לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום תפעול מכשירים: כל שאלות לגבי תפעול אתם יכולים לשאול פה, תהנו. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים > תפעול מכשירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-12-2006, 00:07
  Scorpion-X Scorpion-X אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.06
שלח הודעה דרך ICQ אל Scorpion-X
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Pakito שמתחילה ב "יש לי N73 ובחיים זה לא קרה לי"

הבנתי אז אתה טוען שזה פלאפון שאני הרבה יותר יאהב מה K800I אני מאמין לך
וזה הפלאפון שאני הולך לקנות
עכשיו יש לי שאלה
לאמא שלי יש פלאפון של סמסונג ישן (עם תאורה כחולה למי שזוכר) שיושב במגירה כבר איזה שנתיים
חשבתי לשדרג אותו ל N73 ולקחת את ה N73 אבל כשהייתי בסלקום עם אבא שלי כדי לשדרג לו את הפלאפון המוכרת אמרה משהו לגבי כרטיסי U SIM בדור השלישי ושאלה כרטיסים אחרים ושאני לא יוכל להכניס כרטיס SIM לדור שלישי
ואני הסקתי מזה שאני אצטרך להכניס את המספר הרגיל שלי לכרטיס U SIM חדש
עכשיו העניין הוא שאני אצטרך להטעין את הפלאפון טעינה ארוכה בפעם הראשונה ואני לא יכול להרשות לעצמי להיות בלי פלאפון הרבה זמן כי חברה שלי בטיול שנתי ואני חייב לדבר איתה אז רציתי איכשהו גם להטעין ובזמן שהוא נטען לשים את הכרטיס עם המספר שלי בפלאפון אחר ולהשתמש בפלאפון אחר עד שה N73 נטען אבל אם זה יהפוך לכרטיס U SIM אני לא יוכל להכניס אותו לפלאפון אחר שהוא לא דור שלישי ככה שאיפשהו אני חייב להיות מושבט מהבחינה הזאת לאיזה 16 שעות עד שהוא יטען כמו שצריך טעינה ראשונה

מה אתם אומרים מה אפשר לעשות ??? יכול להיות שאפשר בכל זאת להשתמש בכרטיס U SIM בפלאפון שהוא לא דור שלישי ? מה זה בעצם U SIM ומה ההבדל בינו לבין ה SIM הרגיל

תודה ענקיתתתת מראש!!!
כפיר

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:14

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר