לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-11-2006, 02:05
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
אני באמת

שלום לכולם..הספקתי להציג שבריר קטן מהאהבה הכי גדולה שלי בנעורי בהודעה שפירסמתי לא מיזמן- "זאת האהבה שלי" והרגשתי צורך להמשיך ולתת לכם מושג איזה סוג של בן אדם אני.
ישנו משו בזמן האחרון בי, בעצם אני מרגיש אותו כבר הרבה זמן בתוכי,ויש לי צורך לשתף אותכם חברי הוירטואלים.

מאז שאני זוכר תעצמי בתור ילד קטן הולך ומתפתח תמיד רציתי להיות ה- "הוא",הבחור החזק הזה עם הגדרה משלו עם סיגנון חיים משלו,כמו גיבור מהסרטים שעובד קשה ומרוויח מה שמגיע לו.
הבחור הזה שיודע הכל ומבין הכל,שיודע לדאוג לעצמו,שלא צריך אף אחד,שכל הכעסים,הריבים וכל הכאב שסובב אותנו במהלך היום יחלוף על פניו ולא ישאיר בו סריטה,אפילו לא צלקת לשנים הבאות.
זה שצוחק וממשיך הלאה זה שעומד על שלו גיבור במשחק של עצמו,חסין כדורי רגשות,וחזק.

זוכרים שהייתם קטנים ורציתם לגדול להיות ה-"מודל" שפיתחתם לכם בראש?
אז אני הגשמתי את חלום הילדות שלי והפכתי למי שרציתי להיות רק שלצערי זה הפך לסיוט.
התפקיד המרכזי בחלום הבלהות הזה ניתן לא לאחר מאשר אנוכי אשר אלוהיו הינם הפסימיות והציניות.
איך מגשימים חלום שאלתם? :
מכינים בבית שיכבה של שיטחיות דקה ועוטפים בעדינות, מעל זה מפזרים קמצוץ מוגזם של כמה שנים במכוני כושר, מוספים שלוש כפיות של ג'ל,וקס,דקס,וחימר לפי הטעם, לאחר מכן מכניסים לתנור לאפיה של כמה שנות נעורים ממתינים בסבלנות והתוצר- - - > אני! (יפה מבחוץ מכוער מבפנים)

אחיזה ברגש איבדתי,אופטימיות אף פעם לא הייתה חביבה עליי במיוחד, נטלשתי מרגשות ולא שמתי לב שאני נראה עד כדי כך נורא מבפנים.
אנשים עוברים וחולפים על פני, וכולם אותו דבר אני יכול לשמוע את המחשבות שלהם עוברות לי בראש כל הנאחס כל החרא הסבל והכאב הכול גלוי בפניי ,כסף,כסף,כסף,קשר חדש ומתפורר,צעצוע חדש לילד שיהרס מוחרתיים,מתנה לחבר מקווה שלא יעשה פרצוף,פלאפון חדש וכבר הסוללה מתה,ילדה מדוכאת שיעבור לה עוד שבוע.

אני יכול לקרוא אותם כמו שאני קורא חלק מימכם, כל הודעה שאתם מפרסמים בפורום,כל סערת רגשות,כל אכזבה, דיכאון,סבל, וחוסר תקווה.
שהייתי טיפה יותר צעיר השתמשתי ב-"כישרון" הזה לטובת אינטרסים ילדותיים, ירדתי לחיים של אנשים,גרמתי ללא מעט בנות שיברון לב, ואלו שנשארו איתי ולא איבדו תקווה הפכו לריבאונד במשחק החיים שלי.
אני מסתכל עכשיו אחורה ואני מצטער על כל השנים שלמדתי לשחק לפי הכללים של החברה וידעתי איך לכופף אותם לטובתי, על הזמן הזה שביזבזתי בשקרים ובהעמדת פנים,על החלומות שניפצתי לאנשים, ואיך שהרסתי כל שבריר ממראה שהייתה יכולה להראות לי את הצד הטוב שבי הצד שאוהב,שמבקש כרגע את סליחתכם אבל לא יוכל להגיע בשנים הקרובות.
אני בטוח שהוא היה רוצה להגיד לי כמה מילים כמו- "תן לה סיכוי" "וואו היא נחמדה" "תעזור לה היא צריכה אותך" "תקשר אליה!"
אבל הצד הזה לא קיים, הוא לא קיים בי כבר הרבה מאוד זמן.

ילדים קטנים ומבוגרים כאחד מדברים על אהבה בפורום הזה,ואני בלי לב,ובלי הרגש שהם חווים מסוגל לדעת מה קרה להם מסוגל לענות להם על הבעיות לתת פיתרונות.
בעצם החיים מאוד פשוטים שאתה מסוגל לחזות מה הצד השני יגיד כי עברת את זה כל כך הרבה פעמים שהבחילה כבר נעלמה ומדגדג החשק לכתוב ספר הדרכה.

במקרה שלי שום דבר אינו הפתעה הזילזול הוא חלק חשוב שעוזר לי לעבור תיום כאשר ילדים קטנים מסתכלים עליי ובוהים,"וואו הוא סוס","תראה אותו המעפן הזה הולך כאילו הוא מלך","הוא סתם סנוב",ילדות קטנות נשים ומוכרות-"למה הוא לא אמר תודה","איזה עניים חודרות שיגיד מילה מלחיץ","על מה הוא כועס?".
אני יכול להשאיר את השקט לנצח לצחוק לזלזל ולשנוא בתוכי כי רק את הצד הרע שבכם אני מסוגל לראות.
זה כל מה שאני יודע זה כל מה שמסתדר לי שבא לי בטבעיות,כל הכעס הזה על המדינה,כל השינאה שרכשתי לאנשים שמעדיפים לדבר אם הם לא יודעים,הקינאה באנשים שיודעים מזה אהבה הפחד האינסופי שיום אחד מישהי תחדור מספיק עמוק לשבור את כל ההגנות שלמדתי לפתח,ולהרוס את הבועה שבה אני חי.

בואו נדבר שניה על אהבה כי בכל זאת זה פורום מה שבלב.
אהבה זה כמו משחק יש שני אופציות לשחקן, לשחק עם הלב או לשחק עם הזין
אז התחלתי לשחק רמה 1 עם הזין (כי בכל זאת אני לא מתוחכם במיוחד) הגעתי לרמה 14 לפי מה שזכור לי ויש מצב שעברתי אבל שיחקתי גם שהייתי שיכור.
נמעס לי עברתי לקוואסט השני עם הלב וקצת עזרה מהמוח אין ספק שהייתי שחקן מחורבן הגעתי לרמה ארבע ונפסלתי קשות לא חזרתי לשחק שנה ומשו, אבל פה ושם עליתי כמה רמות עם הזין(כי בכל ז'ת זה מזה קל!).

התייאשתי מהמשחקים והמשכתי לבד,בנתיים ה-"כישרון" הלא רצוי שלי החל להיתפתח עוד יותר,הגעתי למצב שבו היום אני הולך ברחוב מנסה שלא להיסתכל לאנשים בעיניים, מתרחק משיחות של אנשים,מנסה לא להרגיש תמבטים ננעצים בי בשעה שאני הולך לי לבדי לאימון במקום חשוך רק אני וכל העולם לא חדש לי,לא מועדד אותי להיסתכל.
הפנמתי שכל העולם דומה הכל מחזורי והכל יחזור על עצמו בשנית גם אם ארצה וגם אם לא ואין שום דבר שאני יכול לעשות חוץ מלהיסתכל עליו מסתובב החלטתי לעמוד במקום ולהיתמקד בעצמי הבתי ש ה-"כישרון" שלי עושה אותי עצוב ולכן החלטתי להתנתק לתקופה מהעולם שסביבי(גם בעזרתו הנדיבה של צה"ל).

הניתוק מהעולם נתן לי "כישרון" חדש- "אדישות",לא עוד עולם שבו עליי להיתבלט לשמור על מראה ועל הגוף לטובתם,לא עניינו אותי האנשים הכי מעניינים,החדשות הכי חמות עשו רק רוח, למסיבות הפסקתי ללכת לאחר שהבנתי שאין דרך אחרת להפוך מישהי למעניינת בלי 6 כוסות וודקה רדבול ושתי שוטים של ייגר..

לפי שעה אני חי בשביל עצמי ובשביל האנשים שקרובים אלי(שבספק אם הם יודעים מי אני באמת).
אם מעניין אותכם לדעת מי אני אז תאמת אני יכול להיות הבחור הזה ששיכנע אותכם לקנות ג'ינס באלף שקל או הבחור בזמן הנכון במקום הלא נכון או זה שהולך בחושך ומחייך לעברך,או הגבר הזה שייתן לך שיחה כי נגמר לך היוצאות,הידיד שלא דיבר איתך שנים רק כדי לראות כמה גדלת והישתנת,זה שרוצה להרגיש זה שרוצה לשתף להיפתח אבל לא יודע כיצד נוהג שיכור בדרך הבייתה נכנס זורק את הפתק עם המספר ולא מתקשר,זה שפוחד מהתחייבות,המסכן שלא חווה אהבת אמת.

הילד שגדל להיות אני.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-11-2006, 08:16
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "אני באמת"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrix
אחיזה ברגש איבדתי,אופטימיות אף פעם לא הייתה חביבה עליי במיוחד, נטלשתי מרגשות ולא שמתי לב שאני נראה עד כדי כך נורא מבפנים.

...הצד הזה לא קיים, הוא לא קיים בי כבר הרבה מאוד זמן.

זה כל מה שאני יודע זה כל מה שמסתדר לי שבא לי בטבעיות,כל הכעס הזה על המדינה,כל השינאה שרכשתי לאנשים שמעדיפים לדבר אם הם לא יודעים,הקינאה באנשים שיודעים מזה אהבה הפחד האינסופי שיום אחד מישהי תחדור מספיק עמוק לשבור את כל ההגנות שלמדתי לפתח,ולהרוס את הבועה שבה אני חי.

הפנמתי שכל העולם דומה הכל מחזורי והכל יחזור על עצמו בשנית גם אם ארצה וגם אם לא ואין שום דבר שאני יכול לעשות חוץ מלהיסתכל עליו...
הניתוק מהעולם נתן לי "כישרון" חדש- "אדישות".

כל הדברים הקשים שתארת כאן מעידים על כך שהנך סובל מדיכאון-קליני.

ציטוט:
המונח "דיכאון" עלול להטעות בגלל השימוש היומיומי במילה דיכאון לתיאור תחושת דכדוך זמנית שיש לאנשים רבים לעיתים קרובות ואינה מבטאת בהכרח בעיה קלינית. תחושות זמניות של עצבות ודכדוך מהוות חלק נורמאלי וטבעי מחיינו, בעיקר כאשר הן קשורות באופן ישיר לאירועים לא נעימים או תחושות פנימיות שליליות.
בדיכאון קליני, לעומת זאת, תחושות אלו חורגות מכל פרופורציה של סיבה או גורם חיצוני. בחיי כולנו מתרחשים אירועים שעלולים להביא לעצבות, אבל אנשים שאינם דיכאוניים מסוגלים להתמודד עם אירועים אלו ולהמשיך לתפקד.
ניתן להציג את המונח "דיכאון" כעצבות, דכדוך, או מלנכוליה. אולם, עצבות אינה בהכרח הרגש הדומיננטי אצל האדם הדיכאוני. ניתן לחוות דיכאון גם כתחושת רדימות או ריקנות, או לעתים כחוסר תחושה כלל. האדם הדיכאוני עלול לאבד את יכולתו ליהנות מכל הסובב אותו.

תוכל לקרוא עוד על כך כאן -
http://www.psychologia.co.il/depres1.htm

אני מציע שתפנה לייעוץ.
אני באופן אישי סבלתי מדיסטימיה (דיכאון מודחק) ובעקבות טיפול - זה מאחוריי.

אין שום דבר מביש בצורך לטפל בעצמנו... בדיוק כשם שאנחנו הולכים לרופא כשיש לנו שפעת !!

על אף שקשה לך להאמין כרגע - יהיה בסדר... עוד תראה.

נערך לאחרונה ע"י rgrg בתאריך 27-11-2006 בשעה 08:19.
ישן 01-12-2006, 01:27
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
תגובות

ככה...למי שלא הפנים אני כותב לפי רגש ננעל על הרגש חזק ומביע אותו בכתיבה,אני לא ובשום אופן לא חובה זאת על בשרי 24 שעות ביממה...מה שכתבתי פה מבטע נסיון חיים מסיום לתקופה מסוימת ורציתי לחלוק...

ערן קודם כל שמתי לב שאתה מגיב לי תמיד ראשון וקורא בעיון את כל מה שאני כותב חח אפילו נוהג לבקר תתגובות שלי לאחרים(על תחשוב שזה חמק מעיניי),בקשר לחבר שלך בספק אם זה אני כי אין לי אף בן אדם שאני מחשיב אותו כחבר בשם ערן,ואם בכל ז'ת יש לך חבר שכמותי אז סבבה שישלח לי הודעה בפרטי נדסקס על זה.

rgrg אין לי מושג (באמת שאין לי) אם קראת את הכתבה בעיון או שלכדו עינייך באופן סלקטיבי את השורות האלה וביחד עם קצת נסיון וקצת הבנה הגעתה למסקנה המוחלטת שאני סובל מדיכאון קליני,אז אתה טועה אבל בקטנה כולם טועים ולפעמים בגדול...בכל ז'ת לא פסלתי אותך וניגשתי לאתר עשיתי את המבחן לדיכאון קליני ויצא לי בידיוק שאלה אחת תואמת שאלה מספר שלוש כן חל שינוי בתאבון שלי אני אוכל יותר וכן חל שינוי במשקל שלי המסת שרירים שלי גדלה.
אז אם יורשה לי בתור אחד שדווקא כן הלך לפסיכולוג בחייו ולא מעוניין לשתף את כולכם באיבחון אבל מעוניין להגיד זאת- אני בשום אופן לא סובל מדיכאון כלשהו לפרק זמן של יותר מ12 שעות.
אני לא רואה שום בושה ללכת לפסיכולוג או לקב"ן!,אבל טעית לגביי ואם תקרא בעיון תבין שיש פה אהבה לביטוי הרגשה יותר מאשר נטיות להתאבדות
ישן 02-12-2006, 23:21
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוקי ידידי,אני זיהיתי את עצמי..

לק"י

בתוך הקטע שכתבת, אבל היום אני כבר לא כזאת.. אנשים משתנים ואתה צריך וחייב לזכור את זה,בכל מקרה כשקראתי מה שאני כתבתי לפני משהו כמו שנתיים, בהתחשב במה שאני היום, מבחינת מצברוח והשלמה עם עצמי, אני הרבה הרבה יותר רגועה. בכל מקרה תדע תמיד שיכול להיות גרוע יותר ושאתה יכול להשתנות לשנות ולהתרומם מהמקום שאתה נמצא בו.המון בהצלחה, ורק אמונה בעצמך תוציא מהבור.

ועכשיו אני אביא את הקטע המדובר,כנראה שאנשים בכל זאת משתנים:

חופשיה כגופה בקברה

ובאותו יום, עת יצאתי הבית, ידעתי שאתה לא אתה.
קולך לא קולך. פניך לא פניך. ירדתי, רצתי, נפלתי.
עמדתי, עצרתי, התבוננתי. בהיתי, תמרור עצור אותת לי לשלום.
אשליה. כישוף, קסם. אהבה כך אמרת. סחרור פתאומי, זוג אופניים נוטות לנפול, ילד עם מכאובי השן הראשונה ואני. מערבולת. סערת רוחות. גשם. קיפאון. 5 דק' של קיפאון. ניתוק, התחברות, שוב ניתוק. מסך טלוויזיה מקולקל, פתיתי שלג נמסים. לילה גמור. יום נפתח. קלף חדש. אקסטזה חדשה. מכר חדש. אתה חדש. אני חדשה. עבודה חדשה. שקט. זרם דק של מים, נקיק של אבדון. שאיבה. נחלים של מידע, מלחמה. סופניות. הריגה עצמית. הריגה נפשית. חניקה. אהבה מתה. סוף. אשליה. התחלה. גמורה. מוות. חיים ריקים מתוכן, חסרי חמצן. חמצן לנשמה. מוות קליני. חזרה לחיים. גשמיות. עושר. חופש בטל. אסיר עולם. חופש האמת. חופש המוות. הלוואי הייתי כזה. אתה. שקט. מה אתה? לי? לך? לא ידעתי. שלוות עולמים. כדור. הדק. ירייה. "חופש המת, אמרתי פעם, הכי משחרר".
אתה. אני. הדרור. שמיים כחולים, אני בתוכם. גופי באדמה קרה, נפשי בכחול של טוהר. אתה שוב אתה. ואני ,אני סוף לקיומי. לא עבר, לא הווה, לא עתיד. אקסטזה של המוות. ככה רציתי. ככה קיבלתי. חופש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:53

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר