לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-12-2006, 01:57
  Mithrix Mithrix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.11.06
Under Pressure

חשבתי לשם שינוי להיות מועיל, ולכתוב ולהביע דעה על דבר שחיוותי בילדות ואני רואה אותו עד היום...
זה ישמע נדוש אבל אני מקווה שאחריי שתקראו את זה תשנו גישה,וגם אם לא לפחות תיהיו מודעים יותר...

אז על מה אני מזיין בשכל היום שאלתם?...סיגריות,נרגילה,אלכוהול,ואחרון אבל לא חביב סמים.

אני יפתח ויגיד כי בחרתי לכתוב את זה כאן בגלל סיטואציה שקרתה לי לא מזמן (ותאמת כל שבוע לפחות פעמיים)...ובגלל אירוע מצער שפקד את ארצנו לפניי יומיים.

"מה קרה נערי אנו במתח,שתף,חלוק איתנו,תיהיה חזק"
"שיו נו דיי אני ביישן,אתם באמת רוצים לשמוע?"
"כן מאוד זה מה שבלב לא?"
"ohhhh u guys "
"אשתף!"

אני הולך לי ברחוב חזרה מאימון באזור חשוך ואפל במיוחד(כן אני מרגיש סקסי להיתאמן לבד עם שועלים וזאבים
עד עכשיו הכל טוב...(אתם עדיין איתי,על תתיאשו אני יודע שזה נדוש אבל תנו לי צ'אנס).

סבבה ממשיך ללכת קילומטרג' לביתי הצנוע אני קולט חבורה של ילדות בנות 14 שתויות לגמריי עושות לי עם הייד "עצור"....ואני כזה באידשות רבה"שטו?"...
עושות לי-"כפרה יש עלייך אש?"...וזהו ההערה הקטנה הזאת הספיקה בשביל להרים את עיניי הירקות שהתאהבו בריצפה וניהלו איתה יחסים חמים כבר כמה חודשים...
אמרתי בנימה צוננת-"בטח"....איך שהילדה הוציאה מהכיס של המעיל את הקופסת פרלמנט שלה תפסתי לה תיד בכוח,לפני שהיא הספיקה לצרוח הסברתי לה בנימוס ובתון קר שזו הפעם האחרונה שאני עובר בשכונה שלי ורואה אותה עם קונוטציה לסיגריות בלי הסברים מיותרים פתחתי את הקופסא ופוררתי אחת אחת על הריצפה....ובנימה אופטימית-"תפסיקו לעשות שטויות זה לא בריא"...תוך כדיי שאני סופג קללות שספק הגיעו לתחנת משטרה ספק לא.

יום למחרת בשעת בוקר מוקדמת (12 בבוקר),בשעה שהמים החמים מרגיעים לי את כל הגוף התפוס,חמש דקות לאחר שביהיתי בעצמי במראה והסמקתי רצח כי הוא קרץ לי...
לא הייתי יכול להפסיק לחשוב על אותו מקרה-"בוהנא זה לא מתאים לי?,ממתיי אכיפת לי בכלל?,זה לא בסדר זה לא בוגר זה אלימות לכל דבר,באלימות לא פותרים שום דבר,אלימות גוררת אלימות,אסור לי לאכול את הלבן בעוגיות אוריו ואז לשים בכלי המשפחתי הם מתחילים לחשוד"

אז בכל זאת מה אכיפת לי באמת?....ואז חזרתי לכל הבתי ספר שלי לימים הטובים לחב'רה....ואתם יודעים למה שמתי לב?-כולם אבל כולם 170 ילד!!!! עישנו סיגריות ונרגילה בשעת הצורך....סליחה 169..

אז רגע אחד אני לא עישנתי סיגריה או נרגילה בחיים שלי?,אם יש דבר שאני לא טוב בו זה זה-"סה תמים"...נזכרתי שבכיתה ו' אני וחברים היינו אוספים בדלי סיגריות מהרחוב ומעשנים אותם,נזכרתי שבכיתה ט' אני וחבר עישנו נרגילה ונהינו כל כך "מקצועיים" שספורט היה מקצוע לא לרמה שלנו(כי לא היינו יכולים לדלג אפילו בקצב של כיפה אדומה)...
ושתיה אווווווו כאן אין לי בכלל מה להגיד אני מתבייש בכלל שאני מטיף לילדות לא לשתות כשאני לפני כמה חודשים הייתי יכול להיות מלך הכיתה במפגשים לאלכוהליסטים יזמים צעירים....

כמו כולכם רציתי להיות מקובל להיות "אין" להיות בחברה,תאמת היותי ילד מתוסבך והעובדה שהוריי אוהבים יינות עד היום תרמה לקריירה הילדותית שלי בשעשעון מי שותה יותר וודקה אימפרייל ומצליח ללכת למרכז לקנות עוד.

אני בתור בנאדם שחיי על אימונים גילתי שגם אלכוהול צורך אימונים ובאותה תקופה התאמנתי כמעט כל יום!!!!!! (אני חוזר אין לי מושג מה היה הקצב שלי בשיא,אבל הנורמל היה 7 כוסות וודקה,וזה רק כדיי לתפוס ראש).
וכמו כל "אלוף" פגשתי יריב ראוי....בפינה השמאלית בחור קווקזי (שנראה מרוקאי לכל דבר)...הוא חייך אני חייכתי שנינו חייכנו,הוא דפק סיבוב העולם דפק סיבוב אבל הוא היה אומן!,ואני איך להגיד?- הייתי פוץ קטן שניסה להוריד עלה של שיח כי הם הכפילו את עצמם...אמרתי זין שיכפילו את עצמם אני הולך למרפסת מצידי שיגדלו ג'ונגל ומשם אני לא זוכר כלום......
אני רק זוכר שמשו תפס אותי והרים אותי מכל חלק בגוף...וזין הוא היה יכול עליי כל בכל זאת אני "מאגניב" חילקתי כמה אגרופים לאנשים בחושך עד שפשוט חטפתי כאב ראש ויום למחרת התעוררתי במיטה מסריח מקיא עם האנג אובר שבחיים לא חוויתי הייתי בטוח שיש לי גידול במוח...

יצאתי החוצה כמו ערפד לאור בוקר.........העיניים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!
שמתי סנדלים ונראתי כמו שלא נראתי מעולם-"זנוח,שכוח,הומלס"
הלכתי לחב'רה וניסתי להבין מה קרה אתמול...
הבנתי שכולם נהנו עד שאני החלטתי ללכת למרפסת ולשיר על גופתי "נופל וקם"..חמש איש נפצעו בגללי הראש שלי כאב כנראה כי בשלב מסויים מישו בצדק לא היה יכול לסבול אותי....תפסו אותי חמש איש...וזרקו אותי למכונית במכונית הקאתי 3 פעמים ושברתי חלק מהידית....
זה לא הדבר היחדי ששברתי מסתבר שחבר טוב שלי ניסה לעזור לי ואני איך שהו הכנסתי לו אגרוף בצלעות והוא איך שהו הכניס לי אגרוף בראש.

התביישתי כל כך בעצמי שלא יצאתי מהבית שלוש ימים הרצתי שיחות התנצלות כמעט לכל מי שהיה נוכח במסיבה ההיא....והבנתי שכמה מוצלח שהייתי בשתייה ככה גרוע הייתי בלהיות חבר רוקנתי בקבוק שלם של סמירנוף וכעס על אנשים יקרים לי בפחות משעתיים....הרסתי לאנשים תערב הוצאתי לעצמי פדיחה קטנה....אבל יותר מכל הבנתי שבחור כמוני אסור לו לשתות..={

כמה שאהבתי שתייה כמה שאהבתי להיתפרק..לא יכולתי לסבול את התחושה של קיא על הבגדים(לא הקאתי מגיל עשר).

מאז נגמרה חווית השתייה הפרועה שלי שנמשכה 7 חודש ופה מתחילה חווית ההרצעה שלי אליכם..
אני אומנם הצלחתי להימנע מלחץ חברתי בתחום הסיגריות ועדיין השתלבתי יפה מאוד בשיכבה שלי,אם הייתי "סה" הייתי יכול לכתוב הטפה שלמה אבל באלכוהול התנסתי פעם אחת יותר מידיי...אני לא מכור ולא כלום אבל אני לא שותה יותר..

אני בסה"כ צעיר כולי בן 19 יבואו חכמים מימני ויוכיחו שאני טועה על כל דבר שאני יגיד...
אבל הם לא יצליחו להגיב על העבודה שהם אותם הילדים שהתחילו מלחץ חברתי לעשן סיגריות, אותם הילדים ששתו לפוזה,הם לא ידעו מה יהיה מחר ובצדק הם רק ילדים,הם לא ידעו תהשלכות ובצדק כי הם צריכים להנות מהתקופה הזאת,הם אלו שתמיד באו אליי ואמרו לי "זה סתם אני יכול להפסיק מתיי שאני רוצה"...אלו החברים שלי שמעשנים עד היום ומתרצים שהם בגמילה..
אלה הילדים והילדות שבחרו להבריז משיעור כדי להרגיש בסבבה עם כל החב'רה בפינת עישון..
אומנם אני חייתי בסביבה של מעשנים כל חיי(משפחה)...ואני לא מעשן..ותאמת אני גם לא כזה אלכוהליסט כמו שבטח מצטייר לכם עכשיו בראש אני פשוט הגזמתי פעם אחת יותר מידיי.

אז הערב במקלחת ישבנו אני והוא,והוא הסתכל עליי בצורה אחרת ממש התבייש בי לא היה הומור לא אהבה עצמית ובטח שלא קריצה,כי אני התנהגתי באלימות לאחר חודשים שהסכמנו שאני לא הבן אדם הזה יותר.

עדיין אין לי מה לעשות יש לי רק להישתפר..האלימות שלהם גררה את האלימות שלי אני הוכחה שהנוסחה קיימת,אני לא מתגאה במה שעשיתי בנות קטנות ישאור קטנות יגדלו ויבואו חדשות בנים חרמנים יתבגרו עם השנים ותמיד יהיו מחליפים....אני מאמין שהמעשה שלי לא היה נכון בכללי,ואני מצטער על כך אבל אני חושב שהצלחתי להעביר מסר לאותן ילדות...ואם לא לפחות אני הולך בהרגשה שניסתי לשפר משו,גם עם עשיתי זאת בצורה לא מנומסת.

אני עדיין צעיר אבל אני רוצה לקוות שכשיגיעו המחליפים שלי הם יהיו דור יותר משוקע דור עם פחות אלימות דור יותר חכם מימני יותר רגוע מימני ויותר נחמד מימני....
אבל הדור הזה מאחר לבוא...

לנוכח רצח הילדה בקצרין תאיר ראדה שנרצחה ביום רביעי 10.11.06
יהיה זכרה ברוך...1993-2006
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-12-2006, 08:39
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Mithrix שמתחילה ב "Under Pressure"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Mithrix
.איך שהילדה הוציאה מהכיס של המעיל את הקופסת פרלמנט שלה תפסתי לה תיד בכוח,לפני שהיא הספיקה לצרוח הסברתי לה בנימוס ובתון קר שזו הפעם האחרונה שאני עובר בשכונה שלי ורואה אותה עם קונוטציה לסיגריות בלי הסברים מיותרים פתחתי את הקופסא ופוררתי אחת אחת על הריצפה....ובנימה אופטימית-"תפסיקו לעשות שטויות זה לא בריא"...תוך כדיי שאני סופג קללות שספק הגיעו לתחנת משטרה ספק לא.

ואם לא לפחות אני הולך בהרגשה שניסתי לשפר משו,גם עם עשיתי זאת בצורה לא מנומסת.

אפילו אם הכוונות שלך היו טובות - לא היית שונה מאף אחד או אחת עליהם כתבת כאן.
גם אתה נקטת באלימות ובבוטות כלפי אותו נערות - כואב ככל שזה יישמע לך.

יש דרכים אחרות לעשות זאת - בהסברה, בפעילויות חברתיות - לא כך.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:12

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר