לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2006, 22:02
  CrazyBomber CrazyBomber אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל CrazyBomber Facebook profile
בעיה..מנסה למצוא מה לא בסדר אצלי .

משהו דפוק בי...באמת שככה ,
כמובן שאני דפוק\שרוט בכמה מובנים , אבל איתם אני חיי טוב ( ואפילו באושר ) ..אבל זה כבר אולי מונע ממני דברים.

לא ברור לי מאיפה להתחיל ...
אני די בררן באופי...זה לא שאני תופס מעצמי כמישהו שיותר טוב מאחרים או דבר דומה...אלא פשוט אופי ( אני גם קשה באוכל.חח) ,
תמיד היו לי העדפות לא הכי רגילות למי שאני רוצה בתור בת זוג , לא מספיק שהייתה לי משיכה חזקה בהרבה ביותר
לבנות עם עיניים כחולות ( שכבר צמצם את האופציות ) רציתי שהיא תהייה מישהי שאני אוכל להינות ממנה מדברים שאני אוהב
כמו מוזיקה וסרטים ( לא אוהב סרטים קיטשים .. אוהב סרטים עם מסרים ושעשויים בצורה שונה ) , תמיד חשבתי שככה יהיה לי איתה חיבור חזק יותר .

חוויה ממישהי , אפשר לוותר עם ממהרים אני מניח :
בחופש הגדול פגשתי מישהי ... כמה שניות אחרי שהיא נכנסה לחדר ( הייתי איתה במיונים לצבא ) היא נכנסה לי
לראש ולא יצאה...במשך כל המיונים הגנבתי מבטים אליה .. היא הייתה הדבר הכי מדהים שראיתי ...
בדיוק מה שאני מחפש , שיער בהיר עם עיניים בהירות ומספיק להסתכל עליה פעם אחד כדי לראות שהיא לא בחורה שגרתית,
בהפסקה היחידה שנתנו ניצלתי את זה כדי להגניב איתה איזה שיחה ( בזמנו ..ואולי עדיין ,צעד די גדול ..חשבתי שהיא שווה את המאמץ)
ובסוף היום וויתרתי על הסנדוויץ'והלכתי מאוד מהר כדי להדביק את הפער בינינו ונתתי לה את הIcq ( שכחתי את הפלא באוטו) ..
כל היום עד שהיא הוסיפה אותי השתגעתי , רק עליה הצלחתי לחשוב , אף פעם לא נדלקתי בעוצמה כזאת על אף אחת ,
לאחר היכרות איתה הבנתי מהר מאוד שהיא לא רק יפה ומושכת אלא גם אוהבת את המוזיקה שאני אוהב ( אותם שירים אהובים אפילו )
בעלת הומור שרוט לגמרי ויש לה טעם מושלם בסרטים וסדרות אפילו .. יותר טוב מזה זה כמעט לא הגיע מבחינתי.
אך החיים כואבים והשלמות שהייתה קיימת מבחינתי לא הייתה קיימת אצלה ולמרות שנפגשנו .. זה לא הלך ,
היא לא שלחה מסרים ברורים ודי התעלמה ממני שבוע אחרי שנפגשנו , הבנתי שזה לא יקרה , כשדיברתי איתה
הרגשתי שלא הכי מתעיינת בי , אלא יותר מדברת איתי כדי להעביר את הזמן בצורה נחמדה ,
הקשר הזה לא הביא לי הרבה דברים חוץ מכאב , לכן החלטתי לחתוך אותו
( ווידוי : אני רואה דברים בשחור לבן , כשאני מרגיש שקשר לא עושה לי טוב ..אני חותך )

הווה : ( הסיפור הקודם היה לפני חודש )
פיתוח הבטחון עצמי והרגשה ( שבתהליך הרבה זמן ) די הגיעו לשיא ,
פחות או יותר שתי בחורות מעוניינות בי .. אבל יש בעיה גדולה אחת , אני בהתחלה קצת נדלק על מישהי
ואז בתהליך די זריז יורד לי ממנה ממש מהר ( אחרי היכרות קצת עמוקה יותר ) , אני מוצא סיבות לפסול אותה , וזה חוזר על עצמו !
אני לא מצליח למצוא מה הבעיה , זה פשוט ..קורה , אולי אני מחפש מישהי שלא נמצאת שם ?
וזה לא רק השתיים הנוכחיות ( שאחת בחורה חמודה למדי ) , עוד לפני הבחורה שסיפרתי עליה למעלה
היו כמה מקרים אבל כמעט אותו סיפור בהם ( חוץ מאחת שאיתה לא הייתה משיכה פיזית מינימלית ),
היו בחורות שנמשכתי אליהן פיזית , והייתה תקופה שחיפשתי רק את זה אולי
( אחרי קשר שלא נגמר טוב ) אבל גם אז כל עוד לא הערכתי והתחברתי לבחורה (ואני לא מאלה
שיכולים להעמיד פנים שהם מישהו שהם לא רק כדי לתקדם לאיפשהו עם בחורה ), לא ראיתי טעם בזה.

אני לא מצליח לפענח למה זה קורה לי , וזה די חבל כי אולי אני מפסיד כמה דברים שיכולים להיות נחמדים
האפשרויות נמצאות מולי..ואני פשוט לא לוקח אותם .. האם הבעיה היא בחוסר התפשרות ( בררן )
או שמשהו פסיכולגית דפוק בי..שאני מחפש מישהי שהיא מושלמת ..אחת שלא קיימת ?
חברים וידידות אומרים לי..תן לזה צ'אנס , אבל אני לא מצליח..
Help ...
*מצטער על החפירה .

נערך לאחרונה ע"י CrazyBomber בתאריך 03-12-2006 בשעה 22:27.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-12-2006, 22:33
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
מה דפוק בך? כלום. אבל, יש משהו אחד שאתה צריך להפנים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "בעיה..מנסה למצוא מה לא בסדר אצלי ."

דבר ראשון (על כל לשון),
שום דבר לא דפוק בך. לכל אחד ואחת יש טעם ברור בכל דבר. בגדים, אוכל, סרטים מוסיקה וכו'. וכן - המין השני. יש כאלה שהטעם שלהם יותר מוגדר ולכן מצומצם ויש כאלה שהוא יותר רחב ולכן יותר רחב. לכל אחד - היתרונות והחסרונות.

יש אנשים שלוקח להם שנים - עד שהם יכולים לדעת בבירור מה הם בדיוק רוצים ומחפשים בבן המין השני.

יש כאלה שלא מוצאים את זה בכלל.

לך יש תמונה כזאת. תמונה ברורה ומוגדרת. אוליי, יותר מדיי מוגדרת.

לכל אחד יש את הדברים המיוחדים בבן/בת הזוג שעושים לו את זה. לך עושות את זה עיניים בהירות. לגיטימי לחלוטין.
או, יותר נכון, יותר עושות לך את זה. שוב, לגיטימי.

אז - ביססנו את זה שאתה לא דפוק?

דבר שני,
אני חושב שאתה קצת מפסיד כשאתה מצמצם לעצמך ככה את האפשרויות. חייבת לאהוב את הסרטים שלך. המוסיקה שלך. במציאות, זה לא ככה. תחשוב על חבר טוב - שיהיה בול כמוך. אותו טעם בהכל. האמת? קצת משעמם. כל היופי בקשר, כל קשר הוא שכל עולם משתפר ומתרחב ע"י העולם השני.
נפתחים לסוגים וטעמים שונים. וגם אם לא אוהבים - מקריבים לפעמים...

אתה מחפש מישהי בדמותך... לא מישהי מושלמת. זאת הטעות שלך. אתה בונה לעצמך בראש תמונה של מישהי שהיא הגירסה הנשית, מבחינת אופי, שלך. זאת לא שלמות. זה פחד מסויים להפתח לעולמות שונים.

אתה לא דפוק. לא מחפש מישהי שלא נמצאת שם (כי אוליי היא כן). אבל, אתה כן בררן מדיי, לדעתי. חבל לי שתפסיד קשרים מדהימים עם בחורות רק כי הן לא אוהבות את אותו טעם בסרטים כמוך...

נערך לאחרונה ע"י חרוב בתאריך 03-12-2006 בשעה 22:48.
ישן 03-12-2006, 22:37
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
וואי אני קורא את זה ופשוט לא יכול שלא להזדהות עם זה!!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי CrazyBomber שמתחילה ב "בעיה..מנסה למצוא מה לא בסדר אצלי ."

אתה כ"כ מזכיר לי את עצמי! היום דיברתי עם ידידה שלי על משהו דומה,
כי הייתה לי זרימה עם מישהי שחשבתי שזה זה (ככתוב ב2 האשכולות שלי בפורום)
אבל מסתבר שבסוף זה לא זה, יש לי ולה המון מן המשותף אבל בכל זאת לא הצליח בנינו - כמו במקרה
שלך גם אצלי בגלל הבחורה, העיניין הוא שבדיוק כמו שתיארת גם אני ככה, משהו "דפוק" בי!
גם אני לא הולך על כל אחת, בנות שרוצות אותי (ובנינו ניראות דיי טוב!) אני לא רוצה, אבל עד שאני מוצא
אחת שאני חושב שהיא מתאימה לי מבחינות רבות פיתאום זה לא מצליח! אחרי זה שאתה נכנס לבלבלות
ועושה חשבון נפש עם עצמך אתה מגלה שאתה זה שמשהו דפוק אצלו! אז בגלל אותה בחורה היום
יצא לי לעשות שיחה עם 2 ידידות! וכן גיליתי שמשהו דפוק בי! אני בררן מידי אולי, אני שואף ליותר מידי,
אני מחפש לי את המושלמת בשבילי... (למרות שדווקא גיליתי שיש דברים שאני מוכן להתפשר עלייהם)
בקיצר ידידות שלי אמרו לי שאני סתם לוקח קשה ושאני לא מוזר ודפוק בשום צורה שהיא... הן אומרות
שזה טבעי שכל אחד יהיה ככה ויחפש את האחת שלו לפי הצרכים שלו (גם בנושאים הקטנים)
אבל נגיד חברים שלי יש רק 2 בנים שחושבים כמוני! כל החברים האחרים שלי הולכים על כל מה שזז,
אם לא מצליח להם כ"קשר" אז הם אומרים "טוב היה טוב וטוב שהיה" אבל אני לא כזה! ואני לא יודע
אם זה אני שמשהו דפוק אצלו או שהם אצלהם דפוק משהו?
כי עד היום לא ראיתי שום דבר רע בלחפש שלמות בכל דבר בחיים! בד"כ אני בחור שמשיג כל מה
שהוא רוצה, עם המון ביטחון עצמי ויודע מה אני רוצה, השאלה אם בחורים כמונו יכולים להתפשר
על משהו שהם מחפשים בקשר?
או שמא כמו שההיא שלא הלך לי איתה הקשר ולמרות שהסברתי לה שחשוב לי שננסה והכל בגלל
כל מה שמשותף לנו היא אמרה שזה דווקא לא חשוב, דווקא לה לא מפריע שלבן זוג שלה יהיו
אינטרסים אחרים, כי לטענתה לא חובה שיהיה דברים משותפים, קיצר פה גיליתי שהיא שונה
ממני במה שאמרה, או שבכוונה היא אמרה לי את זה כי היא לא רוצה קשר חברי אלא קשר ידידותי...
והיא כן רוצה ידידות, אני לא רוצה ידידות...

בקיצר אחי, שנינו עם מקרה דומה... עם אותה "בעיה" ניראה מה יהיו התגובות... אבל דע לך שאתה
לא לבד, בטוח יש עוד בנים כמונו

עריכה - שחכתי להגיד שמבחינת העיניין שלך עם עיניים כחולות, סרטים ומוסיקה אני דווקא
לא מזדהה חחח, כי זה מבחינתי לא חשוב, סבבה אז היא אוהבת סרטים רומנטיקה ואני קומדיה...
אפשר בכייף לגוון אחד לשני, ועיניים? בסדר כחול או חום לא כזה ביג דיל... לי זה לא משנה...

נערך לאחרונה ע"י Costa בתאריך 03-12-2006 בשעה 22:40.
ישן 03-12-2006, 23:14
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
היי..:)

לק"י

קודם כל אתה בכלל לא דפוק!תחרוט את זה בלב חזק חזק. דבר שני אתה מכיר את הגישה שלי אבל אני רוצה להסביר אותה: אם לא תציב לעצמך קטוגריות לבנות שמושלמות עבורך, גם לא תתפשר.
כלומר, אם לא תהיה לך הגדרה מסוימת ככה גם לא תהיה מוגבל. תשתדל להפתח ולנסות ולהכיל גם בנות שכביכול לא בלקסיקון שלך, ואם לא הולך לא הולך. הבעיה היא שאתה שולל מראש, גם אם בהתחלה אתה מרגיש שאתה מתפשר תנסה לתת לזה להתפתח ולא לדחות על הסף, לך לפי אינטואציה אבל אל תהרוג את החתול כי היה סקרן, אל תהרוג התענינות בשונה וזה יכול לעבוד וזה יכול גם לא, העניין הוא הנסיון. ותאמין לי שניסיתי הרבה וידעתי שלא מתאים וניסיתי בכל זאת..אם אני מצטערת?<לא ממש..הנסיון רק מבגר ופותח אופקים..

ישן 03-12-2006, 23:17
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04

חרוב הגדיר זאת טוב. אתה מחפש משהו מוגדר מדי - אבל אתה לא "לבד".

אתה חווה בראש את ה"קשר האידאלי" את ה"בחורה האידאלית" ובדרך מפספס משהו - אין אידאל - הוא ה"רצוי האולטימטיבי", שקיים במידה מסויימת רק בדמיוננו.

אנו כולנו נחלקים לשניים באשר לדמות בן הזוג האידאלי
1 - אלו שאין להם דמות מוגדרת בראש (לעתים אף התעלמות מוחלטת מכל נושא מציאת בני זוג)
2 - אלו שיש להם דמות מסויימת אותה הציבו ובנו עם הזמן

גם אני הייתי במצבך בעבר - היתה לי דמות מוגדרת בראש... מוגדרת מדיי.
חלקנו זקוקים לחוש שהתוונו לעצמנו 'כללים' ברורים באשר לבת-הזוג.
הדבר תואם את דרכי החיזור בטבע - כאשר שני המינים מחפשים את האידאל - לצורך התרבות.
כבני אדם - אנו מבינים בסופו של דבר שזה נוגד לחלוטין את המציאות - אף אחד לא מושלם.

אני למשל, תמיד דמיינתי את "האחת" כגבוהה - בעלת שיער כהה, עיניים כחולות כמו הים, חכמה, מצחיקה, יודעת לבשל, תואמת ב-100 אחוזים לכל עיסוק ועניין אצלי (ויש רבים). תמיד היתה דמות מוגדרת בדמיון שגרמה לי להמשיך לחפש - למיין מתוך מבחר רב כל כך.

מיכל - החצי השני שלי - אינה גבוהה, בעלת עיניים כהות. אני המבשל מבין שנינו. ובכל זאת - מאושר מתמיד.

מדוע ? כי עם הזמן מבינים שדווקא חוסר המושלמות הזו - הוא גורם האושר.
בשנייה שפגשתי בה - ידעתי כי היא "האחת"... "השלתי" מעצמי כל "תבנית" שהיתה לי בראש - זו הדרך להיות מאושר באמת - לא לרדוף אחרי האידאל הבלתי מושג. משום שהוא אינו אמיתי.

תצטרך להגיע לתובנה הזו בעצמך. לעתים זו פשוט שאלה של זמן.

עצם העובדה שעצרת לחשוב מעידה על כך שאתה בהחלט מודע. המודעות הזו למצב שבו האידאל שנמצא בראשנו לא תואם את המציאות - זו כבר חצי מהדרך לאושר.
ברגע שתחליט "לוותר" (ובכוונה המרכאות) על האידאל - אז תוכל להיות מאושר באמת.
הכל תלוי בהחלטה שתיקח בעצמך - והכי חשוב שתהיה שלם איתה.

ישן 12-12-2006, 14:11

אוקיי

קודם כל תודה רבה לכל המגיבים !
במיוחד לחרוב וrgrg שבאמת השקיעו מחשבה בתגובה שלכם ... ממש רואים את זה .

אתם צודקים .. באמת פיתחתי לעצמי בראש תמונה של הבחורה המושלמת ,
כל פעם שאני פוגש מישהי , עוד לפני שאני מכיר אותה אני כבר מתחיל "להלביש" עליה את "הפנטזיה",
שהיא מי שאני רוצה שתהייה , וכשאני מכיר אותה יותר לעומק ומגלה שהיא לא עונה על מה שדמיינתי ,
מתחיל "לרדת" לי ממנה ...
זה קורה הרבה פעמים ...

בנוסף לא עוזר שגדלתי על סיינפלד , שמצליח למצוא דברים קטנים שמפריעים לו ( כמו קצת שפם ,חח ) ,
ועכשיו על ג'י.די מסקראבס ( כמוני ...בחור לבן ושרוט )

בנימה חיובית ...יש עכשיו מישהי , שהיא ממש יפה ואפילו שאין לה עיניים כחולות ,
אני ממש נמשך ורוצה אותה ... אולי הישועה קרובה .
ישן 14-12-2006, 12:48

כנראה גם עם זאתי זה לא יילך ...

ובכן ... יצא לי לפגוש אותה עוד פעם , אפילו שהיא הייתה עם חברות ניגשתי אליה
( כי כנראה אני אוכל לראות אותה רק אחרי חנוכה ולא היה בא לי לדמיין ולהתבאס כל החופש) ,
ביקשתי ממנה icq ... אך , ובכן "...המחשב שלי מקולקל עכשיו" , אחרי זה
עוד חברה שלה באה ( חיכו לה ) והיא הלכה איתן .
אוווווווווווווווץ' , פחות אכפת לי מהקטע של מבוכה מול אנשים אחרים ,
הדחייה הרבה יותר כואבת , אבל עוד יותר לא נעים כשזה מול קהל .

אפילו icq לא הצלחתי להשיג ...בחור מוכשר שכמוני , לא הכי הסתדר לי כי
הבחורה כן אמרה עליי שאני נראה טוב ( היא אפילו אמרה חתיך אבל כנראה סתם חרבשה לפי מה שסיפרתי למעלה ) וחמוד לדודה שלי שהיא מכירה ( מורה בבית ספר שלה ) ,
אז התשובה שלה תפסה אותי די בהפתעה ( נדמה לי שאפילו הייתי עם פלא ביד , חח ,
למרות שאני לא הכי זוכר...המוח ישר הכניס את האירוע להדחקה ) , היה נדמה לי
שהחלק הקשה היה פשוט לגשת ... I guess i was wrong .
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:37

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר