לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2006, 20:12
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
קיצר באמת שאני לא מבין משהו אולי מישהי פה תצליח להסביר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "דיי , בנות זה עם שאי אפשר להבין..."

אתה מתחיל עם בחורה שנפרדה מחבר שלה, הכל הולך יפה, אני מרגיש שהיא רוצה
אותי והיא יודעת 100% שאני רוצה אותה ומרגיש משהו כלפיה, אפילו החברות שלה רואות את
זה ככה שאחת מהן אומרת לי "יאלה שיהיה בהצלחה" אבל בסוף חבר שלה לשעבר שיזם
את הפרידה מצלצל אליה ויוזם פגישה והם מדברים ומחליטים לנסות שוב, אז היא באה ואומרת
לי אחרי שבשיחה הפתוחה הקודמת שלנו הסכמנו שהיא צריכה זמן והיא לא רוצה שיקרה משהו רע
בינינו הסכמנו שאני לא אלחץ עליה והיא תקח זמן לעצמה, מאז עד היום אנחנו ביחד כייף לנו יחד
אני לא לוחץ וגם לא עושה את הטעות של להכנס איתה לאזור הידידות- מה שאומר לא לדבר איתה
על ה-X שלה ולא משהו בסגנון... פיתאום אחרי כל זה היא רוצה שנשאר ידידים ומקווה שהקשר
שלנו לא יההרס בגלל שהם חוזרים! מה זה לעזאזל אמור להביע? לפחות שתתן לי תשובה
מה יהיה אם הם לא יצליחו?! יש מצב שהידידות בנינו תעבור לשלב הבא? או שמה?
שאני אדע מה לעשות עם הרגשות שלי קיצר בנות זה עם שקשה לי להבין...
הכי חבל לי לראות אותה בטילטולים כאלה כשחבר שלה משחק בה - הוא יוזם פרידות והוא
יוזם את החזרה בינייהם? איך היא מסוגלת להמשיך בקשר כזה? אני לא יכול להגיד לה את זה
כי היא תחשוב שאני רוצה להרוס להם! איזה שיבזות
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-12-2006, 22:39
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "קיצר באמת שאני לא מבין משהו אולי מישהי פה תצליח להסביר..."

אחי בנית לך פה משו מסובך שלא ראינו שנים קורה פשוט נדיר..
תן לי לראות אם הבנתי את זה נכון יש לה חבר(לא מעניין אותי כמה זמן),סבבה אז חבר יש לה..ולך אין חברה יופי...אבל לה יש חבר!!!,דבר שני הם מנסים לחזור אחד לשני אז כנראה שקיימת שמה מילה שכיחה בפורום הזה.

חח אתה מנסה לא להגיע למצב של ידיד?,עובדה שאתה יודע את כל הפרטים מה שהופך אותך לחבר בסוד החיים האישיים שלה..משמע ידיד.
אתה סתם מבלבל אותה והיית רוצה שהיא תיקרע בין שניכם(אבל אתה אפילו לא פונקציה תבין,היא לא מרגישה אלייך דבר יותר חזק מאשר קשר עם החבר שלה) אבל לא ככה הדבר ובעצם היא תחזור לחבר שלה...ואתה תחזור לחדר בשעה ש יד ימין מנחמת אותך.

מה בעצם למדת מזה...לא עושים את זה ככה,צריך טאקט,וחשוב יותר מכל על תתחיל קשר אם מישהי שאתה רוצה בתור-"ידיד",ואני לא אומר את זה רק לך אלא לכל האנשים שדופקים תראש "בנות זה עם מסובך"...זה לא מסובך בכלל הלוואי זה היה מסובך הלוואי היה יכול להיות יותר מעניין.

היית צריך לחכות שהם יפרדו סופית ואז לעשות ת-"שיחה הגלויה",אם אתה יודע כמה החבר משחק ויוצא חרא היית צריך להראות לה כמה בחור טוב אתה לעומתו,ולהיות שמה שהיא צריכה אותך(ולא כל הזמן ולא בתור ידיד אלא בתור בחור טוב ושקט מהצד שמחזר אחריה)..היית צריך להיתגבר על הרגש ולדעת לשחק תמשחק כי סה"כ זה כל מה שזה..אז דון ג'ואן אתה לא,אבל אולי אתה ידיד טוב ואולי אחריי שהם יפרדו סופית והיא תצטרך קצת חום ואהבה אתה תיהיה אחלה ריבאונד.

בהצלחה!

נ.ב

אתה מנסה לא להיכנס לאזור הידידים ובסופו של דבר היא אמרה(ואתה כתבת בעצמך): "היא רוצה שנשאר ידידים"...נשאר זה בלשון הווה מה שאומר שבעבר נשארתם וכיום אתם-"ידידים"
"שהקשר שלנו לא יהרס בגלל שהם חוזרים!"- היא רואה אותך בתור ידיד וזה הקשר היחידי שיש בינכם,אלא אם כן היא והחבר מנהלים מערכת יחסים פתוחה(אם כן תפתח אשכול חדש אני יגיב לך שמה).
ישן 02-12-2006, 22:48
  Costa Costa אינו מחובר  

אחי כל מה שכתבת פה לא רלוונטי בכלל אליי... תקרא את האשכול הקודם שלי
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "אחי בנית לך פה משו מסובך שלא..."

ותבין שלא היינו ידידים, ומבחינתה היא נפרדה מחבר שלה סופית עוד קודם לכן,
אה ואני לא הייתי ידיד שלה או משהו בכלל, אנחנו מכירים כולה כמה חודשים, בערך כמה שבועות
שברור לה כמו שמש שאני רוצה אותה לקשר! בדיוק מהסיבה הזו היא ביקשה ממני זמן לנקות את הראש
והסבירה לי למה היא לא יכולה לצאת איתי אחרי שהצעתי לה לצאת! שתבין אין פה שום עיניין של ידידות,
ולהבהיר לך משהו - לא התחלתי איתה כידידים! אתה קראת פה הכל בקצרה ולא הבנת!
לא התחלנו כידידים בכלל, ישר היא ידעה מה אני רוצה כי אמרתי לה בגלל זה זה זרם טוב מוד
עד שחבר שלה לשעבר חזר לתמונה.
עכשיו אני מקווה שאתה מבין למה אני אוכל בלבלות מהנושא הזה...
אה עוד משהו ששכחתי, את כל מה שאני אני יודע עליה וחבר שלה זה לא ממנה...
לרגע לא דיברנו על חבר שלה לשעבר, הפעם היחידה היתה שהצעתי לה לצאת איתי והיא אמרה
שהיא לא יכולה ואז הסבירה שהיא מפחדת כי לפני זה היה לה ריבאונד וזה לא הלך והיא לא רוצה
שזה מה שיקרה לה איתי, אז אמרתי לה שחבל שהיא לא סיפרה לי שהיא נפרדה מחבר שלה מוקדם
יותר כי הייתי מזרז את העיניינים בינינו יותר מהר :\

נערך לאחרונה ע"י Costa בתאריך 02-12-2006 בשעה 22:59.
ישן 02-12-2006, 23:06
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
נוו באמת
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "אחי כל מה שכתבת פה לא רלוונטי בכלל אליי... תקרא את האשכול הקודם שלי"

גבר איך אתה מצפה שאני יתקל בסיפור שלך שבמפורש ביקשת באשכול שבנות יעזרו לך..מאיפה אני אמור לדעת על הסיפור שלך?

בכל מקרה בכאב ראש רב עברתי על הסיפור שלך,ולא הבנתי בכלל למה הפנת אותי אליו כי מהסיפור הזה עולה יפה מאוד שהיא לא רק רואה אותך בתור ידיד אלא בתור ידיד אחד הטובים שלה...אז מה הפואנטה בידיוק?
אתה ידיד ותו לא! , היא אמרה לך בצורה מועדנת שיקרית לבנה במיוחד -"לא!"

ורגע רגע רגע,באמת שכואב לי הראש אז אם אתה רוצה לפתוח על זה דיון תן לי 15דקות,אני יקח כדור ובזמן שהכדור יתחיל להשפיע תעבור טוב טוב על שני האשכולות שלך ועל התגובות שלי ותראה אם אני טועה.
ישן 03-12-2006, 17:56
  Costa Costa אינו מחובר  

אוי אתה , לא הבנת כלום אם כך...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "נוו באמת"

עזוב אותך, דיברתי היום עם ידידה שלי שהסתכלה מהצד והיום התייעצתי איתה,
סיפרתי לה הכל גם היא טענה שמהצד היא חשבה שהולך לי ולזאת שאני מדבר עליה הכי טוב
שיש, ככה שהיא מופתעת מזה שהיום סיפרתי לה מה שקרה ביני לבין ההיא והיא הייתה בשוק.
בקיצר גם היא אמרה שכל מה שעשיתי עשיתי נכון ועל הצד הטוב ביותר רק זה שלא דיברנו
על הX שלה ועל כל מיני כאלה דברים היא אמרה שבדיוק רמז לזה שאני רוצה אותה לקשר רציני
בקיצר בוא נגיד שגם חברים שלי שידעו על זה מראש אמרו לי כמובן אותו דבר, הצרה היא שכניראה
לא הייתי צריך להתחיל איתה אחרי הפרידה שלה מחבר שלה, חבל אבל אני לא מצטער... למדתי מזה משהו...
בקיצר אין מה לעשות הכל לטובה אני מניח :\
ישן 03-12-2006, 14:36
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
כלל ראשון לחיים<בנוגע לבנות כמובן>:
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "קיצר באמת שאני לא מבין משהו אולי מישהי פה תצליח להסביר..."

בחיים אבל בחיים אל תתחיל עם מישהי שכרגע היא וחבר שלה נפרדו ובייחוד שהוא נפרד ממנה.
אם יהיה ביניכם משהו אחרי זה.. או שתרגיש אפילו במתחיל משהו אתה חי באשליה.. כי מבחינתה
אתה שם רק בשביל אממ איך אני יקרא לזה.. לתמוך? להתגבר? ולא יותר מזה.. בנות כהחבר נפרד
תהיה בטוח שהיא ממש לא פנויה רגשית וברגע שהוא רק יזיז אצבע לכיוון שלה היא תשכח ממך..
בדיוק כמו שקרה.. לדעתי פשוט תרד מזה תרד ממנה.. כי גם אם הם ייפרדו עוד הפעם.. זה יהיה
בדיוק אותו דבר.. היא תתמך כמו על ידך ובמקרה הטוב.. היא אולי באמת תתחיל לפתח אלייך רגשות..
אבל שווה לך לחכות עד שאולי הם ייפרדו? ואז אולי היא תפתח אליך רגשות? ואז אולי יקרה ביניכם משהו?
עזוב זה לא שווה את זה =/ תמשיך הלאה..

בהצלחה :]

ואגב.. אני לא חושבת שזה רק אצל בנות.. בני אדם הם פשוט כאלה =/

ישן 03-12-2006, 18:05
  Costa Costa אינו מחובר  

DeKeL כנס אחי...
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי -DeKeL- שמתחילה ב "כלל ראשון לחיים<בנוגע לבנות כמובן>:"

שמע, בוא נגיד ככה, לבחורה הזו לא היה שום אינטרס בי כידיד נפש שיתמוך
ויעזור... לא יודע איזה אינטרס היה לה כי בשיחה הפתוחה הקודמת שלנו כפי שציינתי קודם לכן
היא ביקשה ממני זמן לנקות את הראש ולקחת לעצמה חופש כי היא "אחרי פרידה סופית"!
אז בגלל זה לא לחצתי וגם לא נדברתי אליה, היא זו שביום יום נדבקה אליי וכל פעם מחדש רמזה
ושידרה לי שהיא רוצה קשר... יש מצב שהפאק היה איתי שחשבתי ככה אבל אני חושב שהיא באמת
רצתה, אבל - עכשיו שחבר שלה חזר לתמונה אז הכל השתנה והיא נסוגה! פיתאום היא אומרת
שהיא רוצה רק ידידות וחשוב לה שנשאר בקשר! למה? בשביל מה? הרי לא התחלנו בתור ידידים?!
הרי אני לא ידיד נפש שלה, היא מראש ידעה שאני רוצה אותה לקשר... אז למה ידידים?!? בקיצר
ישבנו היום ודיברנו ב4 עיניים ביקשתי ממנה לדעת לאן הקשר הזה הולך ביני לבינה, כי ידיד נפש אני
לא מוכן להיות, היא עדיין טענה שזה תלוי בי והיא מאוד רוצה להשאר בקשר מכייוון שהיא לא יודעת מה יהיה בעתיד,
אמרתי לה שלחכות לה אני לא מוכן, כי מה שאני מרגיש עכשיו ומה שהרגשתי כבר לא יהיה רלוונטי בעוד חודש+...
ככה שאין לי מושג למה היא רואה בי ידיד חריג, יש לה הרבה ידידם אבל אני שונה בעיניין... לא ידיד
נפש שלה ולא כלום! בוא נגיד שאני בכלל לא מחשיב עצמי כ"ידיד"
בקיצר כמו שאתה אומר - אני ארד ממנה, הם כניראה שוב ייפרדו כי חבר שלה לא כזה טוב כניראה
בהבטחות, מה שאני יודע זה שחבר שלה משחק בה כמו יויו ומחזיר אותה רק שהוא צריך משהו,
אולי רק שהזין מניע אותו... לך תדע... אולי זה עושה לה את זה שמשחקים בה... יש גם כאלה אנשים.
בקיצר אני ירדתי מהנושא, יש עוד הרבה דגים בים, אני אומנם קטנוני אבל יהיה טוב
ישן 04-12-2006, 20:10
צלמית המשתמש של -DeKeL-
  -DeKeL- -DeKeL- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.04
שלח הודעה דרך ICQ אל -DeKeL- שלח הודעה דרך MSN אל -DeKeL-
קודם כלללל... אני בת! :)
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "DeKeL כנס אחי..."

דבר שני.. אני ממש לא התכוונתי שהיא רוצה אותך בתור ידיד..
תראה בנות זה מן עם כזה.. אממ... רע! אתה היית שם בשביל להתגבר לא מעבר..
גם כשאני וחבר שלי נפרדנו בדיוק אותו דבר קרה לי.. התחילו כל מיני קשרים
כאלה עם בנים... לא ידידי נפש.. סתם קשרים כאלה.. ומבחינתי ידעתי שזה לא יותר
מהרגשה טובה לעצמי... והייתה גם אפשרות לזה שזה יתפתח למשהו יותר רציני...
<אולי ממש לא חשבתי על זה באותו רגע וזה ממש לא עניין אותי>
זה סתם מן הרגשה כזאת של בנות שאם הם עם בנים הם פשוט מרגישות יותר טוב
עם עצמן.. יותר טוב עם הפרידה.. עוזר להן להתגבר.. לשכוח.. להפסיק להרגיש..
או וואט אבררררר... ועוד הפעם לא בתור ידידים.. אלא בתור משהו שכן יכול להראות
כאילו אתם נכנסים לקשר כלשהו.. אפחד מהבנים לא בא לתמוך או מישהו שבאים לבכות
לו שמתגעגעים לאקס.. בשביל זה יש ידידים וחברות.
קיצררררררר.. כמו שאמרת תחתוך מזה ויהיה הכי טוב תאמין לי... גם אני עושה את זה
לבנים וזה רע וזה מגעיל אבל אין מה לעשות כאלה הן הבנות =/ בעצם כאלה הם בני אדם
אם תהיה לך חברה.. שבאמת באמת תאהב.. והיא תפרד ממך... אתה תבין תהרגשה הזאת
תאמין לי בהצלחה מותק..

ישן 04-12-2006, 08:48
  עדי :] עדי :] אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.06
וואייייייייי ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "דיי , בנות זה עם שאי אפשר להבין..."

בתור בחורה אני יגיד לך ככה..
זה כזה נכון אלוהים!!
אנחנו עם מסריח ורשע ..
אבל בוא אני אגיד לך ככה מנקודת מבט של אחת שהיה לה עסק דומה..
ברגע שבחורה נפרדת מחבר שלה... במיוחד אם זה קשר של הרבה זמן.. הרגשות שלה כלפיו לא עברו... וזה לוקח דיי הרבה זמן בעיקר אם זו היתה אהבה גדולה..
אז פה ושם קורים דברים חדשים כמו להכיר בחור חדש שרוצה את בחורה {במקרה הזה זה אתה}
אז זה עושה טוב על הלב וזה פותח לה אפשרויות חדשות בראש ומי יודע אולי היא תשכח את החבר הקודם..
אבל,
אז בא החבר הקודם וחוזר ואז מגיע מצב שאולי הזוג המיתולוגי יחזור..
הבחורה במשברולא יודעת בדיוק מה לעשות..
מצד אחד היא רגילה לבחור הקודם ואוהבתאותו...
מצד שני בא בחור חדש {חח שוב פעם אתה} שגם הוא מקסים וגם אותו היא רוצה..
שמע,
אתה חייב להבין גם אותה זה מצב לא ממש פשוט..
קל ופשוט להגיד שחלאס לא הלך איתו פעמיים למה שילך שוב, שתעיף אותו קיבנימט ובלה בלה..
אבל זה לא ככה זה קשה!!
יש פה רצון ויש פה יכולת.. יש פה לב ויש פה ראש..
קשה לבחור באיזה דרך ללכת..
אני אישית מציעה לך לתת לה את הזמן שלה, ולהתפלל שהיא תבחר בדרך שתהיה רק לטובתה... כי תאמין לי שבסה"כ היא זאת שהכי פגועה..
ולך תדע, אולי בעצם באמת הם לא מתאימים כמו שאתה חושב... ואז.. אתה יודע מה יקרה..

בהצלחה נשמה וסורי על החפירה..
:] יום טוב מותק ויהיה טוב
ישן 04-12-2006, 19:07
  Costa Costa אינו מחובר  

טוב נו את באמת נתת פה תגובה שנהנתי מאוד לקרוא
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי עדי :] שמתחילה ב "וואייייייייי ..."

בעיניין הבחורה והרגשות שלה כלפי החבר הקודם שלה - בנות באשר הן כשהן נפרדות
ממישהו מקשר ארוך יחסית עדיין משאירות שבריר של תקווה בלב שהן יחזרו מתישהו לבחור...
במיוחד במצב כמו של הבחורה שהכרתי שחבר שלה זה שיזם את הפרידה (גם את החזרה :\ )
בקיצר בנות שנפרדות מחבר עדיין משלות את עצמן שהן יחזרו, עד שהן לא יסתדרו עם האשליה
הזו או יפטרו ממנה הן לא יצליחו להפטר מהרגשות שלהן כלפיו, גם במיוחד בנות שנזרקו מקשר ארוך יחסית כמו כאן
יפחדו לפתח קשר חדש אחרי כן מחשש להזרק שוב, למרות שבמקרה שלי היה לה ריבאונד ובבירור
היא סיפרה לי שהיא לא רוצה שזה מה שיקרה לה איתי ולכן ביקשה זמן!
בנושא הבחור החדש והבחור הקודם, כן היא אמרה לי שהיא אוהבת אותו... לכן הם הסכימו לנסות לחזור
אבל אני יודע שהיא רצתה קשר גם איתי אז למה לסגת כ"כ מהר במיוחד מהכשלונות בקשרהקודם?!
ועוד במיוחד כשהכישלונות היו רבים! נכון היא סיפרה לי שהיא יצאה עם מישהו אחרי הפרידה הראשונה
שלה מחבר שלה, לא הלך לה והיא זרקה את המישהו הזה (ריבאונד) וחזרה לחבר שלה, ואז נפרדו
סופית, אז אני באתי והצעתי לה - היא סירבה והסבירה למה = שהיא מפחדת להרוס את זה איתי מחשש
ששוב זה יהיה ריבאונד לכן ביקשה זמן ונתתי לה זמן! אבל שוב לחזור לחבר שלה?! כמה אפשר?!
"מצד שני בא בחור חדש {חח שוב פעם אתה} שגם הוא מקסים וגם אותו היא רוצה.."
אני חייב להגיד שבזה אני חושב שאת צודקת, השאלה למה אחרי שהיא חשבה שאני טוב אליה
כמישהו שהוא חבר עתדי ולא כידיד, ברגע שחבר שלה חזר לתמונה היא מאוד רוצה שהקשר ביננו לא יהרס
אבל מחשיבה אותי פיתאום ידיד ?!? למה!? הרי היא יודעת שאני לא הייתי לרגע מעוניין בידידות!
זה מה שמשגע אותי!
כן זה מצב לא פשוט ותאמיני לי שניסיתי להבין. אני באמת רוצה שיהיה לה טוב, אבל עדיין אני חושב
שאיתי (לרוב בגלל הדברים המשותפים שלנו) היה יכול להיות לה יותר טוב, למעשה אני בטוח בזה.

תודה לך נשמה! באמת ששמחתי לקרוא את התגובה שלך, ושום חפירה!!! את מוזמנת
אה - עכשיו אני מצטער על החפירה!

נערך לאחרונה ע"י Costa בתאריך 04-12-2006 בשעה 19:15.
ישן 04-12-2006, 22:26

לאלא כאילו שתבין...
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "טוב נו את באמת נתת פה תגובה שנהנתי מאוד לקרוא"

אני באמת אשכרה נכנסתי עכשיו כדי לבדוק אם הגבת... ולראות מה בסוף נהיה איתך..
יאאא אני מפתיעה תעצמי עם הטוב לב שלי.. אח אח.. חחחחחחחחחחח סתם..
קיצור שמע מה שקורה לבחורה אני מכירה מאופן אישי אני גם דיי היתי במצב שלה.. אבל לי יש קצת יותר שכל משלה ובחור שזורק אותי לא בדיוק תיהיה לו הזדמנות שניה.
כי מכל בחור אפשר לעשות קצת סמרטוט קטן של בחורה.. :]
דברררררררררררררררר שני....
לגבי הידיד שמה ידיד..
כיף לה להחזיק אותך על אש קטנה ואני מרשה לעצמי להגיד את זה גם כשאני לא מכירה אותה באופן אישי..
אתה רוצה אותה והיא נהנית מזה, מהיחס ומהצומי מי לא יאהב ויהנה מזה הא?
אז אישית עצה שלי?
קשה או לא קשה... אתה תפעול לפי השכל ולא כמו שהיה עושה לפי מה שהרגשות אומרים בלה לבה בולשיט חרטא.
אתה פשוט תהיה אדיש, לא תתיחס, תהיה קצת יבש, תן לה ליזום שיחות וכו וכו..
כי כל עוד לא קרה בינכם משהו ממש רציני יהיה לך יותר קל להעיף אותה מהחיים שלך..
יאללה מותק מקווה שעזרתי לך
הא ושוב פעם
חחחחחחחחחחחח סורי על החפירה
אני בן אדם קצת חופראולי בהזדמנות תכיר ותבין כמה חופרת.. :]
בהצלחה נשמה
ישן 04-12-2006, 23:00
  Costa Costa אינו מחובר  

את ניכנסת כדי לבדוק אם הגבתי? חחח תודה בובה!
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי עדי :] שמתחילה ב "לאלא כאילו שתבין..."

טוב נו אני פה כל כמה שעות בודק מה הולך (גם באשכולות אחרים)
כי ביום אני לא בבית אז בשעות הערב לפחות, לעיניננו...
אוקי אז חבל לי שהיא לא כמוך, כי חבר שלה משחק בה כמו יויו והיא לא קולטת את זה,למה?
כי היא אמרה לי שהיא עדיין אוהבת אותו, למרות שחשבה שנפרדו סופית! אבל היא לא "התאבלה"
אחרי הפרידה האחרונה שלהם!
באשר לידיד - הבהרתי לה בשיחה הרצינית והפתוחה הראשונה שלנו שאני מתחיל איתה כי אני רוצה
אותה לקשר, לא ידידות, ולא ז*ון... ברור לה מאותו רגע שאני מוליך את זה במסלול הזה בדיוק!
כל הזמן היא זו שנדבקה אליי והכל, זרמתי איתה וגם דאגתי לה כשצריך הייתי ממש נחמד והכל אפילו
לחברות שלה! ושוב בלי שום שיחות נפש ובלי שום סימני ידידות. בקיצר היא ידעה מה אני רוצה מהתחלה!
היא שידרה לי בדיוק את אותו הדבר למרות שאמרתי לעצמי, "דיר באלק היא ביקשה ממני אל תפתח
ציפיות וזה מה שאני אמור לעשות!" אז ניסיתי לא לפתח כלפיה יותר מדי רגשות, אבל זה לא עובד!
כשאתה רואה שזה זורם לאן שאתה לוקח את זה קשה שלא לפתח ציפיות!!! (אני לא רובוט מזורגג).
אז התוכנית שלי הייתה להשאיר אותה על אש קטנה (לרגע לא חשבתי שהיא תנסה את זה עליי)
והייתי בטוח שאם זה ימשך ככה תוך שבוע שבועיים (גג חודש) היא שלי, אבל קרה מה שקרה,
הם חזרו... והגלגל התהפך נגדי, היא הייתה מספיק טיפשה לחזור למה שהיה לה, בנתיים הולך לה טוב
כי יצא לנו לדבר, היא לפחות זו שטרחה לפנות אליי לשאול לשלומי... אני לא יודע אם זה בגלל
שהיא רוצה לשמור אותי על "אש קטנה" למקרה שמשהו יקרה, או כי היא רוצה לעשות ממני ידיד,
היא בטח יודעת שידידות לא תילך לנו כי אני בטוח חותך לה באמצע...
ורגשות...?! קשה קשה לקבור אותם אבל עכשיו אצטרך כי זהו הם חזרו, אז אין מצב אני מחכה בצד
ואמרתי לה את זה, גם אם משהו יקרה והיא תפנה אליי עוד כמה חודשים אמרתי לה שזה מבחינתי
כבר לא יהיה בטח אותו דבר! היא הבינה את זה כמובן.
אני מבחינתי כמו שאמרת באמת אדיש, לא מייחס לה חשיבות יתרה, בהתחלה גם הראתי לה קצת
שאני עצבני וכועס, היא שמה לב לזה כמובן, גם בקושי נישקתי אותה כשהיא באה לקראתי, במיוחד
על הבוקר גרררררר לא רציתי להתקל בה אבל זה קרה!!! אוףףףף חוקי מרפי!
בנתיים היא זו שיוזמת שיחות, אני רוצה שזה ימשיך כך גם אם אחליט לא לענות לה מדי פעם...
ולהעיף אותה מהחיים שלי זה קצת בעיה, היא זו שמאוד חשוב לה (משום מה) לשמור על קשר...

לסיכום - את לא חופרת!!! צאי מהסרט!! את עוזרת ובאמת שתגובה של בת בנושא יותר חשוב
לי לקרוא!!!! למה? כי את בערך קולעת למה שהיא, אז באמת חשוב לי התגובות שלך,
כי אם בסוף כן תקלעי ויצא מצב שהיא משחקת בי כמו שחבר שלה משחק בה, אני אדע בדיוק
מה לעשות.
נ.ב :"בהזדמנות תכיר ותבין כמה חופרת.. :]"
את מנסה להתחיל איתי?! אני קצת לא "בריא" כרגע חחחח סתם סתם...
אגב סתם מעניין אותי לדעת, בת כמה את? מעניין אם את זקנה יותר ממני...
עם כל הניסיון שלי ואני בשוק עדיין איך נפלתי ככה!!!!
ישן 05-12-2006, 17:04

חחחחחחחחחחחחח חמודדד
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "את ניכנסת כדי לבדוק אם הגבתי? חחח תודה בובה!"

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
אם היתי מנסה להתחיל איתך זה היה קצת שונה סמוך עלי :]
אני לא נוהגת להתחיל עם אנשים דרך אינטרנט אתה יודע.. למרות שאתה נשמע לי אחלה בן אדם ..
ואמממ לגבי גיל? רוצה דיוק?
בת 16 ו 8 חודשים וכמה ימים חחחחחחח :]
להלהלהלה
ואתה?

ועוד דבר.. תמשיך ככה בתנהגות שלך כלפיה ותוך זמן קרוב סמוך עלי שכבר תבין מה היא באאאמת רוצה ממך!!
רק אל תיתן לעצמך "ליפול" ולעשות איזשהו טעות שתגרום לה עוד יותר לחשוב שאתה בכיס הקטן שלה כי זה מה שבחורות נוהגות לעשות..
לסובב בנים על אצבע אחת ולשמור חצי עיר על אש קטנה... למה לא? *מסמיק* אם יש דברים שאנחנו טובות בהן זה זה, אז למה לא לנצל את זה?
יש בנים שמאפשרים את זה אז שיאכלו קקה לפנים להלהלהלהלה כל בן אדם מה שמגיע לו..
בקיצור מאמי תראה שהכל ישתפר לך לאט לאט, ותצא מזה כמו גדול ויום יבוא בכלל לא יזיז לך אם היא כן אמרה לך שלום או לא.. ויהיה לך גם יותר קל לדבר איתה כאילו כלום ולהגיד לה שלום בצורה נורמלית כי היא לא תהווה כזאת חשיבות בחיים שלך.. :]
ישן 05-12-2006, 18:01
  Costa Costa אינו מחובר  

חחחחח חמודה את, אבל כפי שחשבתי צעירה ממני :)
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי עדי :] שמתחילה ב "חחחחחחחחחחחחח חמודדד"

אוקי, חחח שיהיה... ודיי!!! אני שונא שהרושם הראשוני שלי זה "אחלה בן אדם"
אם אני רוצה אני גם אחד שידוע כחוצפן ותמיד משיג מה שאני רוצה וחסר למי
שעומד לי בדרך, טוב זה נכון לגבי בנים, זה נכון לגבי בירוקרטיות מסויימות בחיים
ומוסדות וגופים שתמיד הייתי טוב בלעשות את שלי, בצבא לדוגמא חחח...
ידידה שלי אמרה לי שבאמת לבנות אני משדר תמיד את ה"אחלה בן אדם" במיוחד
לבנות שאני מנסה להתחיל איתן, זה כניראה לא טוב כ"כ אבל מצד שני מה אני אעשה?
אתנהג אליה חרא?! חחחח זה לא בכבוד שלי, אבל מצד שלישי גם שמישהי תסובב אותי
על אצבע זה לא בכבוד שלי! לכן כשהגלגל התהפך נגדי שניסיתי לשמור אותה על אש קטנה
אני מעדיף לחתוך ולא להתייחס אליה וכל זה.
אממ עיניין הגיל הא? אני בן 21 ככה שגם אם היית רוצה זה לא היה הולך חחחחח.
לא שאני מתחיל עם מישהי באינטרנט... הכי טוב פנים מול פנים תאמיני לי.

אם אני אמשיך באדישות אז לדעתי גם היא בשלב מסויים תהייה אדישה אליי, ככה זה בכל
קשר לא משנה אם זה בן בת - רומנטי, בן - בת ידידותי, או בין בנים אפילו, חייב שיהיה קשר מסויים ומזערי אפילו.
אבל באמת שהייתי רוצה לדעת מה היא רוצה מהחיים שלי, דאמיט זה דיי חשוב לי איפשהו...
ומה כוונה "ליפול" נגיד אם היא תבקש עזרה במשהו בעבודה וכו'.. אז מה להיות אליה פיתאום
חרא ולא לעזור? יהיה קצת קשה כי תמיד הייתי אליה נחמד... אבל האמת אני רוצה לשדר לה שאני כועס עלייה,
השאלה עד כמה זה טוב...? ולסובב על האצבע הא? אם אני רק אריח את זה חבל לה על הזמן...
אני לא מסוג הבנים שמאפשרים את זה! לדעתי היא יודעת את זה למרות שהיא אחת שכניראה אוהבת לשחק בבנים.
מקווה שבאמת הכל ישתפר, באמת שכבר דיי מהר התגברתי עליה, למרות שאני אשם שהגעתי למצב
הזה מאחר והיא מראש הייתה מספיר חמודה להגיד לי לא לפתח ציפיות ואני כן פיתחתי בגלל הזרימה.
בקיצר יהיה טוב, רק למדתי מהמקרה הזה דברים טובים לחיים, אולי אני צריך להפסיק להיות "ג'נטלמן" לבנות שיש לי בהן עיניין
תודה על התגובות בובה, עזרת לי המון!
ישן 05-12-2006, 18:20

אחח אחח הנה זה מתחיייייייל
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "חחחחח חמודה את, אבל כפי שחשבתי צעירה ממני :)"

נתחיל בזה... עלק אני בן 21 וגם אם היית מנסה להתחיל בלה בלה זה לא היה הולך..
אם היתי רוצה.. זה היה הולך {חשה חשה כן יש בי משהו כזה חחחחחחחחחח סתם}
כוווולה 4 שנים אז לא לחוש יותר מידי מעליי :]
אני בת 17 מיוחדת.. :]

דבר שני:
" ודיי!!! אני שונא שהרושם הראשוני שלי זה "אחלה בן אדם""
חח אז מה אתה רוצה שאני יגיד לך שאתה מדהים מקסים יפה ושווה? חחח להזכיר לך שאני לאמכירה אותך אבלל לפי הדיבור שלך אז אמרתי אחלה של בן אדם
לא מבינה מה רע לך בזה שאומרים לך את זה.?
גם אני אחלה בן אדם, מקסימה מתוקה בלה בלה כן כן :] חחחחחח {צוחקת צוחקת.. אבל זה נכון אבל ששש אני צוחקת}

דבר שלישי:
שמחה שלמדת תלקח שלך מהבחורה מה לעשות ככה זה בחורות עם חרא... אני בתור בחורה לא היתי רוצה לצאת עם בחורה :] חרא של עם סתם כאבי ראש.. לעומת זאת בנים זה עם פשוט.. להלהלה קיצור אכלתם אותה חחחחחחחחחח

ודבר רביעי:
שמחה שעזרתי לך:]
ישן 05-12-2006, 18:35
  Costa Costa אינו מחובר  

חחח בנוסף לכל את גם מצחיקה ומעלה לי כאן חוכים- באמת!!
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי עדי :] שמתחילה ב "אחח אחח הנה זה מתחיייייייל"

חחח, כן מה לעשות אני זקן ו4 שנים הבדל תכלס מבחינת חבר'ה בגילי זה כן הבדל חחח, יש לך עוד
לסיים ללמוד, צבא, להתחיל את החיים האמיתיים וכו' וכו' לא חסר אבל בקטנטוש. וזה שאת חשזה זה טוב חחח זה מוסיף לביטחון העצמי!

דבר שני:
מה רע לי? כי לפי ידידה שלי זה משדר תמימות, אמנם אני רוצה להיות כמה שיותר נחמד למישהי שאני
רוצה לקשר רומנטי אבל לא לשדר לה בשום פנים ואופן תמימות כדי שהיא תנסה לשחק בי! זה הדבר הכי גרוע שיכול
לקרות כי אתה מנסה להיות נחמד וגם בחורה שאתה חושב שהיא "ילדה טובה" תשחק בך?! זה קודם כל יפגע בך כגבר
וגם יגרום לך לשנוא את אותה בחורה בצורה מטורפת, אבל מה לעשות שלבנות אין מספיק שכל ורגשות להבין
מה הן עושות לבנים?! יאקקק לפעמים בא לי להכחיד בנות, אבל מה לעשות שאי אפשר בלעדייכן?
חחח תמשיכי להחמיא לעצמך - כפי שאמרתי זה טוב ביטחון עצמי

דבר שלישי:
כן בנות זה עם חרא, בנים זה באמת עם פשוט מה לעשות אנחנו כאלה, אתה רוצה להתחיל עם בחורה אתה הולך ומשדר לה את זה!
אפילו אומר לה (וזה מה שאני עשיתי) כי יש בנים שלא שמים ז*ן מה אחרים חושבים ואומרים ועושים
מה שבא להם ואיך שבא להם, במיוחד אם מדובר בלהשיג בחורה שניראת טוב מאוד ואתה רוצה אותה באמת!
כך אני נוהג לפחות, כזה אני הולך על כל מה שאני נחוש להשיג, אבל במקרה הזה באמת למדתי לקח
ובנות?!? חרא של עם, שולחות רמזים ומדברות בקודים! אם אתן רוצות להגיד משהו תגידו!!! לא להאכיל
בלבלות את הבנים, רבאק את מעוניינת בקשר? תגידי! מה יש להתבייש?! אבל למה לשחק סביב זה
כמה שבועות ובסוף להגיד שאת רוצה ידידות?! - עוד דבר שהמח הפשוט שלנו לא יבין...
"simple its beautiful"
ישן 05-12-2006, 18:53

חחחחחחחחחח יאללללללללללה
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Costa שמתחילה ב "חחח בנוסף לכל את גם מצחיקה ומעלה לי כאן חוכים- באמת!!"

חחחחחחחחחחחחחחחחחח אל תעצבן אותי
עלק יש לך עוד הרבה לעבור
מן הסתם שיש לי אלב סמוך עלי שמה שאני עוברת בגיל שלי עכשיו? אתה לא עברת בתקופה שלך.. זמנים משתנים נשמה :]
ואני חשה רק בצחוק..:] כפרה עלי.. אני נחמדה חמודה מקסימה יפה מדהימה מתוקה להלהלה חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח אבל צנועה חחחח סתם :]

ואממממ ואין מהלעושת ככה אנחנו עם קקה וחרא וזה מה שמויחד בנו ומייחד אותנו!! :] לא נאה לכם אתם מוכנים לפנות אל העם שלכם.. אולי תהנו לך תדע..
ובואנה...
חמוד האתר יש פה אנשים מה זה מפגרים באלוהים חחחחחחחחח מצחיק :]
להלהלהלהלהל
לליללי
טרלילילילי
טרללהלהלה
ואף פעם אל תחוש גדול מעלי!! אף - פעם!! {חח מי ישמעעע אנחנו מכירם אבל נו מלא בשביל ההרגשה של עכשיו}
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:06

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר