לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-11-2006, 10:09
  blabla12345 blabla12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.06
תעזרו לי.. אני מאוהב קשות

שלום

אני ממש מאוהב ואני לא יודע מה לעשות כי אני מתלבט אחושרמוטה
אז בואו אני יספר לכם תסיפור שלי

יש ילדה אחת בביצפר שלי שהיא יפה וכל זה ואני מאוהב בה. אולי היא לא שמה לב לזה אבל איך להסביר את זה, אני פשוט מאוהב בה.
אבל יש בעיה קטנה (אם זה בעיה בכלל אני לא יודע), בוא נגיד שהיא "סטייליסטית" או כל שם אחר שתקראו לזה, ואני פחות "סטייליסט" ממנה.... יעני שהיא יותר "ערסית" (אבל חס וחלילה היא בכלל לא) ממני...
אבל בסך הכל שמסתכלים עליה רואים ילדה טובה, שלומדת טוב, ואני לומד איתה ב 5 יחל במתמטיקה וגם בפיזיקה ויוצא לנו לדבר ודברים כאלה.......
לפני כמה ימים היינו בקניון ונפגשנו (אני עם חברים שלי והיא עם חברות שלה) ופשוט התחלנו כולנו כמו חמולה של ערבים להסתובב בקניון שזה סבבה...
אני והיא דיברנו וזה קירב אותי יותר אליה..
וזאת הבעיה, מלפני הכמה ימים האלה שנפגשנו בקניון אני מרגיש שאני פשוט התאהבתי בה... אני כל היום חושב עליה ולא מצליח להפסיק... "כל היום אני חושב עליה, עליה".. כמו השיר, אני מרגיש ככה בדיוק וזה ממש משגע אותי..
כאילו אני רוצה להיות איתה בקשר אבל זה טיפה "מפחיד" אותי לחשוב שהיא יותר "סטיילסטית" או "ערסית" או איך שתקראו לזה ממני...
היא ילדה ממש יפה אבל אני מרגיש שאני מאוהב בה לא בגלל שהיא ממש יפה אלא בגלל האישיות שלה..
נגיד את זה ככה שכשהיא הולכת בביצפר אז היא פוגשת ידידים שלה או משהו כזה ונותת להם נשיקה על הלחי או משהו כזה בקטנה, ואני כשאני הולך בביצפר רק פעם ביום יומיים יוצא לי לתת למישהיא נשיקה או משהו כזה..
אני בטוח שאתם עכשיו מבינים על מה אני מדבר.. ועכשיו אתם מבינים שאני גם בבעיה..
יש לי 2 אפשרויות:
1. לשכוח ממנה בכלל איכשהו - דבר שלדעתי לא יצליח להתרחש.
2. לנסות להתיידד איתה עוד ועוד...

אז בבקשה תעזרו לי לפתור תבעיה שלי..
ותחשבו על זה שכל הזמן שלקח לכם לקרוא את ההודעה, אני חושב עליה, ועוד הרבה זמן מעבר לזה...

תודה ויום טוב
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 13:01
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
טוב תקשיב, הדבר הכי חשוב שאתה צריך לחשוב עליו זה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "תעזרו לי.. אני מאוהב קשות"

איך בסופו של דבר אתה משיג את מה שאתה רוצה,
אתה חייב לצבור ביטחון עצמי גבוהה כשאתה איתה, אתה חייב לדגול בזה שזה שהיא
מקובלת לא אומר כלום! כמה מקרים ראית של גבר שניראה כמו קוף מסתובב עם מישהי מהממת?!?
אני רואה כאלה מקרים המון , כ"כ הרבה שאני מרגיש מועקה, איך זה קורה? כניראה שאותו בחור
יודע מה הוא מחפש ולא משנה איך הוא ניראה הוא שם הכל על כף המאזניים ומוכן להסתכן כדי להשיג אותה!

אני לא אומר שכך אתה צריך לעשות אבל תדבק במטרה שלך! אם היא מתחילה לאחרונה לדברייך
לחברר אותך ולהתייחס אלייך, אז כבר עשית מספיק בנושא, אתה צריך לראות איך אתה לוקח את
העיניינים לכיוון קשר רומנטי, זה אמור להתאפיין בשיחות שלכם לאט לאט ובלדבר על דברים משותפים
משהו שאתם שנייכם מסכימים לגביו ואוהבים לעשות וכו'...
בהצלחה!
ישן 25-11-2006, 13:21
  blabla12345 blabla12345 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.11.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "טוב תקשיב, הדבר הכי חשוב שאתה צריך לחשוב עליו זה"

לא יודע אם זה קשור אבל יש עוד מיליון ילדות יפות בשיכבה ובביצפר שלי ואני התאהבתי בילדה הזאת מסיבה מסויימת, לא יודע למה.. כאילו אני מכיר עוד עשרות ילדות יפות אבל אני לא חושב עליהן ולא כלום.. יעני תמיד שאני וחברים שלי יושבים בחצר או משהו והיא עוברת כולם אומרים אחד לשני "תראה איזה כוסית" וכאלה דברים והיא באמת כוסית אבל אני לא אוהב אותה בגלל שהיא כזאת.. כאילו גם בכלל ובעיקר בגלל אבל יש לה עוד אופי מקסים

אז ככה..
השגתי מחברה של הילדה שאני אוהב את האיסי שלה.. עוד לא הוספתי אותה...
אחרי שאני יוסיף אותה מה אני אמור להגיד לה?? היא תשאל אותי מאיפה השגתי אותו ולמה השגתי ומה אני יגיד..?
ישן 25-11-2006, 15:22
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
מה שאתה כותב עכשיו ידידי רלוונטי בכל גיל אני מעריך...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי blabla12345 שמתחילה ב "לא יודע אם זה קשור אבל יש עוד..."

אני מבוגר ממך וממה שאני קורא אצלך אני דיי יכול להבין מהמצב שלי (האשכול שלי פה בפורום למקרה שיצא לך לרפרף בו).
בקיצור גם אני על הבחורה שאני מדבר עלייה חש משהו מעבר ל"שיאו איזו כוסית" שזה התגובה
של כל הבנים שאני מכיר שאמרו את זה ישר כשראו אותה, אבל בגלל שלי יש אינטרס בה קשה לי להגיד
עלייה "כוסית" חחחח עיניין פסיכולוגית של רגש אני מניח....

ובקשר לאיסי, אם היא תשאל ואתה בקטע של להיות איתה אמיתי, אתה יכול להגיד לה את האמת!
אתה יכול להגיד לה שאתה מעוניין כבר הרבה זמן לדבר איתה ובקושי יוצא לך אז חיפשת אותה באיסי
או שביקשת באמת ממישהו שמכיר אותה וקיבלת... אם היא תהייה גלויה בעצמה והיא חשה משהו כלפייך
היא לא תשאל בכלל איפה השגת את האיסי שלה, להפך היא תזרום איתך בשיחות...
נ.ב יותר קל לדבר באיסי כי היא לא מולך, אבל יותר אינטמי לדבר על רגשות פנים מול פנים!
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר