לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום בעלי חיים בפרש- כרטיסי הזכייה בתחרות נשלחו לזוכים! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > בעלי חיים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 10:26
  שד צהוב שד צהוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.09.06
שאלה דחופה - קוקטייל

קודם כל קצת רקע.. קניתי אתמול קוקטייל ממגדל, הקוקטייל בן שלושה חודשים נדמה לי שזה בת.. כתום חזק בלחיים וצבעוני בזנב.
אתמול בערב שניסיתי להוציא אותה מהכלוב היא ברחה ממני וממש טיפסה על הקירות של הכלוב והיא ממש רועדת בגוף..
1. מה צריך לעשות האם להוציא אותה בכוח או פשוט לחכות? (אמרו לי שצריך להוציא וללטף בשביל שהיא תתרגל).
2. לגבי האוכל הביאו לי בחנות גרגירים כאלו חלק צבעוניים החברה היא פלמנקו, וכתוב על האריזה לפינקים האם הוא מתאים? כי לא ראיתי אותה אוכלת בכלל (אולי בלילה).
3. כמה צריך לגזור מהנוצות? המגדל שקניתי ממנו גזר את הנוצות השחורות והשאיר שניים מהם בכל צד והתוכי עדיין יכול קצת לעוף.

אודה מאוד למי שיוכל לעזור לי (תוכי ראשון שלי)..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-11-2006, 10:49
  ליאור לוי ליאור לוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שד צהוב שמתחילה ב "שאלה דחופה - קוקטייל"

קודם כל ברוך הבא לפורום !
כמו שאמרת קנית את הקוקטייל רק אתמול ולכן הוא לא רגיל אליך וצריך לתת לו זמן הסתגלות אליך ולמקום החדש...
1. מה שאני מציע זה ביום יומיים הראשונים לא להוציא אותו בכלל מהכלוב אלא רק לשבת לידו ולהתסכל עליו לדבר אליו כדי שיתרגל אליך, אחרי יום יומיים תנסה להוציא אותה מהכלוב, אם אתה רואה שהוא מתנגד עזוב אותו ונסה לאחר כמה זמן, אם הוא ממש מתנגד בתוקף לצאת אז תיקח מקל ותנסה להוציא אותו בעזרת המקל.
2. יש מה שנקרא תערובת קוקטלים, קונים את זה בחנויות חיות זה עולה משהו כמו 10 שקל, אם רשום על האריזה שזה לפינקים אז זה לא מתאים, הוא לא אוכל ולא שותה כי הוא עדיין בסטרסט עקב המעבר למקום חדש תן לו יום והוא יתחיל לאכול.
אני ממליץ לנסות להרגיל אותו לכופתיות, גם את זה קונים בחנות חיות זה כמו בונזו אבל של תוכים יש בזה את כל מה שהתוכי צריך, כמובן שעדיין צריך להביא לו את התערובת קוקטלים ופירות וירקות (הכל חוץ מאבוקדו שוקולד ועגבנייה).
3. בקשר לגזירת נוצות גוזרים את 8 הנוצות הראשונות, אפשר להשאיר את ה2 הארוכות כדי לשזה יראה יפה, זה טוב שהיא יכולה קצת לעוף ככה כשאם היא נופלת אז היא יכולה לנפנף בכנפיים ולנחות טוב ולא לקבל מכה..

מומלץ גם לקחת כל תוכי חדש לבדיקה אצל ווטרינר לבדוק לו את המחלה כלמידיה זה מחלה שעלולה לעבור לבני אדם (נדיר אבל יכול לקרות)....

בהצלחה !
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:07

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר