לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2006, 16:15
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
קודם כל אף פעם לא מאוחר להתחיל ללמוד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eyal85 שמתחילה ב "מתלבט בין אומנויות לחימה...מבקש עזרה"

ובטח לא גיל 21 (עשית מעצמך כבר זקן \=) הגיל הנכון הוא הגיל שבו אתה מוכן ללמוד ולהשקיע.

בקשר לאומנות לחימה בשבילך - אתה רוצה להתחרות, שיטה שמתמקדת בעמידה(הבנתי נכון?), בעיטות ואגרופים אבל בלי כפפות, זה בעיה. ברוב השיטות שמתחרים בהן ללא כפפות אין מגע לפנים(חוץ מקרבות חופשיים בסגנון MMA), שיטות כאלו : טאקוונדו, קראטה קיוקושין, ג'וד'ו(שאני מניח של בשבילך), ג'וג'יוטסו ובטח יש עוד...

אני חושב שתצטרך להתפשר על הנושא של הכפפות אם אתה רוצה קרבות במגע מלא ש"כולל הכל" ...

חזרה לפורום
ישן 30-11-2006, 16:57
צלמית המשתמש של @=Nir=@
  משתמש זכר @=Nir=@ @=Nir=@ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.05
שלח הודעה דרך ICQ אל @=Nir=@
הבנתי אותך...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי eyal85 שמתחילה ב "תודה על התגובה והמשך שאלות..."

רק תרשה לי תיקון קטן- בטאקוונדו בועטים לראש והרבה וכן יש גם אגרופים אבל לא לראש(הייתי צריך) .

כשאתה אומר מגע מלא אתה רוצה גם שיכלול קרבות קרקע? תחרויות כאלו יש פחות אבל יש...
טוב אז אם אתה רוצה להתחרות הרבה אז מה שיתאים לך זה - אגרוף תאלנדי, לחימה משולבת, קיקבוקסינג, ומה שבסגנון...

יש מועדון מעולה ומומלץ מאוד ברעננה - דון ג'ים, אני מקווה שאתה יכול להגיע לשם, אתר - http://www.don.co.il/cma/

אם אני ימצא עוד מקומות באיזור הרצליה אני יודיע לך.
אני חושב שג'רי מזרחי שכותב בפורום יודע אם יש מועדון מתאים בהרצליה, נחכה שהוא יגיב...

חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:46

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר