לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2006, 12:44
  bboyoren bboyoren אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל bboyoren
הרמאות של אורנג וסלקום, שלחו לי למייל והיה חשוב לי להעביר...

לגיסתי הייתה מעין סיסמא עם בעלה: 2 צלצולים שנפסקים לאחר מכן, כאות לכך

שיחזיר אליה שיחה. למרות מיעוט השיחות שעשתה, היא קיבלה חשבון נפוח, וכשביקשה

פירוט, הסתבר כי נכללו בחשבון עשרות שיחות של עשרים שניות שחוייגו למספר הנייד של

הבעל. היא שאלה לפשר הדבר, ואנשי סלקום השיבו שאכן. זמן האוויר של החיוג נכלל במדידת

זמני השיחות, כך שגם אם חייגתם בטעות מספר ועליתם על כך ששגיתם, הרי שיהיה עליכם לשלם

דקת זמן אוויר עבור החיוג השגוי שאפילו לא נענה!!!

אז.....

א. האם זה חוקי?

ב. האם גם בחיוג של בזק לנידים נכלל זמן החיוג? ג. איך בכלל ניתן לבדוק זאת?

הרמאות של אורנג' וסלקום

זהירות! אחיזת עיניים של אורנג' וסלקום בתוכניות חדשות!

רציתי להזהיר את כל מי שחושב לבצע שידרוג/שינוי של תוכנית באורנג' סלקום לכל מיני תוכניות כאילו "אטרקטיביות".

שימו לב לסעיף אותו לא אומרים אנשי המכירות של אורנג' וסלקום, אבל רשום בהסכם השירות של כמעט כל מסלולים המוצעים, אותו אף אחד כמעט ולא טורח לקרוא:
"בגין כל שיחה תחוייב בתשלום מינימלי על 60 שניות וזאת גם אם עשית שימוש בכמות נמוכה יותר של שניות"
בעברית פשוטה: תמיד תשלם דקה מינימום !!

סעיף זה עולה לכם עשרות / מאות שקלים של גזל בחודש!

כלומר, אם למשל (וזה קורה המון המון) הגעתם לתא קולי, או שוחחתם שיחה קצרה של 10 או 20 שניות, שיחה שנענתה ולו לשניה בלבד! -- תשלמו עבור דקה שלמה !!!

כאילו "קונסים" אתכם.

מעבר לעיקרון שמאוד מרגיז ולעוד הרבה מאוד שקלים בחודש שגוזלים מאיתנו על "אויר בלי זמן" - אני גם לא בטוח שהעניין בכלל חוקי!

(מעניין מה יש למשרד התקשורת לומר על הסעיף הזה)

אני מציע לכם לברר גם אם יש לכם תוכנית ותיקה. ייתכן שלא ממש ראיתם את הסעיף הזה עליו חתמתם.

חייבים להוכיח להם שאנחנו לא פראיירים ושאי אפשר להמשיך להונות ולעשוק אותנו הלקוחות !!!

אני התחלתי לעשות מעשה. עכשיו תורכם בשרשרת. דאגו שהאימייל יגיע לכוווווווו-לם, במיוחד לאנשי תקשורת, עיתנות ולכל מנויי אורנג' וסלקום ואפילו לסמנכ"ל השיווק והמנכ"ל שלהם, של סלקום המספרת שהכל זה מאהבה. כמו בעל שמכה את אשתו מאהבה.

דרך אגב, מהלך זה התחיל באורנג' שהמציאה את התרגיל הנבזי הזה שכל כך רע לצרכנים. שאר החברות הסלולאריות ראו שכך מגדילים פי כמה את ההכנסות, מיהרו לאמץ את הגזל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2006, 21:19
צלמית המשתמש של fcf
  משתמש זכר fcf fcf אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.09.05
שלח הודעה דרך ICQ אל fcf שלח הודעה דרך MSN אל fcf Facebook profile
נכון ...יש להם דרכים לרמות את הלקוח
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי bboyoren שמתחילה ב "הרמאות של אורנג וסלקום, שלחו לי למייל והיה חשוב לי להעביר..."

זה משגע אותי !!!
פעם אחת ראינו טלפון מדהים במבצע, טלפון ענק . עם מסך ענקי, 2 מצלמות, דור שלישי, אינטרנט, נגן MP3 ועוד מיליון דברים מגניבים, וכמה זה עלה ? רק 600 שקל !!!!
לא האמנו שזה כזה זול ורצנו לדוכן של אורנג'...שאלנו אותם אם זה מסובסד או משהוא כזה , כי זה ממש לא הגיוני המחיר ...

אמרו לנו שכן..

אחרי שיחה של 5-10 דקות עם נציג השירות מה התברר ? - הטלפון עולה באמת רק 600 שקל, אבל אנחנו צריכים לשלם עוד חודש 10 שקל דמי שירות - סתם בגלל שיש לנו את הקו טלפון, ועוד 15 שקל על האינטרנט - שזה חובה כי זה דור שלישי.. ועוד 20 שקל דמי שיחות !

יעני כל חודש צריך לשלם 45 שקל סתם !
וזה יוצא 540 שקל לשנה סתם !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:03

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר