לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה *+*+* ברוכים הבאים לפורום אומנויות לחימה *+*+* חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > ספורט > אמנויות לחימה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-06-2006, 01:57
צלמית המשתמש של ElectroBunny
  משתמש זכר ElectroBunny ElectroBunny אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.12.04
שילוב אומנויות ...מסקנות התחלתיות...

כמה פעמים דיברו על זה בפורם - אם כדאי לשלב אומנויות לחימה שונות או רק להתרכז באומנות שלך...

בכל מקרה לטוב ולרע .... אני החלטתי לפני כמה חודשים להתחיל להתאמן בשילוב אם הקארטה השוטו-קאן המסורתי שלי אם איגרוף תאילנדי . והנה כמה מהדברים שפגשתי....

1. כשהגעתי לאגרוף תאילנדי המועדון החדש העמיד בפני הרבה דילמות.... אתם יודעים שסגנון הלחימה הוא שונה למרות שיש דברים שדומים....
אוטומטית נכנסית לשוק התחלתי .... לא הייתי רגיל לעבודה בזוגות כזו שאפשר לתת בעיטות לרגליים,לשוק, אגרופים בסיבוב , הוקים , שלא לדבר בכלל על ברכיות.......
הייתה לי בעייה לא רק אם הלחימה הזאת אלה גם אם המצב שאחרי שפגעתי במישהו אני אמור להמשיך ולהתקיף אותו ...
בקארטה כידוע - בקומיטה לפחות , התחרויות הם על מכה אחת ועוצרים. הייתי די רגיל לזה...
לא רק זה - הייתה לי בעיה קשה אם לפגוע במישהו בפנים מכיוון שבקארטה מקבלים על זה ישר אזהרה.
הרגשתי די מתוסכל....ושאלתי את עצמי איך אם יש סיכוי שאני יוכל להלחם גם בצורה כזו וגם בצורה שהתאמנתי...

2.למרות הבעיות.... שמתי לב שיש דווקא כמה דברים שיש לי יתרון גדול על מתאגרפים במועדון,
רוב המתאגרפים במועדון אוהבים לתת הכל בסיבוב.. - אם זה אגרופים או בעיטות. וככה הם גם רגילים לקבל...
לעומת זאת בקארטה המכות הם ישירות במכניקה די קבועה ואני חייב להגיד שיותר מהירה מהאגרופים שראיתי שם ככה שלרוב הצלחתי תמיד להכניס מכה ישירה למישהו לפנים והוא לא ידע מאיפה זה בכלל הגיע.. לא רק זה גם סגנון הבעיטות שלי היה שונה ובד"כ הן היו נכנסות....

3.למרות כל זה בשבועיים הראשונים הייתי מקבל הרבה אגרופים לפנים מהסיבה הפשוטה שלא הייתי רגיל שמישהו מתקיף אותי אם "הוקים" , והייתי מתוסכל מזה... אבל בערך אחרי חודש קלטתי את העניין והפסקתי לאכול אגרופים...

**עכשיו אני עדיין דיי בהתחלה של כל השילוב הזה אבל כבר אני יכול להגיד שיש דברים שאני עובד עליהם בקארטה ( בעיקר מכניקת גוף נכונה ) , שפשוט לא עובדים עליהם באיגרוף תאילנדי ,
וכמו כן יש המון דברים באיגרוף תאילנדי שבכלל לא עובדים עליהם במועדון של הקארטה שלי..

דבר אחד שאני חושב שלא טוב באיגרוף תאילנדי הוא שלמרות שהמאמן אומר לפעמים "כשאתם נותנים אגרוף תשתמשו במותן" אף אחד שם לא ממש עושה את זה וזה דווקא משהו שבקארטה שמים עליו דגש כבד... ואני מאמין שבלי שימוש נכון במותן המכות הרבה פחות טובות.

לסיכום - זה רק ההתחלה... אבל אני יכול כבר להגיד שאני מרגיש מאוד "מיומן" וגם יש לי את ההרגשה ש"מאגר הכלים שלי" והיכולות שלי גדלו מאוד.

מי יודע אולי עוד כמה שנים אני יגיד לעצמי שהיה עדיף להשאר באומנות אחת מאשר לשלב....
אבל בנתיים אני ממשיך בניסוי...

כמבון שהמטרה הסופית היא להגיע לK1 ולקקרוע ל"בוב סאפ" את הצורה......
מממ....אני חושב שצריך לדעת גם עבודת קרקע בשביל זה......
חוץ מזה שאני שוקל 90 קילו והוא 180 קילו.....
באמת מעניין לדעת איך זה להלחם אם מישהו שהוא בול פי 2 ממך

נערך לאחרונה ע"י @=Nir=@ בתאריך 08-12-2006 בשעה 15:00.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר