לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-06-2011, 08:36
  משתמש זכר oxcart oxcart אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.08
פלורידה: נגד בחופשה משתלט על שודד בנק

גיבור השבוע בארה"ב, בזכות שילוב של קור רוח, אומץ והליכה עד הסוף. רס"ר אדי פיפלס המתין עם שני בניו הקטנים בסניף בנק בעיר סרסוטה, כשלפתע הכל השתבש. בשניות הבאות הוא הספיק להורות לילדים לתפוס מחסה, להסתיר אותם מאחורי כורסאות, לצאת למרדף אחרי השודד - ולבסוף לחסום אותו במכוניתו ולהשתלט עליו.
יש לציין שמשלב די מוקדם (שנייה 0:31 בקישור הזה , למשל) אפשר להבחין שהנשק הוא רפליקה חובבנית ללא חלקים נעים. אבל לדברי פיפלס, הוא לא הבחין בכך עד אחרי שהשתלט על השודד.
די מדהים שפיפלס מסביר, כי פעל כפי שפעל דווקא משום שילדיו היו עימו: "אני מנסה ללמד את הבנים שלי לעשות את הדבר הנכון", הוא אומר בראיון ל"פוקס". כל כך אמריקאי, אבל כך כל מעורר הערכה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-06-2011, 17:59
צלמית המשתמש של Shai
  Shai Shai אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי sh_woll שמתחילה ב "ואני כן רואה סיבה לעצור השוד"

דווקא לטיעון השני שלו לא התייחסת, והוא הטיעון החזק לטעמי, ואני אומר זאת בצער וכלימה גדולים.
בבחרותי נהגתי לחשוב כמוך. יש להלחם ברוע גם אם הדבר כרוך בסיכון (מחושב, עד כמה שניתן) חיי.
מכשהתבגרתי, נוכחתי לדעת שהחיים הם לא שחור ולבן, וכאמור, אם תפצע את הרע, סיכוי לא רע שתענש על כך. המצדדים בעונש כמובן יאמרו כי זוהי עבודת כוחות הבטחון...

לכן, על פניו, אתה בהחלט צודק. ברמה העקרונית, יש להלחם ברוע בין אם אתה איש בטחון ובין אם אתה אזרח מן השורה.
בפועל, כפי שאני רואה את הדברים, סיכון חייך בעת המבצע האישי שלקחת על עצמך הוא הסיכון הקטן בסיפור. ההיסטוריה, במיוחד הישראלית, מלמדת אותנו שעלינו להזהר גם מעורכי דינם של השודד ובני משפחתו גם שנים לאחר השוד.

ישן 04-06-2011, 23:58
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Tal-T שמתחילה ב "כלא? שיטה אמריקאית? בארה"ב..."

אין לך מושג על מה אתה מדבר.

למרבה הצער, על מניעת פשע ו\או הצלת חיי אדם בארה"ב אתה במפורש יכול להיענש. אם אתה רואה אדם צונח ברחוב עם דום לב ומציל את חייו בהחייאה ואז מתברר שאין לך רישוי לעסוק בפעילות חירום רפואית בארה"ב, אתה חשוף לתביעה על הגשת עזרה רפואית בלתי מורשית. בשבעה מתוך עשרה מקרים כאלה - באמת תהיהי תביעה. כשאתה יורה על פורץ או שודד או כל אדם אחר שמסכן את חייך\חיי הסובבים, עדיף לך להרוג אותו. יהיה לך הרבה יותר קל להוכיח הגנה עצמית במשפט רצח מאשר לנצח אותו בתביעה אזרחית שתסחט אותך עד הסנט האחרון ואם לא תוכל לשלם - תשלח אותך לכלא.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:54

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר