לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2006, 20:48
צלמית המשתמש של SkyRaider
  SkyRaider SkyRaider אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.06
חיבוק ראשון

שלום לכולם וערב טוב,

אני בכיתה י', והצטרפתי לפני כמה שבועות לתנועת מכבי צעיר בתור בוגר בשביל המחוייבות האישית,
אז ככה,
אף פעם לא נישקתי בת בלחי או חיבקתי (לא מדבר על משפחה, אני מדבר על ביה"ס וחברות), אני די ביישן.
במכבי רוב הבנות והבנים מהביה"ס ויש די הרבה בנות ומספר בנים בשכבה שלי, ואפילו 2 בכיתה שלי.
אחרי ככה 3 פעמים שאני כבר במכבי, איזו בוגרת אחת ממש יפה נתנה לי חיבוק ונשיקה על הלחי, גם אני חיבקתי אותה אבל הנשיקה שלי יצאה לי באוויר, כנראה מההלם של הפעם הראשונה...
התרגשתי כל היום וממש סיפרתי לכולם (כמובן מבלי להזכיר שמות), קיצר שני חברים במכבי אמרו לי שאני צריך להתחיל לחבק ולנשק בנות.
אני די ביישן (למרות שהביישנות מזיקה, אבל אם חושבים על זה הסקרנות הרגה את החתול), אני רוצה לעשות את זה אבל אני לא יודע איך לגשת ונראה לי שאני קצת מפחד מזה, ולא יכול להסביר למה (אני לא הומו או משהו).
אז אני צריך עזרה בבעיה הזאת, איך לגשת כדי לתת חיבוק ונשיקה על הלחי, איך לעשות את זה בכלל?

הייתי רוצה לשמוע גם סיפורים כאלה שלכם ואיך התמודדתם עם חיבוק ראשון, זה ממש כיף (כן היו לה ציצים גדולים וואו)...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-11-2006, 21:08
צלמית המשתמש של netaneldj
  netaneldj netaneldj אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי SkyRaider שמתחילה ב "חיבוק ראשון"

אל תיעלב, אבל היית אמור לעשות שטויות כאלה כבר מזמן.
קטן עליך, איש.

"לפעמים התרופה למכה היא המכה עצמה".
שמעת את זה פעם? זה אומר שאתה אמור להתנסות כמה שיותר, ואחרי זה לא תתרגש מכלום ו "תעבור הילוך".

היום הצעתי למישהי לצאת איתי לסרט, אתה יודע כמה אומץ הייתי צריך בישביל זה? הרגליים שלי רעדו, והרגשתי ויברציות בכל הגוף, זרמים.
אבל כשזה בא. אז זה בא.

ותאמין לי שהייתי פעם ביישן יותר ממך, לא יכולתי לדבר עם בת. אשכרה לדבר... מישהי הייתה פונה אלי, הייתי מסמיק ומנסה להתחמק. ואז אומר לעצמי "איזה טמבל אני, מה עשיתי".

דוגרי, קח זווית ראיה, תחשוב על הכל שהוא קטן עלייך, ואתה הדומיננטי (מושפע מביולוגיה). לא עושה חשבון עם אף אחד, תפוס ביטחון ונשק מצידך את כל הבנות בשכבה שלך...
Good luck
ישן 22-11-2006, 00:53
צלמית המשתמש של עישונים
  עישונים עישונים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.07.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עישונים
טוב תשמע זה ממש משונהה....=\

שמעתי על ילדים שמתביישים מצירפות אבל חיבוק זה ממש מוגזם...

לא שאני בא להעליב או משהו כן??אבל אתה לא צריך אלא חייב לתפוס את עצמך בידיים ולהתחיל ליהיות יותר "בענינים" מה שנקרא..(חח יש שיר כזה)

קיצר אני חושב שכדאי לך להתחיל להשים ז*ן אחד על כולם על תחשוב אם אני יעשה ככה ומה יגידו עלי ומה יחשבו עלייך..אז שיחשבו..למה מי הם?אתה סופר אותם ממטר?

ואתה לא צריך להתבייש מאפאחת...אם היא באה ונתנה לך חיבוק ונשיקה על הלחי זה אומר שהיא די מחבבת אותך ואהבה את היופי שלך(אופי היא למכירה עדיין..) אז תלך אליה תאסוף את כל בכוחות שיש לך ותן לה נשיקה וחיבוק תציע לה קפה או משהו לשתות לפעמים תבקש ממנה אם באלה לעשות איתך איזה סיבוב או משהו....וככה לאט לאט תכירו יותר..

וגם בכללי מישהי שאתה מכיר אפילו טיפה ואתה רואה אותה בבוקר לשל אז תבוא אליה ותתן לה נשיקה זה לא כזה נוראא בנאדם...זה כולה נשיקה בלחי מה הביג דיל? אנחנו לא מדברים פה על זיו* או משהו כולה נשיקה

אז יאללה תפוס ת'עצמך בידיים ויאללה.....!!

ותעדכן!

ישן 22-11-2006, 18:27
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
אמממ תראה.. נשיקות בלחי.. וחיבוקים..

זה בדר"כ דברים שעושים כשרואים מישהו..
יענו אתה רואה ידידה שלך בבוקר שאתה בא לבית ספר אתה לא אומר לה שלום + נשיקה +חיבוק?
אם לא.. אז תתחיל.. זה משהו שמאוד מקובל.. ואין פה מה להתבייש..
זה לא שאתה בא להתחיל איתה.. זה משהו מאוד לגיטימי.. פשוט שאתה רואה ידידות שלך בבוקר
"היי מה המצב" נשיקה.. וידידות יותר קרובות נשיקה+חיבוק.
בגלל שאלה הפעמים הראשונות שלך.. אז יהיה לך יותר קל לעשות את זה בתור משהו פשוט
ורגיל כזה.. של נשיקת בוקר טוב.. משם זה כבר יזרום לך לבד..
כי תחשוב על זה.. זה בסה"כ חיבוק ונשיקה.. :] אל תעשה מזה כזה סיפור אז זה לא יהיה סיפור..
ברגע שאתה לוקח משהו והופך אותו למסובך אז הוא פשוט באמת נעשה מסובך.. =/ הבנתוש?
בכל מקרה זה רק נשיקה וחיבוק.. תתיחס לזה כאל מה שזה דבר טבעי ולגיטימי לחלוטין!...

בהצלחה! :]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:49

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר