לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 00:39
  Inferno07 Inferno07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
עזרה!! בקשר לאתר איכסון :WEBGATE

אז ככה אני מיסתבך קצת אם ההלאה של האתר לשרת..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://img447.imageshack.us/img447/9634/6453hr3.png]

אני לא מבין למה כל דבר שאני עושה זה לא מיסתדר לי דיברתי אם החברה וכמו שאני רואה על כל דבר שאני בא לישאול אם צועקים עליי (ואני מתחיל להיתרגז) אני לא יודע למה לכל אחד זה עובד ורק אצלי זה לא ונותן לי שגיאות: DIR :..NOT FOUND...וכאלה. נתתי להם את האתר( דף אחד) והם העלו לי אותו לרשת.
אבל הבעיה זה שאם אני רושם את האתר בשורת הכתובות אני מקבל את האתר של הכניסה למערכת ניהול.
זאת אומרת שאני חייב לרשום את האתר המלא אם הקישור למעלה על מנת שאני יוכל להיכנס לדף הבית.(??)
עכשיו אם עדיין לא הבנתם אז אני צריך לשים את הקישור של דף הבית למעלה.(בתמונה) עקבתי אחרי כל סירטון ומדריך שראיתי מושטט ברשת אבל שום דבר לא ניתפס..

בבקשה אני צריך עזרה ממכם.
אם מישהו מכיר את האתר הזה WEBGATE ואת המערכת הניהול: H -SPHERE בבקשה אני צריך איזה דוגמה קטנה למה שאמור להיות למעלה..(ממה שאני הבנתי צריך להיות רווח) (איפה?? מה?? ומה אז??)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2006, 12:59
  Inferno07 Inferno07 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.09.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי yoavmatchulsky שמתחילה ב "השאלה שלך לא הכי מובנת נגיד..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי yoavmatchulsky
השאלה שלך לא הכי מובנת

נגיד האתר שלך הוא a.co.il
אז כשאתה רושם a.co.il הוא נכנס לך לדף אדמין, ורק כשאתה רושם a.co.il/aaaa.html הוא נכנס לך לדף שלך?

בסדר אני יסביר יותר טוב:
כן בדיוק ככה.
זאת אומרת שהמישתמש שרוצה להגיע לדף הבית מה שהוא צריך לעשות זה לכיתוב את האתר והוא בדף הבית.
למשל: אם אני רוצה להגיע לWALLA אני ירשום walla.co.il אז הוא מגיע לי לדף הבית.

אבל במקרה שלי זה אם אני רוצה להגיע לדף הבית אני צריך לרשום בשורת הכתובות: walla.co.il/homepage2_hih1.co.il את הקישור המלא בשביל לעבור לדף הבית. ככה לגבי כל דף..המישתמש יצטרך לרשום את הקישור שהוא רוצה להגיע אליו בקישור מלא.:ולא דרך הקישורים שיש באתר...
walla.co.il/homepage2_hih1.co.il
walla.co.il/shop3_hih2.co.il
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר