לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2006, 09:00
  shlomz shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
מתכון לשניצל וניאי בסגנון "שינוי כיוון"
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "מישהו רוצה נחילי אורז עם תיבול סגול טאבו?"

המצרכים:
1 חזה עוף, פרוס
1 ק"ג קמח
3 כפות אבקת מרק
2 ביצים, מס' 2
1 כוס פירורי לחם
קורט מלח ופלפל

הוראות הכנה:
- גש לימ"ח ובקש את המצרכים. אחרי שתגלה שאין שם כלום (חוץ משלוש קופסאות לוף חלודות), פנה לאלמ"ר הקרוב למקום מגוריך להשלמות.
- אחרי שקיבלת את כל המצרכים (בערך. יש סוכר במקום מלח, גמבה במקום פלפל שחור, שוקולית במקום אבקת מרק ואין עוף), אתה מוכן להתחיל.
- רגע! התקבלה הוראה חדשה מהפיקוד. אתה לא מכין שניצל, אתה מכין טארט חבושים. תתחיל להתכונן.
- לא, לא, טעות שלנו. לא טארט חבושים אלא סטייק אנטריקוט ברוטב פירות יער. תחזיר את המצרכים , תיכף תקבל את מה שאתה צריך.
- יש בעיה: המשאית של הקבלן האזרחי לא מתקרבת לאזורים חמים (כמו המטבח שלך). המצרכים לסטייק זרוקים איפה שהוא ליד הכביש.
- איפה השניצל???? הוא חייב להיות מוכן בעוד חמש דקות!!!!!

- אנחנו מקווים שהכנת מספיק מנות, ועדת החקירה בדרך והם רעבים...

בתאבון!

http://www.baking.co.il

נערך לאחרונה ע"י shlomz בתאריך 06-12-2006 בשעה 09:03.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-12-2006, 12:45
  noamlaw noamlaw אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.08.06
הסיבה פשוטה:
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי טבק שמתחילה ב "מה קשר לחזרתך למילואים ולתת..."

בהגיעי לגיל 44 [ולא ב 40] שיחרר אותי צהל סופית ובכבוד.
לאחר מה שראיתי הקיץ ואף כבר לפני כן ביקשתי לחזור ליחידתי.
חזרתי.
חוש הריח שלך לא ממש חשוב בנושא הזה.
לעניין הציוד המינמלי שאני דורש [חוזר דורש!!] כי יסופק לי - זה המינימום של המינימום.
שחיילות בקרייה ילכו עם עוזי מצידי.
אגב אומרים קפלס"ט ולא קפלס כפי שאולי סוברים אחרים.
לי אין שום עניין עם יוסי בכר ויכולתו תיבחן מרגע שמונה ולא מה שעשה לפני כן.
לגבי גל הירש - אני לא היחיד שטען כל הזמן כי עליו להתפטר מזה חודשים ארוכים. הנ"ל עוד ביקש הארכה של שנה... וואלה.
והקשר לחזרה למילואים הוא.. שיש לי מה לתרום אפילו יהיה זה באבטחה, בשמירה וכל דבר שהיחידה שלי תעשה. אבל על הציוד להיות מתאים ובשפע. וכך גם האימונים.
אלו היו 60 שניות על מילואים אחרי גיל 44. ומוכן לעמוד בכל מאמץ פיזי שיידרש [לא אסון טבע אבל משהו סביר שיראה כי גם בגיל כזה מאוחר אפשר וניתן לבצע לחימה ולהשיג תוצאות].
ואני לא מלא בטרוניות על כולם. וגם אם כן - במצבה של המדינה היום אתה בכלל מתפלא???

נערך לאחרונה ע"י noamlaw בתאריך 07-12-2006 בשעה 13:06.
ישן 07-12-2006, 13:26
  טבק טבק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.06
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "הסיבה פשוטה:"

הריני לברך אותך ולהתברך שיש כמותך בקרבנו.

לגבי רצונך להתנדב הריני להוריד הכובע.

לגבי דעתך על גל הירש וקצינים בכירים אחרים,את הירש אני מכיר אישית ונוכחתי השבוע בשני אירועים בהם קהל עצום ורב (בעלי דרגות משמעותיות) עמד על רגליו והריע לו.

לדעתי הנ"ל כמו יוסי בכר ואחרים עושים כל שבידם למען בטחון המדינה ואינם רואים את טובתם האישית (כמו חברי כנסת או שרים האומרים שהם 100% עשייה אך הכל פלבר'ה)

גילך מלמד על נסיון וחוכמת חיים,עצם ההתקפות הנלוזות על אלו שכל מטרתם הינה טובתה של מדינת ישראל ,אפילו ועושים שגיעות בדרך,אינו מכובד.

שוב אני מבקש להביע כאן תודה לך ולכל אדם אשר טובתה של המדינה עומד כערך עליון לעצמו
ישן 08-12-2006, 22:47

אז ככה שאלת אענה
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי בז 69 שמתחילה ב "חיילות בקריה הנושאות נשק קצר..."

הן לא 'ראויות' לשום נשק שצריך בחזית.
עוזי היה הנשק שלי ב78 בטירונות + מקצועות שיריון. גליל 1000 היה בעורב שם שירתתי כלוחם ומ"כ קורס מכ"ים יחד עם אייזנקוט מ"פ קפלינסקי. אחר כך בא גליל 2000.
קלשניקוב ביצענו אימוני ירי להכרה פירוק + הרכבה במסלול לוחם. וגם בהזדמנויות אחרות.
בקורס אחיד למדתי להפעיל את העוזי כמו שצריך. [יש שאלות על הקורס האחיד??.. יש כאן כמה מומחים שיענו לך, לאחר שהסרט יגמר].
יריתי כמה טילי עורב החל משנת 79 רוצה מספרים סידוריים???.
הסרט שבו חיו אנשים באמת היה בצפון. היום אני אכן במפח"ט מלווה את המח"ט שלי שהיה מפ שלי בפלוגת עורב מילואים שנים רבות.
ואכן, הם זקוקים גם לי. אולי להדפיס בוורד אנא עראף. אתה תמשיך בשלך ואני אמשיך לשרת במילואים.
מקווה שגל הירש ימצא בהקדם תפקיד או שיפרוש לאזרחות, שם אני נמצא שנים רבות אולי ילמד להוציא חשבונית ולחשב מע"מ. אולי יכתוב ספרים.

נערך לאחרונה ע"י noamlaw בתאריך 08-12-2006 בשעה 23:02.
ישן 09-12-2006, 09:50

חבל שלא מבינים את הפואנטה:
בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי analmongus שמתחילה ב "חבל שנשק נתפס בעיניך כפרס יוקרתי..."

אני כחייל זקוק ודורש נשק מתאים לתפקידי. זה דבר בסיסי ולא ייתכן לתת לחייל ציוד לא מתאים בזמן שהציוד הזה נמצא במחסנים או אצל חיילים שאינם זקוקים לו.
נשק הוא צורך חיוני לפעילות תקינה של חייל.
לא רק נשק - גם ציוד לחימה אחר.
עכשיו: אם כל אחד בבית שלו נותן תשובה לגבי ציוד לילדיו בגדים וכד' שעניין זה הינו תלוי ביכולתו וכד' - ניחא. אבל, שצבא שאני מכיר שנים רבות לא יספק ללוחמים ציוד מתאים ללחימה??
זה כבר עובר כל גבול.
כבר בימים עברו הועברה ביקורת על מכוניות הפאר של האלופים ועוד ענינים כאלה. כאז גם היום, לא ייתכן שיוציאו כסף על שטויות אבל ללוחם יתנו ציוד לא מתאים.
סוף דבר: נשק איננו פרס , הוא צורך חיוני וזאת מה שאני מנסה להעביר למי שצריך.
ובאמת נראה לי שהצבא זקוק שכמה ותיקים יחזרו אליו.

ישן 09-12-2006, 12:08
  דוק05 דוק05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.12.05
בתגובה להודעה מספר 37 שנכתבה על ידי noamlaw שמתחילה ב "רק שלאחרונה זה לא התברר כחיובי.."

ציטוט:
עם ההגעה להתארגנות התברר שאין מספיק ציוד או הציוד ישן ומיושן.
זו בדיוק הנקודה!!! ללוחמים לא היה ציוד מספק בזמן שחיילים עורפיים יוצאים עם נשק קצר/ארוך ללא שום מטרה... אילו לא היו מחלקים מקוצאים לחיילות/חיילים עורפיים/עורפיות רק בגלל שהם ראויים לכך (כפי שנכתב ע"י אחד הגולשים) המצב היה טוב יותר, לגבי החזקה של נשק בבית ע"י מילואימניקים- יש יתרונות אבל יש גם חסרונות.... נשקים נוטים להגנב מבתים יותר בקלות מאשר מנשקיות, למילואימניקים לפעמים יש ילדים בבית...(ולא תמיד נעילה של נשק מספקת, ילדים בגיל מסויים הם מספיק ממזרים...), יש מילואימניקים שפתאום לא יכולים לעשות מילואים יותר (בעיות רפואיות למשל), ומה לעשות... יש מילואמיניקים שעם כל הכבוד הם לא בדיוק אזרחים ישרים (אז רק חסר שלאיזה עבריין שגם עושה מילואים יהיה איזה מ-16 בבית באופן קבוע...)..... נשק קבוע בבית יכול לגרום ליותר צרות מאשר תועלת...
ישן 06-12-2006, 19:02
צלמית המשתמש של Corporal McDick
  Corporal McDick Corporal McDick אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.06.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Corporal McDick
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי YGH שמתחילה ב "מישהו רוצה נחילי אורז עם תיבול סגול טאבו?"

מיידני התותח.... (כפרה-כפרה-נשמה-כפרה-עיניים שלי-כפרה-אני אני אני מידני-כפרה - ככה הוא נשמע...)
מדובר בתימני שרירי במיוחד, מסוג האנשים שאומרים עליהם בבירנית "פצמ"ר יפכע במידני וינטר משרירי החזה שלו חזרה ללבנון".
כל הביטויים האלה שגל המציא רצים בקונטקסטים הומוריסטיים בבירנית מאז שהוא הגיע לשם, להבנתי (אני שם כבר שנה, וזה תמיד היה שם). למיידני תמיד היה חוש הומור חזק...

ד"א, יצא לי לראות את שאריות הארוחה (מאחר והיתה לקצינים ולנגדים בלבד), ונראה בהחלט מרשים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.planetnana.co.il/mcdick/91s.PNG]

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר