לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-11-2006, 12:09
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.04
שאלה לבנות (יש פה?? P: ) - לגבי צורת החשיבה שלכן :-)

אני בחור (עד כמה שידוע לי :O יהיה מצחיק אם יום אחד אמא תבוא ותאמר לי "אור.. שמע.."), ולצורך העניין אני מחבב מישי, מאוד, שגרה בעיר אחרת. לא יותר מדי רחוק מאיפה שאני גר, עדיין באזור המרכז, אבל סה"כ - עיר אחרת.
אנחנו מכירים מלאאאא זמן, לא חודש-חודשיים וגם לא חצי שנה, והבחורה יודעת מה אני מרגיש כלפיה, ולמרות זאת לא מוכנה לפתח איתי כל קשר מלבד האינטרנט. מצד שני, היא אומרת שהיא יודעת שאני אחלה בחור, ושאני נחמד, ובלה בלה, אבל היא לא רוצה, וגם לפי אורך הזמן שהמצב הזה קיים, גם לא תרצה, לפתח את זה מעבר לאינטרנט, והיא טוענת שהיא ביישנית וכו' (ושוב, אני לא מכיר אותה מהיום, אני מכיר אותה הרבה מאוד זמן, הרבה מעבר לזמן שמרגישים בו ביישנים כלפי מישו).
מה שכן, מבחינה חברתית היא יודעת להסתדר, עם בנים היא יודעת להסתדר מצוין, והיא לא ביישנית בכלל.
ניסיתי להסביר לה שזה לא הולך ככה, ואני לא מבין איך זה יכול להיות שמצד אחד היא חושבת שאני נחמד וסימפטי, ומצד שני אין בה שום טיפה של סקרנות לגבי מי אני במציאות.. והיא פשוט לא מבינה מה אני רוצה.

השיא היה כשלפני כמה ימים היא אמרה שהיא באה עם ידיד שלה לעיר שאני גר, ובשיא התמימות, ובהתלהבות שכזו, למרות שכל פעם כשאני הצעתי משו שקשור ללבוא לעיר שלה או שלי - היא דחתה אותו על הסף.

אז השאלה שלי היא, אתן באמת חושבות שאין שום דבר שהוא לא בסדר בלומר כזה דבר, שאתן לא חושבות אפילו לרגע שזה עלול לפגוע לגמרי באותו בן אדם, שמנסה כל הזמן ודוחים אותו בהינף יד, אבל באותה נשימה לרוץ בשנייה שהידיד ההוא קורא לה לבוא.
וזה לגמרי לא עניין של "אותו היא מכירה מהמציאות ואותך דרך המחשב", כי בכוונה דאגתי שהיא תכיר אותי בדיוק כמו שהיא מכירה כל אחד אחר, ובאמת, אני לא מחשיב אותה כשונה מבין שאר האנשים שהכרתי במציאות. אולי אפילו כידידה יותר טובה, ובכל אופן, למדתי להבליג לה על רוב הדברים, שנובעים תכלס מהאמביוילנטיות של מה שהיא מרגישה כלפיי, אבל לדעתי זה ממש מטומטם להתרברב בזה שהיא באה עם הידיד שלה לעיר שאני גר בה - בפניי.

נערך לאחרונה ע"י נור בתאריך 19-11-2006 בשעה 12:23.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-11-2006, 12:29
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "שאלה לבנות (יש פה?? P: ) - לגבי צורת החשיבה שלכן :-)"

נור, אני אמנם לא בת, אך רק משום שאתה איש-יקר חש צורך להגיב.

מי שמאבד אחיזה ב"מציאות", כנראה שנטה לפתח פנטזיה בנוגע לאדם שנמצא בצד השני.
פנטזיה היא כל סוג של מציאות-דמיונית (לא בהכרח בהקשר הרומנטי או המיני).
האינטרנט מהוה מצע "פורה" מאוד לפנטזיות כאלו, שאין להם ולו אחיזה קטנה במציאות.
בדומה לקשר באמצעות מכתבים, או לקשר טלפוני.

לי יש התחושה ששניכם פיתחתם סוג של פנטזיה האחד כלפי השנייה. (לא בהכרח במובן של עניין רומנטי). לכל אחד מכם יש תמונה (image) של השני בראש - וכך היא כנראה רוצה להשאיר את זה.
היא נהנית ממעמד הפנטזיה הזה - בדומה לאנשים רבים שנהנים מה"חסיון" שהם זוכים לו באינטרנט (כמו רבים מאיתנו כאן בפרש).

הדרך היחידה להתמודד עם קשר כזה, היא לחתוך אותו.
חבל לי עליך, נור... חבל על העצבים משטות כזו, שיכולות להיות (ועוד יהיו) לך אינספור ידידות מוצלחות ממנה - שהקשר בינן לבין המציאות יציב יותר ונכון יותר.

ישן 19-11-2006, 12:46
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i]נור, אני אמנם לא בת, אך..."

תודה על התגובה

בסדר, אני מודע לעובדה שכל אחד פיתח לעצמו מעין פנטזיה על מי שמולו, באופן טבעי בגלל שמעולם לא היה כלום במציאות.
אני, בכל אופן, רוצה לראות אם באמת מה שאני חושב הוא נכון, ואולי זה יהיה לטובה, ואולי לרעה, אבל זה עדיף בעיניי מאשר להשאיר את המצב "לא פתור" ולהמשיך הלאה.
מבחינתה - הבנתי כבר שזה לא המצב, ושוב, הייתי מוכן להבליג על זה, במחשבה רומנטית של "אולי יום יבוא.." (אולי זאת טעות, אולי לא. סביר להניח שכן, חח).

בכל אופן, מה שמאוד הפליא אותי זה הסיסטמטיות שבה היא אומרת או עושה דברים, שלא בכוונה לפגוע בי דווקא, אלא פשוט שהיא לא חשבה לעצמה "וואלה! לומר לו שאני באה עם בן אחר לעיר שהוא גר בה.. לא נשמע טוב, זה יפגע בו", וזה נראה לי נורא חשוד :|
ישן 19-11-2006, 19:10
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "ואגב, אני פשוט רוצה להכיר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
ממבט של שתי שניות על העיניים שלה במציאות אני אקבל הרבה יותר מידע מאשר בחצי שנה-שנה-שנה וחצי של התכתבות.

זו בדיוק אותה "התפקחות" מפנטזיה.
זה מתחלק לשתי קבוצות - אלו שמעוניינים לשמור על הפנטזיה כמו שהיא - בגדר קשר וירטואלי, אנונימי, חסוי (דומה מאוד לבגידות של בני זוג באינטרנט - הקשר ה"אסור", שאינו יכול לדעתם, להתקיים במציאות).

הקבוצה השנייה - היא זו שרוצה לחבר את הפנטזיה עם המציאות. לשם אתה משתייך - כאשר מסיבות מובנות מאוד (אני כמוך בדיוק) היא מילאה תקופה לא קצרה בחייך באיזשהו חלק - בכל זאת קשר לא של כמה ימים. ולכן מובן מדוע הנך רוצה לפגוש בה וזה נכון שבמבט אחד, בתחושה אחת אפשר לראות אם הפנטזיה היתה נכונה, או שלא.

ברור לעין, שהיא מעוניינת להשאיר את הקשר ביניכם כ"אסור", שמשהו שאינו לגיטימי - וזה בעיניי פסול מאוד כלפיך וכלפי התחושות שלך אליה.

לו אתה היית מעוניין לשמור על הקשר כ"וירטואלי" - כפנטזיה - הייתי אומר ניחא.
פנטזיה אינה דבר אסור ! אך שני הצדדים צריכים לרצות שתישאר כך. אילו צד אחד מעוניין לחבר אותה עם המציאות שלו, והצד השני אינו מעוניין - אזי יש כאן בעיה - ואתה תמשיך להיפגע כשם שנפגעת (ובצדק).

ולכן - הדרך היחידה שאני רואה לכך - היא לנתק את הקשר.
לא קל אחרי זמן לא קצר של היכרות. אבל אתה חייב להבין - שלו תמשיך את הקשר הזה - אתה תמשיך להיפגע.

וכבר אמרתי לך, חציל, אתה יקר מדיי בשביל שתיפגע ממנה

ישן 19-11-2006, 20:31
צלמית המשתמש של נור
  נור נור אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "[b][i][QUOTE=נור]ממבט של שתי..."

מעבר לפנטזיה

זה פשוט נראה לי נורא קודר וקר ומנוכר לדבר רק באינטרנט.
לא משנה כמה היא או אני ננסה, אותיות כתובות לא יכולות להביע רגע, כל רגש - חיבה, חום, שנאה, you name it

ונעזוב את איך שאני ציירתי אותה בדמיון, נכון שאני רוצה לבדוק אם באמת צדקתי או לא. פשוט יש דברים שלא עוברים מסך, לא משנה מה. והיא גם מבחינתי "חשבון לא סגור", כי אני פשוט לא יודע מי היא באמת! זה הגיע למצב שהיא הייתה מספרת לי מה היא עשתה במשך השבוע, למשל, ופשוט לא יכולתי להאמין לה, כי כבר אני לא מחבר בין המעשים לבן אדם, ומה שנכון הוא מה שאני חושב עליה, לא מה שהיא מספרת, ולא משנה מה.

קיצר לא יודע.. נראה מה אני אעשה, גם ככה יש לי לימודים על הראש אז לא חסרה תעסוקה
ותודה.. אגב, לא ידעתי שאני כל כך חשוב
ישן 21-11-2006, 00:03
צלמית המשתמש של gal_dahan
  gal_dahan gal_dahan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.05.06
שלח הודעה דרך ICQ אל gal_dahan שלח הודעה דרך MSN אל gal_dahan
היי היי היי
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "כן ממש רעיון טוב...להיות..."

באר שבע לא מתקרבת להיות עיר של בדואים וזקנים!!! על תדבר ככה על עיר מגוריי!!!
בבאר שבע אולי אין הרבה מקומות בילוי אבל תאמין לי שיש הרבה בנות איכותיות...

ואור אני לא מבין אותך! אתה נמצא באוניברסיטת פאקינג בן-גוריון!! המקום הזה בגודל של כפר בערך!!!
אתה יכול להכיר משם מ-ל-א בנות!!! ואל תגיד שאין שם בנות שוות אני מכיר כמה וכמה משם ואני מבקר שם הרבה ורואה מה הולך שם...

אבל זה לא קשור לנושא שלך...פשוט אני לא יכול לראות שמעליבים את העיר שלי ולא להגיב..

אז מה אני אגיד לך? rgrg בהחלט צודק! מה זה שווה לך? אתה הרי הבנת שהיא לא רוצה...כנראה היא לא יודעת מה היא מפסידה (תקן אותי אם אני טועה P...

ולהפתיע אותה זה הדבר הכי לא נכון לעשות...לך תדע, יבוא יום ואולי היא בעצמה תרצה להיפגש בינתיים תמשיך את הקשר הוירטואלי ביניכם...אבל אתה חושב שכדאי לך להמשיך בו אחרי זה??

וצ'מע אתה בבאר שבע עיר הפשע חחח אם אתה רוצה אהבה/בחורות או משהו בסגנון "בוא בעקבותיי אני מכיר את הדרך..." חחח... עכשיו רציני! דבר 'תי! אני חי בעיר הזאת כבר 18 שנה ואין חור שאני לא מכיר בה
אם אתה רוצה שנוציא אותך לאנשהו אולי מתצא שם את האחת שלך?@!?

שלחתי לך ת'פלא שלי בפרטי אז תקשר אליי..אני רציני בקשר לזה!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:49

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר