לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2006, 11:19
  Laxio Laxio אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06
באיזה יחידה לבחור-> דילמה קשה

היי חברים, אני בדילמה.

התקבלתי למודיעין שפות זרות (עיבוד מידע משהו כזה) ומאוד מעניין אותי מודיעין רק שאני לא בטוח שדווקא התפקיד הזה. מהמידע בראיון ובאינטרנט לא הצלחתי להבין מה עושים שם אבל לפי מה שהבנתי זה סתם עוד תפקיד במודיעין. לא איזה משהו יוקרתי, משהו שקשה מאוד להגיע איתו רחוק (תלוי בתקנים). אני רוצה מודיעין ודווקא חשבתי על להמשיך בקבע אבל אני לא יודע אם המסלול הזה הוא כל כך שווה כמו שהם מנסים לשווק או שזה סתם עבודה שחורה של במסווה של משהו לחכמים בלבד.

המקום השני שחשבתי הרבה על ללכת אליו הוא חובלים. שם יש תואר, זה קרבי ומאתגר. הבעיה היא שגם פה, לא יצא לי לדבר עם אף אחד שהיה בקורס או שסיים אותו ולכן אני לא יודע אם זה רעיון טוב להתחתן עם הצבא ל-7 שנים כבר עכשיו בלי שאני יודע בדיוק מה זה.

אני רוצה להתגייס ליחידה בידיעה שאני נשאר בה עד הסוף.

כדי שתתנו לי עצות במה לבחור אני יכול לספר לכם שאני בכושר מצויין וקרבי נשמע לי סבבה אבל אני לא בקטע של סיירות, זה לא מעניין אותי. מודיעין לעומת זאת מאוד מעניין אותי אבל בעיקר תפקידים של מחקר ולא של עיבוד נתונים ודברים כאלה. אני מחפש תפקיד שקודם כל יהיה לי מעניין ומספק וגם שאני לא אצטרך להתנצל כל פעם שאני מספר למישהו איפה אני משרת. קריירה צבאית קטנה דווקא נשמע לי נחמד.

מה אתם אומרים?

ועוד דבר, אם יש פה מישהו שהוא נוכח או סיים חובלים או אותו דבר במודיעין אני אשמח מאוד לדבר איתו (בלי לעבור על ב"ש כמובן). שלחו הודעה פרטית...

המון תודה, זה החיים שלי אז אני מאוד אשמח ליותר מ-5 תגובות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:20

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר