לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2005, 18:49
  Semionnn Semionnn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.10.04
כנס חביבי לתשובה רצינית
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ooffoo שמתחילה ב "שלום יש לי בעיה קטנה|הצעה לדייט"

שמע אני אתן לך רעיון, אני לא יודע אם תאהב אותו אבל אני עשיתי אותו בעבר וזה ממש ממש מוצלח.
אני קורה לרעיון הזה "ורד יומי". מצרכים: ורד עת נייר השקעה. אופן ההכנה: קונה/קוטף ורד ומדביק לה על הדלת +פתק קטן "אני המעריץ הסודי..."+ רמז או משימה

לדוגמא אתה יכול להגיד ככה "לפעמים הדברים הטובים נמצאים ממש קרוב אלייך"
או ברמז האחרון "היום קראתי את הספר 'מדירה לדירה' וחשבתי עלינו"

או משחקים כמו:
"אם את מעוניינת לקבל עוד ורדים אז תבואי לביצפר בחולצה אדומה, אם לא אז תבואי בחולצה כחולה"
"אני יודע שברגע זה אני גורם לך לחייך, אני רוצה לחייך גם, אם את מעוניינת שאני גם אחייך אז תצאי היום בשעה 20:00 מתחת לבניין, אם אין לך זמן(אבל בכל זאת את רוצה שאני אחייך) אז תבואי מחר לביצפר בחולצה שחורה"

אולי זה רעיון קיצ'י כזה, אבל לדעתי זה יכול להיות מאוד נחמד ומצליח, זה בלי לחץ ונותן לך מקום ההתחלה+ רושם ראשוני(של קשר רומנטי) טוב.

אל תשגע אותה הרבה עם זה, אלא רק כשבוע בערך, ממליץ להתחיל ביום רביעי ולסיים ביום רביעי כדי שיהיה לך זמן לקבוע איתה לדייט ביום שישי

מאחל לך הצלחה, סמיון.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2005, 09:10
צלמית המשתמש של Light_it
  Light_it Light_it אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.10.04
:)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Semionnn שמתחילה ב "כנס חביבי לתשובה רצינית"

ממש אהבתי את הרעיון...
זה יכול להדליק אותה,וחוץ מזה זה נחמד להיות כזה רומנטי מדי פעם!
אני לא כזאת יצירתית...אז הייתי מציעה פשוט לדבר איתה ,לאגור אומץ וללכת אליה..
אני לא חושבת שזה יהיה מוזר אם תצא איתה ,זה יכול להיות מצויין !! כי מה יותר טוב וכייף מזה שחברה שלך (אני נסחפת ...) גרה ממש בבניין שלך וכל פעם שאתה רוצה לראות אותה ולהיפך אתם יכולים להיפגש...?!
קיצר,אני חושבת שמתי שיצא לכם לשחק כדורגל שוב פעם ביחד-תדבר איתה,תגיד לה מה אתה חושב עליה.
כל פעם אתה יכול לזרוק לה איזה מילה נחמדה, תוך כדי שיחה שלכם , זה יכול לעזור...
אז שיהיה לך(לכם) בהצלחה ותעדכן אותנו מה קורה,ומה החלטת לעשות...

ישן 18-01-2005, 13:06
צלמית המשתמש של psynes
  psynes psynes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Semionnn שמתחילה ב "כנס חביבי לתשובה רצינית"

לדעתי זה דבילי מאוד.. זה לא סרט אח שלי..

אם אתה רוצה אותה, תראה לה שיש לך ביטחון, תגידו מה שתגידו כל השטויות של המכתבים הוורדים והשטויות האלה לא עובדות על כמעט רוב הבנות.. ברור שיש יוצא דופן..

פשוט תתחיל לדבר איתה ו\יותר משלום שלום, תהיה מצחיק, תהיה ציני פה ושם, אבל בטעם טוב.. ואם תראה שהיא דוחה אותה תתייחס אליה כמו חרא, אחרי הכל בנות רוצות תשומת לב וברגע שלא תתן להם אותה הם יבקשו אותה ממך בכח..

בכל אופן אני במקומך הייתי מתחיל לדבר איתה יותר ולהיות כמה שפחות ביישן ופשוט לזרום,ף לזרום זה הדבר הכי טוב שיש בלי תכנונים בלי כלום, ללמוד לאלתר.. זה הכי טוב שיש

בהצלחה אחי, אל תשכח לעדכן מה קורה הא

ישן 19-01-2005, 22:47
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר ..... כנס בבקשה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ooffoo שמתחילה ב "שלום יש לי בעיה קטנה|הצעה לדייט"

יש לי עצה בשבילך
הועלתה פה הצעה מאוד יפה לדעתי וגם יצירתית השאלה היחידה האם זה מתאים לך, האם זה הסגנון שלך?

גם לדבר ישירות זה אפשרות אבל אם את מסוג הביישנים יהיה לך אולי קשה לדבר איתה ולשפוך הכל
מה שאני מציע לך זה שאתה רואה אותה (במשחק שלכם או בכל הזדמנות אחרת) תציע לה לצאת למשל לסרט או לאכול משהו או כל מקום שנראה לך ואם היא תשאל אותך אם זה למטרה רצינית או סתם בתור יציאה תוכל אז להגיד לה שאתה מעונין להיות חבר שלה ולהגיד מה שאתה רוצה להגיד לה ותראה איך זה מתקדם לדעתי זה עדיף שהשאלה או הנושא יבוא מהצד שלה ולא להתקיל אותה עם זה
אם היא לא תשאל אז אתם תצאו ליציאה ושם תראה איך הולך לכם ואני מניח שאם הכל ילך טוב ותציע לה שוב מן הסתם אחרי כמה יציאות כמו כל זוג תתחילו להיות יותר קרובים ולהתחיל להיות זוג לכל דבר
שיהיה לך בהצלחה וכמו שאמרו קודמיי תעדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 11-02-2005, 23:56
  Boss11 Boss11 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.04
שלח הודעה דרך MSN אל Boss11
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי charm שמתחילה ב "ידידי היקר ..... כנס בבקשה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי charm
יש לי עצה בשבילך
הועלתה פה הצעה מאוד יפה לדעתי וגם יצירתית השאלה היחידה האם זה מתאים לך, האם זה הסגנון שלך?

גם לדבר ישירות זה אפשרות אבל אם את מסוג הביישנים יהיה לך אולי קשה לדבר איתה ולשפוך הכל
מה שאני מציע לך זה שאתה רואה אותה (במשחק שלכם או בכל הזדמנות אחרת) תציע לה לצאת למשל לסרט או לאכול משהו או כל מקום שנראה לך ואם היא תשאל אותך אם זה למטרה רצינית או סתם בתור יציאה תוכל אז להגיד לה שאתה מעונין להיות חבר שלה ולהגיד מה שאתה רוצה להגיד לה ותראה איך זה מתקדם לדעתי זה עדיף שהשאלה או הנושא יבוא מהצד שלה ולא להתקיל אותה עם זה
אם היא לא תשאל אז אתם תצאו ליציאה ושם תראה איך הולך לכם ואני מניח שאם הכל ילך טוב ותציע לה שוב מן הסתם אחרי כמה יציאות כמו כל זוג תתחילו להיות יותר קרובים ולהתחיל להיות זוג לכל דבר
שיהיה לך בהצלחה וכמו שאמרו קודמיי תעדכן

CHARM יקירי..

אתה צריך לקחת בחשבון שהיא תגיד לו שלא בראש שלה לצאת לסרט ויכול להיות שהיא לא תשאל ורק תגיד לו שהיא לא רוצה...

גם על זה צריך לחשוב... אני לא מכיר אותה אבל יש בנות שלא שואלות אח"כ כל דבר בשביל לדעת.. כיוון שמדחיקות ולא רוצות גם לדעת

ש בנות כאלה

ישן 27-01-2005, 13:33
  fajix fajix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.01.05
סתכל פה יש לי רעיון
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ooffoo שמתחילה ב "חחחחח כפרה עליה ^ מצטער שאני..."

קודם כל....
אתם ידידים טובים? כאילו אתה בא אליה לפעמים גם כשאתה לא משחק איתה ועם האחים שלה כדורגל?

אני מציע שלא תלך עם חברים שלך כי יש סיכוי שאחד החברים שלך יהיה ממש מצחיק או משהו כזה והיא תתחיל לשאול אותך שאלות עליו... (מנסיון תאמין לי.. אני עדיין משלם על זה שעשיתי את זה...) וגם על תבקש ממנה להיות חברה שלך כי יש ילדות שנבהלות מזה... סתם תבקש ממנה לצאת

אז קיצר זה הרעיון: תכין פתק בבית שכאילו כתבת בכיתה לחבר שלך שאתה מתכוון להציע לה לצראת איתך ביום שישי
אחר-כך תדפוק לה על הדלת ותשאל אם אכפת לה שתכנס... אחרי שתלכו לחדר שלה(מן הסתם...) דברו תעשו צחוקים "בטעות" תפיל את הפתק ותשאיר לה אותו בחדר... חשוב שהפתק יהיה פתוח!!!
אחרי זה לך איתה ואם אחים שלה או משאתה לא רוצה... שחק איתם כדורגל או שסתם תלך לבית שלך.... יום אחרי תציע לצאת איתך לסרט ביום שישי....
ישן 19-02-2005, 09:19
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
בוקר טוב :)
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי ooffoo שמתחילה ב "אמממ עידכון!!חח עכשיו יש לי..."

התייחסות לעדכון שלך :
לדעתי אתה חושש יותר מדי, אל תאמר שזה לא "בטוח" שככה צריך להיעשות כי אתה יודע מה אומרים : רק דבר אחד בטוח בחיים האלו ...
ועכשיו בוא נהיה רציניים : אתה לא קורא מחשבות ולא מגלה עתידות, אין לדעת מה יוליד המחר ומה תוליד ההצעה לדייט .

לחשוש יותר מדי לא נותן לנו כלום פרט לחרדות ולכאבי ראש, לדעתי אתה פשוט צריך לאזור הרבה אומץ, להגיד : 'על החיים ועל המוות', לפרוץ את הפחדים שלך וללכת על מה שאתה רוצה . כי מי שמתבייש- מתייבש, בדוק
(אמנם הוולנטיין עבר, אך זה תקף לכל ימות השנה )

המון בהצלחה, עדכן

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 19-02-2005 בשעה 09:22.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר