לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2006, 19:59
  gixxer gixxer אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.12.05
פיגוע סיכום פורום "פסיכולוג היחידה"

אז הנה לכל מי שפיספס סיכום הפורום שהתקיים היום באתר "עולים על מדים"...

שאלה:מהי מטרת המבדקים אצל הפסיכולוג? לבדוק אם האדם מתאים מבחינת תכונות או אם האדם מתאים מבחינה רפואית-פסיכולוגית?
תשובה:המיון ב"שלב הפסיכולוג" נועד להעניק את ההיכרות עם המועמד, אישיותו ומקורות המוטיבציה שלו.הערכה זו מהווה חלק מציון יו"ש הכולל ואינה עומדת בפני עצמה

שאלה:ציון יו"ש? מה הכוונה?
תשובה:יו"ש = ראשי תיבות ל"יום שדה"
הציון הוא ציון ההתאמה שניתן בסיומם של כלל המיונים וקובע בשאלת קבלת המועמד לגיבוש

שאלה:שלום, הייתי רוצה לדעת אם התנהגות ביישנית כמו האדמה (להיות אדום) בפנים שנגרמת באופן אינסטינקטיבי ולא רצוני ולא מעידה בהכרח על ההרגשה של המלשב ועל האופי שלו יכולות לפגוע לרעה בסיכויים שלו לעבור את הפסיכולוג? לדוגמה אם מלשב מסוים, בשלב הראיון יאדים בגלל הפרעה בלתי רצונית שנגרמת כאשר הוא מרגיש ששופטים אותו אך מבחינת כל שאר התנאים הוא יתאים, האם זה יפגע בסיכוייו לעבור?
תשובה:העצה הטובה ביותר שאני יכול לתת לך ושאני מאמין בה היא להיות ישר, פתוח ואותנטי במהלך הראיון. אם אתה מרגיש לחוץ או "נשפט" - ניתן פשוט להתייחס לכך בשיחה. אני מבטיח לך שפסיכולוג יוכל לקבל ולהבין זאת ולשכלל תגובותיך במסגרת התרשמותו.
הסמקה אינה סיבה לאי-קבלה.

שאלה:מה מחפשים בסיירת מטכ"ל? מבחינת אישיות... האם זה שונה ממה שמחפשים ביחידות אחרות (שייטת)?
תשובה:נסה לחשוב בעצמך אילו תכונות היית מחפש במישהו אותו תרצה לראות לצידך בצוות לוחם.אני מבטיח לך שהרשימה שלך תהיה זהה כמעט במלואה לרשימה שלי.
באופן כללי יש גם דמיון רב בין הדרישות מלוחם ב"יחידה" לדרישות מלוחם בשייטת 13

שאלה:
1)מה קורה שם?
2)איפה הוא מתקיים?
תשובה:המבדקים אצל הפסיכולוג כוללים מספר שאלונים וראיון אישי קצר.
הם נמשכים בסה"כ כחמש שעות ובסיומן יקבלו הנבחניםתשובה לגבי קבלתם לגיבוש

בשאלות נוספות יש לפנות למדור סיירות בטלפון, פקס או דוא"ל.
ערב טוב ובהצלחה לכולם

**כל התשובות שהועתקו נרשמו ע"י גורם מוסמך(פסיכולוג ה"יחידה")**

נוב 07.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2006, 21:59
  ג' שם בדוי ג' שם בדוי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.02.05
טיפים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי gixxer שמתחילה ב "סיכום פורום "פסיכולוג היחידה""

הגעתם לפסיכולוג של מטכ"ל. מה זה אומר? שביום השדה עברתם את ציון הרף למטכ"ל אצל המדריכים.
אבל, אתם עדיין לא בגיבוש, אלא חצי רגל בחוץ, חצי רגל בפנים, מה שנקרא. לכן, מי שלא הפציץ ביום שדה, צריך "להזיע" אצל הפסיכולוג, משמע להרשים.
בהתחלה יש שאלונים על עצמכם ו-300, אין לי מה לתרום פה יותר מדי... חוץ ממשהו אחד: אתם מתים, מ-ת-י-ם, פשוט אוהבים ולא יכולים לעבור יום אחד בלי לפרק ולהרכיב מכשירים. או במילים אחרות: אל תהיו קיצוניים מדי. יהיו לכם שאלות שאתם צריכים לדרג דברים מ-1 (הכי נמוך) עד ל-5 (הכי גבוה). אל תהיו קיצוניים מדי בדברים שאתם מדרגים.
לגבי הפסיכולוג: אל תהיו אימפוטנטים. אני סתם עניתי על השאלות שלו והייתי "ילד טוב" מדי. תנסו לקלוט את הראש של הפסיכולוג שלכם ותהיו עם פלפל.

בהצלחה! מקווה שהייתי ברור..
האיש שבכה כל הדרך על קו 921 מפתח-תקווה לחיפה אחרי המיון הזה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:44

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר