לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-11-2006, 23:31
  HobbitWarrior HobbitWarrior אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
בעייה רצינית בלהתחיל עם בנות...

אז ככה, אני כבר בן 20...
ועדיין אין לי מספיק ביטחון עצמי עם בנות.
זה לא שאין כאלה שלא מעוניינות פשוט אני לא יודע מה לעשות כשאני קולט הזדמנות, ואיך להתקדם הלאה.
למשל לפני כמה זמן פגשתי בצבא איזה אחת שלמדה איתי בבית ספר, עכשיו בעבר היא אפילו לא הסתכלה לכיוון שלי, כי לא הייתי הבנאדם הכי מושך (הייתי עם משקפיים, גב כפוף ומסוגר, אבל מאז שהתגייסתי נפטרתי מהמשקפיים והתחזקתי קצת), מאז כאמור השתניתי קצת וכשהיא ראתה אותי היא התחילה לדבר איתי, הציעה לי להתקשר אליה, אבל לא היה לי אומץ לעשות את זה, יום אחרי זה היא שאלה למה לא התקשרתי ותירצתי משהו, והיא לקחה את המספר שלי, היא אפילו התקשרה כמה פעמים, אבל בכל הפעמים לא יכולתי לענות כי הייתי עם החיילים שלי (באותו זמן הייתי מפקד במקום שלא אפרט מהו עם דיסטנס ולא היתה לי אפשרות לדבר איתה סתם בפלאפון מולם כמו כלום, אבל האמת שגם לא כל כך ידעתי מה להגיד... )
הקיצר מאז לא שמעתי ממנה והיא די נעלמה. זאת לא פעם ראשונה שזה קורה... בזמן האחרון זה קורה די הרבה... וזה ממש מפריע לי, אני מרגיש שאני מחמיץ כל הזמן הזמנויות אבל אני פשוט לא יודע מה לעשות...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 01:12
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "בעייה רצינית בלהתחיל עם בנות..."

נערי ואני אומר נערי כי אנחנו כמעט באותו גיל...
אף פעם לא הייתה לי תבעיה שלך להיפך אני מצטער לפעמים שלא סתמתי תפה ושהיה לי יותר מידיי עודף ביטחון עצמי.
הבעיה שלך היא לא ממש בעיה..תבין אתה גבר לא מסובך מידי יוצא שאתה אדיש בלי להתכוון בכלל,אז התחילה איתך מישהי סבבה יש עוד הרבה בארץ המצומקת שלנו.

אין לך מה לדאוג הכל יבוא מעצמו, בכלל מי צריך נשים שתחשוב על זה שניה...מי צריך גברים הם בכלל לא היו צריכים להיפגש מההתחלה.
גברים ממאדים ונשים מנוגה....

עזבות'ך אחי אני מזיין לך פה בשכל אבל הפואנטה שהכל יסתדר מעצמו ובסופו של דבר המפקד הקטן לא יוכל לסבול יותר ולא תיהיה בודד לכמה שעות תלוי כמה תשלם
ישן 01-12-2006, 12:20
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HobbitWarrior שמתחילה ב "בעייה רצינית בלהתחיל עם בנות..."

תהיה הפרס, זהו חד וחלק ככה יהיה לך ביטחון עצמי.

לגבי איך לגשת למישהי, יש כמה שיטות אני אתן לך כמה:

קודם כל תיצור קשר עין ותחייך "חיוכון".

לאחר מכן יש כמה אפשריות:

1.לבוא אליה עם ביטחון עצמי לומר לה:
שהסתכלתי עלייך לשבריר שניה חשבתי שאת יפה
***תעצור למשך שניה וחצי,שתיים ברגע שתעשה את זה
הבחורה תיכנס ללופ של:"הוא חושב שאני יפה?" אז למה הוא לא אמר את זה ישר?
ותמשיך ותגיד: אבל עכשיו אני מבין עד כמה אני צודק.
תנסה את זה =).

2.אם יש לך יותר ביטחון עצמי אתה יכול לנסות את זה:
תיגש אליה ותגיד: "בגלל שאת מתביישת לבקש את הטלפון של בחור חיתך כמוני, הרגשתי מחויבות למין הנשי לעשות את זה בעצמי".
***חשוב תחייך חיוך שחצני כזה

זה מה שאני יכול להציא לך לעשות, אלא אם בא לך להקדיש לנושא 20~40 שעות קריאה באנגלית באתר הזה:http://www.jbspencer.com/djb/Downloads/readers.htm

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:47

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר