לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-12-2006, 20:54
  Av!shee Av!shee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
איזה גיבוש טייס עדיף? אפריל או אוגוסט?

שלום.
רציתי לשאול איזה גיבוש טייס עדיף? כנראה שאזומן לגיבוש אפריל, וכמובן שמבחינת מזג האויר אני מעדיף אותו.... (מתים באוגוסט :ם) אבל יש כמה בעיות -
א - תחרות כספות של מכון וייצמן - אני משתתף בה והיא נופלת בול על התאריכים של גיבוש אפריל. אני ממש רוצה להיות שם בתחרות (שעורכת יומיים ומכילה צוותים גם מקנדה, ארה"ב ובריטניה בגילאים שלי), אבל יש גם אופציה שהקבוצה שלי תלך בלעדי.
ב - הכושר שלי - הכושר שלי ממש לא בשמיים.... הסיבולת שלי במיוחד. לכן אני רוצה לעבוד טוב על הכושר לפני הגיבוש. אני לא יודע אם 4 חודשים זה מספיק כדי להגיע לאיפה שאני רוצה להגיע, ועם הכושר העכשיווי שלי...
ג - לפי מה שהבנתי אם עושים גיבוש אפריל מתגייסים באוגוסט, ואם עושים גיבוש אוגוסט מתגייסים בנובמבר (או יותר מאוחר). אני ממש אשמח לכמה חודשי חופש אחרי בית הספר... אעשה איזה טיול נחמד בחול לפני שאני אהיה שייך לצבא ל-12 שנה (בפוטנציה...)
ד - אחרי כל הסיפורים על האנשים שמתו, הבנתי שיקלו במיוחד בגיבוש אוגוסט.

השאלה שלי היא - האם גיבוש אפריל עדיף על גיבוש אוגוסט בצורה כזאת, שכל הטיעונים הנ"ל נדחקים הצידה? האם הוא בכלל עדיף? תודה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2006, 22:39
  Av!shee Av!shee אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Av!shee שמתחילה ב "איזה גיבוש טייס עדיף? אפריל או אוגוסט?"

ינואר? :ם
פייי, זה יותר מדי זמן... רציתי ככה טיול של חודש, חודשיים מקסימום. אם הגיוס בינואר יש לי עוד 3 חודשים של כלום, כשכל החברים שלי בצבא... מבאס...
בכל אופן, הגיבוש הוא לא בחורף... 25-30 במרץ זה לא ממש חורף... לגבי הטירונות חורף - לפי מה שהבנתי מתחלקים בקורס ל-2 - כאלה שעושים טירונות, וכאלה שהוציאו תוצאות יותר טובות במבחנים שהולכים ישר לטוס. זה נכון? אם כן - מתי האנשים שישר הולכים לטוס עושים טירונות?
בכל אופן, גם התחרות היא ביג דיל... תחרות בין לאומית של תיכונים במכון וויצמן. חברים שלי היו שנה שעברה ואמרו שאסור לי לפספס את האירוע הזה....
בקשר לכושר שלי - אני כרגע במצב שאני רץ 2000 על גבול ה-10 דקות, אולי אפילו קצת יותר. אני לא רוצה תוכנית אימונים אינטנסיבית משהו - לרוץ עם איזה תיק קצת כבד פעמיים בשבוע... אני יודע שבגיבוש טייס כושר הוא דבר משני, אבל זה ללא ספק מקל על הגיבוש אם יש לך כושר ראוי.
אם כבר מדברים על כושר, יש לי שאלה שממש מטרידה אותי - מה עדיף כדי לפתח סיבולת - לרוץ 2000 איטי, או לרוץ 1000 מהר? כמובן שההיגיון אומר שלרוץ 2000, אבל אם בסוף שתי הריצות אני גמור באותו אופן, ושתיהן ללא ספק לא קצרות, אז האם זה באמת משנה?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:09

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר