לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2006, 08:25
  הולי הולי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.04
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Eli. שמתחילה ב "מה כואב לי? זה שביזבזתי עליה..."

ומה שהרווחת זה את האמת.

לא היית רוצה להמשיך לחיות בשקר, חוץ מזה שמנסיון יש אנשים שלמרות אהבתם לא יודעים להגיד "לא" לגורמים חיצוניים, האקס שלי עוד מבקש שאסלח לו.. דמיין רגע שהיא מבקשת שתחזרו, אתה תמשיך את הקשר או שתפנה את עצמך לקשר חזק יותר? הרי זה תמיד יישב בניכם.

הקשר הזה נגמר, וזה הדבר הכי טוב שקרה לך, אומנם אהבת אותה <או עדיין אוהב רק נפגעת> אבל האם אתה באמת רוצה קשר כזה? נסה לצאת עם אחרות ולשכוח אותה, היא לא שווה את ההשקעה והמחשבה שלך עליה כרגע, צא מהדיכאון ותבין שהרווחת חופש מקשר גרוע ושיקרי, עכשיו אתה פתוח להצעות חדשות ממישהי הרבה יותר מתאימה, ואתה עוד תתאהב ותשכח בכלל מה אתה מרגיש עכשיו.

תן לעצמך זמן ואל תשקע בזה יותר מידיי, היא באמת לא שווה את זה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2006, 01:19
  Eli. Eli. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Eli. שמתחילה ב "בגדה בי"

יצאתי טמבל,חזרנו להיות ביחד,והכול היו שקרים של קנאים ואי הבנה,יצאתי מאוד טמבל
אבל בקטנה העיקר שעברנו את זה.
יש לי עכשיו בעיה קטנה חבר שלה לשעבר אובסיסיבי,אבל מאוד,כול הזמן מנסה לסכסכך,לשקר,וכו.
אח שלה נתן לו מכות,אני נתתי לו מכות,חברים שלי נתנו לו מכות,וזה לא עוזר.
הוא כול הזמן בגד בה בגלל שהיא לא רצתה לשכב איתו..
בכול מקרה זה הבעיה,ברגע שהם נפרדו זו הייתה פרידה מגעילה,והוא אמר שהוא יתאבד אם היא לא תחזור אליו,בכול מקרה הבעיה שדיברנו על זה לפני כמה ימים ו..
היא אמרה שעם כול האהבה אלי היא תיהיה במצב קשה אם הוא יגיד את זה עוד פעם כי היא לא תוכל לשאת על המצפון שלה את המוות שלו.
אני התרגזתי ואמרתי שאם זה ככה אין לי מה לחפש פה,היה לנו ריב גדול ואנחנו לא כול כך סגורים על זה,מה עושים?
ישן 24-12-2006, 07:37
צלמית המשתמש של OFER KATZ
  משתמש זכר OFER KATZ OFER KATZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.02
תשמע זה בעיה קשה
בתגובה להודעה מספר 14 שנכתבה על ידי Eli. שמתחילה ב "יצאתי טמבל,חזרנו להיות..."

קודם כל באמת יצאת טמבל אבל אם היא הבינה אותך אז יופי.. וגם בטח היא הבינה כמה היא חשובה לך..

בקשר ל חבר הקודם ... האם הוא באמת יתאבד אם היא לא תחזור אליו???

אולי תנסו לפתור את זה לא בדרך אלימה? בחיים אלימות לא תפתור משהו.. בנוסף לזאת- אתה תנהג באלימות איתו הוא ינהג באלימות עם עצמו כי הוא יחשוב שזה מה שמגיע לו...
יש לך פה עסק עם בחור בעייתי ומעורער בנפשו.. בגד בחברה כי לא רצתה לשכב איתו (זה כבר אומר המון המון המון) הפרידה בניהם הייתה בקטע של ריב.. רוב הפרידות של ריב נגמרות כשלפחות צד אחד (ובהרבה מקרים אפילו שתיהם) עוד אוהבים אבל פשוט לא מסתדרים אז סביר להניח שיש לו עוד רגשות אליה.. והוא חושב שזה לא נגמר סופית.. כי כשזורקים "אני נפרדת ממך!!!" ואז יוצאים והולכים- זה לא תמיד נראה כאילו זה נגמר... הרבה גברים (כן כן גמני..) ברגע שקשר נגמר, יש להם בתת מודע שאולי הכול בצחוק, אולי היא תחזור.. וזה עובר אחרי שבועיים בערך.. יש כאלה שזה לא עובר להם אפילו אחרי הרבה זמן..(ובמיוחד אם הקשר נגמר בריב.. בצורה שלא נראית סופית כל כך..)
כמה זמן הוא והיא היו ביחד ולפני כמה זמן הם נפרדו??

והכי חשוב, אם באמת הוא עלול להתאבד, קודם תעשו איתו שיחה נורמלית, אלימות לא תפתור כלום!!!! כמה שתנהג יותר באלימות לא יעזור לך כלום המצב לא ישתנה..

אם אתם רואים שבאמת הנער במצב קשה תפנו לגורם חזק יותר שיכול לטפל בענין, שידע שהנער במצב קשה וכדאי שיקבל טיפול ראוי...(יועצת בית הספר יכולה לעזור במקרים כאלה-בתקווה שיש ושהיא עושה את העבודה כמו שצריך..)

ועוד משהו, אתה לא יכול לכעוס עליה, אין לך מושג וחס וחלילה שתדע על מצפונך מוות של אחר~! במקום לכעוס, תבין אותה, תדבר איתה, תתמוך בה! הרי בשביל מה אתה קיים ?

בקיצור תתמוך בה ותנסה ליישר את ההדורים עם החבר הקודם.. ותהיה חבר תומך ככה היא תוכל להתגבר ותבין שביחד איתך תעברו את הההכול, כולל את החבר הקודם..

בהצלחה! ואל תשכח לספר מה נסגר בסוף

וואי חפרתי.. סורי..

נערך לאחרונה ע"י OFER KATZ בתאריך 24-12-2006 בשעה 07:40.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:29

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר