לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2006, 18:41
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
עוברים לVOIP

היי חברים,

חשבתם פעם כמה עולה לכם השיחות בסלולר?
חשבתם כמה עולה לכם השיחות של בזק?

הגעתי למסקנה שהרבה!
גליתי שאחוז גדול מכלל הציבור כלל לא מודע ולא יודע מה זה.

ויש כאלה שכן מכירים

חברים!
יש תשתיות תקשורת כמו SKYPE
כמו הקוי טלפון של HOT
ועוד חברות ברחבי העולם שנותנים תקשורת אף בחינם.

דוגמה: www.ubifone.co.il

אני אומר לכם... אני בשלבי גמילה מפלאפון.

אתם לא יודעים איזה תענוג זה לדבר עם חבר בארה"ב לראות אותו במצלמה ולדבר איתו ב0 כסף.

זה משהו מדהים..

מי שלא רוצה להיות מול המחשב ולדבר עם מכשיר הטלפון הרגיל יש מתאמים שאפשר לדבר דרכם בחינם.

אתם לא מבינים כמה שזה שווה. חברים.

חשוב לי להדגיש שאני לא מתכוון לעשות פה קמפיין שיווקי, פשוט מסב את תסומת לבכם שיש דבר כזה לאלה שלא מכירים ואפשר לחסוך ולהיגמל מהסלולר ולא לשלם! יהרוס לנו את הבריאות, מי שיגיד לי לא הוכח?! שימשיך עם הסלולרי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2006, 19:59
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי gold dragon שמתחילה ב "אתה מעלה פה נקודה גאונית רק חבל שסבתא שלי ושלך כבר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי gold dragon
לא תעבור לזה ויש עוד הרבה אנשים שתקועים בטכנולוגיה ישנה אני מקווה שיבוא השלב שכולם יעברו
לזה אני למשל התקנתי skype ואחרי כמה זמן מחקתי ולמה מחקתי לא היה לי עם מי לדבר.
וגם המבצעים של הדיבור לקווים רגילים כמו בזק והוט לא שווה כי זה הולך על חבילות חודשיות שצריך לנצל ואני לא מי יודע מה מרבה לדבר בפלאפון אלא רק בטלפון רגיל של בזק שהמחיר שלו הוא אפסי
רק התחזוקה זה מה שמעצבן בטלפון של בזק זה בעצם מן אגרה כזאת.

תשמע.. אתה צודק בקטע של הSKYPE אך כאשר אתה אומר לבנאדם.. אתה קונה לטלפון עם מתאם של SKYPE ורק צריך להרשם לתוכנה ולדבר עם אנשים אחרים.. תאמין לי שאנשים יבינו את זה ויעשו את זה

תירשם לSKYPE ויש את הפיתרון הנ"ל

http://www.skype.com/store/accessories/

תחבר טלפון למחשב ותתחיל לדבר עם אנשים שרשומים לSKYPE עניין של להדביק אנשים ואז לך יהיה יותר זול.

לעודד את העניין אם אתה תומך בנושא שווה וכדאי

מי שמעוניין להתנסות בתחום הVOIP - תורידו את התוכנה של SKYPE
איכות קול פשוט מעולה.

הורדת תוכנה - שיחות בתוכנה עצמה (מתוכנה לתוכנה - מחשב מול מחשב)
חינם כמובן
http://www.skype.com/download/skype...ownloading.html

במידה ורוצים להוציא שיחות לטלפונים רגילים בעולם - תעריפים לשיחות לטלפון רגיל
http://www.skype.com/products/

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 01-12-2006 בשעה 20:22.
ישן 02-12-2006, 09:23
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "עוברים לVOIP"

לידיעתך ubifone זה לא אפס כסף :\ זה אומנם גרושים אבל סתם לידע כללי:
מיוביפון לבזק עולה 0.12 אגורות
לסלולארי זה עולה 0.39 אגורות

לידיעתך יש תוכניות של חברות סלולארי כמו אורנג' לדוגמא שמאפשרים שיחות ברשת אוראנג' גם ב 0.12 אוגרות לדקה. אני לא רואה פה שום הבדל זה יוצא אותו כסף. כמו כן טכנולוקיית ה VOIP רק מתפתחת ולכן איכות השיחות זה לא כזו טובה, ולפעימם אפילו גרוע.

בקשר ל SKYPE זה טוב רק מ SKYPE ל SKYPE האיכות באמת מצויינת וזה חינם. אבל מסקייפ לרשת אחרת כבר עולה לך כסף.

אתה אומר להיגמל מהסלולארי? אתה מודע לעובדה הטכנולוגיית ה VOIP או בעצם נקראה לא Voice Over Internet Protocol עובדת רק כאשר אתה מחבור לאינטרנט. כלומר בהיותך באמצע שוב מקום ללא מחשב ורשת אינטרנט אין לך ברירה אלה הלישתמש בסלולארי.

מכל הנאמר למעלה ניתן הלסיק שהטכנולוגיה היא בשבלי פיתוח ואם אתה באמת מדבר הרבה בבית אז עדף לך להוריד סקייפ ולבקש מחברים שלך לעשות את אותו הדבר כי זה אכן חיסכון גדול. במקרה שאתה לא מרבה לדבר מהבית או שאתה מופיע בבית לעיתים רחוקות :| אז אין לך ברירה אלה לדבר מהסלולר.
ישן 02-12-2006, 11:35
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "לידיעתך ubifone זה לא אפס כסף..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eXtruct
לידיעתך ubifone זה לא אפס כסף :\ זה אומנם גרושים אבל סתם לידע כללי:
מיוביפון לבזק עולה 0.12 אגורות
לסלולארי זה עולה 0.39 אגורות

לידיעתך יש תוכניות של חברות סלולארי כמו אורנג' לדוגמא שמאפשרים שיחות ברשת אוראנג' גם ב 0.12 אוגרות לדקה. אני לא רואה פה שום הבדל זה יוצא אותו כסף. כמו כן טכנולוקיית ה VOIP רק מתפתחת ולכן איכות השיחות זה לא כזו טובה, ולפעימם אפילו גרוע.

בקשר ל SKYPE זה טוב רק מ SKYPE ל SKYPE האיכות באמת מצויינת וזה חינם. אבל מסקייפ לרשת אחרת כבר עולה לך כסף.

אתה אומר להיגמל מהסלולארי? אתה מודע לעובדה הטכנולוגיית ה VOIP או בעצם נקראה לא Voice Over Internet Protocol עובדת רק כאשר אתה מחבור לאינטרנט. כלומר בהיותך באמצע שוב מקום ללא מחשב ורשת אינטרנט אין לך ברירה אלה הלישתמש בסלולארי.

מכל הנאמר למעלה ניתן הלסיק שהטכנולוגיה היא בשבלי פיתוח ואם אתה באמת מדבר הרבה בבית אז עדף לך להוריד סקייפ ולבקש מחברים שלך לעשות את אותו הדבר כי זה אכן חיסכון גדול. במקרה שאתה לא מרבה לדבר מהבית או שאתה מופיע בבית לעיתים רחוקות :| אז אין לך ברירה אלה לדבר מהסלולר.

יקירי. כל הראיון פה הוא להמנע מסלולרי! אתה עושה מסלולים שונים בסלולרי אך מצד שני המוח שלך נדפק עם הזמן.. הקרינה נספגת בו! בSKYPE או בVOIP מהבית או מהמשרד. המוח שלך לא מתבשל . ואתה מדבר בטלפון רגיל.

ואם כל הכבוד.. אני מעדיף לשלם את הכמה גרושים האלה מאשר לממן חברת סלולר שהמכשיר שלה טוחן את המוח..

אם אני יהיה באמצע מדבר אולי אני ישתמש בסלולרי, אם אני יהיה תקוע באיילון אני ישתמש בסלולרי .

אבל למה לי לרצות כ"כ להשתמש במשהו שבטוח יגרום לנזק? (ואל תגיד לי "לא הוכח")

איך הסתדרו עד לפני כמה שנים טובות שלא היו הסלולרי והיה טלפון ציבורי? או טלפון בבית?

אם לא היה את הסלולרי חיינו היו בריאים יותר (ואל תכניס פה את האימרה "יש הרבה דברים שמזיקים בימנו" - זה לא קשור לנושא)

תודה!
BOSS11

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 02-12-2006 בשעה 11:39.
ישן 02-12-2006, 12:04
  משתמש זכר eXtruct eXtruct אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=eXtruct]לידיעתך..."

רק לידע כללי:
טלויזיה טוחנת לך את המוח, מסך של מחשב טוחן לך את המוח ואת העיניים, מיקרוגל משדר קרינה, כול מכשיר אלחוטי, טלפון אחוטי גם כן. מכוניות מזהמות את האוויר וזה פוגע לך בריאות, קולה קולה הורסת לך את השיניים ואת מערכת העיכול, קפה פוגע בעובדה של הלב. קרני השמש מסרטנות.
להמשיך? או שהבנת את הנקודה?

עריכה:
לא שמתי לב למשפט שלך "אל תכניס את האמירה הרבה דברים פוגעים זה לא קשור לנושא" מצטער טעות שלי :\
דבר שני זה כן קשור לנושא אתה מחפש תחליף למכשיר שאכן פוגע לך במוח למרות שאף אחד עדיין לא מת מזה. אז למה אתה לא תחפש תחליפים למכשירים אחרים שפוגעים בך? הרי לפני זה הסתדרו יופי בלי מחשבים, טלויזיות מיקרוגלים וכו'. בוא נחזור לימי הבניים הכי כיף לא?
שמע אני לא בא להיתוכח איתך. אתה לא רוצה להישתמש בסלולארי בכיף זה לא קשור אלי בכלל. העיקר שלך יהיה טוב עם עצמך.
בהצלחה

נערך לאחרונה ע"י eXtruct בתאריך 02-12-2006 בשעה 12:10.
ישן 02-12-2006, 15:53
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי eXtruct שמתחילה ב "רק לידע כללי: טלויזיה טוחנת..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי eXtruct
רק לידע כללי:
טלויזיה טוחנת לך את המוח, מסך של מחשב טוחן לך את המוח ואת העיניים, מיקרוגל משדר קרינה, כול מכשיר אלחוטי, טלפון אחוטי גם כן. מכוניות מזהמות את האוויר וזה פוגע לך בריאות, קולה קולה הורסת לך את השיניים ואת מערכת העיכול, קפה פוגע בעובדה של הלב. קרני השמש מסרטנות.
להמשיך? או שהבנת את הנקודה?

עריכה:
לא שמתי לב למשפט שלך "אל תכניס את האמירה הרבה דברים פוגעים זה לא קשור לנושא" מצטער טעות שלי :\
דבר שני זה כן קשור לנושא אתה מחפש תחליף למכשיר שאכן פוגע לך במוח למרות שאף אחד עדיין לא מת מזה. אז למה אתה לא תחפש תחליפים למכשירים אחרים שפוגעים בך? הרי לפני זה הסתדרו יופי בלי מחשבים, טלויזיות מיקרוגלים וכו'. בוא נחזור לימי הבניים הכי כיף לא?
שמע אני לא בא להיתוכח איתך. אתה לא רוצה להישתמש בסלולארי בכיף זה לא קשור אלי בכלל. העיקר שלך יהיה טוב עם עצמך.
בהצלחה

אחי, אני מת על תופעות כמוך שיש להם את ההברקות של דוגמאות שלא קשורות לנושא..

ישן 02-12-2006, 15:43
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
הכותרת שלך גרמה לי להיכנס לפורום הזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "עוברים לVOIP"

בתור אחד שכן מתעסק עם הVOIP איכשהו, בחברה שקוראים לה גרופון אז אני מודע לכל היתרונות והחסרונות של המכשירים האלה .

עקרונית בישראל ה VOIP הביתי זה או דרך הוט או דרך אחת משלושה חברות
www.grouphone.com
www.unifone.com
www.kazil.com

אלה שלושת החברות האחרות שמשתמשות בשירותי VOIP .

יתרונות ברורים הם עלויות שיחה נמוכות מאוד ובחלק מהן אפסיות (ממש אפס) תלוי באילו חברה מדובר.

חסרונות הן שעדיין אין באפשרותך לקבל שיחת טלפון לVOIP שלך מקוו רגיל בישראל - למרות שבחברה שבה אני כן מתעסק אפשר לקבל מספר טלפון וירטואלי בארצות הברית בריטניה גרמניה ועוד כמה ארצות בתשלום זעום ואז כל מי שיתקשר למספר הורטואלי שלך יתקשר ל VOIP שלך .
הטלפון שלך תלוי באינטרנט!! אם אין לך אינטרנט אז אין לך טלפון, אם יש לך הפרעות בקוו האינטרנט איכול הקול נדפקת - תלוי בספק ובתשתית .

עקרונית אני מקבל גם כסף מלהביא עוד אנשים לחברה הזו ומקבל תגמול מסויים (עקרונית קוראים לשיטת השיווק - שיווק רב שכבתי, או באנגלית multi level marketing ) .
המטרה שלי בהתחלה היתה פשוטה למדיי, להוזיל עלויות במשרד שלנו , משרד הנדסה וקבלנות שיש לו חשבון טלפון מעל עשרת אלפים שקל בחודש + יש לנו מינימום שעה אחת ביום שיחה לחו"ל .
הטלפון הזה הוריד לי עלויות באופן בלתי יאומן , למרות שאבי לא ממש התלהב בהתחלה אבל אמרתי שאני בודק, החברה שהכי משתלמת ואיכותית אחרי בדיקה מקיפה של בעלי החברה ואיכות הקוו וכולה היתה הבחירה שלי ונכנסתי לעניין .
החשבון שאנחנו משלמים כיום מסתכם בפחות מארבעת אלפים שקל, התשלום הוא pre paid , אבל השארנו 3 קווים ששנים מהם מקבלים וגם מוציאים כדי לקבל טלפונים , וקוו אחד שרק מקבל .
ואת כל הטלפונים שלנו אנחנו מבצעים מה VOIP .

כל פעם שמישהו שואל אותי על זה הייתי מסביר לו והוא נכנס , כבר הכנסתי 6 משרדי עורכי דין ו4 משרדי ביטוח לעניין ... וגם את מוסך סרוג'י כולו בנצרת בינתיים וסתם בלי מאמץ כי זה לא העיסוק העיקרי שלי כבר הבאתי המון

אגב אני משלם 0 לבזק ולהוט , ו 26 אגורות לסלקום אורנג' או פלאפון , ועוד 13 מדינות בחינם

ישן 02-12-2006, 15:56
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי White-Night שמתחילה ב "הכותרת שלך גרמה לי להיכנס לפורום הזה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי White-Night
בתור אחד שכן מתעסק עם הVOIP איכשהו, בחברה שקוראים לה גרופון אז אני מודע לכל היתרונות והחסרונות של המכשירים האלה .

עקרונית בישראל ה VOIP הביתי זה או דרך הוט או דרך אחת משלושה חברות
www.grouphone.com
www.unifone.com
www.kazil.com

אלה שלושת החברות האחרות שמשתמשות בשירותי VOIP .

יתרונות ברורים הם עלויות שיחה נמוכות מאוד ובחלק מהן אפסיות (ממש אפס) תלוי באילו חברה מדובר.

חסרונות הן שעדיין אין באפשרותך לקבל שיחת טלפון לVOIP שלך מקוו רגיל בישראל - למרות שבחברה שבה אני כן מתעסק אפשר לקבל מספר טלפון וירטואלי בארצות הברית בריטניה גרמניה ועוד כמה ארצות בתשלום זעום ואז כל מי שיתקשר למספר הורטואלי שלך יתקשר ל VOIP שלך .
הטלפון שלך תלוי באינטרנט!! אם אין לך אינטרנט אז אין לך טלפון, אם יש לך הפרעות בקוו האינטרנט איכול הקול נדפקת - תלוי בספק ובתשתית .

עקרונית אני מקבל גם כסף מלהביא עוד אנשים לחברה הזו ומקבל תגמול מסויים (עקרונית קוראים לשיטת השיווק - שיווק רב שכבתי, או באנגלית multi level marketing ) .
המטרה שלי בהתחלה היתה פשוטה למדיי, להוזיל עלויות במשרד שלנו , משרד הנדסה וקבלנות שיש לו חשבון טלפון מעל עשרת אלפים שקל בחודש + יש לנו מינימום שעה אחת ביום שיחה לחו"ל .
הטלפון הזה הוריד לי עלויות באופן בלתי יאומן , למרות שאבי לא ממש התלהב בהתחלה אבל אמרתי שאני בודק, החברה שהכי משתלמת ואיכותית אחרי בדיקה מקיפה של בעלי החברה ואיכות הקוו וכולה היתה הבחירה שלי ונכנסתי לעניין .
החשבון שאנחנו משלמים כיום מסתכם בפחות מארבעת אלפים שקל, התשלום הוא pre paid , אבל השארנו 3 קווים ששנים מהם מקבלים וגם מוציאים כדי לקבל טלפונים , וקוו אחד שרק מקבל .
ואת כל הטלפונים שלנו אנחנו מבצעים מה VOIP .

כל פעם שמישהו שואל אותי על זה הייתי מסביר לו והוא נכנס , כבר הכנסתי 6 משרדי עורכי דין ו4 משרדי ביטוח לעניין ... וגם את מוסך סרוג'י כולו בנצרת בינתיים וסתם בלי מאמץ כי זה לא העיסוק העיקרי שלי כבר הבאתי המון

אגב אני משלם 0 לבזק ולהוט , ו 26 אגורות לסלקום אורנג' או פלאפון , ועוד 13 מדינות בחינם

כמה אתה משלם תשלום חודשי קבוע?
עם איזו חברה מומלץ להשתמש - חינם בארץ ולחו"למחיר זול

נערך לאחרונה ע"י Boss11 בתאריך 02-12-2006 בשעה 15:59.
ישן 02-12-2006, 16:15
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
תלוי כמה אתה מדבר ואם אתה מתכוון גם "לשווק" את זה
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Boss11 שמתחילה ב "[QUOTE=White-Night]בתור אחד..."

עקרונית יש כמה וכמה תוכניות שאפשר להציע
יש כאלה שהן בלי תשלום חודשי בכלל עם עלויות שיחה גבוהות יותר מחבילות אחרות ואם אתה כזה אז אתה לא מרוויח אם אתה מצרף עוד אנשים .
יש חבלה שקוראים לה מפיץ שבה אתה מקבל עלות של 8 אגורות לבזק 26 לסוללרי ולרוב ארצות העולם ב בין 7-9 אגורות לדקת שיחה .
חבילה שקוראים לה פרמיום שבה אתה מדבר לבזק ולהוט ולארצות הברית גרמניה קנדה ועוד בחינם ואתה גם מקבל יותר כסף אם אתה מכניס אנשים .

תשלום חודשים תלוי ואני לא רוצה להפוך את הפורום כפרסומת ,
עקרונית אפשרות ל 0 $ אם אתה רק לקוח
ויש 30$ חודשי למפיץ
ואפשר עד 39$ לחודש לחבילת הפרמיום (אך יש בהרשמה ראשונית עוד תשלום לעוד כמה דברים שאתה גם מקבל - כולל ויזה שלהם וכאלה )

אם אתה נרשם אז התשלום הוא על 6 חודשים מראש בכל החברות האלה חוץ מהוט (אצלם יש התחייבות) אבל את אתה כבר משלם פרי פייד אז התשלום מראש .

ואני לא רוצה להרחיב יותר מידיי כי אני לא יודע אם הניהול יראה את זה כהרחבת אופקים או פרסומת ואני לא ממש פעיל בפורום הזה כך שזה לא ממש עוזר .

אגב אם אתה נמצא במקום שיש בו WIFI אז אתה גם יכול להשתמש בטלפון סוללרי מיוחד שבו אתה מדבר ב VOIP

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:11

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר