לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2006, 18:07
  Bimler Bimler אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.08.06
אין צורך להתחיל בהתחנחנויות ארכי-מוסריות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שדר רדיו הציע שכל מוסלמי ארה"ב יסומנו בקעקוע של חצי סהר או רצועת יד ייחודית"

בהתחשב בפשע הרב שהקהילות המוסלמיות הביאו לארה"ב, כמו גם לאירופה ולמעשה לכל מקום אליו הם הגיעו, האמירה הזאת הינה פרובוקטיבית, אך אין לפסול אותה באמירת 'מזעזע'.

מנהיגים מוסלמים קוראים במשך זמן רב לחתירה כנגד ממשלת ארה"ב והבאת ה'איסלאם' ליבשת אמריקה כולה, כמו גם על השמדת כל אלה שלא ילכו בדרכי אללה.

מיליטנטים שחורים קוראים לרצח של 'מבצעי מדיניותו של המשטר הלבן', והפיכת אמריקה ל'יבשת השחורה'.

מנהיגי ארגון הקיי.קיי.קיי קוראים שוב ושוב לסילוק היהודים מארה"ב.

משום מה, על כל זאת, לא הצלחת להלין ולשחרר איזה 'מזעזע', ומעניין אותי למה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2006, 18:17
  HummerH1 HummerH1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.02
בימלר,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אין צורך להתחיל בהתחנחנויות ארכי-מוסריות"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
מנהיגים מוסלמים קוראים במשך זמן רב לחתירה כנגד ממשלת ארה"ב והבאת ה'איסלאם' ליבשת אמריקה כולה, כמו גם על השמדת כל אלה שלא ילכו בדרכי אללה.

מיליטנטים שחורים קוראים לרצח של 'מבצעי מדיניותו של המשטר הלבן', והפיכת אמריקה ל'יבשת השחורה'.

מנהיגי ארגון הקיי.קיי.קיי קוראים שוב ושוב לסילוק היהודים מארה"ב.

משום מה, על כל זאת, לא הבאת דיווחים ממקורות זרים עם תרגום לעברית לפורום. תביא, ואוכל להלין אפילו יותר מ 'מזעזע'.

ישן 01-12-2006, 21:29

כן, בד"כ
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "אתה קורא את ההודעות שלך?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
אתה באמת צריך גושפנקא ויזואלית לכך שארגון הKKK קורא, במקרה הטוב, לגירוש היהודים משטחי ארה"ב? תן לי לנחש, על דייויד דיוק לא שמעת?

ומשום מה לא ענית על השאלה שלי.
אני לא צריך גושפנקא ויזואלית, אבל כתבתי (וזה מתקשר לתשובה שנתתי לשאלה שלך)
ציטוט:
משום מה, על כל זאת, לא הבאת דיווחים ממקורות זרים עם תרגום לעברית לפורום. תביא, ואוכל להלין אפילו יותר מ 'מזעזע'

ומה איתך? אתה מזדעזע ממה שאתה קורא להזדעזע ממנו? יש לך לינקים לזעזועים האלה?

כן, זה הופך להיות קצת הזוי.

כתבת:
ציטוט:
והתשובה היא שלא כתבת פוסטים בפורום בנושאים שהזכרת בהודעה המקורית שלך. אז איפה היית מעוניין שאלין ואשחרר איזה 'מזעזע'? בהודעות שלא כתבת בנושא?

ישן 01-12-2006, 22:53
  Bimler Bimler אינו מחובר  

נסיונות הניגוח שלך משעשעים אם לא אבסורדיים
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "כן, בד"כ"

קצת קישורים לאדם שהאל לא חנן אותו בכישורים ורבאליים מרשימים במיוחד:

http://www.americannaziparty.com/about/index.php

אתה באמת רוצה שאני אטרח ואעלה קישורים לאתרים של הKKK? או שמא אתה לא סומך על דברי ומסרב להאמין שהם חפצים, במקרה הטוב, בגירוש היהודים ל'פלשתינה'?

כמובן:
לאומן שחור המנהיג קהילת קיצונים בארה"ב מודיע על כוונותיו באשר לגזע הלבן:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.

וכמובן תמיד תוכל לגלוש לאתרי הבית של הלשכות לסטטיסטיקה בארה"ב, באירופה, ולמעשה בכל מקום בעולם, ותוכל להצליב מעט נתונים ולגלות בכמה מאות אחוזים עלתה רמת הפשיעה מאז הגיעם של הזרים לאירופה.

בהודעתך הראשונים שיקפת לא יותר מאשר נהיית לב ליברלית מטופשת- משום מה, על מקרים דומים בהם מנהיגי קהילות שחורות או שאר מנהיגי 'מיעוטים', רומזים על כוונותיהם לגבי אוכלוסיית ה'רוב'- אין הדבר זוכה לסיקור תקשורתי נרחב. הרי הם מיעוטים, להם מותר להתפרע ולעשות ככל העולה על רוחם. זו הסיבה שמרד במשטר, כפי שהיה בישראל רק בשנת 2000, ייקרא בפי הליברלים הקיצונים בתקשורת ''מאורעות'', ולא ''נסיון מרד שכשל בזכות עמידתם האיתנה של שוטרי משטרת ישראל''.

אז שדרן באיזו תחנת רדיו נידחת אמר שצריך לסמן מוסלמים, בעיקר בשל הבעיות הנלוות להגירה שלהם. אז מה?

אמירות דומות מכוונות מדי יום כלפי מקסיקנים, שחורים, יהודים, אנשים לבנים, סינים, תאילנדים, יפנים ולמעשה כלפי כל אדם בעל זהות או מוצא שונה. אולי תנסה למצוא ולחפש בגוגל את כל הכתבות המציגות את הגישה הזאת?

נו באמת, לא כל נפיחת שדרן בקצה השני של העולם צריך להביא לפורום, ולאחר מכן לגנות את הדברים, והכל למען הצטיירות ''מוסרית''.

בסופו של דבר, המוסר שלך לא נמדד בגינוי, אלא הוא נמדד במעשה, בדרך ובהתנהגות. בשיח שניהלת עמי כרגע, נראה כי אין לך מוסר כלל וכלל, ואודה לך אם תנסה לעשות קצת יעורי בית לפני שתעלה נושאים כאלה, או לפחות תפסיק לצטט קטעים מההודעות שלי ולהגיב להם בשפה "כאילו" משתלחת.
ישן 01-12-2006, 23:31

עכשיו אני ממש לא מבין אותך
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "נסיונות הניגוח שלך משעשעים אם לא אבסורדיים"

קודם כל אתה מתלונן שאני לא 'מזדעזע' מדברים שלא נכתבו בפורום.
אח"כ מביא שני קישורים לאתרים עם תכנים גזעניים ומציע לי לגלוש לאתרים אחרים.
אח"כ מנסה להציע לי לדלות בעזרת גוגל את כל הכתבות על כל הקבוצות האתניות האחרות שלוש נקודות.

חשבת שגם אתה יכול למצוא ולחפש בגוגל את כל הכתבות המציגות אמירות דומות מכוונות מדי יום כלפי מקסיקנים, שחורים, יהודים, אנשים לבנים, סינים, תאילנדים, יפנים ולמעשה כלפי כל אדם בעל זהות או מוצא שונה? למה אתה מנסה לגלגל את זה עלי?

ציטוט:

אז שדרן באיזו תחנת רדיו נידחת אמר שצריך לסמן מוסלמים, בעיקר בשל הבעיות הנלוות להגירה שלהם. אז מה?
מהבעת הנונשלנטיות שלך אני צריך להבין שזו נראית לך הצעה סבירה בהחלט?

ציטוט:

משום מה, על מקרים דומים בהם מנהיגי קהילות שחורות או שאר מנהיגי 'מיעוטים', רומזים על כוונותיהם לגבי אוכלוסיית ה'רוב'- אין הדבר זוכה לסיקור תקשורתי נרחב.
אז מאיפה אתה יודע על מקרים דומים אם לא דרך הסיקור התקשורתי שלהם? ואם אתה בכל אופן יודע על מקרים דומים דרך הסיקור התקשורתי שלהם, למה אתה לא מסקר את המקרים גם בפורום?

ציטוט:

לא כל נפיחת שדרן בקצה השני של העולם צריך להביא לפורום, ולאחר מכן לגנות את הדברים, והכל למען הצטיירות ''מוסרית''.

אתה ממש מנסה להתעלם מחומרת דברי השדרן? איפה היית כשבאיראן הציעו לסמן לא מוסלמים?

הגינוי לא בא למען הצטיירות "מוסרית".

אני מבין שאתה ממש לא מגנה את דברי שדרן הרדיו; אטעה אם אנחש שכמעט ושלחת הודעה כמו "כל הכבוד!" על ההצעה של השדרן?

ציטוט:
בסופו של דבר, המוסר שלך לא נמדד בגינוי, אלא הוא נמדד במעשה, בדרך ובהתנהגות. בשיח שניהלת עמי כרגע, נראה כי אין לך מוסר כלל וכלל,
על איזה מעשה אתה מדבר, איזו דרך ואיזו התנהגות? וממה בשיח אתה מסיק שאין לי מוסר כלל וכלל? כי במקרה הגעתי למסקנה דומה לגביך, אבל נמנעתי מלכתוב אותה כאן מפורשות, אתה פשוט זה כ"כ ברור בקטע הזה.

ישן 01-12-2006, 20:13
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
מוסריות? זה כבר הרבה מעבר למוסריות. קל וחומר שאתה לפחות בן העם היהודי
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "עדיף מאשר להיות מוסרי - ומת"

אם לא נצר למשפחה שנספתה בשואה. מה ההבדל לעזאזל בין דבריך אלה למעשיהם של החיות?

במחשבה שניה - היה ביזוי בלתי נסלח מצד המפונים, כך שאני לא אמור להיות מופתע.

ישן 02-12-2006, 09:06
צלמית המשתמש של רועי AZ

שואה שניה איפה? בינתים אנו מדברים על אוסטרליה גם שם הם מיעוט.
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "אני דור שלישי לניצולי שואה"

יש דרכים להילחם בטרור המקומי (ונכון מאוד שלא עושים כלום, לא באוסטרליה וגרוע מכך לא בבריטניה), רק לא בצורה מכלילה ומשפילה. כשאתה מסמן, אתה משפיל ואז אתה יוצר הזדהות עם אותם גורמי הטרור במקום שתגרום שהציבור הרגיל יוקיע אותם.

גם בארץ הם מיעוט, כך שדיבורים על שואה שניה הם פאתטיים.

ישן 01-12-2006, 21:28
  Bimler Bimler אינו מחובר  

מזעזעת יותר תגובתך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "ולחשוב שחלאה כמוך נושא את סמל היהודים בגאון ובכלל קורא לעצמו יהודי..."

משום מקום הגחת, והתחלת לברבר, וכמעשהו של כל דמגוג מצוי, הכנסת את השואה לעניין באחת מהודעותיך האחרונות.

כאשר הטיעונים שלך מסתכמים בהשמצות וגידופים, כמו גם באיזו אנלוגיה מטומטמת (אין מילה אחרת, סורי) לשואה (מה לעשות שיהודי אירופה לא חתרו תחת המשטרים אשר הם חיו תחת שלטונם?)- אל תתפלא שעם הזמן השואה הופכת לאיזה מושג עלום ועמום כאחד. זה מתחיל בבי"ס:"המורה שלי כזה נאצי", וזה נמשך בפורומים בשלל רמיזות נאציות.

השדרן שאמר את הדברים האלה פשוט נתן ביטוי לתסכול עמוק השורר בקרב האוכלוסיות שלשכונותיהם חודרים המהגרים המוסלמים, כשהאחרונים לא רוצים להשתלב (ברוב המקרים) ופועלים לביסוס הבדלנות שלהם באזור.

הייתם פעם באוסטרליה? כנופיות שלמות של מוסלמים, האחראיות להרבה מאד מעשי פשע. אחר כך אתה מתפלא שלא מעט אנשים במערב מפתחים אנטגוניזם לאנשים הללו?

גם ממה כל ההתלהבות הזאת? הרי לא רק שזה לא יצא אל הפועל, ולא רק שזו הערה מטופשת (אבל מייצגת) של שדרן באיזה רדיו נידח, אלא אפילו לא מעט מוסלמים משכילים אומרים את אותו הדבר!

אז מה הקטע? לשחק הפעם את תפקיד 'אנשי המוסר'? לגנות בתוקף ואז לחזור לשיגרה, כשזה בא על בסיס של חוסר הבנה בנוגע למרקם היחסים העדין בין המהגרים המוסלמים לאנשי הסביבה?
ישן 01-12-2006, 21:43
צלמית המשתמש של רועי AZ

וזאת בדיוק הבעיה, השואה הופכת למושג עמום ועלום.
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Bimler שמתחילה ב "מזעזעת יותר תגובתך"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Bimler
אל תתפלא שעם הזמן השואה הופכת לאיזה מושג עלום ועמום כאחד. זה מתחיל בבי"ס:"המורה שלי כזה נאצי", וזה נמשך בפורומים בשלל רמיזות נאציות.

ולא מסתם ע"י שונאינו ומבקשי נפשינו אלא אנו בעצמנו. מזלזלים כלאחר יד בסמלי השואה, מכנים אחד את רעהו כפי שציינת - נאצים ומבזים את זכר הקורבנות ומנצלים את השואה לצרכים האישיים. תקרא לי דמגוג תקרא לי מה שתרצה, יש הוכחות מצולמות לכך. נתתי את הדוגמא הזו, רק כדי להדגיש אכן את הזילות לזכר קורבנות השואה שגרמו אנשים מתוכינו.

לא ניתן להשוות סימון בני אדם לשום דבר אחר, פרט לשואה. זהו רעיון זדוני ושפל שבא לסמן ולהכליל ולהשפיל וליצור תחושת נרדפות. כסילים כמוך לא ילמדו אותי מוסר . גם עצם הרעיון ותמיכה מפורשת בו הוא דבר מקומם שלא יעשה! דווקא כי אנו היינו שם.

לכשתגדל ותתבגר, אולי תבין קצת השלכות הרעיון הזה. בינתיים, לך ותשיג את ספרו של דב פרייברג, שריד מסוביבור, תקרא אותו. אולי ישתנה אצלך משהו..

נערך לאחרונה ע"י רועי AZ בתאריך 01-12-2006 בשעה 21:46.
ישן 01-12-2006, 23:22
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
שחור על גבי לבן
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "הממממ......"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי HummerH1
לאיזה דבר אחר? אם סימון בני אדם ניתן להשוות לשואה
וסימון בני אדם ניתן להשוות לדבר אחר
_____________________________ (השלם את החסר)

ציטוט:
הדבר האירוני הזה הוא מעמדם של ד'ימים תחת שלטון מוסלמי מסויים (ואולי עתיד לבוא?) נחש מה הם אולצו ללבוש?

נוצרים רוצים לסמן מוסלמים - מוסלמים כבר סימנו בהיסטוריה נוצרים ויהודים. הכשל הלוגי הוא של רועי, לא שלי (וגם כשל בשלך). למה? כי האנלוגיה בטיעונים לא זהה, וההקבלה של רועי לא מוכחת .
רועי טוען :הנאצים סימנו יהודים ומיעוטים אחרים - > הנאצים חיסלו במועד מאוחר יותר את המיעוטים המסומנים (ולא רק אותם). לכן, נוצרים אמריקאים שרוצים לסמן מוסלמים -> נוצרים אמריקאים יחסלו את המוסלמים בעתיד.
הטיעון שלי להפרכה: המוסלמים כבר סימנו מיעוטים בעלי מעמד מסויים - המוסלמים לא חיסלו את המיעוטים המסומנים.
האנלוגיות לא זהות, אתה בטח סטודנט למתמטיקה.

נ"ב כמו כן, עוד כישלון לוגי בטענה של רועי - Reductio ad hitlerum

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 01-12-2006 בשעה 23:49.
ישן 02-12-2006, 09:17
צלמית המשתמש של רועי AZ

תחסוך ממני את המילים המפוצצות והתפלספות
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי GrimReaper שמתחילה ב "שחור על גבי לבן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
לא ניתן להשוות סימון בני אדם לשום דבר אחר, פרט לשואה. זהו רעיון זדוני ושפל שבא לסמן ולהכליל ולהשפיל וליצור תחושת נרדפות..

אני חושב שהייתי די ברור. אותי לא מעניין מה עשו מוסלמים בעבר. (יש לך הוכחה לכך, אגב?) אני יודע מה נעשה לנו בעבר וללא קשר למה היה בגורל עמינו מייד לאחר מכן, אני רואה בכך פסול. אין תחושה יותר משפילה מסימון על רקע אתני

ישן 02-12-2006, 11:10
צלמית המשתמש של רועי AZ

לי אתה מודיע? יפה! אני מכיר בדיוק על מה אתה מדבר...
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "הריני להודיעך שלצורך הכניסה והיציאה מכאן, "מסמנים" את כל המסלמים..."

יחי ההבדל הקטן בין מדבקה קטנה על הדרכון/כרטיס הטיסה, לבין סרט או טלאי בולט, אותו צריך לענוד על הגוף באופן קבוע ומשפיל. מבלי להיכנס לפירוט, כל נוסע ונוסע הנכנס בשערי נתב"ג מאופיין ע"י הבודקים הביטחוניים ואנשי הביטחון האחרים, כולל נוסעים ישראליים!. עפ"י הנחיות שירותי הביטחון ועפ"י רשימות, אלו החשודים ובעלי הסיכון הגבוה, מסומנים באופן בולט יותר ובכל אופן, בולט רק לאנשי הביטחון ולא מעבר. הסימון נועד לסייע בעבודת הביטחון ולא יותר.

ישן 02-12-2006, 11:47

איך?
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "לי אתה מודיע? יפה! אני מכיר בדיוק על מה אתה מדבר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי רועי AZ
כל נוסע ונוסע הנכנס בשערי נתב"ג מאופיין ע"י הבודקים הביטחוניים ואנשי הביטחון האחרים, כולל נוסעים ישראליים!. עפ"י הנחיות שירותי הביטחון ועפ"י רשימות, אלו החשודים ובעלי הסיכון הגבוה, מסומנים באופן בולט יותר ובכל אופן, בולט רק לאנשי הביטחון ולא מעבר. הסימון נועד לסייע בעבודת הביטחון ולא יותר.

ואולי בהזדמנות תוכל לומר למה קופסאות שימורים סגורות (לא מטען יד) זוכות לבדיקה ידנית?

ישן 02-12-2006, 13:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

אני מכיר את העבודה די טוב...לא תלמד אותי
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כן, לך אני מודיע. סימון על הדרכון/כרטיס טיסה, פוגע במסומן, בדיוק כמו סהר על היד..."

אני חוזר. יש הבדל בין סימון על רקע ביטחוני וח-ד פ-ע-מ-י כשהם בעצמם מבינים את הצורך, לבין סימון על בסיס יומיומי קבוע ומשפיל. אין מקום להשוואה בכלל.

ישן 02-12-2006, 15:15
צלמית המשתמש של רועי AZ

מצטער ידידי. הרצון לצאת צודק ושידו על העליונה בכל דו -שיח/ויכוח
בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "לא יודע מה אתה מכיר - אבל ערבי שיוצא ונכנס מהארץ, עובר את "הטקס" הזה בכל פעם מחדש..."

לא יצלח לכבודו הפעם. יש בין סימון על רקע ביטחוני לבין סימון על רקע גזעני. סימון כמו שהוזכר ע"י חלק מן הגולשים הוא על רקע גזעני והוא בדיוק כמו הסימון שנעשה ליהודי אירופה בזמן השואה.

ציטוט:
בצאתי בפעם הראשונה אל הרחוב, טלאי צהוב תפור על מעילי מפנים ומאחור, עצרתי בשער הבית וההסתכלתי סביבי. בקהל העוברים והשבים בלטו המוטלאים בסמל המגן דויד, אך לא היה זה המגן דויד שקישט את היקר לנו; היה זה טלאי מכוער ובולט. הגרמנים והפולנים התבוננו בנושאי הטלאי כמו היו יצורים מוזרים, התחייכו ולא אחת אף פרצו בצחוק והשמיעו גידופים. המסומנים, פניהם רציניות וחיוורות, צעדו בחיפזון, הילכו בקרבת קירות הבתים שלא להתבלט.

מתוך ספרו של דב פרייברג, שריד מסוביבור. ספר חזק, מומלץ מאוד לקריאה בו מפליא הכותב לתאר במדוייק עד צמרמורת את אשר עבר עליו לפני במהלך ולאחר שואת יהודי אירופה.

ישן 02-12-2006, 15:25
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
אתה נתלה באילן מכובד, אבל השימוש שאתה עושה בו לצרכיך, הוא בזוי.
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "מצטער ידידי. הרצון לצאת צודק ושידו על העליונה בכל דו -שיח/ויכוח"

מעולם לא הועלה רעיון (שכבר טענתי שהוא נואל) לסמן מסלמים, בטרם התחילו אלה להתפוצץ.
מהטעם הפשוט הזה ברור שאין כאן שום גזענות. אם אדם צחור שבצחורים יתאסלם לפתע , הוא יהיה
חשוד, בדיוק כמו אחרון המסלמים ה"מקוריים" (למעשה, הוא יהיה חשוד ביותר, מתוקף יכולתו הגבוהה
יותר להסתנן למקומות מסויימים).
השימוש הפסול (ומנוגד לחוקי הפורום שאוסרים על זילות השואה, וקבל זאת כהתרעה) בספרו של
ניצול סוביבור, כהוכחה לכך שמה שמוצע לעשות למסלמים, מקביל למה שנעשה ליהודים בשואה, אינו
רלוונטי.

את טיעוניך תטען מבלי להזדקק לשואה. אין שום דמיון בין הגורמים שהביאו את הנאצים "לסמן"
יהודים, לבין מה שמביא אנשי בטחון בדלפק אל-על בנמל התעופה JFK בניו יורק "לסמן" מסלמים,
ולבודד אותם בזמן הבידוק הבטחוני...
ישן 02-12-2006, 15:48
צלמית המשתמש של רועי AZ

סימון של 75% הנותרים רק בגלל ש 25% פושעים, זוהי הכללה
בתגובה להודעה מספר 35 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "אתה נתלה באילן מכובד, אבל השימוש שאתה עושה בו לצרכיך, הוא בזוי."

גם את היהודים הציגו כמי שרוצה להשתלט על העולם. מי שמבצע זילות השואה הוא כל מי שתומך ברעיון הסימון הפומבי והנראה לעיני כל והמתלווה בכל צעד ושעל ובכל יציאה לרחוב, להבדיל מזה הביטחוני הנעשה בצנעה ולא מטעמים גזעניים. ועל זה מדובר בדיוק.

עד עכשיו לא ברור לי מה אתה לא מבין...בעיני, לסמן אדם רק בגלל מוצאו הוא גזענות טהורה בדיוק כמו שנעשה לעמינו בשואה. לא יעזרו לך כל הפיתולים וההסברים. נקודה.

ישן 02-12-2006, 14:56
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
לצורך
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "תחסוך ממני את המילים המפוצצות והתפלספות"

העניין אני גם מתנגד לכל רעיון סימון אנשים (כולל חוקי רעלות/כיפות/צלבים למיניהם). הפיתרונות שלי בתחום ההפרדה הלאומית וניתוק טוטאלי ולא באפלייה אזרחית.
לגבי הוכחות היסטוריות קצת קשה להוכיח משהו רק באמצעות ספרי היסטוריה, ואני בטוח שאורי יכול לעשות זאת טוב ממני, אבל קרא קצת על החליף הפאטמי במצרים של המאה העשירית, ובכלל על מעמד הד'ימים תחת שלטו האיסלם ואז תשווה למציאות במדינות המערב.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 01-12-2006, 22:33
  Bimler Bimler אינו מחובר  

הבעיה מהותית יותר
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי רועי AZ שמתחילה ב "וזאת בדיוק הבעיה, השואה הופכת למושג עמום ועלום."

השואה הייתה הפעם הראשונה בה נצטווה יהודי לחבוש סמל לגופו אשר יבדל עצמו מסביבתו? על הסמלים שעטו היהודים לגופם בימי האמפריה הרומאית, שמעת? גם אז אבות אבותי 'סומנו'. גם כיום אגב, נוצרים ויהודים מסומנים באיראן בשלל צבעים. מה השתנה מאז? העולם המערבי בעיקר, אשר פתח שעריו לפראים.

דב פרייברג הוא אדם נעים הליכות, ואני בטוח כי ספריו הם מרתקים. אך אתה צריך להשכיל מעט יותר, ולקרוא אולי קצת ממחקריה של קולין מקאלוג בדגש על ימי הקיסרות הרומית, שם היהודים אולצו לשאת לא מעט סמלים משפילים- וזאת רק כדוגמה מייצגת.

אז גם את הקיסרים הרומים, ולאחר מכן את קיסרי ביזנטיון תאשים בעשיית מעשים המזכירים לך את הסימון שנעשה ליהודים בשואה? איפה ציר הזמן שלך?

במקום להשוות דבריהם של אנשים אחרים בפורום לפשעי הנאצים, אולי עדיף היה אם היית פונה אל אותו בחור שההערה שלו הרגיזה אותך, ואומר משהו בנוסח:"אני חש תרעומת רבה כלפי דבריך, וחולק על דעתך. אסור לנו להסכים לסימון בני אדם כאילו והיו הם פרות ברפת... וכו' וכו' וכו'"... ואז היית מסייג את עצמך במיני סייגים שונים לטעמך האישי- אתה לא חושב שההערה הזו הייתה הולמת יותר?

השואה משתחלת לכל מיני מקומות וטקסטים- ככל שתוזכר יותר בהקשרים תלושים, כך גם הטאבו היהודי הזה יישחק.
ישן 02-12-2006, 14:41

אתם באמת חושבים שהשדר התכוון למה שאמר?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי HummerH1 שמתחילה ב "שדר רדיו הציע שכל מוסלמי ארה"ב יסומנו בקעקוע של חצי סהר או רצועת יד ייחודית"

הוא פשוט רצה להראות שאנשים עדיין מוכנים לנקוט באמצעים כמו שנקטו הגרמנים, והוא גם נגעל מעצם הרעיון. יותר מנגעל.

ציטוט:

"I can't believe any of you are sick enough to have agreed for one second with anything I said," he told his audience on the AM station 630 WMAL (http://www.wmal.com/), which covers Washington, Northern Virginia and Maryland

"For me to suggest to tattoo marks on people's bodies, have them wear armbands, put a crescent moon on their driver's license on their passport or birth certificate is disgusting. It's beyond disgusting.

"Because basically what you just did was show me how the German people allowed what happened to the Jews to happen ... We need to separate them, we need to tattoo their arms, we need to make them wear the yellow Star of David, we need to put them in concentration camps, we basically just need to kill them all because they are dangerous."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:50

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר