב , אבל אני מנסה למצוא פיתרון חוץ מזה , משהו שהאנשים הקרובים יוכלו לעזור לה .... כי היא לא מקבלת את החיים כמובן מאילו !!
מה שאני רוצה לומר זה... שאיך אני בתור חבר שלה יכול לגרום לה להרגיש טוב ושלא תיהיה מבואסת ולתת לה תקווה ושאיפה להמשיך להתקדם ולא להיות ממורמרת !!! מה להגיד לה ?? או מה לעשות לה כדי שהיא תראה עתיד טוב יותר ???

מקווה שתעזרו לי כי זה נורא חשוב לי וכואב לי שזה ככה !!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 07:42
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי koncho שמתחילה ב "איך להסתדר עם "בעיות החיים " של החברה ?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי koncho
היא אמרה בעצמה שהיא חשבה על פסיכולוגית - אולי זה טוב

זה יהיה מאוד טוב עבורה.. ומאוד טוב עבורך, כבן הזוג שלה.
תמוך בה ועזור לה למצוא בעל/ת מקצוע שיבין/תבין את הסיטואציה מעט טוב יותר מאשר החברים כאן.

עם כל הכבוד לחברים כאן בפורום - התעלמות אינה פתרון של בעיה!
התעלמות - הינה אחד הגורמים שמחזקים באופן בלתי-מודע דכאון סמוי, חרדות וכיוצא באלו.

אמנם אתה קרוב אליה... אך רק פסיכולוג/ית יוכל/תוכל להבין את מצבה בצורה טובה יותר.
רובנו זקוקים "לפרוק" מטענים רגשיים... וקשה לעתים לעשות זאת עם בן הזוג. אנחנו זקוקים לגורם "נייטרלי" - שיעזור לנו לשמש כ"מראה" עבורנו.

תאמר לה שאתה תתמוך בה ותהיה שם לצדה. זה הדבר הכי טוב שתוכל לעשות כבן זוג שלה - פשוט להיות שם עבורה ולתמוך.

וזכור - לעתים אין סיבות הנראות לעין לדכאון או למצבי חרדה. לא תמיד ניתן להבין ממה הם נובעים - ולכן רצוי לשוחח קצת... לפרוק מהלב. ולכן חובה למצוא גורם נייטרלי ומקצועי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:08

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר