לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 11:16
  משתמשת נקבה צ'יבורשקה צ'יבורשקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.06
אני רוצה להתאבד

אני לא יכולה יותר. אני רוצה למות. אבל אני מפחדת מהמוות. בזמן האחרון התחלתי לחשוב על זה. והמון. עכשיו אני מוצאת את עצמי בוכה לבד בבית בפינה. מה שהכי משגע אותי שאין לי עם מי לדבר על זה. אין לי איך להוציא את זה. אני מפחדת ממה שאני יעשה לאחרים ולי ולא אוכל לתקן את זה. בזמן האחרון הדברים מאבדים את טעמם. וכרגע אמא התקשרה. ובסוף השיחה אמרה שהיא אוהבת אותי. רע לי. אני לא יכולה. תעזרו לי. אני לא רוצה להכביד על ההורים שלי. שכל הזמן ידאגו לי. וישאלו את עצמם אם אני עוד חייה. אנשים אומרים לי שזה בגלל המוזיקה שאני שומעת. אני לא רוצה לשונת את זה. תנו לי להיות נועה. בלי תוספות או הורדות. ובכלל אני אוהבת את החיים. אבל אני רוצה למות. אני חושבת שאני שתגע. גם חברה שלי על סף מוות. אני לא יכולה לתאר לעצמי מה יקרה אם היא תמות. או מה היא תעשה אם אני ימות. שלא לדבר על ההורים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 12-12-2006, 11:30
צלמית המשתמש של OFER KATZ
  משתמש זכר OFER KATZ OFER KATZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.02
תראי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "אני רוצה להתאבד"

הדבר החשוב ביותר הוא שתחכי ואל תמהרי לעשות משהו רע!!

עכשיו, את עונה פה לעצמך- את אוהבת את החיים... אבל רוצה למות..
את אומרת שלא מקבלים אותך.. שאת רוצה להיות נועה נטו, לא לשנות את עצמך..
מה קרה שכלכך רע לך פתאום? אולי אפשר לשנות את זה??
יש לך תחביבים? את עושה ספורט? אם לא אולי כדי שתנסי? זה מעורר את הנפש זה גורם לכיף בגוף...
אל תסתגרי בבית- תצאי סתם אפילו לטייל...
אם יש לך איזה כלי נגינה בבית תנסי ללמוד לנגן בו.. ככה תוכלי לבטא את הצער שלך.

והכי חשוב, הסיבה שאת לא צריכה להתאבד היא בשביל עצמך! כי את צריכה להשקיע בעצמך כדי שיהיה לך טוב~! ויהיה לך טוב! זה רק תקופה! ותהיי חזקה!! והכול יהיה בסדר! ותראי כמה דואגים לך המשפחה שלך

בבקשה אל תעשי את זה זאת לא הדרך..

(אולי תוסיפי עוד קצת על מה הבעיה שלך... ואיזה מוסיקה את שומעת..)

ישן 12-12-2006, 12:08
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "[font=Verdana]מוזיקה- ניסיתי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
מוזיקה- ניסיתי. אני לא מתחברת לשאר הסגנונות. רק במטאל אני יכולה לפרוק את הזעם הנוצר בי על האנשים שרק רוצים לרעתי.

כן גם אני... זה בסדר גמור. (כל עוד את לא מושפעת מעבר אלא מתעלת את השמיעה לפריקת תסכולים, ולא מתחילה להעתיק דפוסי התנהגות בזויים, ולאמץ סממנים של רוקרים כבדים...)

חברים- גם ניסיתי. כולם בורחים ממני ואפילו לא נותנים לי צ'אנס... אנשים מפחדים ממני כי יש לי השקפה שונה על החיים. התחלתי לפחד מבני אדם. כי הם הדבר שיכול לפגוע בך הכי חזק ועמוק. כי אנשים מכירים אותי.

זה בסדר, את לא צריכה להתחבר עם כל הסובבים אותך. על כל אחד שפוגע, יש אחד שיכול להתחבר אליך ולעשות לך רק טוב ולהיות לצידך כשטוב לך אבל גם כשקשה לך. את רק צריכה להתאמץ קצת. לחפש ולמצוא.. זו תמצית החיים. להסתדר בעולם קשוח, בו אנשים יכולים לדרוך עליך ולפגוע בך. תהיי מוכנה בחייך לטעום גם מזה וגם מזה.

ישן 12-12-2006, 12:13
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
תגובה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "[font=Verdana]מוזיקה- ניסיתי...."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי צ'יבורשקה
מוזיקה- ניסיתי. אני לא מתחברת לשאר הסגנונות. על טעם וריח
רק במטאל אני יכולה לפרוק את הזעם הנוצר בי זו הבעיה, זעם זעם זעם ! הזעם הוא הבעיה העיקרית בבני אדם, במקרה כזה את לא חושבת באופן בריא את לא מתפקדת באופן יעיל את פשוט אסירה של הזעם שלך על האנשים שרק רוצים לרעתי . למה אנשים רוצים לרעתך ? מה עשית לאנשים ? ואיך את מזהה שאנשים רוצים ברעתך ? אולי זה רק פרי הזעם שלך ?!

חברים- גם ניסיתי. כולם בורחים ממני ואפילו לא נותנים לי צ'אנס... איך הם בורחים ממך? איך את מנסה ליצור חברים חדשים ? אנשים מפחדים ממני כי יש לי השקפה שונה על החיים. אף אחד לא יודע שיש לך השקפת עולם שונה משלו אלא אם הוא כבר מכיר אותך מקרוב, חוץ מזה על איזה השקפת עולם את מדברת ? התחלתי לפחד מבני אדם.כי הם הדבר שיכול לפגוע בך הכי חזק ועמוק. יש כאלה שהם באמת מפחידים אבל יש כאלה שהם פשוט מלאכים שלא יפגעו באף אחד כי אנשים מכירים אותי . את זה לא הבנתי, אם אנשים מכירים אותך אז למה שיפעו בך אם לא עשית להם שום דבר רע ? מה הבעיה שאנשים יכירו אותך ?

התייחסות

ישן 12-12-2006, 15:06

אני אוסיף על מה שכבר נאמר
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "וואלה.. נכון.. אחלה :) אבל....."

בתור התחלה אני מסכים עם Hilon שהפיתרון לא יהיה מבית הספר בקשר לאלימות כי כשבית ספר מגיע לרמה כזו אז הסגל אכן לא שווה כלום .

פנייה למשטרה יכולה להביא לכמה סיטואציות אפשריות :

1. בדיקה וחקירה קטנה של המשטרה שבה יחקרו הצעירים וישוחררו בערבות בגלל גיל .
2. בידקה וחקירה שבה יחקרו הצעירים וישוחררו אחרי תקופה קצרה .
3. בדיקה וחקירה משטרתית שבה יהיו לך "הוכחות" כגון טופס טיפול בבית חולים ( אם נפצעת בראש כמו שכבר ציינת) ואז העבריינים יועמדו לדין .

בכל מקרה במצב הזה את תרוויחי, המצב האידיאלי הוא שתגישי תלונה (אם בסוף תחליטי לעשות זאת) זה להביא איתך כמה מסמכים שיוכיחו את טענותייך , זה יעזור בגישה רצינית של המשטרה וגם כראיות .

מה שבאמת הפריע אותי זה הקטע הזה :

ציטוט:
הרשימה עוד ארוכה.. ואני? אני מנסה להבליג. לספוג. לשתוק. בתקווה שיבינו שהם אלה המזיקים לחברה.

מי אמר לך שאת חייבת להבליג ולספוג ולשתוק על דברים כאלה ?

לקח חשוב לחייב אל תבלגי או תספגי שום דבר שלא מוצא חן בעינייך, תמיד תעמדי על שלך ואל תתני לאף אחד והכוונה לאף אחד לפגוע בך אם זה מילולית או פיסית .
אם תבליגי פעם אחת אז מי שביצע את המעשה יקבל את הראש ש :1. לא איכפת לך , 2. את לא יודעת איך להתמודד עם זה, 3. את פוחדת ממנו , 4. את פשוט יותר מידיי טיפשה לעשות משהו בנידון ! ומהכתיבה שלך את לא מתאיפה לאף אחד מהתיאורים האלה ! אז אל תתני לאף אחד לפגוע בך ולא פעם אחת ! פעם אחת מספיקה כדי שתעשי משהו בנידון, אם תשתקי אז זה יתפרש כחולשה ויביא עוד מעשים כאלה .

ציטוט:
.. הכי קשה שאלו אנשים שמכירים אותי מספיק בשביל לדעת מה החולשות שלי

מה החולשות שלך תגידי ? איזה חולשות יכולות לגרום לכל האנשים לפגוע בך ?
אני לא מכיר חולשה חזקה עד כדי כך שכולם יוכלו להשתמש בה נגד בן אדם, ואני פשוט לא מצליח להבין איך זה קורה .

לסיום ראיתי שלא הייתה לך שום התייחסות לאימא שלך וחיי הבית שלך שיכולים להשפיע עלייך רבות, אולי היא לא משפיעה אבל זה לא ברור בהודעות האחרונות שלך.

ישן 12-12-2006, 16:29

במקרה הזה אני קורא ולא שומע ;)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "תשמע.. כבר ניסיתי ללכת..."

בתור התחלה, איך פנית למשטרה ??
ההתייחסות לפנייה יכול להשתנות פלאים לפי הגישה שבה את פונה בה למשטרה , כמו כן כמו שכבר כתבתי בהודעה הקודמת עדיף מאוד שתבואי עם מסמכים שמוכיחים לפחות חלק מהטענות שלך (טיפולים שהיו לך למשל ) .

הפנייה שלך אמורה להיות מדוייקת ולא אקראית, תביאי מסמכים או תמציאי אם אין לך או איבדת מסיבה כלשהי .
את חייבת לציין שמות עם טענות נגד כל אחד מהם בפירוט , לפנות למשטרה בגישה של "התלמידים בכיתה מתעללים בי או מכאיבים לי" לא יעזור לאף שוטר, חוץ מזה שלמשטרת ישראל יש כמה באגים רציניים אבל במקרה והפנייה שלך שטחית מידיי תקבלי תשובה דומה, תהיי ממוקדת ורצינית ותקבלי יחס דומה .

כמובן בעת הפנייה את חייבת לציין שקיבלת איומים אם היא תפנה למשטרה .

בנוסף לכל זה לא קיבלתי התייחסות ל :

ציטוט:
מה החולשות שלך תגידי ? איזה חולשות יכולות לגרום לכל האנשים לפגוע בך ?
אני לא מכיר חולשה חזקה עד כדי כך שכולם יוכלו להשתמש בה נגד בן אדם, ואני פשוט לא מצליח להבין איך זה קורה .

לסיום ראיתי שלא הייתה לך שום התייחסות לאימא שלך וחיי הבית שלך שיכולים להשפיע עלייך רבות, אולי היא לא משפיעה אבל זה לא ברור בהודעות האחרונות שלך.

ישן 12-12-2006, 12:39
צלמית המשתמש של רועי AZ
  רועי AZ רועי AZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
כפי הנראה ההתחברות שלך היא לאנשים המאוד לא נכונים...
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "נכון, יש כמה דברים נכונים....."

בגלל המצב שלך, את מתחברת אל מי שדומה לך/מזוהה איתך או סובל כמוך וזה הגרוע כאן. כפי הנראה את גם מוציאה עליהם תסכולים ומרבה לריב.

אנחנו מנסים לעזור לך מבלי שאנו מכירים אותך, ומבלי שלנו יש את הרקע המתאים וזה עלול להתפספס לנו.מה דעתך לפנות לעזרת הגורמים המתאימים, כמו ארגוני על"ם וכד'?... אני מניח שהם יוכלו להכיר אותך לעומק ולתת לך סיוע כמיטב יכולתם. לאנשים האלה, בטוח שלא תהיה כוונה לפגוע בך...

תשדלי גם לנסות ולשנות את אורך חייך ולהיות אדם ממוצע. כמה שניתן...מה דעתך לנסות ולהתנדב בעמותה מסוימת כמו צער בע"ח? זה יעסיק אותך הרבה וירפא לך מכאובים רבים.

ישן 12-12-2006, 12:16
צלמית המשתמש של rona 888
  rona 888 rona 888 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.04.06

את לא אמורה להיות שכפול של אף אחד. את צריכה להיות עצמך,לא להיות דומה לכל האנשים שאת מכירה.

תנסי להתחבר לאנשים מחוץ לסביבה שלך, לאנשים שלא מכירים אותך ישירות או בעקיפין דרך אנשים אחרים.

בקשר למוסיקה - אין כל כך קשר לזה שאת שומעת מאטל. גם אני שומעת וכל האנשים בסביבה שלי שומעים מוסיקה אחרת. חוץ מאדם אחד שאני מכירה. גם אני בדומה לך "נרגעת" עם המוסיקה הזאת.
מה שאני רוצה לומר לך ,שזה לא קשור למוסיקה,וגם אם תנסי לא תצליחי להתחבר לסגנון אחר,כי זה הטעם שלך.

תנסי למצוא בתוכך מה הדבר שהכי מציק לך. אפילו אם זה נשמע ילדותי/טיפשי את יכולה לעשות לך רשימה על דף עם כל הדברים שמטרידים אותך-מה הכי הרבה מציק לך,מה פחות . יכולה גם לעשות חסרון ויתרון בכל דבר.
ככה את תדעי מה את צריכה לשפר,על איזה דברים את יכולה לוותר,איזה דברים את תוכלי להתגבר.
תנסי להיות חזקה ולא להישבר. יש דברים בהרבה יותר גרועים שהיו יכולים לקרות לך.

מקווה שעזרתי לך..בהצלחה (: ושיהיה לך רק טוב.
ישן 12-12-2006, 11:56

בואי נתחיל מזה שאת לא אשמה באף אחת מהבעיות שהזכרת
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי צ'יבורשקה שמתחילה ב "אנשים מתעללים בי. כי אני לא..."

מצטער לשמוע על אביך ז"ל .

בתור התחלה ואני אלך איתך צער אחר צעד

האם נראה לך המצב של החברה שלך כיום ? האם ניסיון ההתאבדות עזר לה או פגע בה עוד יותר ?

עם אימא אפשר לנסות לדבר ולהסביר לה שזה פוגע בה ובך, תנסי להתחיל שיחה כזו כשהיא במצב רוח טוב וללא אלכוהול .

חוץ מזה יש בהחלט מצבים הרבה יותר גרועים שאנשים נקלעים אליהם, אין מה לעשות החיים זה לא טיול נעים שזורם ... תמיד יש עליות וירידות בחיים ומי שעובר את הירידות הקשות רק מתחזק וזה נותן לו עוד כוח כדי לעלות בחזרה .

אם אפשר לדעת בת כמה את יעזור למצוא "פיתרון" מתאים .

נ.ב. אין שום רע בלשמוע מטאל, אני שמעתי מטאל מגיל 15 ועד 19 נדמה לי ... זה פשוט טעם אישי שלא ממש קשור לעניין, אבל מנגד אפשר גם להמליץ על מוזיקה שיכולה להרגיע אותך .

ישן 12-12-2006, 14:14
  ברווז007 ברווז007 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.06
שלח הודעה דרך ICQ אל ברווז007
תגובה

דבר ראשון "תקפיאי מצב" - אין שום סיבה שבעולם, שתקחי את החיים שלך במו ידיך.

כמו שאת כתבת את אוהבת את החיים, ואני כאחד שעבר לא מעט בחיים האלה, ואת יודעת מה למדתי, החיים הם כמו גלגל: פעם אתה למטה ופעם אתה למעלה.
ואני מאמין שיש לך עוד הרבה מאוד לעשות בחיים ולתרום לאחרים ולעצמך. חבל לוותר רק בגלל שבנקודת הזמן הזאת נמצאים למטה.

לדעתי, את לא צריכה לשנות את עצמך בגלל כפייה של אחרים. ואת לא צריכה להשתנות בשביל שאחרים יעריכו אותך, וירצו בחברתך.
את אוהבת סגנון מסויים של מוזיקה, סבבה זכותך המלאה. צפצפי על כל העולם.

ובקשר להתעללויות כמו שכתבתי קודם הכתובת לזה היא משטרת ישראל.

תיהי עצמך, תיהי גאה בעצמך ואל תתני לשום דבר ולאף אחד לשנות אותך.

הרבה בהצלחה ושיהיה רק טוב (והחלמה מהירה לחברה שלך)
ישן 12-12-2006, 15:02
  shay elisha shay elisha אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.07.05
מאמי דבר הראשון תצאי מהמחשבה שלך להתאבד!

ותאמיני לי שזה לא הפיתרון..
ובמקרה בעיר שאני גר בה..
יש המון המון ילדים..שהועברו לכפר ילדים..
עקב בעיות משפחתיות..
ותאמיני לי שזה שאביך נפטר ז"ל
ואמא שלך אלכוהליסטית..זה לא אמור לגרום לך להתאבד..
יש פה ילדים שקרו להם בחיים דברים הרבה יותר גרועים..תאמיני לי..
וחוץ מזה זה לא קשור למוזיקה שלך או לאיך שאת מתלבשת..כמו שאמרת "פריקית"
אף אחד לא יגיד לך מה להיות..
תהיי עצמך.......
ומה יעזור לך אם תתאבדי..
תמיד תנסי למצוא לך..ילדים שבראש שלך ..
ואני בטוח שבאותו בית ספר שאת לומדת..יש ילדים בראש שלך.."פריקים"
תנסי להתחבר אליהם תנסי להיות איתם בקשר..זה יעזור לך..
אולי זאת סתם תקופה של מחשבות שליליות..
זה יעבור לך מאמי..
לכולם יש את התקופות הטובות והלא טובות..
כנראה שאת בתקופה הלא הכי טובה בחיים שלך..
אבל אני מבטיח לך שזה יעבור..
בסך הכל החיים יפים..
תעשי כל דבר שיגרום לך לשמוח..
מסיבות...תחביבים..וכל מה שאת אוהבת לעשות..

מקווה שעזרתי ..

ישן 12-12-2006, 15:09
צלמית המשתמש של jing
  jing jing אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.06
דבר ראשון תנסי להרגע

לכל מצב יש פיתרון.
יש הרבה אנשים שהיו רוצים להיות ידידים שלך אבל לא טובים בלתקשר אז הם הולכים לצד ההפוך.
שום דבר גם אם כל האנשים צוחקים עליך מדברים עליך מאחורי הגב ומרביצים לך,תדעי שהם לא האנשים היחידים בעולם.יש עוד הרבה אנשים להכיר ולהתחבר אליהם.

אני גם יכול לתת לך עוד סיבה,תנסי לחשוב איך הסובבים אותך ירגישו אם פתאום תלכי,הם פתאום יבינו שמה שהם עשו היה שגוי ויצטערו על זה כל החיים שלהם ואולי בגלל זה אפילו גם הם יתאבדו,אני מנחש שאת לא תרצי לגרום את זה לאנשים גם אם הם התיחסו אליך בצורה נוראית.
גם החברה שלך ואמא שלך יהיו עצובים נורא,גם את זה אני מנחש שלא תרצי לגרום.

מקווה שתעשי את ההחלטה הנכונה

נ.ב אם את רוצה טיפה סיפורים שיתנו לך טיפה השראה אני ממליץ על הספר מרק עוף

Look, we've got front row tickets to the end of the earth.

נערך לאחרונה ע"י jing בתאריך 12-12-2006 בשעה 15:13.
ישן 12-12-2006, 19:04
  jadakiss jadakiss אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.12.05
אני כבר חשבתי שאת שומעת דיכאון אבל...

תראי נשמה תסתכלי קדימה, אופטימיות.. יש אנשים שאין להם בכלל הורים או אבא או אמא שתגדל אותם ותתן להם חום ואהבה.. אומנם אמא שלך היא אלכוהוליסטית אבל אחרי הכל היא אמא שלך..
ואני בטוח שיש לך עוד חברות שיעזרו להן.. קשה לי להאמין שיש לך רק חברה אחת..
נסי להתחבר, להשתלב עם החבר'ה, החיים יפים נצלי אותם אל תסתכלי על זה בפאסימיות
ותגידי הנה אין לי זה ואין לי את זה אה וגם את זה נשארתי בלי כלום לבד...
תנסי להילחם!!! וזה האתגר שלך עד שיום אחד תקומי בבוקר ותגידי "יו החיים באמת יפים"
תעשי את מה שאת אוהבת לעשות תסתובבי בחוץ תכירי אנשים תישבי איפשהו תסתכלי על הים או משהו תחשבי על המצב תשכחי ממנו.. ישלך אבא שיכול לעזור לך - שתפי אותו גם ויהיה בסדר..
כי אם תתאבדי את בחיים לא תחזרי חיה כי מהחיים אף פעם לא ניצא חיים
ואני יגיד לך תאמת, 2 הדברים שאני הכי פוחד מהם זה ים ומהמוות!! כי אי אפשר לדעת מה קורה ברגע שמתאבדים בדרך הכי לא טובה חס וחלילה.. אז אל תחשבי על זה כי כל פעם שאת תגידי לעצמך
ואי איזה באסה החיים בזבל אין לי כלום.. תסתכלי עוד טיפה קדימה.. לא כל החיים יהיו כאלה
תאמיני לייי שאנשים סובלים יותר ממך והמצב שלהם הרבההה יותר קשה ממך אז החיים שלך בנתיים טובים
ישן 12-12-2006, 20:52
  golani_komando golani_komando אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.12.06
היי צ'בורשקה

בחרת לעצמך ניק מעניין זוכרת את חרושה? נא להכיר את מר אדון חרושקה
לגבי הבעיה שיש לך....כתבו לך כאן הרבה דברים... רובם די נכונים...
אבל מה שאני רוצה להגיד לך אולי ישמע לך קצת מוזר או שונה....
אבל בכל זאת הנה זהבא!
העולם שלנו... כמו שכבר ראית.. בדרך כלל הוא עולם קשה מסובך ואכזרי.. אבל אין לנו ברירה.. אנו חיים בתוך העולם המחורבן הזה...לבעולם הזה יש המון סוגים שונים של אנשים... בני אדם מדרך כלל מתחקלים לשני סוגים... אנשים חזקים.. ואנשים חלשים....
אנשים חשלים הם אנשים.. ותתרנים.. אנשים שלא מוכנים לעשות מספקי כדי להגיע למטרתם.. הם אנשים.. שלא מסוגלים להתמודד עם בעיותיהם.. ותמיד אך תמיד לוקחים את הדרך הקלה.. של בריחה...מהעולם הזה.. בריחה מהבעיות.. וכך גם את....בכל מה שקשור להתאבדות...
אנשים חזקים..הם אנשים.. שיעשו הכל כדי להשיג מה שהם רוצים.. הם אנשים שיתמודדו עם כל קושי ...עם כל בעיה... הם אנשים שיעמדו על לשיהם.. ולא יתנו לאף אחד לשבור אותם...
תזכרי שהכאב הוא זמני.... כאב פנימי.. או פיסי... אך התגברות על הכאב.......הגאווה...היא נצחית!
תזכרי תמיד...שכולם נופלים... לכולם יש קשיים ולכולם קשה... אך החוכמה זה לקום אחרי הנפילה..!!
תזכרי תמיד שהקשה היה אתמול... אך הבלתי אפשרי הוא מחר... ומחר תמיד בא!
תזכרי תמיד....בתוך הלב... עמוק בתוך השמה שלך שגם את יכולה לעשות את הבלתי אפשרי שלך....!
מלחמות החיים לא תמיד מבקשות את האדם החזק ואת כתפיו הנוקשות.. אך אותו האדם ינצח בהכל רק אותו המאמין כי יכול!
ואת יודעת מה? במלחמה הזאת את תנצחי!!!!!!
שמי קיריל.. הנה מספר אייסי שלי: 267753436
אם תרשי לי אני רוצה שנדבר יותר... אני רוצה לעזור לך ויותר מזה.. אני רוצה להראות לך עולם... שהוא עולם... של חוזק.. עולם של ברזל שלא ניתן לשבור.....!
עולם של שמחה וחיוך!!!!!!!
תמיד תזכרי!!! לא ניתן לעצור את אש!!!!! אש בלב!!!!!!!

נערך לאחרונה ע"י golani_komando בתאריך 12-12-2006 בשעה 20:59.
ישן 13-12-2006, 00:52
  Nissan-el Nissan-el אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.07.03
תשמעי...

את צריכה להפסיק להיות מושפעת מכל פלוץ שזמר מטאל מוציא מהפה וכל מה שהסצנה הזאת של המטאל מטיפה לה. מתי תביני שהלהקות האלה עושות כסף על חשבון הציבור בעוד שאנשים מתאבדים בשבילה.. כאילו מה חשבת לעצמך ? הם עושים כסף ואת הולכת למות בגללם ? תשמעי, החיים יפים מדי מכדי למות, ואם לא, תמיד תדעי שמתישהו תתחיל תקופה חדשה בחיים שלך (סוף לימודים, צבא, טיול למזרח, עבודה, חבר, חברות חדשות, אוניברסיטה, בעל, ילדים, קריירה, שמחה כיף וכך הלאה)
את צעירה מדי ולא עברת עוד כלום בחיים שלך, יהיו לך עוד רגעי הנאה בחיים ואת עוד תצחקי על הזמן הזה שאת עכשיו אומרת שאת רוצה למות. כי בראסמי זה לא שווה את זה (שלא לדבר על הסבל שזה יגרום לאנשים שכן דואגים לך..)
ישן 14-12-2006, 23:36
צלמית המשתמש של peach the bitch
  משתמשת נקבה peach the bitch peach the bitch אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.04.05
אוי יקירה..

לק"י

את פשוט מבטלת כל הצעה אפשרית-זה לא מתאים כי א"א ככה, וזה דפוק כי האחרים יעשו ככה או אחרת.
בכל מקרה אף אחד לא יכול לעזור לך חוץ מאת עצמך. אף אחד לא יכול לשנות את ההרס העצמי שאת מבצעת.
אני אומרת את זה מנסיון, כי עד שלא החלטתי שאני סומכת על עצמי, שאני מאמינה שאני יכולה לא הייתי מסוגלת.ושום דבר לא עזר, לא חברות, לא חברים, כלום.זה הכל תלוי בך. כל-כך פחדתי אפילו ללכת בעיר בעצמי, פחדתי להאבד לבד (אני גרה בישוב..), פחדתי שאני לא מסוגלת.וזה פחד אמיתי וטיפשי נורא..אבל באמת ככה הרגשתי, עד שגיליתי שהיי!מגניב אני מסוגלת.
אני יכולה ללמוד נהיגה ולא לדרוס אף אחד!(באמת אדיר..),אני יכולה מה שאני רוצה.אני דתייה ואני רוצה צבא?אני אלך.זה חשוב לי ואני מאמינה בזה עד הסוף-אז אני הופכת לביצוע.תאמיני שיש לך סיכוי-כי אם את לא נותנת לעצמך צ'אנס אף אחד לא יתן.
אל תשני את עצמך, אבל תוסיפי דברים שיכולים להוסיף לך קשרים ואמון בבני אדם.לא כל בני האדם רעים,לא כל העולם רע..יש קשיים?מתפתחים מהם..אבל את צריכה לרדת לשורש הבעיה לשנות כיוון, להבין ששום דבר הוא לא סוף העולם, אז בוכים וכועסים ועצובים-אבל צומחים, מתבגרים, משתנים.
הייתי במרות שחורות אמנם לא של התאבדות, אבל של מצבי רוח דיכאוניים נורא..וצמחתי,התבגרתי,השתנתי.
הוכחתי לעולם ולעצמי שיש בי את הכוח והיכולות להצליח,לעשות את זה.כל קושי מגביר ומעורר את התחושה ש-היי!היה קשה
אבל כמו שמאיר אריאל ז"ל שר: " עברנו את פרעה נעבור גם את זה.."

המון בהצלחה יקירתי!שנשמע רק טוב!

ישן 15-12-2006, 11:40
  Helpinguser Helpinguser אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.09.06

כמה דברים יש לי להגיד לך.
גם לי היו תקופות לא כ"כ טובות בחיים ומחשבות התאבדות (ועדיין יש אמנם פחות)
אני לא קראתי את כל התגובות , אבל אני מבין אותך ואת חלק מהבעיות שאת שרויה בהן.
- את נמצאית במסגרת בלתי נסבלת (הבי"ס שלך) לפי דעתי, את צריכה לעזוב לבי"ס אחר ולפתוח דף חדש.
ולא בשום פנימייה עם עבריינים שיעיקו עליך וינצלו לרעה את החולשות שלך.
- את צריכה לחשוב מה את הכי רוצה לעשות או היית רוצה בחיים ואיך לשפר את החיים שלך.
- יש לך טלפונים שאת יכולה להתקשר אליהם לקבל ייעוץ ותמיכה נפשית, וגם אנחנו תמיד נהייה פה.

הכי חשוב אף פעם אל תתייאשי ותוותרי, תמיד יכול להיות גרוע יותר תסתכלי על הדברים החיוביים שיש בחיים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:35

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר