לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2006, 00:07
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
השבוע שלי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "אשכול החוויות השבועי"

כיוון שאנחנו בדרך כלל כותבים את האשכול הזה בימי חמישי שישי אז אני אתחיל מסוף השבוע הקודם
בסוף השבוע הקודם יצאנו לחופש בפעם הראשונה בהרכב החדש ובתור משפחה (והכוונה היא אליי לאישתי מיכל לבת שלי לילך ולכלבה שלי ליזי מה שנקרא המשפחה הטיפוסית ) חדשה אל צימר בצפון, יש לציין שלא היה כל כך קל למצוא צימר שיסכים לקבל גם תינוקת וגם כלבה (תתפלאו אבל נתקלנו גם בצימר שהסכים לקבל כלבה אבל לא תינוקת) ולאחר שמצאנו אחד כזה (ביישוב מתת שבגליל העליון ליד שלומי וליד הגבול) נסענו והיה נחמד מאוד הסתובבנו בטבע שם נחנו הרבה אכלנו במקום שמכין בלינצס מיוחד בנהריה שבדרך כלל אנחנו אוכלים שם שאנחנו מגיעים לאזור ואפילו הצלחנו להמלט מהפקקים בדרך חזור אז בכלל היה כיף

שאר השבוע היה שיגרתי פחות או יותר (ושיגרה לאחרונה הכוונה להרבה עבודה במחשבים לשמחתי) אך ביום רביעי אחר הצהריים שירדתי עם הכלבה לגינה הצלחתי לפספס שם מדרגה ונפלתי שם על הרגל השמאלית וקיבלת שם וואחד מכה שעד עכשיו אני צולע בגלל זה ובנוסף לזה למחרת כנראה גם התקררתי כי עכשיו אני גם עם חום ומרגיש בכלל לא משהו
מחכה שזה יעבור בעיקר הרגל וגם ההרגשה
ומאחל לכם סופשבוע נעים והמשך שבוע נפלא

ו Lompa כל הכבוד על עמידת באתגרים שהצבת לעצמך שחלקם אני מתאר לעצמי לא היו קלים תמשיך כך ואני בטוח שתוכל לכבוש את העולם
וגם ל anton07 מזל טוב על האהבה החדשה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2006, 00:43
  O.r O.r אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל O.r
ואו מזמן לא כתבתי באשכול השבועי..

אבל השבוע היה לי שבוע מלא ומעניין..
הוא התחיל מצויין בכך שחבר שלי ישן אצלי בגלל שיפוצים בבית שלו.. משו חד פעמי..היה מדהים...
יום ראשון רבנו... לא דברנו 4 ימים.. אלו היו 4 ימים נוראים של השמצות.. בכי..קללות..
ואתמול, ביום חמישי השלמנו.. ההשלמה המתוקה... אני אוהבת להשלים איתו.. ובילינו נהדר ערב מקסים..ועכשיו אנחנו נלך לבלות יחד סופשבוע נפלא..
וזהו..
וככה בכללי שבוע מפוצץ מבחנים ובחנים.. כמו גם החודש המתקרב..
אז בהצלחה לכולנו..
רינה

ישן 02-12-2006, 22:07
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
וואו, איזה שבוע..

בדיוק בשבוע שעבר פתחתי אשכול חוויות ותכננתי בסופ"ש לשבת ולסקור את מעללי השבוע, אבל (מי אמר שמרפי בן ז%^$ ?) לצערי היה לי התקף כאבי בטן והייתי מרותקת מיום שישי בערב עד ראשון בצהריים למיטה; כאשר ההפוגות היחידות היו להקאה
ואם זה לא מספיק, אז באופן סימבולי למצב, במוצ"ש שעבר נפרדתי מבחור שיצאתי איתו . מצד אחד אני מאוד שלמה עם ההחלטה לסיים את זה מתוך הבנה שזה פשוט לא עובד . ומצד שני - אני מאוד מאוכזבת מזה שזה לא עבד, בהתחשב בעובדה שזה התחיל בצורה ממש מדהימה . אבל נו, מילא - כאלו הם החיים
לאחר מכן נחתי יומיים בבית, פשוט לקחתי הפוגה מהכל כדי להתחזק פיזית ומנטלית וביום שלישי כבר חזרתי לבסיס עם כוחות מחודשים ולהמוווון עבודה שהמתינה לי . ביום רביעי היה לנו ערב אגף ממש נחמד במסעדה ובסיומו חזרנו לבסיס ללילה לבן לעבוד על סיכום תוכנית עבודה ובניית אחת חדשה (יצא פיצוץ ) .

מה עוד ?
הא כן, בשורות טובות בפי, החלטתי לחזור לרקוד !!!!
לאחר שנה + שלא התאפשר לי לרקוד כתוצאה מכך שנכנסתי לקבע ולפני כחצי שנה עברתי תפקיד ובסיס; החלטתי עכשיו שאני חייבת את זה לעצמי ושאסור לי לזרוק 15 שנים של ריקוד לפח .
אז מצאתי סטודיו מקצועי ברמה גבוהה מאוד של להקה ידועה מאוד המאפשר הגעה לשיעורים ע"פ בחירה בקניית כרטיסיות, מה שמעולה מבחינתי כי אני לא יכולה להתחייב לכל השיעורים בגלל התפקיד בצבא (אבל זה מספיק חשוב, אז אני עושה מאמץ להגיע והמפקדים תומכים בי) .

הסופ"ש הזה לעומת שעבר היה ממש מוצלח, אתמול ביליתי בבוקר עם ההורים ובערב יצאתי עם חברים לבית קפה ואח"כ בהתקף סושי אופייני לי במיוחד, הלכנו לאכול ב- 2:00 (כן כן, לפנות בוקר) סושי !!!

וזהו... מחר מתחיל לו שבוע חדש (ובדיוק בעוד שבוע וחצי יומולדת, אמאל'ה, אני מזדקנת !! ) .

שיהיה שבוע נפלא וקסום לכולם

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 02-12-2006 בשעה 22:11.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר