לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2006, 02:30
  shaboo shaboo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
גיבוש צנחנים 13.12

שלום

קיבלתי זימון ל13 לדצמבר לצנחנים. כמה דברים:

1. http://www.fresh.co.il/vBulletin/printthread.php?t=52208 <-- שלחו לי לינק להודעה הזאת. קראתי והפנמתי. השאלה שלי היא האם משהו השתנה מאז? דפדפתי קצת בפורום וקראתי שאין עוד שכיבות בטן ושמיכה? עוד משהו השתנה חוץ מזה?

2. לאחד שדי אתלט מטבעו יחסית, אבל לא בכושר כבר הרבההה זמן, יש סיכוי לעבור את זה? כשאני אומר "לא בכושר" אני מתכוון שאחרי ריצת 1000 מטר אני מתנשף כמו ינשוף על סיגריות. אני עושה 40 בטן ו20 (!!) שמיכה (ללא הגבלת זמן). הייתי פעם, בכיתה י', מקום ראשון בכיתה בריצות ארוכות (לא זוכר כמה מטרים עשינו) וראשון בחטיבה בריצות 100 מטר. האם יש לי סיכוי, בשבועיים האלה, להיכנס לכושר ולהיות מסוגל לעבור את הגיבוש הזה ולחזור לכושר שהייתי פעם? יש לי עבודה אז יוצא לי לרוץ פעם ביום ב2 בלילה פלוס שכיבות בטן, שמיכה ומתח. האם זה יספיק לדעתם להיכנס לכושר אם אני אתמיד ככה עד הגיבוש?

3. מי שעובר את הגיבוש 100% מגיע לצנחנים? או שיש עוד מיונים?

חבל לי האמת, כי אני באמת רוצה ללכת לצנחנים אבל אני פשוט לא בכושר בכלל. העניין הוא שאם היה לי יותר זמן להתאמן ולהיכנס לכושר הייתי עושה את זה, אבל שבועיים? אפילו לא! אין מצב אה? אם אני לא בכושר חבל לי אפילו לנסות נכון?

יש סיכוי בחיים שאם אני אבקש, ידחו לי את הגיבוש ככה שיהיה לי יותר זמן להיכנס לכושר?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:32

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר