לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 16:53
  shirhos shirhos אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.10.05
מה זה אומר?????

אז ככה,
ידיד שלי הכיר לי מישהו שניהם משרתים יחד
העניין הוא שהוא סיפר לו עליי מבלי שהוא ראה אותי
ואז יום אחד הוא היה אצל ידיד שלי ורצה לראות אותי באתי ולא התייחסתי אליו כל כך כפי שטען
מפה לשם התקשרתי אליו למחרת דברנו אמר שידבר איתי מחר ולא דבר הוא אמר שלא התייחסתי אליו...
טוב התקשרתי אליו אחרי שבוע רצה לראות אותי בסופ"ש ושאל אם אני רוצה בכלל אמרתי לו שכן למה הוא מפרש שהתאכזבתי מזה שראיתי אותו בפעם הראשונה או שאני לא רוצה לראות אותו
יש לו נסיון עם בנות ממה שהבנתי...
טוב אמר שיתקשר למחרת שנפגש לא התקשר,אני זאת שהתקשרתי אמר שהאוטו במוסך והוא ידבר איתי אחרי האוכל ,הוא התקשר דברנו ואמר שמחר אם אני לא אשלח הודעה ליום הולדת שלו הוא יהרוג אותי..שלחתי לו והתקשרתי ואמר ששמח מההודעה
הוא חזר לבסיס באותו יום אז שאלתי ואתו אם אני אשמע ממנו בכלל אז הוא אמר לי "את רוצה לשמוע ממני"?
אמרתי לו שכן ..טוב לא שמעתי ממנו..התקשרתי אליו אני אחרי כמעט שבוע הוא לא ענה ואז חזר אליי אז לא עניתי...יום למחרת התקשרתי והוא לא ענה אז הוא חזר אליי שאלתי אותו למה לא שמענו ממך כל השבוע אמר לא יודע וואלה...לא יצא או משהו כזה לא הבנתי...הוא אמר נראה לך שאני לא ארצה לדבר עם ילדה יפה כמוך?אמרתי לו לא יודעת..!!אתה לא מתקשר...אז הוא אמר שהוא ייתקשר מחר...טוב אז יום למחרת הוא לא התקשר כל היום! אבל הוא שלח הודעת לילה טוב לילדה יפה כמוני וחלומות דבש
שלחתי לו כמובן חזרה..!!
וזהו..
מה העניין?
הוא מעוניין בי או לא?
אני רודפת אחריו כבר??
מה לעשות???
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2006, 17:11
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
שתי דרכים.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי shirhos שמתחילה ב "מה זה אומר?????"

כמו שאני רואה את זה - את יכולה לבחור באחת משני דרכים:

הראשונה: לא לעשות כלום.
לצאת מנקודת הנחה, שאם הוא רוצה אותך - הוא צריך לרדוף אחרייך כל הזמן שאתם לא מדברים - מי ששובר בסוף את האי-הדברות בינכם, זאת את ולא הוא. למה?

השנייה: לדבר איתו על זה.
לדבר איתו, להגיד לו שאם הוא לא יתחיל להתנהג כמו שהוא אומר שהוא מרגיש ("נראה לך שאני לא ארצה לדבר עם ילדה יפה כמוך?") - אז מה הטעם? חשוב יהיה להגיד לו שאת כן רוצה ללכת קדימה עם הקשר. כלומר, זה לא אולטימטום - אלא, זריקת הכדור למגרש שלו.

בשני הדרכים - הוא זה שבסופו של דבר יתצרך לעשות מעשים - שיגבו את המילים שלו. מה שלא קרה עד עכשיו.

אישית, אני מעדיף את הדרך השנייה. גם שם את כל הקלפים על השולחן וגם נותן תשובה סופית וודאית בסוף....

בהצלחה ותעדכני...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:03

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר