לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-11-2006, 22:58
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
פיגוע מישהי שאני בתחילת קשר איתה - בבקשה לבנות שכאן תגידו\תמליצו מה לעשות?

קודם כל שלום לפורום המדהים הזה, אני רואה שאכן יש כאן אנשים שעוזרים אחד לשני וזה ממש יפה.
אוקי אני אתחיל ואנסה לקצר כמה שאפשר,
פגשתי מישהי לפני כ3-4 חודשים והיא בחורה ממש חמודה ויפה, אינטיליגנטית ואני מרגיש שהיה בנינו "קליק" עוד באותו הערב, מאחר ולא היינו לבד גם לא יצא לי לדבר איתה על דברים אינטימיים כמו חבר וכאלה,
אז מדי פעם הפלא' שלה צלצל והיא דיברה לא קצת עם מישהו (שיערתי שזה החבר) והיו להם ריבים מטופשים, לפעמים הוא צילצל וניתק וכך זה נמשך, מאותו ערב ועד לפני כשבוע אותה בחורה הייתה נוהגת
לבוא ולהפגש איתי במשרד שלי כמעת כל יום ולדבר איתי, מאחר והרגשתי עוד באותו ערב שאני רוצה איתה קשר, כמו רוב הגברים לא כ"כ ידעתי איך לשדר לה את זה, אז היינו מנהלים שיחות על נושאים מטופשים
ושוליים והרגשתי עמוק בפנים שזה לא יחזיק הרבה זמן אלא אם כן אני אעשה את הצעד כי אחרת היא תתייאש ותפסיק לבוא אליי הרבה, אבל לא היה לי האומץ לדבר איתה על זה, לכן חיכיתי כמו מפגר...
עם הזמן היא זו שהחלה לשדר אליי (לפחות לדעתי) שהיא רוצה איתי קשר (חברי\ידידותי) אבל מאחר ואני כבר לא בגילאי העשרה זה הרבה יותר מסובך ב20+ לדבר איתה תכלס...
היא זו שתמיד דיברה איתי ומאחר והיה לה חבר אני לא עשיתי את הצעד ולא חשבתי לדבר איתה על זה (אני לא נוהג להתחיל עם בנות שיש להן חבר), למרות שכל חבריי אמרו "היא רוצה אותך טמבל! תציע לה לצאת אפילו לארוחת צהריים סתם"
אבל לא יצא לי, בשבוע האחרון יצא לנו לעשות פעילות משותפת (מהעבודה) והיה לי נורא כייף איתה, היא זו שנדבקה אליי , ולקחה אותי לאותם פעילויות כייפיות משותפות, היא זו שבאה איתי לאחר מכן
לאכול ביחד, היא זו שהציעה לתת לי את המספר שלה (סוף סוף כי לי לא היה האומץ לבקש בניגוד למקרים קודמים שבהם לא הייתה לי שום בעיה!) היא זו שהציעה שאדבר איתה בקשר לאיזה משהו שהיא רצתה שאעדכן אותה...
בקיצר הכל בא ממנה, הרגשתי שזהו הינה זה בא והיא בטח נפרדה מחבר שלה (הייתה לי סיבה לחשוב כך מאחר והיא הורידה במשרד שלה את כל התמונות של חבר שלה!)
עוד באותו הערב יצאנו כחבר'ה למועדון ורקדנו ביחד, אני איתה 90% מהזמן והיא ממש נהנתה איתי והכל ואני נהנתי איתה כמובן. באותו הערב חבר ששם לב אליי ואלייה, סיפר לי שהיא אכן נפרדה מחבר שלה, ושזו ההזדמנות שלי.
החלטתי שאני לא לוקח סיכונים ולא שורף את ההזדמנות ויומיים לאחר מכן יצא לי לדבר איתה סוף סוף כשמצאנו עצמו לבד! ודיברנו ובסוף לקחתי את עצמי בידיים והצעתי לה לצאת איתי,
ע"מ לא לתת לה תחושת מחוייבות אמרתי לה את זה בצורה כזו שהבחירה היא בידיים שלה, מתי שנוח לה ולאן שבא לה! בשנייה הזו בדיוק כל הזרימה שלה איתי כאילו נעצרה (כך לפחות קראתי לה בעיניים) והיא לא כ"כ הגיבה
משהו בסיגנון ה"אני אחשוב על זה" (שלדעתי זה אומר שהיא תדבר עם חברות שלה שמכירות אותי קצת ותתעייץ איתן מה לעשות) אמרתי לה סבבה איך שאת רוצה, והמשכנו לדבר והיא סיפרה לי שהיא וחבר שלה נפרדו וכל זה, ממש בקצרה...
המשכנו משם ממש בסבבה כאילו מעולם לא הצעתי לה לצאת... באותו הערב החלטתי שאני חייב לדבר איתה כדי להגיד לה לפחות מה אני חש כלפיה ומה אני חושב עלייה כי אם לא אז יהיה לי קשה להיות איתה אמיתי,
וכן עד אותו ערב באמת היה לי קשה להיות אמיתי איתה, בד"כ אני מלא ביטחון עצמי אבל איתה לא הייתי כך, ישבנו ודיברנו הסברתי לה שאני מעוניין בקשר איתה, ושבגלל זה הצעתי לה לצאת איתי, אמרתי לה שרציתי ותיכננתי שזה יקרה מוקדם יותר
אבל לא הזזתי עיניינים בגלל שהיה לה חבר וחבל שהיא לא סיפרה לי על הפרידה קודם לכן, אמרתי לה שאני מצטער שבקושי התייחסתי אליה כי קשה לי לתת תשומת לב למישהי שיש לה חבר...
היא חייכה ואמרה שדווקא התייחסתי אליה יפה מאוד ושהיא לטענתה הייתה לא בסדר איתי (לא יודע למה) והיא הסבירה לי למה היא לא יכלה לתת לי תשובה בקשר לאם היא רוצה לצאת איתי,
היא טוענת שהיא רוצה קצת זמן וחופש בלי חבר לנקות את הראש שלה מהקשר (שנתיים) שהיה לה עם חבר שלה, ושהיא מפחדת שזה לא יצליח לנו בגלל שהיא לא כ"כ יודעת כרגע מה היא רוצה
מעצמה ושבגלל זה לא יילך לנו ואז הקשר בינינו יתנתק, לכן היא מפחדת לצאת איתי כדי שאם אני אפתח כלפייה ציפיות וזה לא יילך, היא לא רוצה שאני אפגע מזה!
היא הבהירה בצורה חד משמעית שהיא רוצה ומעוניינת בקשר ידידותי מאחר והיא מפחדת כרגע מקשר רציני וסיפרה לי שהיה לה "ריבאונד" עם מישהו לאיזה שבועיים והיא נאלצה לזרוק אותו
כי לא הלך להם, אז היא לא רוצה שזה מה שיקרה לה איתי. היא אמרה לי שהיא רוצה מאוד שנשאר ידידים ושאפילו עכשיו אנחנו ידידים וביקשה שלא אנתק איתה קשר בגלל זה...
לדעתי היא הייתה כנה איתי באותה הרמה שאני הייתי כן איתה כשהחלטתי לדבר איתה על זה, ואתם יודעים מה? לאחר הדיבור איתה הרגשתי הרבה יותר טוב עם עצמי למרות שלא הצלחתי
להשיג את מטרתי (לצאת איתה) אבל הרגשתי טוב עם עצמי שעכשיו היא ואני יודעים בדיוק איפה אנחנו עומדים , עכשיו לפחות אני יודע שהיא רוצה לשמור איתי על קשר ,אמנם ידידותי - שזה לא מה שאני רוצה
כי בעתיד יהיה לי קשה להפוך את זה לקשר רומנטי לאחר ידידות! וקשר רומנטי איתה זה מה שאני רוצה, אז גם אם אשאר ידיד שלה, וגם אם אתן לה זמן וגם כשזה יחלוף לה והיא תהייה מוכנה לקשר
אני לא יודע איך אגרום לה לעשות סוויץ' מהקשר שלנו מידידות לרומנטי?!?

לדעתי היא מפחדת לצאת איתי כי היא מפחדת מקשר שבו היא תזרק שוב, וכן חבר שלה "זרק" אותה.. הם רבו הרבה על שטויות, או שהסיבה השניה היא שהיא איפשהו רוצה לחזור אליו למרות החסרונות,
משמע - היא עדיין משלה את עצמה שהם יחזרו, והרבה בנות עד שהן לא נפתרות מהאשלייה = הן לא נפרדות מהבעיה!

טוב אני יודע שזה ארוך, אבל אשמח לשמוע את דעתכן\ם, מה אני עושה ע"מ לשמור איתה על קשר ולא ללחוץ עליה להבין שאני רוצה אותה כחברה! ולא כידידה, למרות שאם הייתי יודע ב100% שאחרי
שהיא תתגבר עליו, והיא תנקה את הראש ואז תהיה מוכנה לקחת את הידידות בנינו לצעד הבא, אז הייתי נשאר רגוע.
יש מצב שהיא חושבת שכל מה שאני רוצה איתה זה סטוץ ואני מקווה שהיא לא חושבת כך כי אני באמת רוצה אותה כחברה שלי, אני באמת מקווה שזה לא מה שמרתיע אותה.

תודה לכל מי שיש לו\לה להציע משהו בנושא

נערך לאחרונה ע"י Costa בתאריך 24-11-2006 בשעה 23:09.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-11-2006, 00:20
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "מישהי שאני בתחילת קשר איתה - בבקשה לבנות שכאן תגידו\תמליצו מה לעשות?"

צריך בהחלט להעריך את הכנות של הבחורה הזו כלפיך.

העובדה ששיתפה אותך בתחושות שלה במקום לתרץ זאת בכל תירוץ אפשרי אחר בהחלט ראויה להערכה.
שמע, אין במצב הזה שחור או לבן. אין ספק שהיא זקוקה למעט חופש... לנסות להבין מה היא באמת רוצה.

העיסוק הזה, בלהיכנס לקשרים ולצאת מקשרים - אנו לפעמים עושים זאת מבלי שעצרנו לחשוב מה למעשה אנחנו רוצים או את מי אנחנו רוצים.
שים רק לב שאת קשר ה"ריבאונד" שלה היא זרקה בעצמה. מה שמעיד על הצורך שלה בחופש והצורך שלה להבין מה היא רוצה או צריכה בשלב זה.
אין לי ספק (ולו הקל ביותר) שהבחורה הזו לא רוצה להיפגע שוב. כמו כן, אין לי ספק שאתה בהחלט שלא מעוניין לפגוע בה.

אם הבחורה חשובה לך... תן לה את החופש שלה. נסה להיפתח גם לערוץ התקשורת שאינו "מחייב" - כלומר ללא "טייטל" חבר.

אם היא תחוש שוב בחופש ותחווה שוב את תחושת העצמאות הזו, היא כנראה תצבור כוחות מחודשים - שכל כך נחוצים לבניית קשר אמיתי ונכון.

מהדברים שתיארת כאן, אתה בהחלט יקר לה.
העובדה ששיתפה אותך ולא חסכה ממך נסיונות להסבר בהחלט מעידים על קשר טוב ואמיתי ביניכם.
המלצה אישית שלי - היה שם בשבילה. אל תלחץ עליה לקשר. תן לה את החופש שהיא צריכה בינתיים. אני מאמין שהיא תמצא את הכוחות והאנרגיות המחודשים שבה לקראת קשר חדש.

אל תהיה "גבר טיפוסי".... אל תראה את העולם בשחור או לבן.
יש גם הרבה גוונים של אפור - זה פשוט חלק מהחיים.

ישן 25-11-2006, 00:33
  Costa Costa אינו מחובר  

אוקי אחי קודם כל תודה על התגובה המהירה שלך!
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]צריך בהחלט להעריך את..."

כן בדיוק מה שחשבתי, גם אמרתי לא בעצמי שאני מעריך נורא שהיא הייתה כנה איתי...
השאלה שמשגעת אותי היא - עד כמה אני יכול "לחכות לה בצד" ובסוף לראות מזה תוצאות,
היא בחורה מקסימה ונורא חברותית, איך אני יכול לדעת שלא יקום לה פיתאום עוד מישהו כמוני?
זה במובן מסויים ישגע ויבאס אותי מאוד, מצד שני איך אני אדע שהיא לא תחזור לחבר שלה שוב,
למרות שהם נפרדו פעם אחת בסדר, חזרו ונפקרדו סופית בצורה שבה הוא הסביר לה שהוא לא יכול
וטוב לשנייהם שיפרדו, רבו עוד קצת וסיימו בצורה גרועה! וכן היא חשובה לי, בגלל זה אמרתי לה שלא אלחץ
עליה ואני מתכוון לזה, השאלה מתי "היא כנראה תצבור כוחות מחודשים" כי זה יכול לקחת הרבה זמן...
לא איכפת לי להשאר ידיד שלה כפי שאמרתי מקודם, אני יכול לשמור אותה "על אש קטנה" ולהיות הכי
סבבה שאני יכול איתה, אני גם מוכן להיות שם בשבילה ולתת לה את החופש שלה, השאלה איפה
עובר הגבול בין ידידות במצב הזה לבין חברות כי יש לי הרבה ידידות שאין לי כמובן שום אינטרס
לקשר רומנטי איתן, ואני הכי פתוח איתן ומדברים על הכל, קיצר זה מצב מוזר שללא ספק עוד לא
הייתי בו, כניראה שזמן זה הפיתרון...
תודה על תגובתך!
ישן 27-11-2006, 20:43
  Costa Costa אינו מחובר  

טוב יש לי התקדמות... תגידו מה דעתכם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "מישהי שאני בתחילת קשר איתה - בבקשה לבנות שכאן תגידו\תמליצו מה לעשות?"

דברים שידוע לי עלייה
יש לי חבר שניסה להתחיל איתה בצורה של "אין לי מה להפסיד" הוא גם עשה זאת בתקופה לא טובה
בה היא נפרדה מחבר שלה בצורה לא רשמית, הוא לא קיבל ממנה הכל חד צדדי כמו שאני קיבלתי, נגיד מספר טלפון שלה,
רמיזות לדידות וכו' אלא דיבורים איתו "רק בשביל שיעוזר לה להעביר את הזמן" כך הוא אמר לפחות...
ברגע שהוא קיבל את המספר טלפון שלה (לא ממנה, אלא מחברה טובה שלה) הוא הלך אליה והציע לה לצאת,
היא סירבה לו ואפילו דיי בחוצפה, מה שגרם לו "להתרגז" ולא לדבר איתה איזה חודש+ .
מה שהיא אמרה לי אגב בעצמה בשיחה הפתוחה שלנו זה שהיא יודעת שבנים רוצים אותה ל***** (הבנתם את המסר)
והיא מודעת לזה! מה שמעיד על הריסון העצמי שלה ועל המודעות העצמית שלה! תכונה אחראית שאני מעריך אצל בנות!
אני גם יודע שחברות שלה מחבבות אותי שזה דיי חשוב לדעתי. עוד דבר שהיא אמרה לי זה שאין לה שום רגשות רעות
מהפרידה שלה מחבר שלה, זה אחרי ששאלתי אותה אם היא בסדר לאחר שסיפרה לי שהוא יזם את הפרידה, אז בוא נגיד
שיש מצב שפה היא דווקא דיי הביאה תירוץ, קשה לי להאמין שאחרי שנתיים היא לא לקחה את זה קשה שהוא דווקא יזם את הפרידה.
למרות שאני מכיר מידידות אחרות שלי מה זה התנהגות שלאחר פרידה, ועל הבחורה הזו לא ראיתי דבר כזה גם בכל החודש האחרון
שהיא קופצת אליי ומדברת איתי, רק חיוכים אני רואה עלייה תמיד, טוב נו לפחות שהיא איתי.
עדיין אנחנו מדברים ביחד בכייף, כאילו מעולם לא הייתה השיחה הזו שלנו אחרי שהצעתי לה לצאת...
אני מדי פעם דיי "מזכיר" לה שאני רוצה אותה בעתיד כחברה ולא כידידה, אני לא עושה את הטעות של
לדבר איתה על חבר שלה לשעבר כדי לא להיות "ידיד נפש" ומצד שני אני גם נזהר לא ללחוץ עליה.
בקיצר קל לי יותר לדבר איתה מאז השיחה שלנו אני מרגיש ששנינו נפתחנות אחת לשני...
מה דעתכם?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:04

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר