לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-11-2006, 19:34
  אוראלהזמיר אוראלהזמיר אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.06
מחשבים בצבא!דילמה רצינית!

היי חבר'ה
השם שלי הוא אוראל
קודם כל יש לציין שאני לומד בכיתה יב'
פרופיל:97
תאריך גיוס לא סופי:22/7/07
מקצוע אהוב בחיים:מחשבים ועד הפעם מחשבים
לפי דעתי אני די מבין במחשבים...חומרה,רשתות בעיות טכניות, תיכנות וכו'-בקיצור הכל מהכל
אני על מחשבים מי שאני בן 4 בלי צחוק!!!!!

אני עושה בבית הספר מסלול של 5 יחידות VB שבסופו אני מקבל תעודה מיוחדת
זהו מן פרויקט שהתחלתי מכיתה יא עד יב' שאני בונה בו תוכנה וכו' ובוסםה אני מקבל תעודה מיוחדת שאני לא זוכר את שמה שאיתה אני "יכול" (עלק לצאת =] )לצאת לשוק ולהראות שהיה לי נסיון בבנית תוכנה

בנוסף עשיתי מסלול של עוד 5 יחידות מחשבים מכיתה ז'-י(פירוט בהמשך)
5 היחידות האלה כללו פסקל-שבו השגתי ציון לא טוב כי הייתה לי מורה על הפנים(2 יחידות)
ובניית אתר אנטרנט בשפת ASP-JAVA-HTML מסד נתונים וכל מה שצריך בזה השגתי ציון מעולה 95 -במסגרת של יחידה אחת
משתי היחידות הנוספות(כיתה י"א) פרשתי בגלל סיבות אישיות..מסלול השתי יחידות כלל מודלים חישוביים ועיצוב תוכנה...כך שנשארתי עם 8 יחידות מחשבים...3 של מכיתה ז-י ועוד
5 יחידות VB (מכיתה יא-עד יב')
יש לצין כי אני גם לומד כימיה בהיקף של 5 יחידות...ויש לי בו ציון די טוב ב"ה 91 ב 3 יחידות
והשנה עוד שתי יחידות

כמו שאתם מבינים אני בדילמה רצינית
אז ככה-שוב...
בבית הספר שבוא אני לומד התחלתי לימודי מחשב בכיתה ז' עד כיתה י
פסקל...אז זהו שהייתי טוב בפסקל עד כיתה ט' שהייתה לנו מורה נורמלית
אינ מדבר איתכם על ציונים תמיד של 100 וכו'
ובכיתה י' החלה הנפילה הרצינית
סיימתי בגרות של 2 יחידות בציון סופי של 62 משו כזה(כן כן נמוך אני יודע אני נגש אולי השנה לחוזר-למרות שאין שום תועלת..עדין זה 3 יחידות ואין ל בונוס..אני רוצה לעשות זאת רק בשביל הצבא)

איך כל זה מתקשר לצבא:
כשהיה לי ראיון אישי ביקשתי מהמראיינת ממר"ם
קיבלתי גמא....אני מקוה בעזרת ה' להתקבל אך אני מםחד שבגלל שיש לי ציון נמוך ב 2 יחי' של פסקל אני לא יתקבל...
אז בנוגע לזה?כדאי לי לשפר?זה יהרוס?באתר של חמן לא ציינתי את זה משום של ידעתי אם לציין כי היה כתוב שם לכתוב יחידות לימוד בהקיף של 4 יחידות לימוד לפחות(נראה לי)
ויש לי רק 3 (2 פסקל ועוד אחד של בניית אתר)
או שבכלל היה כתוב בהקיף של 3 יחידות(אני לא זוכר)ואם זה היה ככה אז פשוט לא ידעתי אם לחבר את ה 2 יחידות עם ה 1 )

בקיצור!
במילוי נתונים לא כתבתי על פקסל וכו' כי לא ידעתי איך זה הולך שם...לא בגלל הציון...
כתבתי על VB שבו יש לי מעולה
אה כן וכתוב על מתמטיקה ואני ב 4 והציון שלי לא משו ...70...
אני מקוה לשפר..כי השנה יש לי שאלונים יחסית קלים לשנה שעברה שבו עשיתי תשאלון הכי קשה

השאלה העיקרית היא האם לגשת לבגרות חוזרת במחשבים?בפסקל ולשפר
והאם כדאי לי להשלים לי השנה ל 5 יחידות(ללמוד לבד מודלים חישובים ועיצוב תוכנה שזה קשה)..יש לציין שרק בשביל הצבא אני עושה זאת..כי ממילא באוניברסיטה לוקחים לי רק מקצוע ראלי אחד שהו הכימיה

עכשיו....
###############
אני מפחד מאוד שאני לא יקבל מחשבים...אני מייחל לגאמא אבל אני אם אני לא יתקבל אליו אני מקוה שאני יקבל משהו אחר שקשור למחשבים..אני פשוט חייב!אין לי נפש קרבית פשוט לא!
אני לא יכול להיות!!!פשוט לא!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
אני יועיל הכי הרבה לצבא בתחום המחשבים!
אני בא לתרום!!!!!נקודה!
אני לא רוצה לעשות עוד סתם 3 שנים..לא רוצה!אני אוהב תמדינה!אני רוצה להועיל בצורה הטובה ביותר!ואני חושב שאני יעשה את זה הכי טוב במחשבים....

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

אז חשבתי אם אני לא מקבל מחשבים..כדאי לי לנסות להתקבל למודיעין ערבית?למרות שאני לא ככ מעוניין בכך..אבל אם אני לא יקבל מחשבים אני עלול למצוא את עצמי קרבי
ואני לא רוצה...
אני יודע ערבית(למדתי מכיתצה ז -ט' והייתי מצטין בכלל אני שומע ערבית אצל סבתא שלי בבית..ז"א יש לי רקע כלשהו וכו')...יש לי מבטא טוב והכל..אמנם המורה שלי אמר שישלחו אותי לקורס מזורז וההכל כי כבר שכחתי
אני פשוט שואל האם כדאי לי לפתוח תערבית(כי אני מפחד שאני לא יקבל מחשבים) כי אני יודע שהצבא צריך אנשים כאלה
ואני מפחד שאם אני יפתח את האפשרות הזאת יקחו אותי לערבית ובכלל לא יסתכלו לי על המחשבים...כי יש עוד המון כמוני
וערבית..יש חוסר!
אני מפחד שזה יתבטל בגלל זה....
בקיצור
אני מעונין לקבל-
ויהיו כאלה שיגידו הצבא לא כזה שואל אותך
סדר עדיפויות:
מחשבים גמא-
אם לא
מחשבים בתחום אחר
-אם גם זה לא, ואני מקוה שזה לא יקרה
-אז מודיעין ערבית

יעוץ!!!
תוה רבה!חפרתי לכם.. לא נורא
מחכה לתשובות חברים!!
אוראל הזמיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2006, 19:42
  refo refo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
טובבבבבב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אוראלהזמיר שמתחילה ב "מחשבים בצבא!דילמה רצינית!"

טוב תשמע , להבא אל תכתוב את כל הסיפור חיים שלך פה כי זה מעייף ולא קשור לשאלה בשיט .
אז ככה , גמא זה אחלה בחלה , אבל לא פשוט להגיע ... לגבי מבחנים - בטח שתשתפר , בשביל ההרגשה העצמית שלך וגם כי זה חשוב שיהיה ציונים טובים בכללי לא קשור לצבא , שנית , יש לך פרופיל 97 אז אתה דיי יכול לשכוח מלהגיע לממר"ם (שאתה כל כך חפץ בה) . אני ממליץ לך להמשיך ללימודי הנדסת תוכנה - י"ג ... כדי להמשיך לעסוק בתחום המחשבים בצבא (דרך שם תתמיין למקצוע של תוכניתן במסלול מקוצר גם ובמידה ולא תעבור תפלט אל תחום תקשורת הנתונים במחשבים רוב הסיכויים) .

בכל אופן אם אתה מחפש לתכנת בצבא , ממר"ם היא לא ה-"מקום" למפתח האולטימטיבי , שם מתעסקים יותר בסיסטם ופחות תכנות (גם אבל לא הרבה) .

הלאה מכאן - .. אל תחסיר מידע בצבא ... תגיד כל מה שעשית ובלה בלה ... תתגאה ותתפאר ותגזים גם אם צריך ואתה באמת רוצה .

יום טוב . ולהבא נא לא לחפור .
ישן 14-11-2006, 20:13

בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי refo שמתחילה ב "טובבבבבב"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי refo
טוב תשמע , להבא אל תכתוב את כל הסיפור חיים שלך פה כי זה מעייף ולא קשור לשאלה בשיט .
אז ככה , גמא זה אחלה בחלה , אבל לא פשוט להגיע ... לגבי מבחנים - בטח שתשתפר , בשביל ההרגשה העצמית שלך וגם כי זה חשוב שיהיה ציונים טובים בכללי לא קשור לצבא , שנית , יש לך פרופיל 97 אז אתה דיי יכול לשכוח מלהגיע לממר"ם (שאתה כל כך חפץ בה) . אני ממליץ לך להמשיך ללימודי הנדסת תוכנה - י"ג ... כדי להמשיך לעסוק בתחום המחשבים בצבא (דרך שם תתמיין למקצוע של תוכניתן במסלול מקוצר גם ובמידה ולא תעבור תפלט אל תחום תקשורת הנתונים במחשבים רוב הסיכויים) .

בכל אופן אם אתה מחפש לתכנת בצבא , ממר"ם היא לא ה-"מקום" למפתח האולטימטיבי , שם מתעסקים יותר בסיסטם ופחות תכנות (גם אבל לא הרבה) .

הלאה מכאן - .. אל תחסיר מידע בצבא ... תגיד כל מה שעשית ובלה בלה ... תתגאה ותתפאר ותגזים גם אם צריך ואתה באמת רוצה .

יום טוב . ולהבא נא לא לחפור .

סליחה על החפירה מצטער!
יש לי שאלה
אם אין לי בבית הספר אפשרות של להמשיך יג'
בבית הספר שלי יש לימודים רגילים של עד יב'
איפה אני יכול לעשות יג'?
ואם יש לי כישורים במחשבים ואני לא יקבל גאמא מה הסיכויים שאני יקבל מחשבים בתחום אחר?
ישן 14-11-2006, 20:48
  refo refo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.04
למגיב שמעלי .
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי poplinger שמתחילה ב "כשהוא כתב ממר"ם אני מניח שהוא התכוון לרורס תכנות..."

שכתבתי מר"ם לא התכוונתי לקורס תכנות . וקורס תכנות נעשה בבסמ"ח ולא בממר"ם אז בבקשה אם אתה לא מבין אל תענה .
ובאשר לכותב השאלה ; אני לדוגמא עשיתי י"ג לא בבית הספר התיכון בו למדתי כי שם לא הייתה אופציה כזאת .
בנוגע לכישורייך האישיים - הם לא ממש יעזרו לך אתה תעשה הרבה שמניות באוויר וזה לא יעזור לך . אני אומר לך כבר מעכשיו ! . הצבא לא מכיר בשטויות האלה , אם לא אותרת באיתור מוקדם ... אל תחשוב לרגע שאתה תגיע למחשבים לתפקיד נחשק וטוב על סמך זה שאמרת להם שאתה טוב או על סמך תעודת הבגרות שלך או משו .

לשם הפרוטוקול , אני בעל פרופיל 97 , נמצא בממר"ם ועוסק בסיסטם . עשיתי מיונים לתוכניתנים וויתרתי על הקורס , מבחירה אישית .
ישן 15-11-2006, 13:34

בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי refo שמתחילה ב "למגיב שמעלי ."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי refo
שכתבתי מר"ם לא התכוונתי לקורס תכנות . וקורס תכנות נעשה בבסמ"ח ולא בממר"ם אז בבקשה אם אתה לא מבין אל תענה .
ובאשר לכותב השאלה ; אני לדוגמא עשיתי י"ג לא בבית הספר התיכון בו למדתי כי שם לא הייתה אופציה כזאת .
בנוגע לכישורייך האישיים - הם לא ממש יעזרו לך אתה תעשה הרבה שמניות באוויר וזה לא יעזור לך . אני אומר לך כבר מעכשיו ! . הצבא לא מכיר בשטויות האלה , אם לא אותרת באיתור מוקדם ... אל תחשוב לרגע שאתה תגיע למחשבים לתפקיד נחשק וטוב על סמך זה שאמרת להם שאתה טוב או על סמך תעודת הבגרות שלך או משו .

לשם הפרוטוקול , אני בעל פרופיל 97 , נמצא בממר"ם ועוסק בסיסטם . עשיתי מיונים לתוכניתנים וויתרתי על הקורס , מבחירה אישית .

אוקי
תן לי להבין
עשית י"ג בבית ספר אחר?רק יג'?בלי י"ד?
ועוד שאלה?
אותרת במיונים מוקדמים?אני לא כ"כ מבין מה אתה אומר?
והרי אמרת שאנשים בעלי פרופיל 97 לא יכולים להתקבל לממר"ם(בד"כ לא)
אז איך אתה כן התקבלת?
איתרו אותך?זה בגלל שעשית יג'?
ומה למדת ביג' בדיוק?
אמשח אם תוכל לענות לי!
ואתה אומר שהם לא מסתכלים על תעודת בגרות או משו? מה כן?
זה לא משנה אם למדתי בבית הסםר מחשבים?זה לא עוזר?
ידע אישי לא עוזר?אני לא ככ מבין מה אתה אומר...
וסתם כדי לדעת אני גר בתל אביב
ישן 15-11-2006, 13:57
  איילבן איילבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אוראלהזמיר שמתחילה ב "מחשבים בצבא!דילמה רצינית!"

נתחיל בזה שגאמא הוא הרבה רמות מעל ממר"מ, אבל הרבה פחות מוכר.

אם תגיע לגאמא (שזה לא קל) זה ממש טוב אבל,
בשביל גאמא אתה צריך לדעת טוב כמה שפות תכנות, בין היתר C++ וC או C#, כלומר משהו מוקדם שיהיה שימושי לקורסים שלהם בצבא.

להגיע לגאמא זה לא קל כי הם דורשים די הרבה, ובכל זאת, תשלח קורות חיים מסודרים (בלי גליון ציונים) למודיעין ותשאל אותם למה הם רוצים למיין אותך, אם גאמא אז תנסה, אם לא גאמא אז תשאל מה עוד אפשר.

עם VB אתה יכול רק לנגב את התחת, לפחות אני לא מכיר יחידה שמחפשת את זה, אולי אם אתה יודע VB.NET עם מונחה עצמים אז זה כבר משהו, אחרת... מיותר..

אני אישית למדתי VB לבד בכיתה ה' ככה שתבין את הרמה של השפה הזו.

פסקל היא גם שפה די ישנה ככה שזה לא כל כך רלוונטי ועדיף שתציין שעשית בגרות בפסקל, אם אתה רוצה לשפר אז רק בשביל עצמך אני לא חושב שזה משפיע יותר מדי בצבא.

ואגב לגבי האוניברסיטה? לא לוקחים את כל המקצועות הריאליים? הבנתי שאם עשית 5 פיסיקה, 5 מחשבים, 5 כימיה, אז יש לך פטור בכל אחד מהם מהקורסי מבוא....

מקווה שעזרתי,...
ישן 15-11-2006, 14:16

בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי איילבן שמתחילה ב "נתחיל בזה שגאמא הוא הרבה רמות..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי איילבן
נתחיל בזה שגאמא הוא הרבה רמות מעל ממר"מ, אבל הרבה פחות מוכר.

אם תגיע לגאמא (שזה לא קל) זה ממש טוב אבל,
בשביל גאמא אתה צריך לדעת טוב כמה שפות תכנות, בין היתר C++ וC או C#, כלומר משהו מוקדם שיהיה שימושי לקורסים שלהם בצבא.

להגיע לגאמא זה לא קל כי הם דורשים די הרבה, ובכל זאת, תשלח קורות חיים מסודרים (בלי גליון ציונים) למודיעין ותשאל אותם למה הם רוצים למיין אותך, אם גאמא אז תנסה, אם לא גאמא אז תשאל מה עוד אפשר.

עם VB אתה יכול רק לנגב את התחת, לפחות אני לא מכיר יחידה שמחפשת את זה, אולי אם אתה יודע VB.NET עם מונחה עצמים אז זה כבר משהו, אחרת... מיותר..

אני אישית למדתי VB לבד בכיתה ה' ככה שתבין את הרמה של השפה הזו.

פסקל היא גם שפה די ישנה ככה שזה לא כל כך רלוונטי ועדיף שתציין שעשית בגרות בפסקל, אם אתה רוצה לשפר אז רק בשביל עצמך אני לא חושב שזה משפיע יותר מדי בצבא.

ואגב לגבי האוניברסיטה? לא לוקחים את כל המקצועות הריאליים? הבנתי שאם עשית 5 פיסיקה, 5 מחשבים, 5 כימיה, אז יש לך פטור בכל אחד מהם מהקורסי מבוא....

מקווה שעזרתי,...

א.תודה רבה על כל התשובות
עכשיו
אני יכול סתם לשלוח פקס עם קורות חיים ובאמת יענו לי?
כי הרי מילאתי קורות חיים באתר של חיל המודיעין
ו visual basic לא נחשבת שפה?
טוב
זה חדש לי
אני יודע שזה לא אי אי אי אבל עדין זה משהו
ואני עושה בזה חתיכת פרויקט!
ועוד משהו
אני יכול אולי לנסות להוריד פרופיל כי היה לי ניתוח
והיה לי שבר באגן(שזה די דבר מסוכן)ועוד ועוד בעיות בריאותיות
ככה שאני יכול לנסות
ותאמת די הייתי בהלם ששמו לי 97 הייתי בטוח אני יקבל 72 או משהו בסגנון כי די הוי לי בעיות בריאותיות
מחכה לתשובה
ישן 15-11-2006, 14:09
  5דרקון5 5דרקון5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
welcome to the club

יש לך פרופיל 97 מה שמוריד את העדיפות שלך גם לגאמא וגם לממרם. כמו כן יש מלא צעירים כמוך שלא יכולים קרבי.. רוב הסיכויים שלא יחזרו אליך גם מאלפא וגם מממר"ם.

אל תעשה בגרות בפסקל שוב זה לא רלוונתי... מה שהכי רלוונתי זה נתוני הצו ראשון... כמו כן ברוב המקומות הצה"ל לומדים את מה שדרוש במסלול ולכן לציוני בגרות יש חשיבות אמיתית רק בעתודה.

אם לא הייתה ביום סיירות או משהוא כזה או באיזה שהם גיבושים אז ברוך הבא ליחידות השדה וכדאי מאד שתתחיל להסתובב בחוץ במקום לשבת ליד המחשב אחרת תתאבד שתגיעה לגדודים...

הרבה אנשים כמוך נופלים מקרבי על סעיף נפשי של קשיי הסתגלות לשירות קרבי ויתפקו אותך באיזה תפקיד של תומך לחימה כמו אלחוטן שחוץ מיציאות טובות ידאכה אותך לא פחות מקרבי.

אז קיצור בכל אופן כדי להיות בטוח תתחיל להתאמן פיזית ונפשית ליחידות השדה

המלצה שלי היא לך לנח"ל

נערך לאחרונה ע"י 5דרקון5 בתאריך 15-11-2006 בשעה 14:20.
ישן 15-11-2006, 14:21

בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי 5דרקון5 שמתחילה ב "welcome to the club"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 5דרקון5
welcome to the club
יש לך פרופיל 97 מה שמוריד את העדיפות שלך גם לגאמא וגם לממרם. כמו כן יש מלא צעירים כמוך שלא יכולים קרבי.. רוב הסיכויים שלא יחזרו אליך גם מאלפא וגם מממר"ם.

אל תעשה בגרות בפסקל שוב זה לא רלוונתי... מה שהכי רלוונתי זה נתוני הצו ראשון... כמו כן ברוב המקומות הצה"ל לומדים הכל במסלול ולכן לציוני בגרות יש חשיבות אמיתית רק בעתודה.

אם לא הייתה ביום סיירות או משהוא כזה או באיזה שהם גיבושים אז ברוך הבא ליחידות השדה וכדאי מאד שתתחיל להסתובב בחוץ במקום לשבת ליד המחשב אחרת תתאבד שתגיעה לגדודים...

הרבה אנשים כמוך נופלים מקרבי על סעיף נפשי של קשיי הסתגלות לשירות קרבי ויתפקו אותך באיזה תפקיד של תומך לחימה כמו אלחוטן שחוץ מיציאות טובות ידאכה אותך לא פחות מקרבי.

אז קיצור בכל אופן כדי להיות בטוח תתחיל להתאמן פיזית ונפשית ליחידות השדה

המלצה שלי היא לך לנח"ל

אז מה שאתה אומר זה לוותר כבר מעכשיו?
no way!
יש כאלה שהמליצו לי לעשות יג' וכו'(מעלי-לפי מה שהבנתי)
אני כמו שאמרתי לזה שמעלי שאני יכול לנסות להוריד פרופיל כי היו לי די בעיות בריאותיות(ניתוח,שבר אגן וכו')
ועוד כמה בעיות שכמה רופאים לא הצליחו לעלות עליה(לחצים בחזה שהיו גורמים לי למעין התמוטטות-בקיצור בעיה)
ומשום מה דחפו לי 97!
נח"ל?
אמרתי שאינ מעדיף לא ללכת לקרבי ואני בטח שלא יצא על סעיף נפשי חסר לי רק שזה ילווה אותי כל החיים שלי
אני רוצה מחשבים
ואני יגיד שוב
יש לי ציפיות,כן יש,
אבל אם אינ לא יקבל משהו ברמות מטורפות אני לא יתאכזב ככ אבל עדין אני רוצה עלסוק במחשבים בכל דרך לא אכפת לי איך
הציפיה הגדולה היא כמו שהבנתם גאמא וחברותיה ואם לא
אז יש בעוד הרבה תחומים בצבא מחשבים..לכן מה אני יכול לפעול בשביל זה?

ועוד משו שלא תחשוב שאני איזה ילד מחשבים כל היום בבית
אני יוצא ומבלה
אז אין פה ככ תקטע של תתחיל להסתובב בחוץ
יש מבין?
פשוט אני רוצה לעסוק במחשבים בצא בכל דרך
תודה ומחכה לתשובה

נערך לאחרונה ע"י אוראלהזמיר בתאריך 15-11-2006 בשעה 14:29.
ישן 15-11-2006, 17:14
  5דרקון5 5דרקון5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.09.06
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי אוראלהזמיר שמתחילה ב "..."

לא אמרתי לוותר, אמרתי שהסיכויים נמוכים, כמו כן תבין מזה שאתה צריך להתחיל להיות מוכן לזה. אני יודע שיש לך ציפיות, אבל אתה תלמד שלפעמים הצבא פשוט זורק אותם מהחלון. אני אישית זוכר את השבוע הראשון בצבא... פשוט לא עשיתי כלום, בזבזתי שבוע שלם שבמקומות אחרים כמו ממרם הייתי כבר לומד חודש של בית ספר או במקום כמו סיירת הייתי כבר עושה כושר וכו' אבל לא אין מה לעשות...

פגשתי עד כה הרבה אנשים שהצבא הוריד להם את המוטיבציה והציפיות... על הזיין שלי אתה יודע מה.. אחרי ה8 חודשים שעברתי.. כל המאמץ שהשקעתי... אפילו לא מתחשבים בזה, לא יודעים להעריך את זה.
בכל אופן שיהיה לך בהצלחה ואם לא תתקבל למחשבים אז כן תנסה נח"ל כי שם יש הרבה מושבניקים וחתך אוכלוסייה יותר גבוה והסיכויים שיעריכו אותך יותר גבוהים.
ישן 15-11-2006, 17:35

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי 5דרקון5 שמתחילה ב "לא אמרתי לוותר, אמרתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי 5דרקון5
לא אמרתי לוותר, אמרתי שהסיכויים נמוכים, כמו כן תבין מזה שאתה צריך להתחיל להיות מוכן לזה. אני יודע שיש לך ציפיות, אבל אתה תלמד שלפעמים הצבא פשוט זורק אותם מהחלון. אני אישית זוכר את השבוע הראשון בצבא... פשוט לא עשיתי כלום, בזבזתי שבוע שלם שבמקומות אחרים כמו ממרם הייתי כבר לומד חודש של בית ספר או במקום כמו סיירת הייתי כבר עושה כושר וכו' אבל לא אין מה לעשות...

פגשתי עד כה הרבה אנשים שהצבא הוריד להם את המוטיבציה והציפיות... על הזיין שלי אתה יודע מה.. אחרי ה8 חודשים שעברתי.. כל המאמץ שהשקעתי... אפילו לא מתחשבים בזה, לא יודעים להעריך את זה.
בכל אופן שיהיה לך בהצלחה ואם לא תתקבל למחשבים אז כן תנסה נח"ל כי שם יש הרבה מושבניקים וחתך אוכלוסייה יותר גבוה והסיכויים שיעריכו אותך יותר גבוהים.

,תודה שוב
אז מה איך גאמא בדיוק יודעים אם אני טוב בשבילהם לפי המבחנים שלהם?
וסתם כדי לדעת אתה עוסק במחשבים בצבא?רצית מחשבים בצבא וקיבלת או שאתה עכשיו קרבי?
ואני מדגיש!
אני לא רוצה רק גמא
יש עוד דברים
לא אכפת לי לא להיות בפרויקט או משו אלא לעסוק במחשבים בכל דרך
מצידי להיות מתחזק שרתים וחארטות
אתה מבין מה אני מנסה להגיד?<הדוגמא שננתי היא סתם כדי שתבין מזה בכל דרך!
זהו!
ותודה שוב על הכל חבר'ה זה עור לי מאוד להבין תמערכת הצהלי"ת הלא כ"כ חכמה

נערך לאחרונה ע"י אוראלהזמיר בתאריך 15-11-2006 בשעה 17:41.
ישן 15-11-2006, 17:37

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי אודי .מ שמתחילה ב "אני מכיר את תוכניות הלימודים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי אודי .מ
אני מכיר את תוכניות הלימודים השונות במגמות מחשבים בארץ...
והן לא ברמה שגאמ"א זקוק..

VB? אתה יכול לשכוח מזה באזרחות..

פסקל? גם כן.

תכל'ס אם אתה מראה לגאמ"א שאתה יכול ללמוד כל שפה, ואתה טוב באלגוריתמיקה...יש לך סיכוי גדול.
אבל את תבנה על "אני תותח בפסקל" או VB..

חוצמזה...סתם עצה..תתחיל ללמוד C או C++... תתקדם בJAVA..
אחלה שפות.
אפילו תשקיע ותעבור לC#

בהצלחה

סתם כדי תשדע לא בניתי לא על VB ולא על שפות כמו פסקל שלא משתמשים בה היום באזרחות
יש לי בעזרת ה' עוד תוכניות ללמוד באוניבסיטה וכו'
ומה זה מראה לגמא?כש/הם יעשו לי מבחנים וכו'?
ואתה בגמא?ואם כן מה צריך לדעת כדי להתקבל?יכולת למידת שפות?...כאילו הם רואים את זה במבחנים שלהם?
ואני לא בונה לא על פסקל ולא על VB !
ישן 05-12-2006, 22:11
  איילבן איילבן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.08.06
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי אודי .מ שמתחילה ב "אנני בגאמא, אך אני במיונים..."

שטויות בSMOOZ (מיץ קוקוס.)

לממר"מ אין סיכוי להגיע עם 97 וזה נכון, פשוט כי היא סתם יחידה, ולא מובחרת או משהו (כמו שרבים נוהגים לחשוב) והם מקבלים פרופיל 64 ומטה.

מצד שני, לגאמ"א אפשר להגיע, כלומר קשה אבל לא בגלל פרופיל.
לגאמ"א בגלל שהיא מסלול מיוחד שקשור למחשבים, יש להם עדיפות על פני יחידות קרביות, כלומר, אם יש בחור שמיועד להיות ביחידה קרבית רגילה או משהו, או סתם בתפקיד שולי, הם יכולים לקחת אותו, בעקרון הם לוקחים את מי שהם רוצים ולא את מי שביקש את זה.

אתה יכול לשלוח קורות חיים למודיעין, הם ישמחו לקבל אותם ולעשות איתם משהו, אתה יכול לצרף גם מכתב ולבקש לראות אם אפשר לסדר לך תפקידים במודיעין, בתחום המחשבים אולי (או אם למדת פיזיקה או משהו והם לא פנו אליך לגבי שחקים וחבצלות, בקיצור תבקש לראות למה ניתן למיין אותך).

הורדת פרופיל לא כל כך תעזור לך.. (אלא אם כן אתה מעוניין בלהגיע לשריון, שם נדמה לי שמקבלים עם 72..),

רק לשם הבהרה, מועמדים של גאמא הם בד"כ חברה שהתחילו מגיל 4 על מחשבים
אבל השאלה היא כמה הספקת לעשות עד הגיוס.. אם הספקת ללמוד ASP וVB, אז קצת חבל, בעיקר בשבילך, VB היא אכן שפה אבל מבחינת היכולות שלה היא מוגבלת (מוגבלת למיקרוסופט, מוגבלת בתוך ההרחבות של VB, וכו...).
בעקרון אם אין לך ידע בC ונגזרותיה (C++ או C#), בלינוקס (בצורה טובה) או ווינדוס (ניהול רשתות) או משהו מיוחד יוצא דופן, מעבר למה שלומדים בצבא, יהיה לך קשה להגיע לגאמא, הם מחפשים אנשים שהשקיעו בנושא בלימוד עצמי.

מה שכן, ראיתי בפורום (איפשהוא ב5 שבועות האחרונים, בעצם אני חושב שזה היה בשבוז בפורום מתגייסים) מודעה של יחידה שמחפשת אנשים שיודעים ASP,JS, וכדומה, תנסה ליצור איתם קשר.
ישן 17-11-2006, 08:35
  משתמש זכר elitea elitea אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.06.05
שלח הודעה דרך MSN אל elitea

אממ אני נמצא כרגע במסלול של י"ג הנדסת תוכנה , במטרה להגיע לבסמ"ח \ ממר"מ .
אם אתה בעל פרופיל 97 זאת האופציה היחידה שלך להתמיין לשם (אם יש לך פרופיל עורפי אתה יכול גם במיונים שונים ושם אתה תעשה קד"צ או משהו שבסופו יכנסו כמה חברה שעשו י"ג).
להגיע לממר"מ דרך י"ג או דרך מיונים מוקדמים זה לא קל , אל תחשוב שאתה האליטה בהתגלמותה .
בכל מקרה אם אתה לא בנוי לקרבי ואתה באמת חושב שאתה יכול לתרום במחשבים תנסה להגיע לי"ג הנדסת תוכנה (אני לא אומר שהחומר קשה או קל , תעשה את השיקול שלך זה שאתה למדת ויבי כמו רובנו ופרשת מה5 יחידות המשמעותיות של הנסדת תוכנה , לדעתי פגעה בך באופן מסוים), בכל זאת כדי להגיע לי"ג ולהתקבל למכללה אתה צריך מעל 7 יחידות במחשבים (אני לא יודע אם ה 5 של HTML טוהחארטות למינהם תופס).
אופי הלימודים לפחות שתדע מה הולך שם ואם אתה מעוניין , זאת קריעת תחת לשמה
אתה ב 8 שם ואם אתה לא גר בעיה שבה נמצאת המכללה צריך לקום יותר מוקדם בערך מסיימים ללמוד ב 4 ככה חמישה ימים בשבוע, המקצועות רבים ומגוונים.
C
מבנה נתונים
JAVA
אמסבלר
תקשורת נתונים - cisco CCNA1
ניתוח מערכות
SQL
מערכות הפעלה
קורס MCP של מיקרוסופט
זהו אם לא שחכתי משהו ...
בכל מקרה שיהיה המון בהצלחה בדרך שבה תבחר ! .

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://gyous.djsgoa.co.il/forum/sign/gal.php?start_date=20%2F5%2F2007&end_date=30%2F6%2F2010&-=.jpg]

ישן 07-12-2006, 14:58
  מושיקו קופיקו מושיקו קופיקו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.11.06
לאוראל
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי elitea שמתחילה ב "אממ אני נמצא כרגע במסלול של..."

תראה זה לא נכון מה שאומרים לך VB לא מספיק וכו'
שאתה הולך לראיונות בגאמא שואלים אותך קודם איזה שפה אתה יודע ואז שואלים אותך על השפה כמה שאלות די פשוטות ומבקשים ממך לבנות כמה תוכניות מאוד פשוטות אחרי שהם רואים שהצלחת הם מתחילים לשאול אותך חידות תיכנות וחידות היגיון שהם כבר קשות...
את גאמא לא מעניין אם המורה שלך הייתה דפוקה ולא למדת עצים ורשימות הם רוצים שתבוא ותגיד להם המורה שלי הייתה דפוקה ובגלל זה הלכתי ולמדתי לבד עצים ורשימות, מאוד חשוב לגאמא שהמועמד רוצה ויכול ללמוד לבד, לא אכפת להם אם למדת מחשבים בבצפר הם מעדיפים אפילו לשמוע שלמדת לבד מחשבים, ולא חייב לדעת C או C++ כדי לעבור, אבל מאוד כדאי מתמטיקה ברמה גבוהה (לקבל מעל 90 ב5 יחידות בקלות) ולדעת אלגוריתמים כמו דייקסטרא ומומלץ להבין מה קורה מאחורי הקלעים בתכנות (אסמבלר)
אבל שוב אם אתה לא יודע את אלה זה לא משנה, אתה מגיע לראיון ושואלים אותך שאלות הגיון אם אתה מצליח לענות נכון אז עברת כי תבין ללמוד סינטקס של שפה זה באמת שטויות וזה לא מה שמעניין אותם, ללמוד לחשוב כמו שמתכנת חושב זה כבר קשה, כל מתכנת טוב צריך גם לדעת לשבת וללמוד לבד ובאמת להתעניין בנושא וזה מה שהם מחפשים
בנוגע לממר"ם אם לא הלך לך גאמא אז תנסה ממר"ם אתה יכול לעשות י"ג או להוריד פרופיל ולממר"ם בהרבה פחות קשה להתקבל..
ומה עם עתודה? אולי תפגיז בפסיכומטרי תעשה עתודה תלמד מדעי המחשב או הנדסת תוכנה ומשם ישר תלך לצבא ותעבוד אם ממרנקים וגמאיסטים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:10

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר