לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2006, 17:16
  Lompa Lompa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.09.06
כמה טיפים ושלום.

טוב, קודם כל אני ליאור ואני בן עוד מעט 14, אני מאזור השרון.

אז ככה מהסובבות בפורמים של האתר http://www.sousave.net/forum למדתי כמה דברים חשובים מאוד שברצוני לחלוק איתכם(לאלה שאנגלית קשה להם, כי אין כמו המקור).

דבר ראשון:
החלטתם שהגיעה הזמן לשינוי? נמאס לכם להיות (הבחור הרגיל, הנייס גיא,שדורכים עליו ושועשה את כל מה שבנות אומרות לו?)= AFC?

אז ככה, זה לא כל-כך פשוט אבל בעזרת כמה תיכניקות פשוטות אפשר ללמוד כמה דברים חשובים מאוד:
1.לעולם אבל לעולם אל תנסה להיות ידיד של הבחורה שאתה אוהב, לבנות יש את הבעיה שמי שידיד ידיד ו"חבר" זה "חבר.

2.להתחיל עם בנות זה משחק, וכל התקדמות היא נצחון: אתה ניגש אל מישהי ומציעה לה לרקוד והיא אומרת לא? התקדמתה, היה לך מספיק אומץ בישביל לגשת אליה.

3.תשתמש במגע: עם כל הכבוד לדיבורים מגע פיזי משאיר סימן ברור: אני רוצה אותך.
בהתחלה כאשר אתם צוחקים תנסה לחדור למרחב האישי שלה בטאקט, אם היא נרתעת אז אל תמשיך אבל אם היא לא נרתעת אתה יכול לנסות לגעת לה בכתף בעדינות ושוב פעם בטאקט.

4. אתה בן-אדם לא שטיח את תיתן לבנות או לבנים לדרוך עליך.

5. תהיה בטוח בעצמך כי ברגע שאתה לא ניגש למישהי את פוסל את עצמך עוד לפני שהיא פוסלת אותך ובכך יוצר את המצב הכי גרוע שליכול להיות.

6. תהיה הפרס תתנהג כאילו שאתה הפרס לא היא. ברגע שתנהג ככה אתה תהיה אתגר ולא סתם עוד מישהו.

7. אל תיתן לה יותר מידי תשומת לב, אתה יכול לבדוק את זה בעצמך:
ברגע שאתה נותן למישהי תשומת לב ואז מפסיק היא מתחילה לפקפק בעצמה
ומנסה לדבר איתך.

8.תהיה רציונלי: אם היא אמרה לא, לא קרה כלום.

9.ההבדל בין אנשים מצליחים לבין אלא שלא היא שאנשים מצליחים לא מתיאשים וממשיכים לנסות אפילו שאומרים להם "לא".

10.תשקיע בעצמך: תשתטוף את עצמך טוב, "גזום" את ציפורניך, תתגלח ותעשה מה שטוב לך . אחרי שאתה תעשה את הדברים האלה תרגיש יותר טוב בקשר לעצמך.

11." You can do one mistake everyday but don't do the same mistake again".

12.ביטחון עצמי תשיג אותו, נסה את האישרורים הבאים:
אני יפה!
אני חתיך!
אני שווה!
אני הפרס!

13.[ערוך] תוציא את המיליה זונה מהליקסיקון שלך, ברגע שאתה קורא למישהי "שנותנת" לחבר שלה זונה, כל השאר מפחדות להיקרא ככה ואז הם לא "נותנות".

זה כמה קווים כללים ביותר, אם אתה באמת רוצה להיות דון ג'ואן תיכנס לפורמים שהבאתי למעלה ותקרא את הDJ bible.

שוב פעם, אילו המלצות שאספתי מהפורמים ותירגמתי אני מסכים איתם אבל אתה לא חייב להקשיב להם.
אני לא מכריח פה אף-אחד, תשתמש בזה אם אתה רוצה אבל אל תבוא אלי בתטענות אח"כ.

זהו זה.
~ליאור.

נערך לאחרונה ע"י Lompa בתאריך 29-11-2006 בשעה 17:32.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר