לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2006, 14:59
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
כמה זמן למדת קראטה?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי danielak שמתחילה ב "מתחיל בטיקוואנדו..."

אם למדת שנה\שנה וחצי ומעלה סביר להניח שיש לך בסיס טוב ויהיה לך קל יחסית להתאקלם.
מבחינה קרבית בדרך כלל מתחילים עובדים על טכניקה ועל תזוזות בתור התחלה כבסיס לקרב ומשם מתקדמים - כוח, מהירות , שילוב מהלכים\קומבינציות וכ'ו... מבחינה טכנית שזה פומסה(קאטות), טכניקות מסויימות(אגרופים, בעיטות, הגנות ...) אני חושב שבגלל שבקראטה בדרך כלל עובדים על זה יותר יהיה לך בסיס טוב...

לפני שאתה בוחר מועדון מסויים תעבור על כל המועדונים באיזור שלך שנוח לך להגיע לשם ותראה איפה הכי מתאים לך, שיעור ניסיון אחד כמעט תמיד לא מספיק אני חושב ששלושה שיעורי ניסיון יכולים להספיק ואם יותר - יותר טוב. ברוב המועדונים תקבל אפילו 3 שיעורי ניסיון, ואפילו יותר זה תלוי בגישה של המאמן...(בדרך כלל אין עם הנושא הזה בעיה...)

חזרה לפורום
ישן 05-12-2006, 17:05
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
תלוי לאיזה "פער" את מתכוון
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי danielak שמתחילה ב "אתה יודע במיקרה איפה אני יכול..."

אם זה מבחינת ידע כללי(כמו מהלכים מסויימים, שמות לועזיים וכ'ו) את זה אתה תלמד עם הזמן, ומבחינת ביצועים זה יבוא עם האימונים ותתקדם עם הזמן, כמה שיותר תשקיע ככה תתקדם יותר, אני למשל מתאמן בטאקוונדו שנה וחצי בערך ויש כאלה שכבר עברתי אותם והתחילו להתאמן הרבה לפני. מה שבטוח מזה אין לך מה לדאוג הרי כל אחד היה פעם מתחיל... הכי חשוב שתהנה באימונים וככה גם תתקדם מהר.

בקשר לכתובות אז המועדון היחיד שאני מכיר בפתח תקווה זה אלפא ספורט (http://www.tkd.co.il/il )
שנמצא ברח' מבצע קדש 11.(כתוב באתר).

אם אתה יכול לצאת מפתח תקווה לאיזור הקרוב תוכל להריץ חיפוש בחוגל - www.hoogle.co.il ואולי תמצא מועדון אחר קרוב יחסית.

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר