לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2006, 00:07
  Lame.Overdosed Lame.Overdosed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.07.06
בעייה של ביטחון עצמי

אני לא יודע למה אני כותב את זה כי אין כלכך מה לעשות עם זה אבל בכל זאת אולי עצות קצת יעזרו.
אז אני בן 17 וחצי יש לי ניסיון עם בנות פה ושם היו לי שתיים שהייתי בקשר רציני איתם של חצי שנה בערך כל אחת ובוא נגיד שאני קצת שמן. ויש אחת שאני מכיר משהו כמו 6 שנים. היינו ביחד בחטיבה וגם בתיכון ולפני בערך שלוש שנים אפילו התחלנו לדבר פה ושם לא לקחתי אותה רציני אבל לפני בערך איזה שנה התקרבנו אחד לשני והתחלנו לדבר בטלפון מלא ולפעמים לראות אחד את השני בעיקר בגלל הלימודים כי זה התירוץ הכי טוב שהיה לי כדי להפגש. בכל אופן התקרבנו מאוד ואז היא זרקה הערה שאני לא יכתוב אותה פה שבזכותה נפל לי האסימון שאולי היא מעוניינת בי אפילו שאני קצת שמן ולא הכי כוסון שיש בלשון המעטה אז איכשהו קיבלתי רגליים קרות והפסקנו לדבר אין לי מושג למה זה בא לי ואז פתאום השנה שוב התחלנו להתקרב אבל מה שקרה זה שהבטחון העצמי שלי ברצפה לא מזמן יצאתי מקשר של חצי שנה עם מישהי שהיה לי איתה ממש כיף ונהנו מאוד ביחד והפרדה ממנה היתה באשמתי עשיתי טעות נוראית ופשוט היא אמרה שזה לא מתאים לה כל זה וככה נפרדנו אבל אז פתאום אין לי מושג מאיפה פתאום הבטחון שלי ירד לרצפה. וזאתי הקודמת אני מאמין שהיא הבינה את הרמזים שלי כי בכל זאת השנה התקרבנו שוב ואנחנו מדברים מלא והכל טוב ויפה אבל אני פוחד לעשות את הצעד הבא לא יודע למה פוחד להפגש איתה שלא במסגרת הלימודים בלי שום סיבה מיוחדת אולי בגלל שאני שמן אולי בגלל שאני פוחד שוב להכשל עם בנות לא יודע איך כל זה הולך להיות ובנתיים אני מנסה קצת לאגור כוחות יש לי עד סוף השנה שאז מסיימים בית ספר ואז מי יודע אם אני יראה אותה שוב. עד סוף בית ספר ואין לי יותר הזדמנויות. מה אני צריך לעשות ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-12-2006, 16:27
צלמית המשתמש של White-Night
  White-Night White-Night אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.04.04
ביטחון עצמי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Lame.Overdosed שמתחילה ב "בעייה של ביטחון עצמי"

הבעיה היא פיסכולוגית משהו, אתה לא חייב להיות הבחור החטוב של בית הספר כדי שיהיה לך ביטחון עצמי גבוהה .
אם זה מפריעה לך העובדה שאתה "מלא" אז תתחיל בדיאטה אבל יותר מכל תתחיל להתאמן ! יכול להיות שלא תאבל מה "משקל" אבל השומן שלך יהפוך לשרירים.

אבל בכל מקרה העצה שלי, תמיד תהיה אתה ! עצם העובדה שאתה מלא לא אמורה להפריע לך פשוט תהיה אתה ושלא יהיו לך ספקות, המראה הוא לא הכל יש עוד הרבה דברים אחרים שהם הרבה יותר חשובים ממראה חיצוני .
עם השנים אתה תתחיל להבין שזה לא מעניין מה אנשים חושבים העיקר זה שאתה מרוצה מעצמך, תמיד יהיה לאנשים מה להגיד אז למה שלך יהיה ממש איכפת .

שיהיה בהצלחה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:19

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר