לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2006, 08:12
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metoraf שמתחילה ב "איפה האחת?!?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metoraf
אז ככה אני כבר בן 20.

קודם כל, חייך - אתה רק בן עשרים!
זו הצורה שבה אתה צריך לראות את הדברים.

זה בסדר גמור אם לא היה לך עניין בחיפוש בת זוג עד כה. משום, שהרצון בבת זוג, או במציאת
"האחת" הוא אינדיבידואלי ומתאים לכל אחד או אחת מאיתנו בתקופה אחרת בחיים.
החיים לא הולכים על פי מסלול קבוע. וזו לא המידה לקבוע הצלחה או כישלון.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי metoraf
הנושא הזה תקוע לי במוח ולא יעזוב אותי עד שאני לא ימצא מישהי.

זו תהיה טעות להיכנס לקשר מתוך תחושת הזדקקות לקשר מיידי.
יש לך את כל הזמן שבעולם לפגוש בת זוג... ועוד את האחת שמתאימה לך.

לכל אחד או אחת, כך אני מאמין, יש את בן או בת הזוג שמתאימים לו. אנו לא חייבים לפגוש אותם ב"מסיבות" וכיוצא באלו.
לדעתי דווקא המקומות ה"רגילים" והמוכרים לנו - טובים יותר להכיר בהם בני זוג - תחנות אוטובוס, סופרמרקט, קופת חולים, ברחוב, בקניון, במקומות עבודה, בצבא, באינטרנט ועוד ועוד....

לכן - התעודד... וחייך עוד תפגוש בת זוג (לפחות אחת) - עניין של זמן, של יוזמה ושל גורל.
רק היפטר מתחושת ה'מועקה' שנמצאת שם - משום שטוב... זה בטח לא עושה לך

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2006, 15:48
  Costa Costa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.07.06
אוקי, קודם כל הכי חשוב תרגע, אין מה להלחץ מזה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי metoraf שמתחילה ב "איפה האחת?!?"

כל אחד לוקח את החיים בדרך שלו, להגיד לך את האמת? גם אני עד גיל 20 לא חשתי את הצורך
בחברה, כן זה היה חסר לי איפשהו כשנגיד 2 מחבריי הטובים כבר מצאו קשר אחד מהם סתם קשר
האמת והשני רציני מאוד, אבל זה עדיין לא גרם לי לחשוב שאני חייב חברה, גם היה מדובר באמת בתקופת
צבא כשהייתי לחוץ ועמוס והדחקתי את המחשבה על מישהי שתהייה חברה שלי, חשבתי יותר לכיוון
סטוצים וכאלה אבל בגיל 20 זה היכה בי כמוך והבנתי שצריך גם חברה.
האם זה פסול? לא ממש לא! נורמלי לחלוטין, לא כל מי שיש לו חברה מגיל 17-18 באמת אוהב אותה,
לא כל מי שבקשר "רציני" מהתיכון מצליח להחזיק את הקשר הזה מעבר לגיל 20... חבר טוב שלי
נפרד מחברה שלו אחרי 6 שנים! אז כן כניראה איפשהו זה ממצא את עצמו...
אבל בוא אני אגיד לך ככה, אם אתה לא מעודד את עצמך ואומר לעצמך שאתה מסוגל ויכול אז כלום לא יקרה
הכי חשוב תעשה את המאמצים, כי כל צעד שתעשה עם בחורה יחשב ליתרון בשבילך! ככה אחרי כל צעד
תטפוך לעצמך על השחם ותגיד "וואלה אחי שיחקתי אותה" חחח...
בקיצר ידידה פעם אמרה לי "ככה זה אל תדאג, כשלא רוצים קשר יש המון הצעות, כשמחפשים אז לא מוצאים"
ולהגיד לך את האמת נכון ולא נכון, כי בנות שהציעו לי - לא הייתי מעוניין בהן, אבל בנות שאני רוצה אומנם העינינים תמיד הלכו יפה, אבל בסוף זה תמיד נגמר בלי כלום... מה לעשות? ממשיכים לחפש!
קיצר אחי אין לך מה לדאוג, אתה רק בן 20! אתה עוד בצבא - סתכל על הצד החיובי יש לך את כל ההזדמנויות להכיר מישהי חמודה בכל מקום פוטנציאלי, אם זו איזו חובשת בשטח, או משקית ת"ש או סתם קצינה חמודה (אממ אני ביזבזתי חצי שירות על קצינות חחח, בזמן הזה לדעתי יכולתי להשיג כפול בנות חיילות רגילות חחחח אז אל תקח דוגמא ממני!) בקיצר אוטובוס, רכבת תחנות מרכזיות... ישך את כל השאנסים בחיים! יאלה גבר בהצלחה, בחיוך והמון ביטחון עצמי - רבאק אתה קרבי תוציא את הגאווה שלך והכבוד אל מחוצך , תראה מי שאתה , לכל בחורה ובחורה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר