לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2007, 16:54
צלמית המשתמש של Shavit69
  Shavit69 Shavit69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
נאט"ו - טוב או רע ליהודים?

בעקבות הפרסומים הרבים בתקשורת (פה, פה, פה ופה, ובאופן הכי נרחב - פה)

האם טוב לצה"ל להכנס לברית-הצפון-אטלנטית?
(אישית אני אענה מאוחר-יותר)

דרך-אגב, לפי ג'רוזלם פוסט רוסיה השלימה את העברה של מערכת TOR M1*.
ולפי הכתבה הזאת, בצה"ל משתמשים בסוג של רובי-לייזר באימונים - זה נכון? הציטוט המדויק:
ציטוט:
During the exercise, 350 soldiers were spread out in the fake town, some playing the role of civilians while a few women, dressed in American uniforms and armed with laser target rifles, acted as Hizbullah fighters.

"This is a routine breaker," said two of the women following a short demonstration in which soldiers broke into a house - successfully, of course.

"Usually we are Hummer operators but this exercise is fun because you have a chance to shoot these laser rifles," the girls explained.

זה נכון? ואם כן, יש למישהו תמונה של הרובים האלה או מידע עליהם או משהו?
ובכלל, איפה אפשר למצוא עוד תמונות ומידע על העיר-אימונים הזאת שבנו ליד צאלים?

*מידע על המערכת בויקיפדיה (לינקים לאתרים אחרים שמסבירים על המערכת יש גם שם)
ושני סרטונים של המערכת ב-Youtube:

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן., ו

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.. (השני ברוסית)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2007, 22:16
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shavit69 שמתחילה ב "נאט"ו - טוב או רע ליהודים?"

אין שמץ של סיכוי שמדינות נאט"ו אפילו יתחילו לחשוב בכיוון של לצרף את ישראל לפני הסדר שלום כולל עם כל השכנים (דבר שממש לא נראה קרוב), מה גם שלנאט"ו אין שום משמעות צבאית אמיתית, הברית צריכה להגיש עזרה רק במקרה של התקפה על אחת מחברות הברית ולפני זה צריכה להתקבל החלטה על זה (שאלת התוקפן בעימות הישראלי-ערבי היא חומר נפץ פוליטי ובאופן רישמי בכל המלחמות האו"ם אף פעם לא הכריז שמישהו מן הצדדים הוא התוקפן) ואפילו אם הסעיף יופעל זה יבוא לביטוי רק בהכרזת סולידריות עם ישראל (ואולי הפעלת לחץ פוליטי לטובתה), אני מתקשה לראות חיילים בריטים, צרפתים, גרמנים וכו' נשלחים לארץ במספרים משמעותיים כדי לעזור לישראל בעימות מסויים (אחרי הכל לא הייתי רוצה שחיילים ישראלים ישלחו למקום מרוחק ממולדתנו כדי להילחם באנשים שאין לנו איתם כל ריב).

ומה שמביא אותי לנקודה השנייה, המחשבה שחיילים ישראלים ישפכו את דמם באדמה נוכרית כדי לבסס את תהילתה על מעצמות אירופה וארה"ב (כמו בכוח "השלום" בקוסבו) הוא פשוט מחליא.
ישן 24-01-2007, 10:54
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Sam Weller שמתחילה ב "לגבי הנקודה השנייה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Sam Weller
האם מחליא בעיניך שחיילים ישראליים ישפכו את דמם על אדמה נוכרית במסגרת מאמץ למנוע רצח עם או להפיל רודנות מפלצתית? השאלות היפותטיות כמובן. מעבר לזה, אם אנחנו חברים בברית שמספקת לנו הגנה מסויימת, האם הקזת דם בקצה העולם אינה מספקת לנו בעקיפין בטחון? ושאלה אחרונה, זה סביר להיות תמיד בצד המקבל? נכונים תמיד לקבל כח שיטור זר כאן, כח חיץ בינלאומי שם, אבל לשפוך את דמנו למען בני ברית זה לא?

אתה נאיבי בצורה קיצונית, מאחורי כל הסיסמאות על שלום, דמוקרטיה והפלת רודנים מסתתרים האינטרסים של המדינות, נראה לך באמת שארה"ב נלחמה כנגד סדאם בגלל רודנותו? או שצרפת שלחה חיילים ללבנון בכדי לשמור על השלום? כמובן שלא! דברים אלו משרתים את האינטרסים של המדינות האלו וזה מה שמסתתר מאחורי המילים היפות בדבר שלום וכו'.

כמו כן עדיין לא ניתקלתי בפעם אחת שכוח בינלאומי לא היה לרועץ לישראל.
ישן 26-01-2007, 00:58
צלמית המשתמש של Ingsoc
  Ingsoc Ingsoc אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי נץ כחול שמתחילה ב "אתם צריכים לעשות הפרדה בין פוליטיקה לאינטרס צבאי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
מבחינת כוח שישראל יכולה לתרום לברית הוא עצום!

מעטות המדינות באירופה שמגיעות לעוצמתה של ישראל,למעשה ניתן לספור אותן על יד אחת בדיוק.

מה שגם לישראל יש יכולות בלתי קובנ' וארסנל מיירטי ט.ק.ק מרשים במיוחד,שיוכל להגן על התחת של האירופאים בעת צרה.

זה כי לאירופה אין שום אינטרס להקים כוח צבאי גדול, אם רק יהיה להם רצון הם יכולים לבנות כוח צבאי שיעלה על צה"ל אלפי מונים ולפי התפקוד של צה"ל בעת האחרונה לא נראה שאנחנו יכולים להציל מישהו, בטח אם הוא ממוקם מעבר לים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נץ כחול
לצורך העניין,אני לא חושב שבאמת אכפת לאירופאים מהפלסטינאים,יותר אכפת להם שהם יהיו חזקים יותר.

לצה"ל יש ברית עם צבא ארה"ב,לכן לא צריך למהר לשום מקום.

אין לנו שום ברית צבאית עם ארה"ב, יש לנו יחסים קרובים איתה אבל שום דבר מוחשי כמו התחייבות לסייע במקרה של תקיפתנו (ד"א לא נראה לי שממש ירצו אותנו בנאט"ו).
ישן 26-01-2007, 12:24
צלמית המשתמש של PD1
  PD1 PD1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.05
שלח הודעה דרך ICQ אל PD1 שלח הודעה דרך MSN אל PD1
צה"ל הוא צבא הגנה לישראל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Shavit69 שמתחילה ב "נאט"ו - טוב או רע ליהודים?"

ולא צבא הגנה לשבדיה או לעוד איזה מדינה שטוענת שאנחנו הורגים אזרחים תמימים ומקיימים כיבוש לא חוקי.
סוף לפוליטיקה כאן.

ישראל לא צריכה את נאט"ו, נאט"ו הוקם כדי לבלום פלישה סובייטית באירופה, עכשיו הם מנהלים את המלחמות של בוש ברחבי העולם בין השאר במדינות מוסלמיות, אני שואל את עצמי כאחד לפני גיוס, למה לי ללכת ולהגן על האפגנים או העיראקים או כל אחד אחר כרגע?
מספיק לי הצרות במדינה כאן.
עוד דבר, מדינה שחברה בנאט"ו יש לה יכול פריסת כוחות מהירה וגדולה, בין השאר העברת ציוד כבד כמו טנקים ונגמ"שים מחוץ למדינה דרך ים/אוויר, לצה"ל אין יכול שאפילו מתקרבת ליכול של המדינות האלה.
חוץ מזה במה נאט"ו יכול לתרום לנו?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:34

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר